Re: Ognjen Vranješ

Ognjen je sluga sotone i treba ga izudarati penisom po celu :grin:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
16 okt 2012, 23:35

Nadam se da će i BiH otići na svjetsko prvenstvo.Doživljaj koji sam ja doživio recimo 98-e kad je Hrvatska bila 3-a je nezaboravan.Kad se živi i diše iz utakmice u utakmicu za tvoj tim, neviđeno.Ako bude sreće ide i BiH i Hrvatska u Brazil a tamo neka pobjedi...sport
18 jun 2012, 18:11
Forum: EURO 2012
Tema: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska
Odgovori: 2326
Pogledano: 195387

Re: GRUPA C - Španija, Italija, Irska, Hrvatska

Baš me zanima kako će pojedini "stručnjaci" prokomentirati večeras negdje iza 22:45 prolaz Hrvatske u 1/4 finale.
17 jun 2012, 23:18
Tema: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal
Odgovori: 971
Pogledano: 86852

Re: GRUPA B - Holandija, Danska, Njemačka, Portugal

Nije stvar dal bi postigli ili ne.Sudac im nije dao šansu da zabiju.Penal je bio čist ko suza.Ali ako sutra bude slična situacija u korist Hrvatske ne sumnjam da će biti stotinu komentara na forumu samo 5 minuta po završetku utakmice.
17 jun 2012, 23:15

Zanimljivo kako sad niko ne govori o pomoći sudaca kada je Danska oštećena za očitzi penal u 80 i nekoj minuti kod 1:1.Da je svirano i da su dali gol sad bi Njemci koje mnogi kuju u nebesa bili kao i rusi na putu za doma.
14 jun 2012, 20:30

Nek se vidi ko su pravi navijači.Talijana 10 puta više stanovnika , a na stadionu dominacija kockica.Tako se voli svoj tim.Čestitke.
14 jun 2012, 12:30

Samo da pozdravi admina koji mi briše postove samo zato jer nisu u skladu sa atmosferom koja je na ovoj temi usmjerena protiv hrvatske.Bravo admine rodila te majka. Što se tiče utakmice, biće gusto ali se nadam pobjedi hrvatske.Sva 3 znaka su opcija, tako da podcjenjivanje hrvatske od strane pojedin...