Tema: Chelsea FC
Odgovori: 5989
Pogledano: 457294

Re: Chelsea FC

U 209 medjusobnih utakmica utakmica sa Arsenalom, najtezi poraz, do sad je rekord drzan od 5:1 iz 1930 :salut:
Sta ces, dovedes luzera iz Spursa i ocekujes nesto
23 apr 2024, 21:53

Samo je pitanje kad ce se sljedeca lopta odbiti od Disasija u gol i kome ce Badi dodati za 100% sansu
Naprije Dzekson i Madueke pokusavaju nesto ostali stoje i gledaju
23 apr 2024, 21:49

Radila je taktika do 4 minute, dobro smo se drzali, mlada ekipa, 4 minute je ipak solidno, bice sljedeca utakmica bolja
23 apr 2024, 20:22

aqarius je napisao/la:
23 apr 2024, 20:04
Bady u ekipi..Disasi izgleda na beku,slutim na loše...
Zar nije onaj mali Gilkrist na desnom beku a stoperski tandem snova Disasi i Badi
Ne znam samo na osnovu cega su ova dvojica ispred Calobe, lik je imao solidne zadnje dvije utakmice
23 apr 2024, 18:02

Bilo bi fino npr jedan penal da bude da vidimo ko ce se tuci da ga izvede :mrgreen:
Samo tako i mozemo dati gol btw
23 apr 2024, 17:02

Sad cete vidjeti da smo Palmer FC :mrgreen:
23 apr 2024, 12:53

5 u zadnjoj liniji i 4 zadnja vezna i Dzekson u spicu easy
22 apr 2024, 15:45

Dzaba njemu sve kad ce njemu Disasi biti glavni stoper. Svaki trener ima te neke igrace koji igraju neopravdano
20 apr 2024, 21:24

Ma otimale se ckapi kad je bilo 4:0 a kad je trebalo stisnuti damu protiv spursa, arsenala, junajteda pri 0:0 ili kad gubis onda se ne otimaju, nisu dobri u glavu nikako prvenstveno Dzekson

Dobio nas siti sa pola gasa
20 apr 2024, 19:27

3 zicera kreten fula
20 apr 2024, 19:05

Ovaj Dzekson je mentalni mentol na nivou Lukakua
15 apr 2024, 23:33

Mislim da je velika razlika sto smo imali samo 2 defanzivna vezna u vidu Kajseda i Galagera, inace je to 3 sa Enzom i zato smo imali vise kreativnosti naprijed. Mada je ukrajinski maneken najslabije odigrao od svih naprijed
15 apr 2024, 23:19

Al ono svadjanje oko penala ne treba nikako
Znaci ako Palmer izvodi penale koji k uzimas loptu, kakvi likovi, uzeli bi loptu i Lampardu i Mesiju haman
15 apr 2024, 21:56

Vadi Palmera na poluvremenu da ga ne povrijede ovi mesari inace bez njega bi bili mudo labudovo Najvaznije je da smo prezovjeli 2:0 vodstvo da je everton dao za 2:1 to bi bio raspad sistema Svidja mi se trka Galagera momak daje 100% svaku utakmicu, radi lavovski dio posla sa presingom i pokrivanjem ...
07 apr 2024, 20:51

Prvi gol u svoj, blizi ugao drugi gol stoji na gol liniji, koliko je odbrana toliko je danas golman zeznuo
04 apr 2024, 23:38

Igra Palmer za dvojicu i u 90+10 minuti kao da je tek usao, to je ta energija i to je ta smirenost, samo da ga zaobidju povrede
04 apr 2024, 23:30

Pensioner26 je napisao/la:
04 apr 2024, 23:29
Volim samo radi kopitara Mounta. **** jedno malo što se naoštrilo, jesu ga navijači ispoštovali
I Enzo ga ispostovao :salut:
04 apr 2024, 23:26

slika

I onda kazu daje samo golove iz penala, pa treba imati damu i uzeti loptu u ovakvim situacijama

04 apr 2024, 22:09

Ali koji kriminal ovaj trokut nazad Kajsedo, Badiasil i Disasi. Ovaj drugi gleda centarust kako ide i prati pogledom ni da pokusa da skoci. Za ovog Kajseda brat Mikel je doktor fudbala U drugom poluvremenu ceka se individualni kvalitet Disasija da izadje na vidjelo i to je to Naprijed izgledamo soli...