FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 26 mar 2015, 17:51

DoeTz je napisao/la:Sta ste se usutili :D
smisljamo nesto i kujemo strasni plan :D :D
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DoeTz » 26 mar 2015, 18:44

staragarda je napisao/la:
DoeTz je napisao/la:Sta ste se usutili :D
smisljamo nesto i kujemo strasni plan :D :D
Ajd reci i meni pa da ga sjebem :lol: :lol:
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 26 mar 2015, 19:56

jel se meni cini il je brisano postova danas,da nije bilo kakve pizdarije :urnebes:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la emirzlaTu » 26 mar 2015, 20:44

Jel u subotu prijateljska protiv brace po boji u Zenici???
Zlatan Nalić sin tuzlanski

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la emirzlaTu » 26 mar 2015, 21:45

UG "Prijatelji FK Sloboda:" Izvještaj rada za 2014. godinu: " onclick="window.open(this.href);return false;

Svaka cast :clap: :clap:
Zlatan Nalić sin tuzlanski

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 26 mar 2015, 23:01

emirzlaTu je napisao/la:UG "Prijatelji FK Sloboda:" Izvještaj rada za 2014. godinu: " onclick="window.open(this.href);return false;

Svaka cast :clap: :clap:
ma UG postaje institucija prava...pravi ljudi,pravi NAVIJACI I BOLESNICI SLOBODE koji imaju jasne ciljeve...OBRAZOVANI I SPOSOBNI :clap: :clap: ..i bit ce svake godine aBd sve jaci i veci
p.s. bas sam danas za starog i sebe uzeo clanske karte..mislim da ima oko 150 clanova...treba samo jos jace i bolje marketinski pristupit uclanjenju u UG pa kad bi stigli neku cifru od 1000,1500 ljudi bila bi tu respektabilna cifra sto para sto ljudi....to je sve nasa raja koja ce aBd pratit tokove i desavanja u Slobodi i malo korigovat u skladu sa mogucnostima rad UO da nam se opet u buducnosti ne bi desavali vojnici Slobode,seljacke lige i gasenja
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la emirzlaTu » 27 mar 2015, 05:46

staragarda je napisao/la:
emirzlaTu je napisao/la:UG "Prijatelji FK Sloboda:" Izvještaj rada za 2014. godinu: " onclick="window.open(this.href);return false;

Svaka cast :clap: :clap:
ma UG postaje institucija prava...pravi ljudi,pravi NAVIJACI I BOLESNICI SLOBODE koji imaju jasne ciljeve...OBRAZOVANI I SPOSOBNI :clap: :clap: ..i bit ce svake godine aBd sve jaci i veci
p.s. bas sam danas za starog i sebe uzeo clanske karte..mislim da ima oko 150 clanova...treba samo jos jace i bolje marketinski pristupit uclanjenju u UG pa kad bi stigli neku cifru od 1000,1500 ljudi bila bi tu respektabilna cifra sto para sto ljudi....to je sve nasa raja koja ce aBd pratit tokove i desavanja u Slobodi i malo korigovat u skladu sa mogucnostima rad UO da nam se opet u buducnosti ne bi desavali vojnici Slobode,seljacke lige i gasenja
Eeee i moja danas gotova,sutra idem da je uzmem,sve si upravu...rade odlican poso.Kroz marketing,brzo bi dosli do cifre koju spominjes za clanstvo.

Drugari sa foruma ko se nije uclanio u UG,nek sto prije popuni pristupnicu...i ovo je jedan nacin da pomognemo nasem klubu.
Zlatan Nalić sin tuzlanski

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Zodiac » 27 mar 2015, 18:24

Pasha_car_aga je napisao/la:Al sto nam ovaj sarajevski lobi pljuje po Piriji, pa sve i jedan portal prenio kako je mladi reprezentativni golman naivno i neiskusno izasao s gola i primio gol protiv Olimpika, majmuni ni snimak nece da pogledaju, a kamo li da nekoga pitaju ko je bio na utakmici, da im kaze kako je momak uredno izasao i rekao glasno i jasno "jaaaa" i da ga je suigrac zeznuo! Pirija je najbolji mladi golman lige i to nekome ocigledno smeta, bas me zanima kojeg sarajlicu guraju na gol mlade repke?
Kjosevski ;) .

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 27 mar 2015, 18:42

pa normalno da ce gurat...meni Pirija los na proljece....bas los
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Batva » 27 mar 2015, 18:46

Natrpase ga veceras, a posljednji gol cisto njegov bio. Ni meni na proljece ne izgleda siguran, a mozda smo i mi bili malo subjektivni obzirom da nam je i 1. golman iz Sadikoviceve ere bio jos veca truba. A mozda i nije. :D
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 27 mar 2015, 19:09

TABELA PROLJEĆE 2014/15

1.SLOBODA..............3 UTAKM..........7 BOD..... (8-3) GOL. RAZ.
2.SELJO..................3.....................7........... (5-1)
3.ŠIROKI.................3.....................7........... (5-2)
4.BORAC.................3.....................7........... (3-0)


Ostaćemo ne poraženi i poslije Širokog.Očekujem najbolju igru ovog proljeća.
Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 27 mar 2015, 19:13, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 27 mar 2015, 19:13

sloboda72 je napisao/la:TABELA PROLJEĆE 2014/15

1.SLOBODA..............3 UTAKM..........7 BOD..... (8-3) GOL. RAZ.
2.SELJO..................3.....................7........... (5-1)
3.ŠIROKI.................3.....................7........... (5-2)
4.BORAC.................3.....................7........... (3-0)
nista to nije i ne znaci..vidjet cemo kad se poslije 30. kola podvuce refa :urnebes: :urnebes: ...i dalje smo samo 6 boba od zone ispadanja i dok ne budemo 10 od te zone ne treba se opustat al ni sekunde...al da igramo drama bolje i sigurnije to stoji
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 27 mar 2015, 19:15

staragarda je napisao/la:
sloboda72 je napisao/la:TABELA PROLJEĆE 2014/15

1.SLOBODA..............3 UTAKM..........7 BOD..... (8-3) GOL. RAZ.
2.SELJO..................3.....................7........... (5-1)
3.ŠIROKI.................3.....................7........... (5-2)
4.BORAC.................3.....................7........... (3-0)
nista to nije i ne znaci..vidjet cemo kad se poslije 30. kola podvuce refa :urnebes: :urnebes: ...i dalje smo samo 6 boba od zone ispadanja i dok ne budemo 10 od te zone ne treba se opustat al ni sekunde...al da igramo drama bolje i sigurnije to stoji
Naravno, mi se borimo za opstanak.
Ja volim FK Tuzla City

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 27 mar 2015, 19:22

Poslije utakmice sa Olimpicom, evidentno je da Čolović može daleko dogurati.Mali je pojava.
Ja volim FK Tuzla City

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 27 mar 2015, 20:48

Može li neko u inbox ili ovdje par informacija o bivšem igraču Slobode, Harisu Ribiću. Potpisao za nas, a vidim nije se naigrao baš u Premieri do sad.

PS: Izvinjavam se što upadam ovako na temu :D
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
Coraco
Postovi: 2313
Pridružen/a: 16 mar 2013, 21:35
Lokacija: Živinice
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Coraco » 27 mar 2015, 20:50

Zna li neko kako smo igrali sa Čelikom danas? il je sutra prijateljska?

Benjo to pitaj na temi Čelika, al kako sam pratio nije se naigrao kod njih. Doduše nije ni kod nas.

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 27 mar 2015, 21:09

Benjo_AFC86 je napisao/la:Može li neko u inbox ili ovdje par informacija o bivšem igraču Slobode, Harisu Ribiću. Potpisao za nas, a vidim nije se naigrao baš u Premieri do sad.

PS: Izvinjavam se što upadam ovako na temu :D
On je kod nas od pjetlića, 2001. U sezoni 2011/12 gurnut u vatru sa 17 g.(1995).Fudbalski nesporan. Može igrati krilo ,špica i iza špica.Momak koji tek treba da zaigra. Tek mu je 20. Ono što mora dotjerat je život van terena.Mora se uozbiljiti. Isplati se otrpiti ga bar 1 g. Želim mu svaku sreću, naravno i vama sa njim.On nije imao vjetar u leđa u Zenici.
Ja volim FK Tuzla City

klma1
Postovi: 1722
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 27 mar 2015, 23:07

staragarda je napisao/la:pa normalno da ce gurat...meni Pirija los na proljece....bas los
a moja pristupnica, dzaba ja kes nosam...Sto ti ne uze veceras pare, mogao si i za mene popuniti pristupnicu....
Ajd nema veze, mogu li mailom poslati pristupnicu
& $ ?

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 27 mar 2015, 23:21

klma1 je napisao/la:
staragarda je napisao/la:pa normalno da ce gurat...meni Pirija los na proljece....bas los
a moja pristupnica, dzaba ja kes nosam...Sto ti ne uze veceras pare, mogao si i za mene popuniti pristupnicu....
Ajd nema veze, mogu li mailom poslati pristupnicu
Zavrsit cemo to brate...nije problem
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda72 » 28 mar 2015, 11:31

UEFA skraćuje Premijer ligu BiH
Autor: mondo.ba
Elektronski semafori, natkrivene tribine, reflektori, posebni ulazi za invalide, određeni broj toaleta, soba za doping kontrole… samo su neki od infrastrukturnih kriterijuma UEFA za sezonu 2016/17.
Klubovi Premijer lige Bosne i Hercegovine mogli bi da se nađu u velikom problemu uoči sezone 2016/17.

Naime, Evropska fudbalska federacija (UEFA) najavila je da će u pomenutoj sezoni biti drastično izmijenjeni kriterijumi za licenciranje klubova za takmičenje u elitnim rangovima, pa bi tako većina klubova koji se takmiče u Premijer ligi BiH morala da poradi na stadionima, kako bi dobili licencu za takmičenje.

Trenutno u Bosni i Hercegovine samo dva stadiona zadovoljavaju stroge kriterijume evropske kuće fudbala - "Bilino polje" u Zenici i Gradski stadion u Banjaluci.

Na svim ostalim objektima moraće da se odrade rekonstrukcije, kako bi bili spremni za dvije godine.

NOVI PRAVILNIK NA PROLJEĆE
Novi, izmijenjeni pravilnik o licenciranju trebalo bi na proljeće da stigne u FS BiH. Od marta 2016. na snazi će biti pooštreni kriterijum, koji će klubovi morati da ispoštuju od sezone 2016/17.
"Situacija je teška, a vremena je sve manje i to je ogroman problem. Na našim stadionima u BiH malo se ulagalo proteklih godina i sad sve to izlazi na vidjelo. Rekonstrukcija je obavljena na 'Bilinom polju' i na Gradskom stadionu u Banjaluci, ali i tu ima nekih sitnih nedostataka. Jednostavno, primjetna je razlika između onih klubova koji su ozbiljno shvatili naša ranija upozorenja i onih koji su ih ignorisali. Ovi drugi će sada biti u velikim problemima", izjavio je za "EuroBlic" Adnan Džemidžić, zadužen za licenciranje bh. klubova.

U suprotnom, klubovima koji ne budu ispunili infrastrukturne, ali i finansijske kriterijume, neće biti dozvoljeno da se takmiče u Premijer ligi BiH.

"Pravilnici o licenciranju se moraju poštovati bez pogovora, posebno što dolaze iz UEFA. Naši klubovi su se uglavnom orijentisali na rješavanje finansijskih kriterijuma, ali ništa manje nisu važni ni oni infrastrukturni", tvrdi potpredsjednik Fudbalskog saveza Darko Ljubojević.

On dodaje da su stadioni u BiH trenutno u katastrofalnom stanju.

"Naši stadioni su u očajnom stanju i zahtijevaju mnogo ulaganja, a pitanje je da li klubovi imaju sredstva. Bojim se da oni to neće moći bez pomoći lokalnih zajednica, ali i države i entiteta. Mislim da ćemo biti prinuđeni da smanjimo broj klubova u Premijer ligi BiH, jer drugog izlaza nemamo. UEFA nam viši neće praštati", svjestan je Ljubojevič situacije u kojoj se nalaze bh. klubovi.

I domaći stručnjaci složni su da bi, prevashodno zbog kvaliteta, Premijer liga BiH morala da broji manje od 16 klubova, koliko ih se trenutno takmiči u "eliti" BiH.

Čini se da će odluka UEFA da pooštri kriterijumi samo ubrzati skraćenje lige u najvišem rangu fudbalskog takmičenja Bosne i Hercegovine.
Ja volim FK Tuzla City

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.