FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la pinoglavi » 25 jul 2016, 22:15

Veći je problem kako će Husref postaviti ekipu za Široki. Pored svih stvari što ste iznijeli protiv Husrefa, niste pogodili onu najbitniju, a to je da smo na teža gostovanja išli ziheraški po bod. Željezničar, Sarajevo, Široki, Zrinjski u gostima prošle sezone, ukupno 2 boda. Dobra je to taktika bila za prošlu sezonu, za ovu već ne ide ako želimo titulu. Široki je dosta lošiji nego prošle sezone, trebali bi ići po 3 boda. Kad se Zeba vraća?
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Agamemnon
Postovi: 1939
Pridružen/a: 22 dec 2015, 23:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Agamemnon » 25 jul 2016, 22:55

pinoglavi je napisao/la:Veći je problem kako će Husref postaviti ekipu za Široki. Pored svih stvari što ste iznijeli protiv Husrefa, niste pogodili onu najbitniju, a to je da smo na teža gostovanja išli ziheraški po bod. Željezničar, Sarajevo, Široki, Zrinjski u gostima prošle sezone, ukupno 2 boda. Dobra je to taktika bila za prošlu sezonu, za ovu već ne ide ako želimo titulu. Široki je dosta lošiji nego prošle sezone, trebali bi ići po 3 boda. Kad se Zeba vraća?
Protiv Zelje.
ZIVJELA DRZAVA TUZLA

Avatar
TzXHc
Postovi: 591
Pridružen/a: 07 dec 2015, 17:37
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzXHc » 26 jul 2016, 09:42

Kad je prvi trening zna li neko??
Slobodo ti si moja ljubav, moja radost, sreća, moja bol...

Avatar
krmpotich
Postovi: 3244
Pridružen/a: 22 jan 2014, 07:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la krmpotich » 26 jul 2016, 10:07

pinoglavi je napisao/la:Veći je problem kako će Husref postaviti ekipu za Široki. Pored svih stvari što ste iznijeli protiv Husrefa, niste pogodili onu najbitniju, a to je da smo na teža gostovanja išli ziheraški po bod. Željezničar, Sarajevo, Široki, Zrinjski u gostima prošle sezone, ukupno 2 boda. Dobra je to taktika bila za prošlu sezonu, za ovu već ne ide ako želimo titulu. Široki je dosta lošiji nego prošle sezone, trebali bi ići po 3 boda. Kad se Zeba vraća?
Naravno da će ići na bod, kako god mislim da je i ove sezone Zrinjski za koplje ispred svih. Prejaki su i mislim da nama ostaje to drugo mjesto i eventualno kup...

Avatar
Pozitiva
Postovi: 261
Pridružen/a: 13 mar 2016, 20:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pozitiva » 26 jul 2016, 10:12

i mene bi zanimalo kada se moze pogledat neki trening ove sedmice.
A sad adio...

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11408
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 26 jul 2016, 10:21

Trening je valjda svaki dan u 18, za jutarnji ne znam.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 26 jul 2016, 13:01

kakvi su ovo Fehimi na Faceu, je li ovo po zadatku :lol:

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 26 jul 2016, 13:10

Treba iskoristit losu formu Sirokog i pokusat pobjedit,mada kao sto gledam Musemic ide dole po jedan bod..ocekujem stoperski par Kole - Djidic od pocetka meca.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Agamemnon
Postovi: 1939
Pridružen/a: 22 dec 2015, 23:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Agamemnon » 26 jul 2016, 13:18

Gledaj Fehima gledaj mu motora :kafa:
ZIVJELA DRZAVA TUZLA

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 26 jul 2016, 14:00

citam sada malo podforum Zrinjskog, oni na sampionsku ekipu dovode jos pojacanja, ako pogledate njihov i nas vezni red, vidjeti cete da su oni pofino jaci, a i ovi igrace sto najavljuju na krilnim pozicijama, haman da su svi bolji od nasih krila, izuzev Veselog! Jovic i Popovic su igraci koji bi nam extra legli, Kouadio manje-vise

ono sto zelim reci je kako da Sloboda osvoji titulu pored Zrinjskog.. odbrana ce biti beton ako dodje Subic, ali u veznom redu i napadu nismo nista jaci nego prosle sezone, u najboljem slucaju na istom smo ostali

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 26 jul 2016, 14:14

Sto si se prepao,prosle sezone su bili isto tako jaki,pa smo ih rasuli na Tusnju .. samo sabura ;)
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

hulehule
Postovi: 331
Pridružen/a: 03 jul 2015, 17:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hulehule » 26 jul 2016, 14:51

harry_90 je napisao/la:Treba iskoristit losu formu Sirokog i pokusat pobjedit,mada kao sto gledam Musemic ide dole po jedan bod..ocekujem stoperski par Kole - Djidic od pocetka meca.
Nikad nismo imali vece sanse da dobijemo u Širokom nego sada sto imamo, al trebace imat damu pa dole napast, al valjda smo sad nesto hrabriji neg prosle sezone...

fukare987
Postovi: 336
Pridružen/a: 24 nov 2015, 13:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukare987 » 26 jul 2016, 15:10

nema tu nekog pametovanja sto se tice sirokog, ocekujem isto izdanje kao protiv sirokog, zelje, sarajeva prosle sezone u gostima igrati na nulu i cekati kontro polu-kontru, prosle sezone smo protiv sirokog igrali cvrsto ali i imali dosta srece kad su nas stisli zadnjih 15-20 min...

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 26 jul 2016, 15:15

steta za Pehara, potajno sam se nadao da nekim cudom moze kod nas zavrsiti :( ne znam ko vodi transfer politiku sirokog ali takvog igraca pustiti je ravno samoubistvu :!: dovodjenje Pehara u Zrinjski po meni jedino znaci da bi ih mogao jedan vezista napustiti (Petrak?), a krilni igraci im nisu uopce potrebni jer imaju Peku i Todorovica koji vrhunski obavljaju posao. dovodjenje novih bi bilo gomilanje igraca. sto se gostovanja tice i sa bodom bih bio zadovoljan. mada treba pokusati iskoristiti ovakakv Siroki ja se ne sjecam kad su losiju ekipu imali od ove :kafa:
Sloboda Tuzla

boomerang5
Postovi: 849
Pridružen/a: 17 mar 2015, 18:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la boomerang5 » 26 jul 2016, 16:22

krmpotich je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:Veći je problem kako će Husref postaviti ekipu za Široki. Pored svih stvari što ste iznijeli protiv Husrefa, niste pogodili onu najbitniju, a to je da smo na teža gostovanja išli ziheraški po bod. Željezničar, Sarajevo, Široki, Zrinjski u gostima prošle sezone, ukupno 2 boda. Dobra je to taktika bila za prošlu sezonu, za ovu već ne ide ako želimo titulu. Široki je dosta lošiji nego prošle sezone, trebali bi ići po 3 boda. Kad se Zeba vraća?
Naravno da će ići na bod, kako god mislim da je i ove sezone Zrinjski za koplje ispred svih. Prejaki su i mislim da nama ostaje to drugo mjesto i eventualno kup...
Ne bih se slozio s tobom. Ja mislim da je Zrinjski malo jaci od nas (ako je ikako). Moje misljenje da ce ove godine Sarajevo biti daleko najozbiljniji konkurent... (Doduse nama ce i biti siroki, zrinjski i zeljo obzirom da su to konkurenti za Evropu, jer ocigledno da se o tituli ne razmislja ).

Avatar
Agamemnon
Postovi: 1939
Pridružen/a: 22 dec 2015, 23:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Agamemnon » 26 jul 2016, 16:44

Odbrana osvaja titulu,na papiru najjacu odbranu lige imamo upravo mi,i vjerujem da ce kako vrijeme i utakmice prolaze cijeli tim,a pogotovo da zadnja linija biti sve uigranija.
Nijedan tim u ligi nije kvalitetniji od nas...igracki..
Sve je stvar psihe i volje igraca u datom momentu,nebi valjalo da nam se ponovi Drina.
Nista mi nismo slabiji ni naprijed samo smo nadogradili navalni red, imamo potrebnu sirinu uigrani su poznaju se neki vec 2 godine.
Veliku odgovornost snosi i trener i nadam se da se nece kukavicki postaviti u Sirokom jer ljudi nikada slabiji nisu bili,zreli su za otresti,naravno niposto ne podcjenjujem Siroki,ali to su cinjenice.U najmanju ruku,mozemo ravnopravno igrati znaci sve je do Husrefa ..
Nakon Sirokog idu dvije vezano kuci,i nemoramo pricati sta bi nam znacili bod/ovi iz Sirokog za dalji nastavak sezone.
ZIVJELA DRZAVA TUZLA

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 26 jul 2016, 16:47

Sa bodom iz Sirokog bih bio zadovoljan jer tada Siroki iz 2 domace utakmice bi izgubio 4 boda sto u startu jer nama prednost u nastavku sezone. Ali zasto ne probati i pobijediti.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 26 jul 2016, 17:14

Treba napasti pa sta bude,zasto da ne?


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 26 jul 2016, 17:20

ma treba dovesti Subica i centralnog veznog i onda je sve moguce

a ima i materijala za rijesiti se, za raskid ugovora itd itd
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 jul 2016, 17:21

Sve zavisi kakav ce nam biti sastav, nema Zebe, mozda se vrati onaj kvazigolman, nema Subica, Lazevski i Fatic papiri, Zec duva .

Ako bude situacija sa ekipom kao protiv Olimpika bod je odlican.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.