FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 24 jun 2017, 03:13

Chinaglia je napisao/la:ne moze tebe niko napravit "neprijateljem" bez razloga, kada su ga Fukare pljuvale, svi su stali na njegovu stranu, jer su smatrali da je to pravi covjek za FK Sloboda Tuzla, iskren i dobronamjeran, medjutim, kako se polako saznaju neke stvari, tako i navijaci shvataju da nije bilo sve idealno dok je bio u klubu, a i ovo sto radi sa Slogom, ne sluzi mu na cast, te na taj nacin od samoga sebe pravi neprijatelja u nasim ocima
"Nije ga niko otjerao, sam je otišao"?
Pa zašto bi se onda "svetio"?
Ne sveti se, samo radi ono što voli sa drugim klubom, a ne s nama, od nas je samo tek tako otišao.

Znači ne možeš nikako reći da je sam otišao, a onda pisati da se sveti, sam sebi ideš onda u kontru, jer ako se sveti onda ima razlog za to.
Ako se sveti (a da to radi, kao što momak napisa, jednostavno bi tražio svoje pare nazad), onda ima dobar razlog za to, što bi značilo da nije tek tako samo otišao, što bi dalje značilo da su ga, svojim postupcima, otjerali.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 24 jun 2017, 03:30

vi prvo morate naucit znacenje odredjenih rijeci, pa tek onda se upustat u diskusiju
nazivajte stvari pravim imenima, a ne shodno vasem licnom poimanju istih

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 24 jun 2017, 03:48

Upravo to primjeniti na sebi. Značenje riječi poimati onako kakve one jesu i šta predstavljaju i implementirati ih na onaj način za koji su i namijenjene, a ne po ličnom nahođenju i sopstvenom shvatanju.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Beduin
Postovi: 16350
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 24 jun 2017, 10:20

ultrasstyle_tz je napisao/la:ma nije im ni Borac neka sreca, sigurno. U Borcu svasta obecaju, ali malo sta ispune.
eh sad kako Borac dobije licencu ako se po medijima provlace dugovanja prema igracima? dobije tako sto niko NE SMIJE predati na savez, na izvrsenje. I ovi sto dobiju pravosnaznu presudu odgadjaju izvrsenja.

nas nasi igraci i po dva puta naplate (Mujkic i ekipa). od Borca ne bi smijeli marke naplatiti.

nego nas ubi taj mahalski mentalitet i mentalitet malog kluba.

ne ulazeci u to jesmo li zbog toga mozda posteni ili ne, samo kod nas su navijaci i javnost na strani igraca kojem se duguje (ajd to i nekako), al i na strani igraca kojem se mozda duguje, koji nije dokazao potrazivanje, a ne na strani kluba. Nigdje drugo toga nema.

Sta nas briga i da igra za 100 maraka, ima da pogine na terenu. Ne sikira se ni taj igrac imam li ja svojoj porodici dovoljno i jesam li zaradio. Ne sikiram se ni ja za njega. A cak sad smo i vidjeli neke ugovore.

a sigurno je i to da Sloboda iz godine u godinu pokusavajuci da se oslobodi tog mentaliteta malog kluba vuce i neke pogresne poteze. Korak naprijed, korak nazad.
Kako starim i pratim ovu nasu ligu, sve vise shvatam da mi nismo ni blizu velikog kluba. Mi smo samo jedan od najstarijih klubova ove i bivse lige, a eto ako se mozemo pohvaliti i time da smo medju konstantnijim klubovima koji igraju najjaci rang ove i prosle lige.
Mozemo pricati djeci, unucima, onima s kojima se nadmudrujemo koji je klub "veci", kako smo igrali mnostvo finala kupa, igrali Ligu Evrope i Kup EUFA po jednom, naravno bezuspjesno, i osvojili tamo neki "kup" davnih godina. Cak smo bili i 2. mjesto jednom te uspjeli stadion napuniti sa skoro 9000 gledalaca, i to u Federalnoj ligi jer nas je vodio proslavljeni Ciro Blazevic, a na celu predsjednika sjedio bogatas u kojeg smo polagali racune da cemo nekad zaista i postati "veliki klub".

Ustvari, ova trenutna desavanja su nasa stvarnost, ogledalo naseg grada, sporta, ogledalo Slobode i ogledalo naseg drustva, ne samo Tuzle nego i cijele BiH.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 24 jun 2017, 10:24

To je to realan domet u ovim okolnostima..
S azmirom je izgledalo da ide nabolje .al sda mu tuzlaci ne mogu prekabulit...i to je fakat..
Sad ko god pita kakve veze ima akoj sda dzabe polemiziramo.
Moro je bit svjestan sto se tiga tice u tz i ostat neutralan.
Plus trebo je sa svojom firmom bit sponzor slibodi.a ne iz dzepa kes ispod stola i sad stizu racuni na naplatu.
Pricam realno bez podjebancije

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 24 jun 2017, 10:33

Plus volio bih vidjet saopstenje iz kluba povodom husarinih navoda/optuzbi.

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 24 jun 2017, 10:46

Chinaglia je napisao/la:ne moze tebe niko napravit "neprijateljem" bez razloga, kada su ga Fukare pljuvale, svi su stali na njegovu stranu, jer su smatrali da je to pravi covjek za FK Sloboda Tuzla, iskren i dobronamjeran, medjutim, kako se polako saznaju neke stvari, tako i navijaci shvataju da nije bilo sve idealno dok je bio u klubu, a i ovo sto radi sa Slogom, ne sluzi mu na cast, te na taj nacin od samoga sebe pravi neprijatelja u nasim ocima
Prvo on je bio u sligi dosta prije slobofd. To je njegovo pravo da radi sa slogom sta hoće i neinteresujeme ni sliga ni on ssda. Jedine razlike na ovom forumu su dvije strane u vezi njega kad je bio dole i to će vazda bit. Isto sto kszes da je on stao na stranu sda na izborima tako neki kazu da je grupa stala na stranu SDP. Sva rukovodeća mjesta u sportskim kolektivima u gradu imaju ljudi iz SDP.-a al i to me neinteresuje. Al ovde pojedine interesuju iftari.nekake nebuloze od ranije. A jednim pozezom covjek moze pokopati slobodu a to je aktiviranje pozajmnice koje su ferikovane notarski i sudski od strane sekretara i njega.
Zato ssd protiv zelje imas ih 100-150 , a nekad si imo pun sjever. Al ostavimo se i toga. Problem je kad pocnes komentarisat poteze nove uprave onda te svrstavaju da si Azmirovac itd. Eto sad da ti kazem ja sam prije 3 god komentarisao tako zestoko neke poteze Azmira i clanova uprave koje nisu bile u skladu sa pravilima foruma pa sam banovan ugasio sam progil i nakon godinu usao sa ovim

Tuzlanski075
Postovi: 54
Pridružen/a: 09 jun 2017, 00:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzlanski075 » 24 jun 2017, 11:03

Je li ovo naš uvaženi UO objavio na svom web sajtu 24 juna da su isplaćene plate za MAJ i još to oni ponosno prenose nama. Za njih je to big deal, umjesto da spremaju plate za juni, oni daju pare od maja :tokralju:

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 24 jun 2017, 11:14

Druze ne ide to u nasim klubovima mjesec za mjesec ...
Jebte dje zivite vi haha

Onda shvatis u kakvoj smo genwralno gabuli kad je to vijest.al pazi poztivna je vijest :lol: :thumbup:

Tuzlanski075
Postovi: 54
Pridružen/a: 09 jun 2017, 00:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzlanski075 » 24 jun 2017, 11:18

Pa vala ne kasni ni 24 dana sigurno :urnebes: i sigurno se ne objavljuje na sajt, ali da se vidi da su oni siroke ruke bej

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 24 jun 2017, 11:20

Ako je za maj a sad je juni ipak je mjesec za mjesec :D

Kako nas svi pritišću dobro je to.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 24 jun 2017, 11:22

Tuzlanski075 je napisao/la:Pa vala ne kasni ni 24 dana sigurno :urnebes: i sigurno se ne objavljuje na sajt, ali da se vidi da su oni siroke ruke bej
Ima li ista osim kritika druže sa tvoje strane. Predloži nesto piši konkretno ybs demagogiju.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 24 jun 2017, 11:26

Opet prica o Azmiru i Jasminu.
Niko lud, zaljubljen ovakav onakav nece uloziti velike pare bez nekog interesa.
Azmir je ulagao svoje pare i to velike. Ono sto mene zanima je da li je neko obecao nesto zauzvrat i sta? Covjek i dalje ne trazi svoje pare nazad sto je za nas odlicno. Vidjeti cemo do kad.
Da li su neki krugovi pogurali Azmira da ulaze obecavsi da ce oni pogurati nesto, da ce ucijeniti opcinu ili Jasmina na ovaj ili onaj nacin?
Koliko god navijaci mislili drugacije davanje vise miliona KM javnih para (JP ili grad) ) u kratkom roku u fudbalski klub koji nakon dvije sezone losijih rezultata nece moci prodati vise od 200 sezonskih je retardirano.
A o ljubavi i gledaocima i FK Sloboda je sve jasno od momenta kad je sezonska bila 50 KM pa ni hiljadu nije se prodalo i to vrijeme najvece euforije i ulaska/povratka u Premijer ligu.
Nego pokusati ovu sezonu ako budemo igrali uvesti polusezonske po 20 KM i gurati ljude da kupovinom vise sezonskih doniraju i one koji su slabe finansijske moci obraduju. Nesto kao sto su cini mi se Beduin i solinas radili par puta. Jednostavno preplaviti grad kartama po 20 ili 25 KM za polusezonu.

A ovi komentari za plate
Promjenio sam bruku privatnih firmi u tz i okolini i nikad platu za prethodni mjesec nisam dobio prije 15. I to budem sretan ako nije zadnji dan u mjesecu. Osim jedne.
Zadnja izmjena: klma1, dana/u 24 jun 2017, 12:03, ukupno mijenjano 1 put.
& $ ?

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 24 jun 2017, 11:32

Tuzlanski075 je napisao/la:Pa vala ne kasni ni 24 dana sigurno :urnebes: i sigurno se ne objavljuje na sajt, ali da se vidi da su oni siroke ruke bej
priblem je ozbiljno diskutovat s neupucenim ljudima.nije zajebancija.al ti ko da si s marsa.pa s neba u rebra.
Kontaj malo citaju ovo i igraci pljuje se po klbu i svasta se desava vec mjesecima.ljudi odustaju da i ne dodju do tusnja.

Za sezonske..kad dodju..ja sam rad i ovu punu cijemu platit nekom od vas ko fakat nije s finansijama.ito na pp nista ofiranje ovako javno..
Eto 1 na 1..

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 24 jun 2017, 11:40

Eto malo spustimo loptu na ludilo jucerasnjeg dana..
Ima vas jos sigurno eto nacina da pomognemo..

strujasamo
Postovi: 180
Pridružen/a: 13 jul 2014, 20:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la strujasamo » 24 jun 2017, 12:01

Kad če sezonske pustiti u prodaju ? Cijene sezonskih su prihvatljive i trebalo bi štoviše da nas kupi i trebalo bi malo poraditi da se niko ne pušta đabe da ulazi Ima dosta RVI - a koji se švercaju a njihova sezonska je najjeftinija

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 24 jun 2017, 12:19

Tuzlanski075 je napisao/la:Je li ovo naš uvaženi UO objavio na svom web sajtu 24 juna da su isplaćene plate za MAJ i još to oni ponosno prenose nama. Za njih je to big deal, umjesto da spremaju plate za juni, oni daju pare od maja :tokralju:
Pa doktore tako ide, ne samo u klubovima. Pa i na budzetu su dobili plate za maj :D
Niko, niko, samo Sloboda

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 24 jun 2017, 12:30

Ljudi dragi pa nigdje nema džabe ništa. Ako hoćemo pomoći klub treba se nečega odreći a mnogi od nas imaju prostora da se odreknu. Ako pijem danas dvije kafe za 3 KM popijem jednu i eto za 30 dana 45 KM skoro sezonska. Znam ja da je teska situacija finansijska ali sigurno prostora ima da se plati sezonska, a ja bih pokrenuo i članske uz koje bih možda moglo simbolično da ide klasicna ulaznica za 1KM jeftinija i tako neke stvari. Bez podrške sa tribina i bez kupovine ulaznica ne trebamo ni tražiti ništa ni pametovati. A svi skoro imamo prostora da se kupi ta sezonska. Prije utakmica UG da organizuje neko druženje u saradnji recimo sa pivarom koja je sponzor i da dio para od toga ide za klub a mi napravimo zagrijavanje i atmosferu pa na stadion. Kad grmi sa tribina tesko ce ko izvuci bodove u Tuzli. Od igraca svaku utakmicu traziti da se gine pritisak na UO, na grad, na savez, na sudije, na igrače samo moze kad je nas bar 3000 svaku utakmicu na Tušnju.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 24 jun 2017, 12:33

Clanska 20 i sezonska 50..
To bi bili prihvatljivo...
Ako je.manje hebaji ha ne vrijedi..
Plus treba napravit i neke skuplje varijante
50 cl 100 sez..
100 cl 200cl 500cl..1000cl..
Sto rece onaj blento tuzlank neli dan voli raja nesto da dobije zauzvrat.makar i karticu

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 24 jun 2017, 12:33

katarakta je napisao/la:
Tuzlanski075 je napisao/la:Je li ovo naš uvaženi UO objavio na svom web sajtu 24 juna da su isplaćene plate za MAJ i još to oni ponosno prenose nama. Za njih je to big deal, umjesto da spremaju plate za juni, oni daju pare od maja :tokralju:
Pa doktore tako ide, ne samo u klubovima. Pa i na budzetu su dobili plate za maj :D
Ovaj @tuzlanski075 je neki petokolonaš ovdje. Samo kritike puca lik, treba ga ignorisati totalno.
Lupa frajer ko maksim po diviziji.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.