FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 25 sep 2017, 14:56

De ba Emire, ista je banka. Meni i svim kolegama legne isti dan..
I 420 KM, o kakvim porezima pričamo..što to ne spomenu...daju se pare ispod stola ponovo a kukalo se za staru upravu zbog toga i govorilo se da će sve ići transparentno.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 25 sep 2017, 14:57

koja firma :D de na pp
necemo se bit :lol:

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 25 sep 2017, 14:59

Tom Cat, reci slobodno :lol:

Sariele proširilo se čitavim FB-om zato i pitam sinoć ko vodi one stranice, neko je od vas.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
harry_90
Postovi: 19786
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 25 sep 2017, 15:02

Kako bi mene sad poguralo 420 km tamo do desetog :D ako im se ne svidja nek prebace meni.. :mrgreen:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 25 sep 2017, 15:03

kakav ja ba ja samo bijem :rol:
pa vidim ljudi skidaju masovno.
reko da nisi slucajno ti znaci nisi.
ok nista...

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 25 sep 2017, 15:04

I samo jos nesto staragarda: Pun mi je vise *urac tvoje price o strasnoj golgoti, kada god se spomenu ljudi iz Podrinja. Nikada nisam omalovazavao sigurno njihova stradanja ili ljude iz Podrinja kao takve, kao sto tvoj jaran Probisvijet i ti stalno omalovazavate "ovog iz Kikaca" ili "onog iz Islamovca" :nedam:
Nisam niti mi pada napamet, da govorim drugima i stalno potenciram kako sam cijeli rat bio tu, da sam pola tog vremena proveo po sklonistima ili u bolnici i da sam cijeli taj period izbjegavao letece gelere nakon praska granata :roll:
Koga boli *urac kako je meni bilo to vrijeme, niti zelim opterecivati ljude sa tim temama. Svako ima svoju neku traumu i bol, koju nosi iz tog nesretnog perioda. Naravno da je ljudima iz Podrinja bilo dosta gore, ali nije ni u Tuzli teklo mlijeko po ulicama u tim vremenima. Naprotiv, teklo je nesto drugo :(
Pogotovo to nije razlog, da bude nekom opravdanje nakon sto si mu pomogao i primio ga u svoje ognjiste, da dodje i namece ti svoje iz nekog ruralnog mjesta. Svako ko ode u inostranstvo se integrise i postuje pravila grada, u koji dodje. Jel tako?!
Ali eto tvojom logikom ovdje mogu ovi da dodju i da namecu svoje lokalnom stanovnistvu, jer su prosli strasnu golgotu. Logikom: "Vi Tuzlaci u stranu, ovo je sada nasa prcija. Ko vam je kriv sto vam je "dobro" bilo u ratu. Imas nesto protiv? Ako imas, samo da znas mi smo prosli strasnu golgotu tako da mrs u stranu." :shh: Ne svidja mi se taj stav :!:
Zna se da su kulturne institucije u gradovima i kultura nakon sto se institucionalizira ide od grada prema selu, a ne obrnuto :nene: Postuj pravila i kulturu grada, u koji si stigao. Srecom u tom prilivu stanovnistva ima i dalje vise takvih :thumbup:

I ljudi, koji su zaista predmet divljenja, su oni koji nisu medijski eksponirali svoju nesrecu usprkos strasnoj golgoti, koju su prosli, koji vrijedno i marljivo rade i doprinose ovom gradu u svakom smislu. Vjeruj mi, takvih je najvise i hvala im od srca sto su moji sugradjani :salut:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 25 sep 2017, 15:05

harry_90 je napisao/la:Kako bi mene sad poguralo 420 km tamo do desetog :D ako im se ne svidja nek prebace meni.. :mrgreen:
poguracu te ja sa cvajom ako ces ovde pisat za mene. znaci samo pjesme...
za funfciku i dol na prepucavanjima! :mrgreen:

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DoeTz » 25 sep 2017, 15:07

JOOOOOOOOOOOOJ sad oni znaju i koliko je ko digao na banci, pa samo me zanima jeste li vi retardirani il sta je u pitanju hljeb te jeboo?
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 25 sep 2017, 15:07

Hitman22 je napisao/la: Tribinu ne pravi klub,ali ti to svakako znas,pravi Grad i bolje sto ne pravi jer ovakav demode stadion je vec unaprijed propala investicija. Samo stadion bez atletske staze i to 12.000 sjedecih mjesta max.natkriven u potpunosti.
U potpunosti se slazem. Stadion s atletskom stazom je relikt jednog vremena i definitivno s obzirom da nije izgradjen cijeli stadion, treba napraviti stadion bez atletske s 12.000 sjedecih mjesta max. Mada bi, po meni, trebalo prvo izgraditi 8.000 pa vidjeti da li ima potrebe za vise.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 25 sep 2017, 15:08

FrantoBauzek je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la: Tribinu ne pravi klub,ali ti to svakako znas,pravi Grad i bolje sto ne pravi jer ovakav demode stadion je vec unaprijed propala investicija. Samo stadion bez atletske staze i to 12.000 sjedecih mjesta max.natkriven u potpunosti.
U potpunosti se slazem. Stadion s atletskom stazom je relikt jednog vremena i definitivno s obzirom da nije izgradjen cijeli stadion, treba napraviti stadion bez atletske s 12.000 sjedecih mjesta max. Mada bi, po meni, trebalo prvo izgraditi 8.000 pa vidjeti da li ima potrebe za vise.
supe su vam ideje, kako se toga nismo prije sjetili :lol:

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 25 sep 2017, 15:10

Sariel je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la: Tribinu ne pravi klub,ali ti to svakako znas,pravi Grad i bolje sto ne pravi jer ovakav demode stadion je vec unaprijed propala investicija. Samo stadion bez atletske staze i to 12.000 sjedecih mjesta max.natkriven u potpunosti.
U potpunosti se slazem. Stadion s atletskom stazom je relikt jednog vremena i definitivno s obzirom da nije izgradjen cijeli stadion, treba napraviti stadion bez atletske s 12.000 sjedecih mjesta max. Mada bi, po meni, trebalo prvo izgraditi 8.000 pa vidjeti da li ima potrebe za vise.
supe su vam ideje, kako se toga nismo prije sjetili :lol:
Hahaha :lol:

Da li ce samo doci do nekog, ko odlucuje u ovim stvarima :pray:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 25 sep 2017, 15:10

no sikiriki cuo sam vas.
i uzeo u razmatranje ;) :salut:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11402
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 25 sep 2017, 15:11

Sariel je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Kako bi mene sad poguralo 420 km tamo do desetog :D ako im se ne svidja nek prebace meni.. :mrgreen:
poguracu te ja sa cvajom ako ces ovde pisat za mene. znaci samo pjesme...
za funfciku i dol na prepucavanjima! :mrgreen:
Gdje se može prijaviti za ovaj posao? :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la emirzlaTu » 25 sep 2017, 15:12

Eto sad sam dopunio svoj post,ako hoces vjeruj mi,nemam razloga da lazem da bi dokazao nesto...i ja i ti dobio ispod stola platu,tako funkcionise citava drzava i zato jest stanje takvo kakvo jest...svi sve rade kako je njima lakse i bolje.Ja nisam reko da su ovi vanzemaljci i da vode Slobodu u perfektnu stabilizaciju kakvu bi mi zelili i voljeli.Al da rade pozitivno neke stvari rade ili pokusavaju da urade,koliko ce uspjet pred nama je.Eto u redu stoje ko hoce preuzet klub i ko je htio preuzet klub nakon Azmira...nogama se sutali da preuzmu,malo realnosti...ko god da je preuzeo klub hvala mu(bio aminovan od Jasmina ili ne)za mene je hrabrost bila...
To sto se prozivaju,vise je reagovanje za izgovorene rijeci sa svih strana.Pa ovde nema niko da 100% zna sta je i kako bilo za vrijeme Azmira i za sadasnje vrijeme...i jedni i drugi su upravu to ti garantujem,slabo ovde ko vlada cinjenicama i relevantnim informacijama,ima 100% sto znaju istinu al to ovde nije mjesto da se pise.
Zato palamudimo 1000 stranica o Azmiru,Senadu,Denisu....umjesto svi da smo na Tusnju i bodrimo klub i kritikujemo gdje je mjesto za to...
Sloboda pobijedila,prosli u kupu i napisali citave tri stranice,a o ovim ljudima desetine stranica i dalje cemo pisat desetine stranica...
Zlatan Nalić sin tuzlanski

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la emirzlaTu » 25 sep 2017, 15:21

wobly92 je napisao/la:Tom Cat, reci slobodno :lol:

Sariele proširilo se čitavim FB-om zato i pitam sinoć ko vodi one stranice, neko je od vas.
:zviz:
Zlatan Nalić sin tuzlanski

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 25 sep 2017, 15:39

U izbornim kampanjama na zapadu stranke imaju cijele timove volontera i stručnjaka koji se bore protiv lažnih vijesti, kleveta i neosnovanih napada. Mi to nemamo. Ali imamo jedni druge. Tuzla ni 1991. nije imala timove za borbu protiv nacionalnih laži. Imala je svoje građane koji su i obavili najveći dio posla, koji su znali reći pravu stvar kad je trebalo, koji su znali „sa zrnom soli“ prosudit tko im želi dobro, a tko ne. Iste građane koji će znati odbraniti ugled grada i Panonskih jezera Tuzla ima i danas. | Preuzeto sa: http://t.uzlanski.ba/carsija/panonika-z ... e-branimo/
(toplo preporucujem citanje istog)

Identicno je i sa Slobodom ovih dana. Imamo jedni druge i to je to. Sami moramo „sa zrnom soli“ prosudit tko nam zeli dobro a tko ne.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 25 sep 2017, 16:52

Aerials je napisao/la:
Sariel je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Kako bi mene sad poguralo 420 km tamo do desetog :D ako im se ne svidja nek prebace meni.. :mrgreen:
poguracu te ja sa cvajom ako ces ovde pisat za mene. znaci samo pjesme...
za funfciku i dol na prepucavanjima! :mrgreen:
Gdje se može prijaviti za ovaj posao? :mrgreen:
Cuj gdje.hary

slika
you're
fired :urnebes:

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 25 sep 2017, 17:01

wobly92 je napisao/la:De ba Emire, ista je banka. Meni i svim kolegama legne isti dan..
I 420 KM, o kakvim porezima pričamo..što to ne spomenu...daju se pare ispod stola ponovo a kukalo se za staru upravu zbog toga i govorilo se da će sve ići transparentno.
Ne mora značiti da mora leci svima isti dan. Ako se u banci ne odradi ;)
Niko, niko, samo Sloboda

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 25 sep 2017, 17:03

Ma najjaci smo. Kad dobijemo nigdje nikog na forumu. Ili se napiše jedna stranica, dan poslije odmah šuplja i pametovanje :D
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 25 sep 2017, 17:09

cekaj, nisi rekao jel igrac koji vrijedi vise od 420 KM ?

Senci se najvise zamjeralo sto previse prica.

jadan ne valja ni kad suti ni kad prica hahaha

Denis Lasić
Mile Puljić
Jozo Kordić
Miroslav Ćorić
Vilim Primorac
Marin Raspudić
Ilija Đolo

MIRO KRALJEVIĆ
MARINKO GILJA, ANTE MUSA, MIRKO GRBEŠIĆ

Branko Kovačević
Darko Milunović
Mario Keserović
Viktor Latinović
Vedran Pušić
Damir Pušić
Svetozar Petković

Alen Hujić
Derek Chin
Elvir Krajina
Choo
Lim Meng Kwong


Medijske licnosti, pune ih novine iz dana u dan, objasnjavaju na sve strane koliko para daju na dresove, koliko koji igrac ima platu, kako im klub stoji,jesu li sve isplatili, s kim se druze i imaju li kvoruma hahahahaha

ovaj Chin dominira i Pušići

koji eksperti hahaha
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.