Tuzlanski Chat

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Penaltiky » 16 okt 2017, 21:55

staragarda je napisao/la:
75000 je napisao/la:Za koliko si se ti taksista prodao?
Za 3 bambuce sto je odlično u odnosu na ovih 67 sa sjevera...njima je vrh da ih Faraon zovne u GU da se malo slikaju sa njim i odmah svrsavanje po kabinetu
Ću,bolje UDBA nego HUDBA.... Kakvi su to Miki mausi led te j e b o :urnebes: :urnebes: :rol: ....od sljedeće sezone pred izbore ocekujem jos parola tipa :
"Tuzla-grad stariji od Babilona"
"Milion turista na panonici"
"Ne vjerujete u Boga to je IN u Tuzli"
"Jala-nas key"
Smislit ce oni jos nesto do izbora...ako se ne ugase
Inace,pitajte raju za komentare kad su digli ovu smijuriju....ljudi se ibretili
TOE NORMALNO, osim ako nisi podrinjski guzni haver ko recimoooooo, ri.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la klma1 » 16 okt 2017, 22:11

staragarda je napisao/la: Smislit ce oni jos nesto do izbora...ako se ne ugase
Inace,pitajte raju za komentare kad su digli ovu smijuriju....ljudi se ibretili
To kralju nek si nam rekao. Odoh sutra istetovirati na desno rame SDA do groba a na lijevo Alija forver. **** sve, trazit cu i na sisu ako moze zeleni polumjesec da istetovira a od amidze iz Australije najveci lanac da mi posalje. Da se mjenjamo ja i moj cuko. Jedne sedmice ja nosim lanac druge on.
Obavezno nesto na ledza istetovirati na arapskom to je sad fency.
Moras mi samo reci i gdje da idem na kafu, necu vise u ove smrdljive klosarske kafane, hocu sa Salkom Ministrom na kafi da sjedim ili makar negdje pored.On pomaze nasu Slobodu i kad to ne znamo.
& $ ?

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la staragarda » 16 okt 2017, 22:55

klma1 je napisao/la:
staragarda je napisao/la: Smislit ce oni jos nesto do izbora...ako se ne ugase
Inace,pitajte raju za komentare kad su digli ovu smijuriju....ljudi se ibretili
To kralju nek si nam rekao. Odoh sutra istetovirati na desno rame SDA do groba a na lijevo Alija forver. **** sve, trazit cu i na sisu ako moze zeleni polumjesec da istetovira a od amidze iz Australije najveci lanac da mi posalje. Da se mjenjamo ja i moj cuko. Jedne sedmice ja nosim lanac druge on.
Obavezno nesto na ledza istetovirati na arapskom to je sad fency.
Moras mi samo reci i gdje da idem na kafu, necu vise u ove smrdljive klosarske kafane, hocu sa Salkom Ministrom na kafi da sjedim ili makar negdje pored.On pomaze nasu Slobodu i kad to ne znamo.
Jesam te našo,jel' de komunjaro stara :urnebes: ....poselami Faraona :wave: :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la 75000 » 17 okt 2017, 10:10

staragarda je napisao/la:
75000 je napisao/la:Za koliko si se ti taksista prodao?
Za 3 bambuce sto je odlično u odnosu na ovih 67 sa sjevera...njima je vrh da ih Faraon zovne u GU da se malo slikaju sa njim i odmah svrsavanje po kabinetu
Ću,bolje UDBA nego HUDBA.... Kakvi su to Miki mausi led te j e b o :urnebes: :urnebes: :rol: ....od sljedeće sezone pred izbore ocekujem jos parola tipa :
"Tuzla-grad stariji od Babilona"
"Milion turista na panonici"
"Ne vjerujete u Boga to je IN u Tuzli"
"Jala-nas key"
Smislit ce oni jos nesto do izbora...ako se ne ugase
Inace,pitajte raju za komentare kad su digli ovu smijuriju....ljudi se ibretili
jesi babun, mator a pameti nemas, jos i nepismen.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Penaltiky » 17 okt 2017, 18:39

staragarda je napisao/la:
klma1 je napisao/la:
staragarda je napisao/la: Smislit ce oni jos nesto do izbora...ako se ne ugase
Inace,pitajte raju za komentare kad su digli ovu smijuriju....ljudi se ibretili
To kralju nek si nam rekao. Odoh sutra istetovirati na desno rame SDA do groba a na lijevo Alija forver. **** sve, trazit cu i na sisu ako moze zeleni polumjesec da istetovira a od amidze iz Australije najveci lanac da mi posalje. Da se mjenjamo ja i moj cuko. Jedne sedmice ja nosim lanac druge on.
Obavezno nesto na ledza istetovirati na arapskom to je sad fency.
Moras mi samo reci i gdje da idem na kafu, necu vise u ove smrdljive klosarske kafane, hocu sa Salkom Ministrom na kafi da sjedim ili makar negdje pored.On pomaze nasu Slobodu i kad to ne znamo.
Jesam te našo,jel' de komunjaro stara :urnebes: ....poselami Faraona :wave: :rol:
Jel ga pušiš Salki?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la DoeTz » 17 okt 2017, 21:55

slika

Molio bih i ostale prodane duse da se izjasne ;)
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la solinas » 17 okt 2017, 22:04

Vidis da se zayebava covjek koji vam je Kur. ac idete na zivce vise sa udbom hutbom prodanim dusama nasim ljubavima koje ne kupuju titule pjesmama koje je "samo Tuzla pjevala"u ratu I tim nekim laznim moralisanjem. ..
Majku mu boziju poznajem dvojicu likova odavdje koji se blize 40-toj moralisu ljudima o "vjecnoj ljubavi "I furaju "samo Sloboda"a veliki zmajevci bise nekada. ...
Jedan koji je prozivao ovdje samnom u skolu isao prije bi dres reala na zidu ljubio nego na Tusanj krocio a danas zakleti antiazmirovac I "veliki slobodas"jedan od aktivnijih na fcb. ...
Odyebite ba vise
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la staragarda » 17 okt 2017, 22:08

solinas je napisao/la:Vidis da se zayebava covjek koji vam je Kur. ac idete na zivce vise sa udbom hutbom prodanim dusama nasim ljubavima koje ne kupuju titule pjesmama koje je "samo Tuzla pjevala"u ratu I tim nekim laznim moralisanjem. ..
Majku mu boziju poznajem dvojicu likova odavdje koji se blize 40-toj moralisu ljudima o "vjecnoj ljubavi "I furaju "samo Sloboda"a veliki zmajevci bise nekada. ...
Jedan koji je prozivao ovdje samnom u skolu isao prije bi dres reala na zidu ljubio nego na Tusanj krocio a danas zakleti antiazmirovac I "veliki slobodas"jedan od aktivnijih na fcb. ...
Odyebite ba vise
De neka ba... zanimljivije je :urnebes: :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la DoeTz » 17 okt 2017, 22:14

Pisam vam ljubav prema Slobodi ako gledate i navijate za 2 kluba ;)
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la solinas » 17 okt 2017, 22:36

Navijam za Slobodu slogu rapid Bosnu iz kalesije lipnicu I mladosti iz soline. .sta je...sta je koje pic.ke materine. ..vi cete nekom govoriti ko je kakav navijac I koliki. ..
Majku vam boziju nema vas 50 samo jos falli da vas nadglasa prvi osnovne. ...U po tuzle. ..
Yebem ja vama tu vasu ljubav prodanu za 50 glasova I 50 maraka. ..Sale se okrece u grobu pic.ka vam materina sve ste unistili rastjerali. ....bio je I zmaj I brojniji su bili od divizije kosta popov pa opet nas po 500 600 2000 bilo derneke pravili a sta je sada....sta jeee. ...U cemu je problem balavurdijo. ...tesko do tusnja. ...valja nargilu popusiti. ...moja generaciju je nosila starke od par maraka poderane I sa osmjehom na tusanj. ....sta je vas izgovor u usta vas yebem. ..sisoja. ...El faraone. ...globalno zatopljenje. ...slabi rezultati barse iz tuzle. ..sloga. .sta. .
Mrsss
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la staragarda » 17 okt 2017, 23:04

DoeTz je napisao/la:Pisam vam ljubav prema Slobodi ako gledate i navijate za 2 kluba ;)
Cu,ako gledate dva kluba niste navijaci.... hahahahha....ti jarane da se prestanes drogirat,momentalno :urnebes: :urnebes: ....e kad bi Sloboda imala makar 500 ovakvih budala ko ja....ne bi nam dvolitarka krojila budućnost kluba
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Chinaglia » 17 okt 2017, 23:05

babuka, povuci cizu, opusti se :kafa:

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 17 okt 2017, 23:06

staragarda je napisao/la:
DoeTz je napisao/la:Pisam vam ljubav prema Slobodi ako gledate i navijate za 2 kluba ;)
Cu,ako gledate dva kluba niste navijaci.... hahahahha....ti jarane da se prestanes drogirat,momentalno :urnebes: :urnebes: ....e kad bi Sloboda imala makar 500 ovakvih budala ko ja....ne bi nam dvolitarka krojila budućnost kluba
Metalike i droge mu pojedoše mozak.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la staragarda » 17 okt 2017, 23:09

wobly92 je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
DoeTz je napisao/la:Pisam vam ljubav prema Slobodi ako gledate i navijate za 2 kluba ;)
Cu,ako gledate dva kluba niste navijaci.... hahahahha....ti jarane da se prestanes drogirat,momentalno :urnebes: :urnebes: ....e kad bi Sloboda imala makar 500 ovakvih budala ko ja....ne bi nam dvolitarka krojila budućnost kluba
Metalike i droge mu pojedoše mozak.
Sta ces....momak samo Slobodu gleda....valja to izdržati :urnebes: :urnebes: ....mos mislit kakva je to trauma :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Hustle
Postovi: 33
Pridružen/a: 12 mar 2017, 18:53
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Hustle » 18 okt 2017, 00:58

Ko si ti da uzimas Saletovo ime u tom kontekstu idiote eto ti znas okrece se u grobu, fuj! Tvoja generacija mozda jeste al ti nisi sigurno s njima bio. Dobro ti davno nekad Ri** rece da se ne sjeca da su ti bila usta puna Slobode u srednjoj il tako nesto ? :puke:

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la DoeTz » 18 okt 2017, 06:09

wobly92 je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
DoeTz je napisao/la:Pisam vam ljubav prema Slobodi ako gledate i navijate za 2 kluba ;)
Cu,ako gledate dva kluba niste navijaci.... hahahahha....ti jarane da se prestanes drogirat,momentalno :urnebes: :urnebes: ....e kad bi Sloboda imala makar 500 ovakvih budala ko ja....ne bi nam dvolitarka krojila budućnost kluba
Metalike i droge mu pojedoše mozak.
Ma ne dam vas nikom, tako pametne. Jednom vrhunac zivota ovaj forum i gifovi a drugom ta ista dvolitra koju spominje. Haj zdravo.
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Probisvjet » 18 okt 2017, 11:21

solinas je napisao/la:
Hustle je napisao/la:Ko si ti da uzimas Saletovo ime u tom kontekstu idiote eto ti znas okrece se u grobu, fuj! Tvoja generacija mozda jeste al ti nisi sigurno s njima bio. Dobro ti davno nekad Ri** rece da se ne sjeca da su ti bila usta puna Slobode u srednjoj il tako nesto ? :puke:
Yebem I tebe I Rikija.Nismo mi nikakvi jarancine pa da ti ili sude I da zna eto slao mu ja izvjestaj vikendom :urnebes: Rikiju je vrhunac bila utakmica Reala dok je solinas iskako sa prozora u elektrotehnickoj I pravac tusanj. ..dva svijeta razlicita mi smo bili I to smo I ostali. ..U njihovom drustvu vrhunac rasprave je Real -Getafe I podjebavanje rikija kada kiksa real.
U mom Sloboda pic.ke I trzni. Pojma ti nemas glupko jedan. ...tebi na forumu se neko da pravda u usta vas yebem.
Svoja posla gledaj. ..
Al' ga solinas opra, masinski. :lol: :lol: :lol: :lol:
slika
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la staragarda » 18 okt 2017, 12:21

Bratstvo u gracanici....tesko da ce se proci.... ovi ce se naloziti ko mladi majmuni
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Hitman22 » 18 okt 2017, 18:56

staragarda je napisao/la:Bratstvo u gracanici....tesko da ce se proci.... ovi ce se naloziti ko mladi majmuni
Nece se to ni proci. Prejaki su oni za nas. Kupit cemo Gracanlije su stari trgovci
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Penaltiky » 18 okt 2017, 23:07

solinas je napisao/la:Vidis da se zayebava covjek koji vam je Kur. ac idete na zivce vise sa udbom hutbom prodanim dusama nasim ljubavima koje ne kupuju titule pjesmama koje je "samo Tuzla pjevala"u ratu I tim nekim laznim moralisanjem. ..
Majku mu boziju poznajem dvojicu likova odavdje koji se blize 40-toj moralisu ljudima o "vjecnoj ljubavi "I furaju "samo Sloboda"a veliki zmajevci bise nekada. ...
Jedan koji je prozivao ovdje samnom u skolu isao prije bi dres reala na zidu ljubio nego na Tusanj krocio a danas zakleti antiazmirovac I "veliki slobodas"jedan od aktivnijih na fcb. ...
Odyebite ba vise
Jok furacemo Aliju. Bosnom behar probeharao. Ja sta cemo pjevat neg Tuzla je pjesme pjevala, to sto ste vi kelje koje glasate za SDA je nesto drugo.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.