FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 20 okt 2017, 13:28

klma1 je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Ja krenuo za gracanicu....zar nije Kup danas :?
sto ces ici za Gracanicu kad dolazi Svatovac, ti si ionako u bojkotu od jesenas.
Ma krenuo ja i ova moja ekipa "Divizije"za Poljice al prvo nazovemo Jahu"nase dijete-gine za Slobodu" da nam objasni gdje je taj stadion pa se skontamo da ce ih Sloga lagano nogirat prljavim američkim dolarima te produzimo za za Gracanicu da pomognemo ovaj 28-ici u teskoj bitki za prolaz u Kupu....sevap je
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 20 okt 2017, 13:35

Skver je napisao/la:Smajić: Očigledno imamo mnogo dušmana u gradu!
Tuzlansku sportsku javnost ovih je dana najviše interesovao slučaj „diskoteka“ u kojem su navodno učestvovala tri prvotimca Slobode. Pojavila se informacija da su Sulejman Krpić, Edis Smajić i Ibrahim Škahić nakon utakmice protiv Sarajeva do kasnih sati lumpovali u jednoj tuzlanskoj diskoteci. Time su prekršili pravilnik ponašanja šefa struke Slavka Petrovića, no Edis Smajić, jedan od spomenutih prvotimaca ističe da nije bilo nikakvog provoda do kasnih sati: "Neko je rekao da smo bili u 5 ujutro i pili. To je čista laž! Samo mogu reći da nam neki ljudi prave smicalice i hoće da naruše atmosferu u ekipi pred utakmicu sa Širokim. To je to! Očigledno imamo mnogo dušmana u gradu koji misle zlo Slobodi", kaže mladi ofanzivac Slobode. Na upit da li su uopšte spomenute noći bili do kasnih sati u diskoteci, Smajić odgovara: "Nismo do kasnih sati. Bili smo, ali mnogo ranije i nismo ulazili unutra, nego smo bili ispred diskoteke. Čestitali smo drugarici rođendan i otišli!"


Jel ovom macak nesto dodje? Krpic kaze da su bili u diskoteci, a mackov netjak da je bio ispred :urnebes:
Jos se buni! U Zeljescar ga! :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 20 okt 2017, 13:59

Ne nasjedajte na price o dolasku AH nazad u Slobodu. I privatno i javno on nikad nije zatvorio vrata povratku, ali sljedece cinjenice idu u prilog tome da to nije u skoroj buducnosti plan:
- organizovao navijacku skupinu "Divizija"
- padobrancima predstavom za narod najavio mijenjanje imena iz Sloge u Tuzla City.
- preko Kostica na prilogu o SSH po njegovim rijecima "da u timu igraju Hrvati, Srbi i Muslimani" te nastojanja kroz medije predstaviti klub "koji ima sve ono sto Sloboda ima, vrijednosti i sl., samo upravu sposobniju i novcano mocniju", pokusava se pribliziti ta dva kluba uz klasicno podmetanje kukavicjeg jajeta navijacima Slobode.
Moram naglasiti da Sloga u Tuzli neće praviti podjelu navijača na dva kluba. Želim da Sloga bude tim koji će navijači Slobode podržavati i da budemo bratski tim sa Slobodom. Nećemo voditi politiku kluba Sloboda, ali naša želja je da stvorimo dva jaka kluba koji će sa ponosom predstavljati Tuzlu, rekao je Azmir Husić, predsjednik Sloge u razgovoru za ****.
Price o bratskom klubu, naziv "Sloga" bi se uklapao kao Sloboda B tim, Tuzla City je pravljenje novog kluba. Prestanite vise sludjivati navijace Slobode sa lozenjem oko povratka AH i pravljenje lose atmosfere oko kluba. Imamo to, sto imamo. Trebaju nam pobjede, jer vreca sa bodovima je prilicno prazna. Ajde da dobijemo Sirokog :salut:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
zamorano1plus8
Postovi: 1192
Pridružen/a: 12 mar 2016, 15:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zamorano1plus8 » 20 okt 2017, 15:29

ovaj Franto cim izadje iz Jasminovog sup.ka odmah oplete po Azmiru :urnebes:
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 20 okt 2017, 15:35

zamorano1plus8 je napisao/la:ovaj Franto cim izadje iz Jasminovog sup.ka odmah oplete po Azmiru :urnebes:
Od svih postova 80 posto je pljuvanje Islama I velicanje komunizma I Jasmina 10 posto pljuvanje Azmira I podrinjaca, I neki Post zaluta o Slobodi. ..sasvim slucajno. ..
Nevjerovatan lik.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 20 okt 2017, 15:39

solinas je napisao/la: Pa sta Hoces,kavu.....ili bi jednu ekspreso :mrgreen:
Popij jedan "ekspreso", nije ti dobro :kafa:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 20 okt 2017, 15:41

FrantoBauzek je napisao/la:
solinas je napisao/la: Pa sta Hoces,kavu.....ili bi jednu ekspreso :mrgreen:
Popij jedan "ekspreso", nije ti dobro :kafa:
Me ba,stipu se ti njega.....ne ometaj se....idemo dalje sa Jasminom, komunizmom i azemicom mrskim :kafa:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 20 okt 2017, 15:47

Treba negativu siriti i podsmijavati se neuspjesima Slobode, to je bolje :kafa:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 20 okt 2017, 15:49

Franto je samo malo zbunjen :urnebes:....Franto, stranka racuna na tebe, ako budes dobar i tebi ce dati da guzis gore iznad Njujorka u trpoostorijama stranke pa poslije sidjes dole sa kokom u kafic na konstruktivni razgovor o daljim planovima snosaja u trpostorijama stranke gore iznad kafica .... :urnebes:
🔴⚫️

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 20 okt 2017, 15:55

Smajicu dijete neobrazovano sa pola mozga na vas ce neko biti dusman i ljubomoran, a 9 bodova ste skupili. Bolje se pokrijte po glavi i zavucite se u kuce jer da imam vase rezultate bilo bi me sramota izaci na ulicu. A vi se ponasate fudbaleri kao da ste oslobodili Tuzlu.
Da ste skupili 29 bodova ne bi vam niko nista rekao i da pijete (jedan kaze nismo pili drugi kaze popili pice) ali niste skupili vec ste samo obicna spadala i propaliteti kojima treba dok ne mogu dati gola kao ti Smajicu i uzeti boda poturati na svakom koraku.

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 20 okt 2017, 16:00

Stranka: Sloboda. Nazalost nemam ja nista od ovog. Dzaba je ovu ligu pratiti, kada se namjesta nenormalno. Ako ostane par igraca u roster-u Slobode i poslije zimske pauze, to je veoma los znak. Znamo svi, ko je visak, ali eto svi :zviz: Ne pricaj, nije vrijedno zbog Slobode, savjetuju te drugi :shh:

Nama je zadnji voz ne borbe, nego nade do prvih 6 protiv Sirokog. Ne pobijedimo li, tesko meda na kasiku.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 20 okt 2017, 16:04

FrantoBauzek je napisao/la:Stranka: Sloboda. Nazalost nemam ja nista od ovog. Dzaba je ovu ligu pratiti, kada se namjesta nenormalno. Ako ostane par igraca u roster-u Slobode i poslije zimske pauze, to je veoma los znak. Znamo svi, ko je visak, ali eto svi :zviz: Ne pricaj, nije vrijedno zbog Slobode, savjetuju te drugi :shh:

Nama je zadnji voz ne borbe, nego nade do prvih 6 protiv Sirokog. Ne pobijedimo li, tesko meda na kasiku.
kakav ba zadnji voz za ligu 6???Na čemu si ti ???CCC ja sta sve neće pjesnikove supozitorije napisati....
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 20 okt 2017, 16:18

NjonjoVam je napisao/la: kakav ba zadnji voz za ligu 6???Na čemu si ti ???CCC ja sta sve neće pjesnikove supozitorije napisati....
Po ekipama koje su ispred nas, mi imamo minimalne sanse, ali ih opet imamo da se uguramo medju prvih sest ekipa do zavrsetka 22.kola. Ako ti mislis, da nemamo kapaciteta za to, onda ne znam zasto navijas za klub ovaj.

Nabijem i tebe i pjesnika i AH :!: Sve neke struje i sukobljene strane, a sve preko ledja i na stetu Slobode. Nadam se samo da ce vas ova ekipa demantovati na terenu, jer samo kod nas ima, da ljudi jedva docekaju poraz da ismijavaju klub, za koji navijaju :shock:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 20 okt 2017, 16:25

Skupe 9 bodova u 11 kola,krse trenerovo pravilo i na svu tu svoju nemoc okrive dusmane :damn:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 20 okt 2017, 16:50

FrantoBauzek je napisao/la:
NjonjoVam je napisao/la: kakav ba zadnji voz za ligu 6???Na čemu si ti ???CCC ja sta sve neće pjesnikove supozitorije napisati....
Po ekipama koje su ispred nas, mi imamo minimalne sanse, ali ih opet imamo da se uguramo medju prvih sest ekipa do zavrsetka 22.kola. Ako ti mislis, da nemamo kapaciteta za to, onda ne znam zasto navijas za klub ovaj.

Nabijem i tebe i pjesnika i AH :!: Sve neke struje i sukobljene strane, a sve preko ledja i na stetu Slobode. Nadam se samo da ce vas ova ekipa demantovati na terenu, jer samo kod nas ima, da ljudi jedva docekaju poraz da ismijavaju klub, za koji navijaju :shock:
Nema nikog ovdje da jedva dočeka poraz Slobode..samo kazem realno,imamo 9 bodova,loše igramo,loš igrački kadar koji ce uskoro biti jos lošiji,loša atmosfera u klubu sto se vidi po brojnim kaznama(ko zeli da vidi).Znači borba je za opstanak mrtvi kakva bolan liga 6??Probudi se crveni kmeru,gledaj svojim a ne faraonovim očima!!I znaj i on sam je zabrinut ko nikad :lol: :lol: dal za Slobodom ili svojom zicomgu jos nije jasno :lol:
DRŽAVA TUZLA!!

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 20 okt 2017, 16:52

FrantoBauzek je napisao/la:Ne nasjedajte na price o dolasku AH nazad u Slobodu. I privatno i javno on nikad nije zatvorio vrata povratku, ali sljedece cinjenice idu u prilog tome da to nije u skoroj buducnosti plan:
- organizovao navijacku skupinu "Divizija"
- padobrancima predstavom za narod najavio mijenjanje imena iz Sloge u Tuzla City.
- preko Kostica na prilogu o SSH po njegovim rijecima "da u timu igraju Hrvati, Srbi i Muslimani" te nastojanja kroz medije predstaviti klub "koji ima sve ono sto Sloboda ima, vrijednosti i sl., samo upravu sposobniju i novcano mocniju", pokusava se pribliziti ta dva kluba uz klasicno podmetanje kukavicjeg jajeta navijacima Slobode.
Moram naglasiti da Sloga u Tuzli neće praviti podjelu navijača na dva kluba. Želim da Sloga bude tim koji će navijači Slobode podržavati i da budemo bratski tim sa Slobodom. Nećemo voditi politiku kluba Sloboda, ali naša želja je da stvorimo dva jaka kluba koji će sa ponosom predstavljati Tuzlu, rekao je Azmir Husić, predsjednik Sloge u razgovoru za ****.
Price o bratskom klubu, naziv "Sloga" bi se uklapao kao Sloboda B tim, Tuzla City je pravljenje novog kluba. Prestanite vise sludjivati navijace Slobode sa lozenjem oko povratka AH i pravljenje lose atmosfere oko kluba. Imamo to, sto imamo. Trebaju nam pobjede, jer vreca sa bodovima je prilicno prazna. Ajde da dobijemo Sirokog :salut:
:thumbup:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 20 okt 2017, 16:55

@njojo kesladzija nesto pametuje majko mila sta sve nece qrac napravit i pica izbacit.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 20 okt 2017, 17:00

sviunapad1010 je napisao/la:@njojo kesladzija nesto pametuje majko mila sta sve nece qrac napravit i pica izbacit.
Vidi se po tebi :clap: :clap: :clap: dobro rečeno!!
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 20 okt 2017, 17:05

NjonjoVam je napisao/la: Nema nikog ovdje da jedva dočeka poraz Slobode..samo kazem realno,imamo 9 bodova,loše igramo,loš igrački kadar koji ce uskoro biti jos lošiji,loša atmosfera u klubu sto se vidi po brojnim kaznama(ko zeli da vidi).Znači borba je za opstanak mrtvi kakva bolan liga 6??Probudi se crveni kmeru,gledaj svojim a ne faraonovim očima!!I znaj i on sam je zabrinut ko nikad :lol: :lol: dal za Slobodom ili svojom zicomgu jos nije jasno :lol:
Zeleni kmeru, ja sam optimista po prirodi kao sto je i tvoj idol AH. Uvijek se nadam i radim za bolje. Ne znam po kojem principu bi se tvoj omiljeni pjesnik bojao za svoje dupe. Koliko se nadam i pretpostavljam, ovo mu je posljednji mandat i on je izbore vec uzeo. Ne vidim korelaciju :?

Sada imamo par laksih utakmica, da li uz dobre rezultate se odmicemo iz opasne zone ili pored toga ima i sanse neke za neko 5. ili 6. mjesto, to ce kako nasi tako i rezultati drugih ekipa pokazati :kafa:

Ne mislim da imamo los igracki kadar, jer mislim da po igrackom kadru imamo bolju ekipu od vecine PL ekipa. Ne vidim ni da lose igramo, konkretno niti smo zasluzili poraz po igri u BL niti bi bila ista utakmica protiv Sarajeva, da nismo na startu utakmice dobili crveni. Znao bi to da si gledao tekme.

Meni je samo bitna utakmica i pobjeda protiv Sirokog i samo tako gledam, od utakmice do utakmice. Pomozi klubu ako ga volis, a ne raspiruj tu negativu na sve strane. Imaju moji post-ovi i kada je AH bio tu, Franto nikada nije pljuvao klub bez obzira na upravu :nene:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 20 okt 2017, 17:24

FrantoBauzek je napisao/la:
NjonjoVam je napisao/la: Nema nikog ovdje da jedva dočeka poraz Slobode..samo kazem realno,imamo 9 bodova,loše igramo,loš igrački kadar koji ce uskoro biti jos lošiji,loša atmosfera u klubu sto se vidi po brojnim kaznama(ko zeli da vidi).Znači borba je za opstanak mrtvi kakva bolan liga 6??Probudi se crveni kmeru,gledaj svojim a ne faraonovim očima!!I znaj i on sam je zabrinut ko nikad :lol: :lol: dal za Slobodom ili svojom zicomgu jos nije jasno :lol:
Zeleni kmeru, ja sam optimista po prirodi kao sto je i tvoj idol AH. Uvijek se nadam i radim za bolje. Ne znam po kojem principu bi se tvoj omiljeni pjesnik bojao za svoje dupe. Koliko se nadam i pretpostavljam, ovo mu je posljednji mandat i on je izbore vec uzeo. Ne vidim korelaciju :?

Sada imamo par laksih utakmica, da li uz dobre rezultate se odmicemo iz opasne zone ili pored toga ima i sanse neke za neko 5. ili 6. mjesto, to ce kako nasi tako i rezultati drugih ekipa pokazati :kafa:

Ne mislim da imamo los igracki kadar, jer mislim da po igrackom kadru imamo bolju ekipu od vecine PL ekipa. Ne vidim ni da lose igramo, konkretno niti smo zasluzili poraz po igri u BL niti bi bila ista utakmica protiv Sarajeva, da nismo na startu utakmice dobili crveni. Znao bi to da si gledao tekme.

Meni je samo bitna utakmica i pobjeda protiv Sirokog i samo tako gledam, od utakmice do utakmice. Pomozi klubu ako ga volis, a ne raspiruj tu negativu na sve strane. Imaju moji post-ovi i kada je AH bio tu, Franto nikada nije pljuvao klub bez obzira na upravu :nene:
Očito limitiran insan u glavi,ideološki naravno!kaze ne igramo loše,nije loša ekipa a 9 bodova imamo!! 1 pozicija od zone ispadanja i ono kaze dobri smo...Ko tebi sihir poturi?? :urnebes: :urnebes: Još češ povjerovati da uzimamo i titulu ako takva info dođe iz centrale :urnebes: :urnebes: :urnebes:
DRŽAVA TUZLA!!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: nicaze95 i 11 gostiju.