FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 19 nov 2017, 12:47

staragarda je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la:Ja opet mislim da je Sloboda veliki potencijal u svakom smislu. Samo treba ulagač ne pozajmljivac. Treba neko ko ce posložiti prvi tim za visoke ciljeve i promociju igraca za prodaju da klub i ulagač zarade. OP raščistiti a ne kao sada gdje dva trenera a zna se ko samo tipuju managerima talentirane igrače vec sa 16-17 godina i prije nego se razvije mladi igrač on je u raljama managera a nije nas tj Slobodin. Da ne pričam o djeci koja su zapostavljena svjesno u odnosu na djecu managera ili roditelja s parama. Zato je taman vrijeme za nekog Babuku koji ulaze pare i nema talova.
U tom slucaju neki Jurić i Karic nisu važni. Bili bi uposlenici koji su ili vrijedni i radni ili nebi bili tu bez emocija
Ovo je odličan plan i utopija teska....i sam znas da je tako... Husic kad je zasukao rukave da sredi OP ljudi su mu se u lice smijali....U LICE....oni su Klub za sebe i ulagač im moze k u r a c popusit....ovo o ulagaču a da mu Secer,zdeno, cickovo ulje i lepina kroje kapu je suvislo spominjati...Sve je ovo Husic vec pokusao
To sto pričaš ja znam jer sam kao i ti bio posmatrač svega od prvog dana. I AH i bilo ko drugi bi danas imao vise iskustva. Druga stvar @wobly je da FK ima ugovor o poslovno tehničkoj saradnji sa OP sa mogucnosti prekida raskida u svakom momentu. Kad FK odluci napraviti svoj OP raskida saradnju i prebacuje djecu jer djeca ne treniraju tamo sto im se svidja Mikica Denis Nihad i sl nego zato sto je to put u prvi tim i sto na osnovu FK igraju ligu koju igraju. Prema tome nema tu prepreka.
Zašto smo potencijal? Pa zato sto klub ima tradiciju 98 g i zato sto Tuzli gravitira 650.000 stanovnika i preko 100 aktivnih FK i škola fudbala. Imamo stadion kakav imamo i pomoćne terene i ostale uvjete koji su i kao tako nikakvi najbolji na regiji. Mi smo previše kritični i znamo unutarnje belaje ali ne izgleda to sa strane tako strašno kako mi predstavljamo.
Zato je vazno da se ti dugovi dovedu do normale
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 19 nov 2017, 12:49

I ovo sto Celik radi je cista nakarada. Investitor uzima Celik, de fakto ko fol "cist "klub a grad ce servisirati stare dugove.
Ma takav sporazum ce puknuti kada tada i dozivjeti fijasko. ..boli Fuada krc sto ce neko kasnije odgovarati za to I opet ce biti po gradjanima Zenice.
Ljudi ba kupe klub sa 50 mil eura duga da ne kupe Slobodu (primjer)sa 4....
Moraju se uslovi stvoriti za to. ..
Prilagoditi statut, vratiti klubu imovinu (stadion ).
Ok nemora odma imas ugovor, srocis ga fino. Onog momenta kada plati investitor sve dugove prema drzavi i ocisti 70 posto ostalih dugovanja stadion prelazi u vlasnistvo kluba.
Investitor nece kupovati bukvalno stadion od grada ali je duzan u roku 3 godine da ulozi 5 miliona eura u stadion.
Sve se to fino zakonski uradi ali mi smo bolestan narod mi nikom ne vjerujemo (nekada I sa razlogom jbg)u svemu vidimo zle namjere. ...A te zle namjere vecinom nam serviraju oni na vlasti pretstavljajuci te ljude kao zle dosli eto da "nam"otmu "nase".
Ma koje nase. ..njihovo I njihove talove. .....
Moramo se probuditi ljudi. ...Ti momci u fukarama moraju svatiti, I oni koji ih vode da prestanemo misliti samo na sebe i samo danas, mislimo na buducnost gdje cemo voditi djecu I hocemo li imati sta da im pokazemo sta da im pricamo. .....Mozemo ih kritikovat ali realnost je dok se fukare ne dignu slaba fajda. ..znao je to I imamovic. ...
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 19 nov 2017, 12:51

Hitman22 je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la:Ja opet mislim da je Sloboda veliki potencijal u svakom smislu. Samo treba ulagač ne pozajmljivac. Treba neko ko ce posložiti prvi tim za visoke ciljeve i promociju igraca za prodaju da klub i ulagač zarade. OP raščistiti a ne kao sada gdje dva trenera a zna se ko samo tipuju managerima talentirane igrače vec sa 16-17 godina i prije nego se razvije mladi igrač on je u raljama managera a nije nas tj Slobodin. Da ne pričam o djeci koja su zapostavljena svjesno u odnosu na djecu managera ili roditelja s parama. Zato je taman vrijeme za nekog Babuku koji ulaze pare i nema talova.
U tom slucaju neki Jurić i Karic nisu važni. Bili bi uposlenici koji su ili vrijedni i radni ili nebi bili tu bez emocija
Ovo je odličan plan i utopija teska....i sam znas da je tako... Husic kad je zasukao rukave da sredi OP ljudi su mu se u lice smijali....U LICE....oni su Klub za sebe i ulagač im moze k u r a c popusit....ovo o ulagaču a da mu Secer,zdeno, cickovo ulje i lepina kroje kapu je suvislo spominjati...Sve je ovo Husic vec pokusao
To sto pričaš ja znam jer sam kao i ti bio posmatrač svega od prvog dana. I AH i bilo ko drugi bi danas imao vise iskustva. Druga stvar @wobly je da FK ima ugovor o poslovno tehničkoj saradnji sa OP sa mogucnosti prekida raskida u svakom momentu. Kad FK odluci napraviti svoj OP raskida saradnju i prebacuje djecu jer djeca ne treniraju tamo sto im se svidja Mikica Denis Nihad i sl nego zato sto je to put u prvi tim i sto na osnovu FK igraju ligu koju igraju. Prema tome nema tu prepreka.
Zašto smo potencijal? Pa zato sto klub ima tradiciju 98 g i zato sto Tuzli gravitira 650.000 stanovnika i preko 100 aktivnih FK i škola fudbala. Imamo stadion kakav imamo i pomoćne terene i ostale uvjete koji su i kao tako nikakvi najbolji na regiji. Mi smo previše kritični i znamo unutarnje belaje ali ne izgleda to sa strane tako strašno kako mi predstavljamo.
Zato je vazno da se ti dugovi dovedu do normale
Realno gledajuci ni Sarajevo nije imalo sta ponuditi pa je dosao vincent tan i vratio im sve dugove, napravio fudbalsku akademiju i stadione u butmiru, a bili su u istoj situaciji kao i mi

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 19 nov 2017, 12:51

Probisvjet je napisao/la:Sve se vidjelo jucer na Tusnju. Bilo nas je bas premalo. Necu da kazem da nisam u pravu sto sam bio na utakmici (a i nemaju bas neke finansijke koristi jer imam sezonsku), ali podrzavam i one koji nisu bili jer jedino tako ce se iscrpiti budjelar predcednika i co. , pa kada vide da nema od cega uzimati, valjda odu.
U Slobodu treba da doje pismen predsjednik, strucnjak, koji ce pripremiti klub za nekoga ko ima pare.
Tu spada, jedinstven klub sa omladinskom skolom, koncesija na koristenje stadiona Slobodi bar 40 godina, skupstina u kojoj nece biti politicki postavljenih clanova, niti onih koji samo sjede da popune stolice, tj da se u skupstini glas placa i to podobro, postaviti sa svim zakonskim pravilima prodaju Slobodinih suvenira, postaviti brojace ulaznica, prekinuti prodaju karata pred stadionom, tj. sverc, postaviti kamere i zabraniti ulazak onima koji prave stetu tj. doprinose da klub placa kazne, ugovore praviti sa igracima da menadjeri ne mogu da rade sta zele...
Sloboda je jedan od osnivača JU stadion i kao takva ima ugovor o besplatnom korištenju svih resursa. Ne znam period ali vjerujem da nema roka nekog. Pa valjda je zato neophodna saglasnost kluba dal ce igrati Sloga dal ce pjevati Merlin Itd.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 19 nov 2017, 12:56

Nama prvenstvo treba ozbiljan sportski direktor koji nije na granici mentalne retardacije da bismo se izborili za opstanak a onda sve ostalo.

Zatim mijenjati predsjednika al koga? Ozbiljni biznismeni nemaju vremena, evo ka predlažem Zlatana Begića il nekog drugog bez oraha u džepovima bez dlake na jeziku, a opet pismenog i kulturnog. Naravno uslov je da je taj neko i navijač Slobode.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 19 nov 2017, 12:59

Penaltiky je napisao/la:Nama prvenstvo treba ozbiljan sportski direktor koji nije na granici mentalne retardacije da bismo se izborili za opstanak a onda sve ostalo.

Zatim mijenjati predsjednika al koga? Ozbiljni biznismeni nemaju vremena, evo ka predlažem Zlatana Begića il nekog drugog bez oraha u džepovima bez dlake na jeziku, a opet pismenog i kulturnog. Naravno uslov je da je taj neko i navijač Slobode.
Apsolutno se slažem. Ako je istina da ovaj nista posebno ne ulaze onda podržavam tvoj prijedlog tipa Zlaje Begica ili nekog dokazanog Slobodasa. Naravno pismen kulturan i elokventan je minimum za to
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 19 nov 2017, 13:26

Mozemo i svetlanu cenić dovest. Zena je Ekonomista. Ne mogu da vjerujem sta ljudi pricaju. Ne dovlaci jezik u klub već spisobnost, a prije svega lik je politicar koji rado mjenja dresove.podrzavo je on i AH........

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 19 nov 2017, 13:31

xeksor je napisao/la:Mozemo i svetlanu cenić dovest. Zena je Ekonomista. Ne mogu da vjerujem sta ljudi pricaju. Ne dovlaci jezik u klub već spisobnost, a prije svega lik je politicar koji rado mjenja dresove.podrzavo je on i AH........
Podržavali smo svi Azmira. Ne vidim gdje je tu i problem?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 19 nov 2017, 13:37

A sta ce ekonomista. ...reci nam kako najbolje da srezemo troskove i "opstanemo".
Dzaba ti i koperfild kada nema ko to sprovesti u djelo. ...
Od temelja se krene, tek onda gradis dalje, ekonomiste, press sluzbe, skaute I ostale pm. ...
Dzaba se mi raspravljamo kada onaj ko odlucuje nikada to nece sve pokrenuti, od statuta pa dalje. .....
Ali eto cujemo barem finih prijedloga.
Nevjerovatno je,iako neki I nerealni, na yebenom ss forumu mozes procitati finih rijesenja i kreativnih, konkretnih prijedloga kako i sta a da glavonje koje vode klub fol neznaju kako sta. ..NECE
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 19 nov 2017, 13:37

Ma ja ga na picetku zbog nekih stvari nisam podrzavi. Ovaj je politicar prije svega. Dobro ga se sjećam da je nakon protesta iz jedne politicke partije uso u komunus.partiju i u nju na listu ubacio ljude i radnuke iz sindikata solidarnosti pa je ta partija na izborima dozivjela fijasko gde je sad u nekoj treloj partiji. Ja bi se sad potpisao da senad i karić budu dozivotno u klubu nego neki politicari . To je moje misljenje.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 19 nov 2017, 13:42

Ta partija se raspala poslije izbora Zlatan je otišao u DF, Edin u sdp, za Vedu nemam pojma
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 19 nov 2017, 13:43

Eto begić je na pravnom fakultetu iskolovo je toliko pravnika da mogu pomoći slobodi kroz razno razne tuzbe.zavrzlame itd. Ja se nesjecam da se ikad angazovao osim sto je vodio jednu sjednicu snupstine. Pa i ti si slobodas mozda veći od njega sto ne bi ti bio predsjednik. Vise poznaj dubiozu

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 19 nov 2017, 13:49

Zlatan je OK, ali onda opet imamo problem financijske prirode. Nek prica ko sta hoce, ali Asmir je bio izlaz i trebalo je tada traziti rjesenje. I Mali zgradonacelnik i Asmir su trebali traziti rjesenje. Mislim da ipak nemamo na vidiku ista dobro. Daj Boze, al' NEMA.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 19 nov 2017, 13:55

xeksor je napisao/la:Eto begić je na pravnom fakultetu iskolovo je toliko pravnika da mogu pomoći slobodi kroz razno razne tuzbe.zavrzlame itd. Ja se nesjecam da se ikad angazovao osim sto je vodio jednu sjednicu snupstine. Pa i ti si slobodas mozda veći od njega sto ne bi ti bio predsjednik. Vise poznaj dubiozu
Budi ti precjednik ti imaš VIP kartu. Begić je i nešto oko novog statuta radio koliko se sjećam.

@Probisvjet
Kad imas sposobnog predsjednika pare se nađu. Nema ni Krupa ni Radnik sugar daddya.
Koliko se sjećam ti reče da imaš firmu, znači ploviš tu, koliko bi ti mogao godišnje izdvojiti i koliko je takvih ko ti, ako ti nije teško da napišeš.

Da se ima šta vidjet uz fin marketing eto 400k od ulaznica.
Zadnja izmjena: Penaltiky, dana/u 19 nov 2017, 14:02, ukupno mijenjano 1 put.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 19 nov 2017, 14:01

Iskreno kada bih mogao da biram izmedju Begica i Mujkanovica, uvijek bih birao Mujkanovica. Samo sto Mujkanovic ne moze nista oko stadiona, drzi ga Jasmin. A Jasmin i Begic su ista skola, ne mozes se ti sa njima sporazumiti. Mujkanovic je vise kapitalisticka skola ali radi u gradu gdje je vlast takva kakva je. Nama ne bi bilo nista razlicito ni da je DF uzeo izbore, isti vrag i onaj Gadzo zagovarao kao Jasmin. Ja ne znam sta je tim ljudima, oni su zaglavili u vremenu.
Mujkanovic je solidan covjek za predsjednika, samo malo manje tvrdoglavosti, malo vise transparentnosti i daleko bolji sportski rezultati su potrebni.
Ali takav covjek treba biti model za predsjednika, da razmislja na nacin na koji Senad razmislja ali da se malo vise pruzi.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 19 nov 2017, 14:07

Pa dajte ljudi prijedlog kog bi ste vi za predsjednika osim Azmira?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 19 nov 2017, 14:13

Penaltiky je napisao/la:Pa dajte ljudi prijedlog kog bi ste vi za predsjednika osim Azmira?
Ama neka ostane Senad,ko je predsjednik najmanji je problem....
Mozda je problem onima koji sanjaju bogatasa ili Azmira,i grupne faze za dvije godine......
Lakse bi se sve podnijelo da krenu zaista slagati klub kako treba,da pripreme statut za buducnost..........i sve ostalo...pa neka bude za 10 godina,nema veze.
Sta to ce nama nesto nedostajati....bili sampioni 10 puta hajde molim te...borimo se za opstanak kako znam za sebe......
Nije problem ko je predsjednik,nego je problem onog koji to jeste,natjerati da radi na istinskom poboljsanju kluba,a ne supljoj prici
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 19 nov 2017, 14:13

Penaltiky je napisao/la:Pa dajte ljudi prijedlog kog bi ste vi za predsjednika osim Azmira?
Husic kada nece onda to ne moze niko raditi ni bolje od Mujkanovica. Samo treba svakog drzati na mjestu, treba dobar statut da sjede pravi ljudi u drugim organima kluba da to sve kontrolisu, da se servisira sve kako treba i da se skidaju dugovi. Na kraju godine da se odgovara pred pravim ljudima i daje ocjena o radu, da se sve sto se desilo iznese na skupstinu i navijacima. A sportski segment trebaju raditi zajedno Senad-Slavko-sportski direktor X od povjerenja Senadu.
I tu razdvojiti malo grad i klub. Da svi organi kluba i udruzenja navale na to da se pravi stadion, da se pravi pritisak na grad.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 19 nov 2017, 14:19

najvise bih volio da Senco objavi neke stvari, da navijaci znaju kako stvari stoje
pa ako je istina to sto govori, to mo moze ici samo u korist

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 19 nov 2017, 14:26

Chinaglia je napisao/la:najvise bih volio da Senco objavi neke stvari, da navijaci znaju kako stvari stoje
pa ako je istina to sto govori, to mo moze ici samo u korist
De hajmo sad malo bez podyebavanja. To je ono što smo i tražili na početku. Samo transparentnost. Znalo se da neće dugo potrajati još ono što smo imali prije i da će se ono što smo stekli do tad polako istopiti. To je znao i on, i svi u klubu.

Mogli su se naći neki anonimusi kojima je zapravo u cilju da nešto naprave za Slobodu. A ne da se dovode Karić, Jurić itd.

I realniji ciljevi su trebali biti postavljeni. Mogli su i reći da će se morati prodati najbolji igrači, da je cilj sredina tabele, i da su reprogram i dugovi najbitniji, i da se ne može pratiti ono što je radila prošla uprava. Pa ko bi im tad onda bilo šta rekao?
Tražiti sponzorčiće koje će te koliko toliko pomagati.
Transparentan rad bi sigurno bio primjećen i dobro praćen.

Volontera eto i u ovakvom stanju ima, šta bi tek bilo da se radi kako treba čak i bez sredstava kao prije, a sjetimo se da je i kod prošle uprave bilo dosta finih ideja koje su nažalost ostale samo na tome, a sve od strane navijača koji su bili spremni sebe žrtvovati bez ikakve nadoknade osim toga da daju klubu nešto.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.