FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 13 dec 2017, 19:47

aleksandar_veliki je napisao/la:Nacuo sam da bi moglo biti akvizicija. Pokusajte sto prije osigurati ostanak i na Kup se baciti. Zeljo je favorit, no siguran sam da ce s Grbavice sve karte baciti na titulu.
Imena kolega samo imena hehehe

Avatar
Mortus
Postovi: 1748
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 13 dec 2017, 19:50

Sariel1987 je napisao/la:Na stranu sve, ali grozno ophodjenje prema jedinoj djevojci na nasem pdf.u.
Umjesto da je drzimo ko malo vode na dlanu i da izbjegavamo neotrebnu polemiku s njom , sta god rekla, a navijacica je slobode, svakako nece nista protiv svetinje pricat..ccc
PLus raja je, meni je pomogla par puta prilikom boravka u banovicima.
Aerials ima moj respekt..
Komuljaro trebao bi se izvinuti aerials, nema smisla stvarno, a i sramota za nas ostale crvene na temi.
Uz duzno postovanje,ali od kud znas da je djevojcica, a ne neka srednjovecna gospodja ili gospodjica. :mrgreen:
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 13 dec 2017, 20:42

Izgleda da ce turci uci u Mladost DK ukoliko zenicani ne srede neke stvari u i oko kluba
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 13 dec 2017, 20:54

vidjeti cemo sta ce pricat Sencini hejteri nakon januarskog mercata :kafa:

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 13 dec 2017, 21:04

K'o i prošle godine u ovo doba, ista priča... :roll:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 13 dec 2017, 21:10

aleksandar_veliki je napisao/la:Ne bih o imenima dok ne bude sigurica, treba i ljude ispostovati. Imate po meni veliku sansu za trofej i trebali biste se svi "stisnuti" u borbi za Evropu.
pa bar kazi hocel predstavljat pojacanja, shodno svom kvalitetu
a sto se Kup-a tice, Seljo moze bit favorit sve dok ne zaigra protiv Slobode, volio bih ih u finalu, samo njih tamo i mozemo pobjedit :lol:

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Saltsity » 13 dec 2017, 21:27

aleksandar_veliki je napisao/la:Ne bih o imenima dok ne bude sigurica, treba i ljude ispostovati. Imate po meni veliku sansu za trofej i trebali biste se svi "stisnuti" u borbi za Evropu.
Hajde da i to vidimo.
FK Sloboda Tuzla

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 13 dec 2017, 21:28

aleksandar_veliki je napisao/la:Ne bih o imenima dok ne bude sigurica, treba i ljude ispostovati. Imate po meni veliku sansu za trofej i trebali biste se svi "stisnuti" u borbi za Evropu.
Stisnuli bi se mi kada bi se uprava malo pruzila. Ali uvijek bude prica se puno, uradi se malo.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 13 dec 2017, 21:59

Senco izvalip keš eto Čavara i Menala
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 13 dec 2017, 22:00

Helleru ba, nemoj javno pricat s kime se pregovara

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 13 dec 2017, 22:02

Imaju i neki Bokaje i Sudani ne znam odakle su ta dvojica
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 13 dec 2017, 22:24

Penaltiky je napisao/la:Imaju i neki Bokaje i Sudani ne znam odakle su ta dvojica
za tog drugog, Sudanija, sam i ja nacuo
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 13 dec 2017, 22:27

Mortus je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Na stranu sve, ali grozno ophodjenje prema jedinoj djevojci na nasem pdf.u.
Umjesto da je drzimo ko malo vode na dlanu i da izbjegavamo neotrebnu polemiku s njom , sta god rekla, a navijacica je slobode, svakako nece nista protiv svetinje pricat..ccc
PLus raja je, meni je pomogla par puta prilikom boravka u banovicima.
Aerials ima moj respekt..
Komuljaro trebao bi se izvinuti aerials, nema smisla stvarno, a i sramota za nas ostale crvene na temi.
Uz duzno postovanje,ali od kud znas da je djevojcica, a ne neka srednjovecna gospodja ili gospodjica. :mrgreen:
Morto citaj ba.
Rekoh djevojka :urnebes:

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 13 dec 2017, 23:35

tuzlak1987 je napisao/la:
aleksandar_veliki je napisao/la:Ne bih o imenima dok ne bude sigurica, treba i ljude ispostovati. Imate po meni veliku sansu za trofej i trebali biste se svi "stisnuti" u borbi za Evropu.
Stisnuli bi se mi kada bi se uprava malo pruzila. Ali uvijek bude prica se puno, uradi se malo.
Dok nas ne bude 4 milje na stadionu, ne treba puno ocekivati ni od uprave. Svi bi mi da nam padne lova sa neba, da se neko drugi pruzi a da mi uzivamo :hmmmm: Dok se mi ne "pruzimo" zajedno s upravom u skladu sa mogucnostima, zaboravi. U ovoj ligi fiksna lova ima vrijednost 4x taj iznos.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 13 dec 2017, 23:41

Ja vjerujem da ce profesionalno profesionalci odraditi prelazni rok. Eh sad dal je jednosmjerno cemo vidimo
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 13 dec 2017, 23:53

FrantoBauzek je napisao/la: Dok nas ne bude 4 milje na stadionu, ne treba puno ocekivati ni od uprave. Svi bi mi da nam padne lova sa neba, da se neko drugi pruzi a da mi uzivamo :hmmmm: Dok se mi ne "pruzimo" zajedno s upravom u skladu sa mogucnostima, zaboravi. U ovoj ligi fiksna lova ima vrijednost 4x taj iznos.
Ne mogu oni imati 4-5 hiljada sve dok ne pocnu iskreno i otvoreno raditi. U godini dana su mogli kreirati svojim potezima dobru atmosferu ali su sami narusavali atmosferu. Na jedan dobar potez su pravili pet losih i sada je na tribinama tako kako je. Kada oni naprave pravi korak doci ce ljudi, sve ostalo je ispiranje mozga.
Primjera, ako se sada ide na kup dovedi igrace u skladu sa ambicijama. Nemoj ocekivati da ti publika nosi ekipu koja je puna parmaka vec privuci publiku kvalitetnom ekipom.

Ista prica je i u kosarci, vrti se ista prica 7-8 godina. Krivica se prebacuje na ljude. A kada su imali te 4k u Mejdanu nisu bili sposobni da naprave iskorak. Sada se govori publici dodjite kada je tesko, kao publika je kriva.

Niti je ovo Njemacka, niti je PL Bundesliga da budu puni stadioni. Ljudi su 100 puta izvarani, oni tamo sto po Njemackoj pune stadione i kada im ne ide nisu.

BiH-radis dobro Tuzlaci ce primjetiti, ne radis dobro nema Tuzlaka. Jednostavno. Nisu ljudi krivi, navijaci Slobode su vise na tabeli posjecenosti od Senadove ekipe na tabeli fudbala.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 14 dec 2017, 00:56

Hitman22 je napisao/la:Ja vjerujem da ce profesionalno profesionalci odraditi prelazni rok. Eh sad dal je jednosmjerno cemo vidimo
Karic zagonetan :kafa:

Avatar
Mortus
Postovi: 1748
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 14 dec 2017, 07:11

Sariel1987 je napisao/la:
Mortus je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Na stranu sve, ali grozno ophodjenje prema jedinoj djevojci na nasem pdf.u.
Umjesto da je drzimo ko malo vode na dlanu i da izbjegavamo neotrebnu polemiku s njom , sta god rekla, a navijacica je slobode, svakako nece nista protiv svetinje pricat..ccc
PLus raja je, meni je pomogla par puta prilikom boravka u banovicima.
Aerials ima moj respekt..
Komuljaro trebao bi se izvinuti aerials, nema smisla stvarno, a i sramota za nas ostale crvene na temi.
Uz duzno postovanje,ali od kud znas da je djevojcica, a ne neka srednjovecna gospodja ili gospodjica. :mrgreen:
Morto citaj ba.
Rekoh djevojka :urnebes:
Haha za trenutak mi se ucini djevojcica :geek:
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
Mortus
Postovi: 1748
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 14 dec 2017, 07:25

tuzlak1987 je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la: Dok nas ne bude 4 milje na stadionu, ne treba puno ocekivati ni od uprave. Svi bi mi da nam padne lova sa neba, da se neko drugi pruzi a da mi uzivamo :hmmmm: Dok se mi ne "pruzimo" zajedno s upravom u skladu sa mogucnostima, zaboravi. U ovoj ligi fiksna lova ima vrijednost 4x taj iznos.
Ne mogu oni imati 4-5 hiljada sve dok ne pocnu iskreno i otvoreno raditi. U godini dana su mogli kreirati svojim potezima dobru atmosferu ali su sami narusavali atmosferu. Na jedan dobar potez su pravili pet losih i sada je na tribinama tako kako je. Kada oni naprave pravi korak doci ce ljudi, sve ostalo je ispiranje mozga.
Primjera, ako se sada ide na kup dovedi igrace u skladu sa ambicijama. Nemoj ocekivati da ti publika nosi ekipu koja je puna parmaka vec privuci publiku kvalitetnom ekipom.

Ista prica je i u kosarci, vrti se ista prica 7-8 godina. Krivica se prebacuje na ljude. A kada su imali te 4k u Mejdanu nisu bili sposobni da naprave iskorak. Sada se govori publici dodjite kada je tesko, kao publika je kriva.

Niti je ovo Njemacka, niti je PL Bundesliga da budu puni stadioni. Ljudi su 100 puta izvarani, oni tamo sto po Njemackoj pune stadione i kada im ne ide nisu.

BiH-radis dobro Tuzlaci ce primjetiti, ne radis dobro nema Tuzlaka. Jednostavno. Nisu ljudi krivi, navijaci Slobode su vise na tabeli posjecenosti od Senadove ekipe na tabeli fudbala.
Ma uprava ako hoce povjerenje opravdat i vratiti posjetu mora istaci prave ciljeve i reci npr. idemo na kup 100%.liga samo da ostanemo, ocukujte handrenje zivaca. Igrace mozemo ili ne mozemo zadrzati ( najbolje). Dovescemo pojacanja ili necemo. Gradjani, navijaci dodjite i pomozite svojom brojkom i placenom ulaznicom, a mi cemo uzet kredit i ulozit u igracki kadar kako bi pucali na kup, budite sponzor plate za jednog dobrog igraca.... Mislim da bi raja cijenila iskrenost, a ne kao ovo do sad sto se radi jer kiti ne valja....
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 14 dec 2017, 10:38

Nas Sasa Maksimovic boravi u akademiji Sporting Lisabona...Jos jedna zlatna koka...
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.