FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 15 dec 2017, 22:32

fobli je kriv sto je Senco uletio bahato

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 dec 2017, 22:42

Citav grad da je Senada podrzao klub bi opet bio donji.
Sloboda ce biti dobra kada bude privatna, tada ce da bude top3 u drzavi. Dok je gradska i dok se pusti svima da se ubace tu najveci domet je borba za opstanak i gomilanje dugova kao i prije 2012.
Eto vam cisti primjer oko ove djece sto treniraju, tu je teski kriminal u uzimanju para djeci. Ne treba dalje.
Slobodini neprijatelji su u gradu i zive od nje i to je to.

Neka Imamovic dovede duplo jaceg od Senada Sloboda je opet donja.

Sto se tice Azmira on hoce, grad nece. Azmir nece kao merhamet, a grad bi tako. To nije posteno. Znaci grad nece kompromis. Grad je kriv i to je to.

ovisnik
Postovi: 1113
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ovisnik » 15 dec 2017, 23:01

Poenta je u tome da klub mora imati vlasnika,koji sve plaća i z sve se pita.Koncept gradskog,javnog vlasništva je moguć u ekonomski stabilnim i bogatim državama a i tu samo do određenog nivoa.Problem Slobode je u tome što nema investitora među lokalnim tajkunima koji bi ušli u klub,a nema šta da ponudi ni stranim ulagačima.Crpljenje gradskog budžeta i lokalnih preduzeća nije dovoljno za stabilnog prvoligaša a kamoli šta više.Sada je pitanje kako dalje,jer osim Nerke Bonija u Tuzli nema bogatog lika koji voli Slobodu i koji je spreman da se i dalje biti sa vjetrenjačama.Azmira namjerno ne spominjem jer mislim da kombinacija Husić-Imamović nije nikako moguća.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 15 dec 2017, 23:26

Sve prežvakano, samo se u krug vrti priča...pustite nek se otkotrlja. Ionako ništa ne možemo promijenit.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 dec 2017, 23:29

wobly92 je napisao/la:Sve prežvakano, samo se u krug vrti priča...pustite nek se otkotrlja. Ionako ništa ne možemo promijenit.
I to ne vrijedi se nervirati. Kljuceve u rukama ima Imamovic, sa Husicem se moze dogovoriti. Sta god da urade obican smrtnik ne moze nista.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 15 dec 2017, 23:33

wobly92 je napisao/la:Sve prežvakano, samo se u krug vrti priča...pustite nek se otkotrlja. Ionako ništa ne možemo promijenit.
Kako prezvakano....vidis da ljudi kazu da su navijaci krivi i da ce oni ugasit klub :urnebes: :urnebes: :rol: :rol: .....u Tuzli tacno kako mi Zlajci jednom rece vazda naka"obrnuta psihologija" :rol: :urnebes: .... nista Macak, zdeno, Faraon,salih, Davud,dugovi, neplaćeni računi i igraci,cickovo ulje i nihe lepina nista pranje para na Tusnju i vec legendarni šipovi....kakvi.... navijaci su vnago i ovih par ljudi ovdje sa foruma.... Ahahahaha
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 15 dec 2017, 23:34

"nista ne mozemo promijenit", dobar izgovor za ne ucinit nista :kafa:

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 15 dec 2017, 23:36

Evo ja predlazem da tuzlak1987 ode na skupstinu i iznese prijedlog uredjenja kluba, posto u zadnje vrijeme ovdje je "najpametniji"

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 dec 2017, 23:37

SmajilKaric je napisao/la:Evo ja predlazem da tuzlak1987 ode na skupstinu i iznese prijedlog uredjenja kluba, posto u zadnje vrijeme ovdje je "najpametniji"
Bolje otidji nekom od skupstinara i pitaj sto u 20 godina nisu tako nesto uradili.

Sta meni seres, ako ti je ovako dobro super uzivaj.

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Saltsity » 15 dec 2017, 23:44

SmajilKaric je napisao/la:Evo ja predlazem da tuzlak1987 ode na skupstinu i iznese prijedlog uredjenja kluba, posto u zadnje vrijeme ovdje je "najpametniji"
Sto prozivas covjeka :?:
Zato sto hoce jak klub,nas omladinski, hoce bolje sutra. ..
Cuj "najpametniji"....
Znas li koliko puta sam licno pricao na ove teme sa relevantnim ljudima, iz svih sfera zivota naseg grada. ...
Sta pojavis se na skupstina i to je to.....
Pa mislis da je Senad bezveze prozivao nas iz "dijaspore"u po pressa. ...Sve je u oci dobio. ..dzaba.
Dok Jasmin ne odobri dzaba.
Znas ti ko sjedi u skupstini koja bi trebala da usvoji novi statut i to da se placa stolica I td. ....
Ljudi koji 15 godina ni bona ni bona nisu dali Slobodi. ..
Da ima ljudi koji ce to platit nebitno posto ima. ...vjeruj. ...Niti ces moci da se uclanis i nesto ti odlucujes. ...ma nikada zaboravi nece nikada dati. ...
A ima nas. ..zna to i Senad i zato nas proziva. ...
FK Sloboda Tuzla

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 dec 2017, 23:49

Evo sto ja necu otici, jer znam da nisam kapacitet. I da je to obaveza. I jer sam kapacitet za obicnog clana. Mene nikakav guzonja nece predloziti u tu skupstinu. Ali kad bi me predlozio bar bih se pripremio i dolazio kada je zakazano.
Ja mogu biti obican clan i to je moj domet.

Ako u skupstini sjede ljudi koji su daleko veca imena od obicnog covjeka u ovom gradu onda su za 20 godina mogli skontati i predloziti neke stvari koje skontaju i ljudi koji u vrh glave mogu biti obicni clanovi i koji su obicna radnicka klasa. Ako to ne mogu onda sta rade tu uopste?

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 15 dec 2017, 23:49

Saltsity je napisao/la:
SmajilKaric je napisao/la:Evo ja predlazem da tuzlak1987 ode na skupstinu i iznese prijedlog uredjenja kluba, posto u zadnje vrijeme ovdje je "najpametniji"
Sto prozivas covjeka :?:
Zato sto hoce jak klub,nas omladinski, hoce bolje sutra. ..
Cuj "najpametniji"....
Znas li koliko puta sam licno pricao na ove teme sa relevantnim ljudima, iz svih sfera zivota naseg grada. ...
Sta pojavis se na skupstina i to je to.....
Pa mislis da je Senad bezveze prozivao nas iz "dijaspore"u po pressa. ...Sve je u oci dobio. ..dzaba.
Dok Jasmin ne odobri dzaba.
Znas ti ko sjedi u skupstini koja bi trebala da usvoji novi statut i to da se placa stolica I td. ....
Ljudi koji 15 godina ni bona ni bona nisu dali Slobodi. ..
Da ima ljudi koji ce to platit nebitno posto ima. ...vjeruj. ...Niti ces moci da se uclanis i nesto ti odlucujes. ...ma nikada zaboravi nece nikada dati. ...
A ima nas. ..zna to i Senad i zato nas proziva. ...
Pa bas zato ga prozivam...Danima ovdje prica i pise o necemu sto se ovdje pisalo mali milion puta...Ako imas damu spremi se brate i na skupstinu makar ce ostati upisan da je pokusao da promijeni stanje u klubu i da je dao prijedlog za dobrobit kluba...Lahko je praviti se pametan ovdje pod skrivenim imenima..

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 dec 2017, 23:53

Jel to se ide na skupstinu ili na klanje?
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 15 dec 2017, 23:56, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 15 dec 2017, 23:55

tuzlace naboden si, iskrvarit ces do smrti

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 dec 2017, 23:58

SmajilKaric je napisao/la:
Saltsity je napisao/la:
SmajilKaric je napisao/la:Evo ja predlazem da tuzlak1987 ode na skupstinu i iznese prijedlog uredjenja kluba, posto u zadnje vrijeme ovdje je "najpametniji"
Sto prozivas covjeka :?:
Zato sto hoce jak klub,nas omladinski, hoce bolje sutra. ..
Cuj "najpametniji"....
Znas li koliko puta sam licno pricao na ove teme sa relevantnim ljudima, iz svih sfera zivota naseg grada. ...
Sta pojavis se na skupstina i to je to.....
Pa mislis da je Senad bezveze prozivao nas iz "dijaspore"u po pressa. ...Sve je u oci dobio. ..dzaba.
Dok Jasmin ne odobri dzaba.
Znas ti ko sjedi u skupstini koja bi trebala da usvoji novi statut i to da se placa stolica I td. ....
Ljudi koji 15 godina ni bona ni bona nisu dali Slobodi. ..
Da ima ljudi koji ce to platit nebitno posto ima. ...vjeruj. ...Niti ces moci da se uclanis i nesto ti odlucujes. ...ma nikada zaboravi nece nikada dati. ...
A ima nas. ..zna to i Senad i zato nas proziva. ...
Pa bas zato ga prozivam...Danima ovdje prica i pise o necemu sto se ovdje pisalo mali milion puta...Ako imas damu spremi se brate i na skupstinu makar ce ostati upisan da je pokusao da promijeni stanje u klubu i da je dao prijedlog za dobrobit kluba...Lahko je praviti se pametan ovdje pod skrivenim imenima..
Sta bi ti eto uradio?

Jel to problem dati konstruktivan prijedlog?

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 15 dec 2017, 23:58

tuzlak1987 je napisao/la:Jel to se ide na skupstinu ili na klanje? Znaci predlozis nesto i na vratima te cekaju da te natrehaju?
Ne ide se na klanje i niko nikoga ne ceka na vratima, ali imas li damu da odes na skupstinu i kazes Jasmine Imamovicu ti si kriv sto nam je klub doveden u ovu situaciju, Jasmine Imamovicu ti si kriv sto nemamo stadion, Jasmine Imamovicu ti si kriv sto je otisao AH, Jasmine Imamovicu trazimo da imamo klub uredjen po clanskom modelu i da ne nabrajam dalje, nemas stari i to je problem generalno sviju nas ovdje svi ovdje nesto pametujemo ali da se uradi nesto korisno za klub, da se nesto pokrene ne smije niko, uvijek kazu ajde ti prvi ja cu za tobom i tako se izvlace od bilo cega

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 dec 2017, 00:07

SmajilKaric je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Jel to se ide na skupstinu ili na klanje? Znaci predlozis nesto i na vratima te cekaju da te natrehaju?
Ne ide se na klanje i niko nikoga ne ceka na vratima, ali imas li damu da odes na skupstinu i kazes Jasmine Imamovicu ti si kriv sto nam je klub doveden u ovu situaciju, Jasmine Imamovicu ti si kriv sto nemamo stadion, Jasmine Imamovicu ti si kriv sto je otisao AH, Jasmine Imamovicu trazimo da imamo klub uredjen po clanskom modelu i da ne nabrajam dalje, nemas stari i to je problem generalno sviju nas ovdje svi ovdje nesto pametujemo ali da se uradi nesto korisno za klub, da se nesto pokrene ne smije niko, uvijek kazu ajde ti prvi ja cu za tobom i tako se izvlace od bilo cega
Nemam drug muda to je prvo. I ne mogu ja to raditi, vec neko ko je istaknuta osoba. Ne moze se praviti divlji zapad i seoska buna. Ima ljudi cija se pika i koji su poznati. A ne da sada svako od nas koji mozemo biti u vrh glave samo obicni clanovi kluba dolazi sa prijedlozima i kritikama. Ima ispred mene 1000 ljudi koji to mogu bolje i koji su i upuceniji i skolovaniji, a imaju duzi staz na Tusnju i vecu reputaciju i vise poznanika.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 16 dec 2017, 02:21

Probisvjet je napisao/la:Ja bolan, bolan. Sinoc kada sam bio na onoj gidi Admirala u Melainu Senad i Kurevic zajedno. Nek se sijeli. Boli ih kita za Slobodom.
Pa sta vele anam po tvom mišljenju?? Jel to sve igranka neka i prestrojavanje ili dogovor sa sastanka Imamovic Alic Husic
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Mortus
Postovi: 1751
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 16 dec 2017, 07:05

Ma jasno i kratko grad nema pare da finansira jak klub, sto mu je i obaveza po statutu.
Sloboda nikome nije zanimljiva jer nema imovinu, a ima dugove.
Bogatasi s parama u ovakav klub ce uci samo ako su ludi ili ako vole Slobodu (al onda jbg to znaci rasipanje mukom stecenog ili ako su budale totalne)
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 16 dec 2017, 09:22

Hitman22 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Ja bolan, bolan. Sinoc kada sam bio na onoj gidi Admirala u Melainu Senad i Kurevic zajedno. Nek se sijeli. Boli ih kita za Slobodom.
Pa sta vele anam po tvom mišljenju?? Jel to sve igranka neka i prestrojavanje ili dogovor sa sastanka Imamovic Alic Husic
Nije igra. Nije dogovor. Presusilo. Slijedeca uprava ako bude postena iznijet ce na vidjelo sve sta su ovi uradili.
Samo ne Viberom ugovore.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: mirza24 i 18 gostiju.