Tuzlanski Chat

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la DoeTz » 26 sep 2017, 14:42

Sta ko je pobijedio, u cemu ?

I ne yebi me na 2 fronta, ako ces pisat pisi ovdje, ne na onom sranju.
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la FrantoBauzek » 26 sep 2017, 14:53

Ako dosad nisi shvatio, nije ni bitno :yawn:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la DoeTz » 26 sep 2017, 14:55

FrantoBauzek je napisao/la:Ako dosad nisi shvatio, nije ni bitno :yawn:
Pa spomenuo si nacionaliste znaci mislis na politiku!? Ako je to u pitanju ne znam i ne zanima me.
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 26 sep 2017, 14:57

Dobar dux ovaj od Divizije, Asmir džaba daje ko dođe :kafa:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la solinas » 26 sep 2017, 14:58

Sariel je napisao/la:dajte ba ljudfi pricamo o fudbalu, o zajebanciji,pichu, i tako..
**** ba dnevnu politikiu i gogreafiju pa nije ovo politicka akademija cccc
kako vam se da vise :(
Kada god franti puste struju eskaliraju politicke teme.

I franto zadnji put, I Bihac, I Sarajevo, I Zenica vode probosansku politiku kao I Tuzla.
Ne postoji bosnjacka politika.
Druga stvar je sto samo (vecinom)Bosnjaci dozivljavaju ovu drzavu kao svojom.
Ostale (vecinom)boli ona stvarka.
I Tuzlanski HDZ godinama se bori za hrvatsku opstinu na podrucju grada Tuzle ni milimetra ne odstupaju od politike vec 25 godina.
Anto kod kojeg sam radio u radnji iza okretista u Solini ima I putovnicu i smatra Hrvatsku svojom drzavom.
Hrvati (vecina)glasa zs HDZ u Tuzli. To mozes I sam sabrati brojem glasova i njihovim brojem u Tuzli.
Suzivot je utopija koju opet (vecinom)odrzavaju Bosnjaci.
Bosnjaci glasaju za SDP I SDA.
Krajjj.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 26 sep 2017, 14:59

wobly92 je napisao/la:Dobar dux ovaj od Divizije, Asmir džaba daje ko dođe :kafa:
realno koga boli ****?
ako te ne boli ošini se čeličnim profilom boliće :mrgreen: :tralala: :guz:

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 26 sep 2017, 15:01

solinas je napisao/la:
Sariel je napisao/la:dajte ba ljudfi pricamo o fudbalu, o zajebanciji,pichu, i tako..
**** ba dnevnu politikiu i gogreafiju pa nije ovo politicka akademija cccc
kako vam se da vise :(
Kada god franti puste struju eskaliraju politicke teme.

I franto zadnji put, I Bihac, I Sarajevo, I Zenica vode probosansku politiku kao I Tuzla.
Ne postoji bosnjacka politika.
Druga stvar je sto samo (vecinom)Bosnjaci dozivljavaju ovu drzavu kao svojom.
Ostale (vecinom)boli ona stvarka.
I Tuzlanski HDZ godinama se bori za hrvatsku opstinu na podrucju grada Tuzle ni milimetra ne odstupaju od politike vec 25 godina.
Anto kod kojeg sam radio u radnji iza okretista u Solini ima I putovnicu i smatra Hrvatsku svojom drzavom.
Hrvati (vecina)glasa zs HDZ u Tuzli. To mozes I sam sabrati brojem glasova i njihovim brojem u Tuzli.
Suzivot je utopija koju opet (vecinom)odrzavaju Bosnjaci.
Bosnjaci glasaju za SDP I SDA.
Krajjj.
ma spotski forum ba nije vrijedno o ovom pricat.
ja to i ne citam.
ne zamaram se.
jer znam nema nista vrijedno zamaranja

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Chinaglia » 26 sep 2017, 15:03

wobly92 je napisao/la:Dobar dux ovaj od Divizije, Asmir džaba daje ko dođe :kafa:
ovo je nesto licno s woblyjem, ne otvarajte spoiler
mozel se dobit preko posrednika, ne bih da budem vidjen :kafa:
ionako je zima, da ne vjerujes, u duksu sam u kuci :mrgreen:

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 26 sep 2017, 15:11

Chinaglia je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:Dobar dux ovaj od Divizije, Asmir džaba daje ko dođe :kafa:
ovo je nesto licno s woblyjem, ne otvarajte spoiler
mozel se dobit preko posrednika, ne bih da budem vidjen :kafa:
ionako je zima, da ne vjerujes, u duksu sam u kuci :mrgreen:
Odgovor na nešto lično, ne otvarajte džaba
Hajmo zajedno na sljedeću utakmicu pa da vidimo..i majice neke haman dođu :kafa:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 26 sep 2017, 15:14

joj
prodane pickeee :nedam:

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 26 sep 2017, 15:22

vi ste braco bivsa na nekim teskim drogama bogami.. :lol:
i samo za vas.. :mrgreen:

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la 75000 » 26 sep 2017, 15:30

Kakva rasprava stvarno niste normalni... :D

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 26 sep 2017, 15:33

Sariel je napisao/la:joj
prodane pickeee :nedam:
Što čitaš siso kad nije tebi
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Rimes87
Postovi: 2004
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Rimes87 » 26 sep 2017, 18:05

Sariel je napisao/la:joj
prodane pickeee :nedam:
Si vidio moj ti Sariele, prodase se za duks cccccc.

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 26 sep 2017, 18:38

wobly92 je napisao/la:
Sariel je napisao/la:joj
prodane pickeee :nedam:
Što čitaš siso kad nije tebi
Jeko sisa drug moj?
Izazivam te na dvoboj

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 26 sep 2017, 19:12

Čingla i ja bi te naboli samo tako
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: RE: Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Probisvjet » 26 sep 2017, 19:18

Rimes87 je napisao/la:
Sariel je napisao/la:joj
prodane pickeee :nedam:
Si vidio moj ti Sariele, prodase se za duks cccccc.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Duks je ipak skuplji od bambamuce. :lol: :lol: Sreca pa ne nosim duks. :mrgreen: :rol: :rol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 26 sep 2017, 19:41

wobly92 je napisao/la:Čingla i ja bi te naboli samo tako
:lol:
:tokralju:
Bring it on. I vezem jednu ruku..
Drugu cuvam za nazdravljanje :rol:

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la FrantoBauzek » 26 sep 2017, 21:18

solinas je napisao/la: I franto
Vec se ovdje demantovala cinjenica da samo Bosnjaci u Tuzli glasaju za SDP. Procentualno Hrvati, Srbi i Bosnjaci, koliko ih zive u Tuzli, jednako glasaju za SDP. Ima na forumu negdje, a ti ako mozes argumentuj i dokazi da je drugacije.
Razliku izmedju bosnjacke i bosanske politike ces dobiti ovdje, zato sto sam danas dobre volje.
Samo za solinasa. Ne otvaraj!
Bh Hrvata i bh Srba brojcano zajedno ima jednako u ovoj zemlji koliko i nas Bosnjaka :!: a historijski gledano ova zemlja pripada svim bh narodima. Diskurs izmedju bosanske i bosnjacke politike je ta, da bosnjacka misli da je ova zemlja samo i iskljucivo pripada Bosnjacima (Srbi imaju Srbiju, Hrvati Hrvatsku) a bosanska da je ova zemlja pripada ravnopravno svim bh narodima, kao sto i jest takvo administrativno uredjenje od 1878. godine dolaskom Austrougarske i odlaskom Osmanskog Carstva.

Sinoc je Chinaglia objasnio nacioizgradnju kroz kroatizaciju katolika i srbizaciju pravoslavaca Bosnjaka u 19.st. Ti ljudi danas su Hrvati i Srbi, ali ovo je takodjer njihova zemlja, kao sto je i nasa bosnjacka. Oni u ovih 140 godina su razvili i osjecaj prema susjednim zemljama, ja ne vidim problem sa tim da imaju dvojno drzavljanstvo itd. Vidim problem kada su protiv drzave BiH.

Max. nacionalne politike: srpska-otcjepljenje RS-a, hrvatska-treci entitet i eventualno otcjepljenje, bosnjacka-ukidanje entiteta i konstitutivnih naroda tj. Bosnjaci vecina i vode glavnu rijec u BiH.

Alternativna/gradjanska ili bosanska politika: Gradjanska opcija je za drzavu BiH, koja se temelji na paritetu (ravnopravnosti, konstitutivnosti) naroda, uvazavanju historije BiH i njene vjerske kompleksnosti, ali protiv podjela kao sto je to danas na sceni. (takvo sto komsije nemaju npr.)
Hoces diplomu iz italije,skuplja mi prasinu od 2004, ili zavrsenog UNI -ja u Becu . :think: ..
Cekaj jucer si napisao da si proveo 27 godina u Tuzli. Onda si zavrsio 2004. u Italiji, pretpostavljam Bachelor(spomenuo si diplomu) pa si onda zavrsio pretpostavljam Master u Becu?
Ako si zavrsio 2004. Bachelor a prije toga zivio 27 godina onda si u najboljem slucaju imao 30 godina kada si zavrsio(3 godine traje Bachelor). I od 2004. do danas je proslo 13 godina. Pa imas ti godina covjece. Nisam znao. Mislio sam da smo tu negdje po godinama. Nemoj samo da bude ko za Dedica i ovaj put :nene:

PS: A ako kojim slucajem nisi zavrsio faks, oprostit cemo ti. Samo nemoj onda vise ulaziti u diskusije sa mnom.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la solinas » 26 sep 2017, 21:47

FrantoBauzek je napisao/la:
solinas je napisao/la: I franto
Vec se ovdje demantovala cinjenica da samo Bosnjaci u Tuzli glasaju za SDP. Procentualno Hrvati, Srbi i Bosnjaci, koliko ih zive u Tuzli, jednako glasaju za SDP. Ima na forumu negdje, a ti ako mozes argumentuj i dokazi da je drugacije.
Razliku izmedju bosnjacke i bosanske politike ces dobiti ovdje, zato sto sam danas dobre volje.
Samo za solinasa. Ne otvaraj!
Bh Hrvata i bh Srba brojcano zajedno ima jednako u ovoj zemlji koliko i nas Bosnjaka :!: a historijski gledano ova zemlja pripada svim bh narodima. Diskurs izmedju bosanske i bosnjacke politike je ta, da bosnjacka misli da je ova zemlja samo i iskljucivo pripada Bosnjacima (Srbi imaju Srbiju, Hrvati Hrvatsku) a bosanska da je ova zemlja pripada ravnopravno svim bh narodima, kao sto i jest takvo administrativno uredjenje od 1878. godine dolaskom Austrougarske i odlaskom Osmanskog Carstva.

Sinoc je Chinaglia objasnio nacioizgradnju kroz kroatizaciju katolika i srbizaciju pravoslavaca Bosnjaka u 19.st. Ti ljudi danas su Hrvati i Srbi, ali ovo je takodjer njihova zemlja, kao sto je i nasa bosnjacka. Oni u ovih 140 godina su razvili i osjecaj prema susjednim zemljama, ja ne vidim problem sa tim da imaju dvojno drzavljanstvo itd. Vidim problem kada su protiv drzave BiH.

Max. nacionalne politike: srpska-otcjepljenje RS-a, hrvatska-treci entitet i eventualno otcjepljenje, bosnjacka-ukidanje entiteta i konstitutivnih naroda tj. Bosnjaci vecina i vode glavnu rijec u BiH.

Alternativna/gradjanska ili bosanska politika: Gradjanska opcija je za drzavu BiH, koja se temelji na paritetu (ravnopravnosti, konstitutivnosti) naroda, uvazavanju historije BiH i njene vjerske kompleksnosti, ali protiv podjela kao sto je to danas na sceni. (takvo sto komsije nemaju npr.)
Hoces diplomu iz italije,skuplja mi prasinu od 2004, ili zavrsenog UNI -ja u Becu . :think: ..
Cekaj jucer si napisao da si proveo 27 godina u Tuzli. Onda si zavrsio 2004. u Italiji, pretpostavljam Bachelor(spomenuo si diplomu) pa si onda zavrsio pretpostavljam Master u Becu?
Ako si zavrsio 2004. Bachelor a prije toga zivio 27 godina onda si u najboljem slucaju imao 30 godina kada si zavrsio(3 godine traje Bachelor). I od 2004. do danas je proslo 13 godina. Pa imas ti godina covjece. Nisam znao. Mislio sam da smo tu negdje po godinama. Nemoj samo da bude ko za Dedica i ovaj put :nene:

PS: A ako kojim slucajem nisi zavrsio faks, oprostit cemo ti. Samo nemoj onda vise ulaziti u diskusije sa mnom.
Tacnije u Veroni sam specijalizirao 2004 elektrotehniku (sa akcentom na elektroinstalacije)i bilo nas je ukupno 17 sa podrucja Tuzlanskog kantona, a organizator je bila italijanska organizacija Cosmopolite.
Da bi otisao tamo morali smo polagati ispite iz elektrotehnike pred dvije komisije, nasom domacom, I zatim pred delegacijom profesora iz Italije.
Prosao sam ispite kao 12 na listi (nije za pohvalu ali eto :roll: ).
Zatim smo imali tri mjeseca intenzivnog kursa italijanskog. Koji sam polozio osmicom. Morali smo jer su sva predavanja bila na talijanskom.
U protekle 4 godine i ovdje sam usavrsio jezik zavrsivsi jednogodisnji kurs jezika (posjedujem C1 diplomu )i dodatno usavrsavanje u oblasti elektrotehnike koje sam zavrsio ove godine.
Vjerovao ili ne, planiram sada da upisem trenersku skolu na proljece, dosadilo mi ciscenje solja po Becu.
Rodjen sam 86, ako te bas zanima.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.