Tuzlanski Chat

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la VolimTz » 04 okt 2017, 23:34

staragarda je napisao/la: Ma defektas jarane, vjeruj....lik nema granica u nekom zezanju il' prozivkama.....samo ga izkuliraj ba....valjda ne hralja u zivotu ovako po ulici jer ce ga neko opasno iznabijat jednom
Valja legendo, nema druge.

Dala je Tuzla tri brigade, Iliju, Gorana, Mehdina Hodzica, tuzlanske Tigrove i Balte, ne moze to jedan idiot obrisati.

Prave patriote ce pamtiti ove heroje zauvijek, a ima nas. Ima patriota i dalje, a ovi malogradjani ce biti prva Minhenska cim prvi kamen poleti.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Chinaglia » 04 okt 2017, 23:59

wobly92 je napisao/la:auuu Chinaglia, kako te prozva frajer :tokralju: 
vjerujes li ti u ovo sto citas wobly :tokralju:

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 05 okt 2017, 13:46

VolimTz je napisao/la:
staragarda je napisao/la: Ma defektas jarane, vjeruj....lik nema granica u nekom zezanju il' prozivkama.....samo ga izkuliraj ba....valjda ne hralja u zivotu ovako po ulici jer ce ga neko opasno iznabijat jednom
Valja legendo, nema druge.

Dala je Tuzla tri brigade, Iliju, Gorana, Mehdina Hodzica, tuzlanske Tigrove i Balte, ne moze to jedan idiot obrisati.

Prave patriote ce pamtiti ove heroje zauvijek, a ima nas. Ima patriota i dalje, a ovi malogradjani ce biti prva Minhenska cim prvi kamen poleti.
ne diraj mi minhen pakas jedan jesi cuo,vec si me jednom prozivo.
patriotizam je ionako posljednje utociste za hulje.,da sta citas znao bi.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Penaltiky » 05 okt 2017, 15:20

I ja mislim da je malo neukusno cvijet srebrenice koristiti ko navijacki simbol.

A iskreno i pun mi je **** da se na svaku kritiku podrinjaca odma skace s rijecima znas sta su prozivjeli. S druge strane cesto i mi Tuzlaci seremo o njima uprazno.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la DoeTz » 05 okt 2017, 15:46

Realno ovakvi transovi su zalosni jer veze sa fudbalom nemaju...

Primjer samo, na sta bi to licilo da mi stavimo Kapiju na trans? Dajte ba.
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Chinaglia » 05 okt 2017, 16:23

ma opusteno, nakon druga Frante koji je "srbocetnik" koji "mrzi Bosnjake i Islam", sada sam ja taj koji mrzi malo Bosnjake, a malo tuzlansku multikulturalnost, iako se za istu zalazem jbg

ne smijes nista reci o ljudima iz Podrinja, odmah krenu price o golgoti, stradanjima, Srebrenici itd... to sto su prosli kroz sta su prosli, znaci da niko ne smije izraziti negativno misljenje o njima, jel to zelite reci

ismijes i ne podrzis to sto se na transovima koji su doneseni na jedan sportski dogadjaj, nalazi srebrenicki cvijet, proglase te za smece od covjeka i kazu da vrijedjas zrtve Srebrenice, a to sto moje misljenje dijeli jos forumasa sa ovog podforuma, koji tu to napisali na forumu, nije bitno, Chinaglia je "taj", meni se prijavljuje post, a drugima ne, a pa dobro, to je za ocekivat, ipak za Lazio navijam, sto zaista govori sve o meni! iako drug Franto i ja imamo najzrelije stavove i nacin razmisljanja ovdje, proglaseni smo za mrzitelje kojecega lol

sta se tacno ima podrzat u ovome sto Azmir Husic radi, kupuje navijace iz Podrinja, koji ce nestati s tog stadiona istog trenutka kada taj projekat propadne, a on je osudjen na propast jer naprosto ne moze opstati, uz to, ali ne radi se samo o kupovini navijacima, vec i o tome sto oni propagiraju nesto potencirajuci ta podrinjska mjesta, srebrenicki cvijet, naziv "Divizija" itd... ajde jednom pogodite jesul sami od sebe dosli na ideju da to urade s transovima, il im je neko dobacio ideju

svaki trans identican, samo razlicito mjesto, navijaci kojima je stalo do kluba, grupe ili bilo cega, ne bi to uradili na takav nacin, al neko kome je bitna poruka i da ostvari svoj cilj, bi... hmm, o kome li se radi

raja ima vise razloga zasto je protiv Sloge, a potencijalni uspjeh Sloge sigurno nije jedan od njih, oni mogu osvojit dvije titule i dva Kupa, niko se nece pocesat za jaja, a onog trenutka kada taj projekat propadne, otici ce na smetljiste historije i niko ga se nece ni sjecat, kao ni Zmaja od Bosne

ja ih ne volim iz dva razloga: prvi, kada na vrijeme nismo dobili gradskog rivala, ne treba nam ni sada kada ce Sloboda napunit 100 godina (znaci to bi bilo nesto isforsirano, umjetno, projektovano, fuj), drugi: Azmir Husic - zbog svega sto radi nakon sto je otisao iz Slobode, cisto ostrenje kurca i dokazivanje neke poente, mos mislit Sloga Simin Han i ulaganje u sport u drzavi, give me a break

bio je on u Slogi i prije Slobode, zasto nije pravio "giganta" od Sloge, mogao je, zar ne... zna i on vrlo dobro da taj projekat ne moze opstati, ali inat je toliko jak, da je spreman bacit sav taj novac nizasta, da to uradi u Slobodi, bar bi ostalo u historiji ovog kluba i navijaci istog bi se toga sjecali jer Sloboda nije projekat i ima armiju navijaca iza sebe, ko ce se sjecat jedne Sloge Simin Han

konkretno, citava prica s forsiranjem ovog projekta, forsiranje Podrinja i naroda s tog podrucja, kupovina navijaca, jednostavno je to sve odvratno i za mene licno, nezamislivo za podrzat...

eh da, zaboravih spomenuti ove tuzlake sto ide na njihov stadion sa pricom kako oni zapravo podrzavaju tuzlanski klub hehe... dok Husic nije ozbiljnije poceo ulagat u taj klub, niko od tih tuzlaka nije isao na taj stadion podrzavat toboze tuzlanski klub, pitam se sto li, ipak se radi o tuzlanskom klubu... ah da, gle cuda, pa oni tada nisu ni znali za Husica, pa nije im ni na kraj pameti bilo da idu podrzavat tuzlanski klub hehe

zakljucak: **** moj bi oni isli gledat Slogu, tuzlanski klub, da Azmir Husic nije gore...

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 05 okt 2017, 16:41

DoeTz je napisao/la:Realno ovakvi transovi su zalosni jer veze sa fudbalom nemaju...

Primjer samo, na sta bi to licilo da mi stavimo Kapiju na trans? Dajte ba.
Ma poltiicki projekat jasno ko dan.
Stim da je besmislen u tuzli.da su negdje u rsu pa da ta borba ima smisla i kao podrska povratnickoj populaciji shvatio bi.
I za transove.zna se.
Smijesno ba.ko kakav predizborni skup pa oni donesu parole a one sve isti materijal isti format slova boja :lol:
Da ne pricamo o pravilima podgrupa.smijesno jebte lafo ozbiljna prica. ..
A ovde se ismijavalo nema vise za bambuce.vid sad ima i prevoz i topli obrok i kaze neko zavidan. :lol:
Kaze mentalitet :rol: najtuznije sto uopste nismo na istoj talasnoj duzini..ne razumijemo se al nikako

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 05 okt 2017, 17:36

Da je Ceca(kao nekad sa Obilićem) gore i da pravi onakav sportski projekat narod bi išao da gleda, jer je jednostavno željan da gleda lijep fudbal i željan lijepih priča.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la klma1 » 05 okt 2017, 18:27

wobly92 je napisao/la:Da je Ceca(kao nekad sa Obilićem) gore i da pravi onakav sportski projekat narod bi išao da gleda, jer je jednostavno željan da gleda lijep fudbal i željan lijepih priča.
ma prije bih Zelju ili Velez isao gledati. Ali svako zna svoje
& $ ?

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la VolimTz » 05 okt 2017, 18:55

Strasno je vidjeti kako neki ljudi mrze svoju drzavu i svoj narod. Mladost sam proveo s tim ljudima u kopu, a evo nakon toliko vremena primjetim koliki su to mrzitelji Bosne. Neka vam je na cast svaki sehid koji je poginuo za vasu slobodu.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la _dreamer_ » 05 okt 2017, 20:46

Chinaglia je napisao/la:Azmir Husic - zbog svega sto radi nakon sto je otisao iz Slobode, cisto ostrenje kurca i dokazivanje neke poente, mos mislit Sloga Simin Han i ulaganje u sport u drzavi, give me a break

bio je on u Slogi i prije Slobode, zasto nije pravio "giganta" od Sloge, mogao je, zar ne... zna i on vrlo dobro da taj projekat ne moze opstati, ali inat je toliko jak, da je spreman bacit sav taj novac nizasta, da to uradi u Slobodi, bar bi ostalo u historiji ovog kluba i navijaci istog bi se toga sjecali jer Sloboda nije projekat i ima armiju navijaca iza sebe, ko ce se sjecat jedne Sloge Simin Han

konkretno, citava prica s forsiranjem ovog projekta, forsiranje Podrinja i naroda s tog podrucja, kupovina navijaca, jednostavno je to sve odvratno i za mene licno, nezamislivo za podrzat...

eh da, zaboravih spomenuti ove tuzlake sto ide na njihov stadion sa pricom kako oni zapravo podrzavaju tuzlanski klub hehe... dok Husic nije ozbiljnije poceo ulagat u taj klub, niko od tih tuzlaka nije isao na taj stadion podrzavat toboze tuzlanski klub, pitam se sto li, ipak se radi o tuzlanskom klubu... ah da, gle cuda, pa oni tada nisu ni znali za Husica, pa nije im ni na kraj pameti bilo da idu podrzavat tuzlanski klub hehe

zakljucak: **** moj bi oni isli gledat Slogu, tuzlanski klub, da Azmir Husic nije gore...
Znam da se necemo sloziti oko ovoga, no svakako cu ti reci kako ja stvari vidim.

Vec iz njegove ere u Slobodi je jasno da covjek vidi odredjeni interes u sportu i zeli da ulaze. Da li je u pitanju strast, da li prestiz, da li smanjivanje poreske osnovice njegovih firmi u SAD-u ili nesto cetvrto, to ne znam, no cinjenica je da covjek ulaze u sport pozamasne sume za nase podneblje.

Osim toga, Azmir je kako i sam kazes ulagao u Slogu i dok je bio u Slobodi, pa je stoga bilo i za ocekivati da se preusmjeri potpuno na taj klub nakon sto se razisao sa Slobodom. Taj korak se cini kao sasvim logican plan B.

Dakle, ja ovdje vidim stvari koje bi objektivno mnogi na njegovom mjestu uradili, ako podjemo od toga da zele da ulazu i dalje u fudbal, a ne mogu da se dogovore sa Slobodom.

To sto je tebi taj projekat "odvratan" zapravo samo govori o tome da ti to gledas kao neku Azmirovu vendettu protiv Slobode, a ja stvarno sumnjam da je to u pitanju. A isto tako te jede mogucnost sto ce jedan da ne kazem seoski klub sutra da na mala vrata udje u Premijer Ligu i cak mozda pokupi neki trofej prije Slobode. I to je sasvim legitiman osjecaj, jer to jede i mene, ali mene zapravo vise jede sto smo pustili covjeka s parama da ode i pumpa ih bukvalno u avliji do nas. Za to cu kriviti uvijek grad jer se sigurno mogao naci nacin, ali ocigledno je ljudi koji drze kljuceve grada nisu bili zainteresovani za projekat velike Slobode. Ovo sto se sada radi je preljevanje iz supljeg u prazno, goli k*rac da ne kazem. Ako pucas na veliko, onda moras uloziti, a nasi bi haman od gov.neta kolac da naprave.

Eh sad sto se tice Sloge i tog "gigant":

apsolutno se slazem s tobom da more Tuzlaka nije ni znalo za taj klub, a kamoli da bi isli gledati njegove tekme u nekoj znj ligi. No varas se ako mislis da uspjeh donekle ne mjenja stvari, jer ljudi su prije svega u nasoj zemlji gladni uspjeha i ako bi kojim slucajem (ne kazem da ce biti) Sloga sutra derala gu*ove u Premijer Ligi, osvojila istu, i nekim cudom napravila neki iskorak na euro sceni, vjeruj da bi interes za klub itekako rastao.

Sloga naravno nikada nece biti broj 1 u Tuzli i to je i pticama jasno, isto kao sto jedan Juventus nakon toliko trofeja i godina nije broj jedan u gradu Torinu (znam, to je druga dimenzija, ali je princip isti), ali ne mora ni biti, jer postoji dovoljno naroda oko Tuzle, pa i sire, koji ce simpatisati klub koji u ovom sivilu radi dobre stvari. Pa imas u Njemackoj eklatantan primjer: Hoffenheim, grad broji ne vise od 5 000 stanovnika, a prosjecna posjecenost kluba prosle godine na domacim utakmicama je bila preko 28.000 ljudi po utakmici.

Naravno da ne ocekujem da Sloga napravi nesto takvo, ali ako je Azmir spreman ulagati i napraviti sistem, ne vidim zasto Sloga jedan period nebi mogla biti faktor u nasoj ligi i steci simpatije odredjene grupe ljudi, pa cak i iz tuzlanske carsije.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 05 okt 2017, 21:01

Jao, dreameru! :ljepota:

slika
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Chinaglia » 05 okt 2017, 21:29

_dreamer_ je napisao/la:
Znam da se necemo sloziti oko ovoga, no svakako cu ti reci kako ja stvari vidim.

Vec iz njegove ere u Slobodi je jasno da covjek vidi odredjeni interes u sportu i zeli da ulaze. Da li je u pitanju strast, da li prestiz, da li smanjivanje poreske osnovice njegovih firmi u SAD-u ili nesto cetvrto, to ne znam, no cinjenica je da covjek ulaze u sport pozamasne sume za nase podneblje.

Osim toga, Azmir je kako i sam kazes ulagao u Slogu i dok je bio u Slobodi, pa je stoga bilo i za ocekivati da se preusmjeri potpuno na taj klub nakon sto se razisao sa Slobodom. Taj korak se cini kao sasvim logican plan B.

Dakle, ja ovdje vidim stvari koje bi objektivno mnogi na njegovom mjestu uradili, ako podjemo od toga da zele da ulazu i dalje u fudbal, a ne mogu da se dogovore sa Slobodom.

To sto je tebi taj projekat "odvratan" zapravo samo govori o tome da ti to gledas kao neku Azmirovu vendettu protiv Slobode, a ja stvarno sumnjam da je to u pitanju. A isto tako te jede mogucnost sto ce jedan da ne kazem seoski klub sutra da na mala vrata udje u Premijer Ligu i cak mozda pokupi neki trofej prije Slobode. I to je sasvim legitiman osjecaj, jer to jede i mene, ali mene zapravo vise jede sto smo pustili covjeka s parama da ode i pumpa ih bukvalno u avliji do nas. Za to cu kriviti uvijek grad jer se sigurno mogao naci nacin, ali ocigledno je ljudi koji drze kljuceve grada nisu bili zainteresovani za projekat velike Slobode. Ovo sto se sada radi je preljevanje iz supljeg u prazno, goli k*rac da ne kazem. Ako pucas na veliko, onda moras uloziti, a nasi bi haman od gov.neta kolac da naprave.

Eh sad sto se tice Sloge i tog "gigant":

apsolutno se slazem s tobom da more Tuzlaka nije ni znalo za taj klub, a kamoli da bi isli gledati njegove tekme u nekoj znj ligi. No varas se ako mislis da uspjeh donekle ne mjenja stvari, jer ljudi su prije svega u nasoj zemlji gladni uspjeha i ako bi kojim slucajem (ne kazem da ce biti) Sloga sutra derala gu*ove u Premijer Ligi, osvojila istu, i nekim cudom napravila neki iskorak na euro sceni, vjeruj da bi interes za klub itekako rastao.

Sloga naravno nikada nece biti broj 1 u Tuzli i to je i pticama jasno, isto kao sto jedan Juventus nakon toliko trofeja i godina nije broj jedan u gradu Torinu (znam, to je druga dimenzija, ali je princip isti), ali ne mora ni biti, jer postoji dovoljno naroda oko Tuzle, pa i sire, koji ce simpatisati klub koji u ovom sivilu radi dobre stvari. Pa imas u Njemackoj eklatantan primjer: Hoffenheim, grad broji ne vise od 5 000 stanovnika, a prosjecna posjecenost kluba prosle godine na domacim utakmicama je bila preko 28.000 ljudi po utakmici.

Naravno da ne ocekujem da Sloga napravi nesto takvo, ali ako je Azmir spreman ulagati i napraviti sistem, ne vidim zasto Sloga jedan period nebi mogla biti faktor u nasoj ligi i steci simpatije odredjene grupe ljudi, pa cak i iz tuzlanske carsije.
slika

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la _dreamer_ » 05 okt 2017, 22:06

Ja care samo govorim kako realno stvari stoje vezano za taj klub i zao mi je sto to tako licno dozivljavas. Ako te to toliko pogadja, sto se mene tice mozes i u oslobodjenju da obznanis da me se "odrices", no to ne daje bas pozitivnu sliku o tebi. Zivio :)
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 05 okt 2017, 22:13

Mi, Divizijaši, te usvajamo u naš kult. :kafa:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Hitman22 » 05 okt 2017, 22:18

wobly92 je napisao/la:Mi, Divizijaši, te usvajamo u naš kult. :kafa:
Jel i tebe Senco regrutirao tamo ? Hehehehe
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la staragarda » 05 okt 2017, 22:18

_dreamer_ je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:Azmir Husic - zbog svega sto radi nakon sto je otisao iz Slobode, cisto ostrenje kurca i dokazivanje neke poente, mos mislit Sloga Simin Han i ulaganje u sport u drzavi, give me a break

bio je on u Slogi i prije Slobode, zasto nije pravio "giganta" od Sloge, mogao je, zar ne... zna i on vrlo dobro da taj projekat ne moze opstati, ali inat je toliko jak, da je spreman bacit sav taj novac nizasta, da to uradi u Slobodi, bar bi ostalo u historiji ovog kluba i navijaci istog bi se toga sjecali jer Sloboda nije projekat i ima armiju navijaca iza sebe, ko ce se sjecat jedne Sloge Simin Han

konkretno, citava prica s forsiranjem ovog projekta, forsiranje Podrinja i naroda s tog podrucja, kupovina navijaca, jednostavno je to sve odvratno i za mene licno, nezamislivo za podrzat...

eh da, zaboravih spomenuti ove tuzlake sto ide na njihov stadion sa pricom kako oni zapravo podrzavaju tuzlanski klub hehe... dok Husic nije ozbiljnije poceo ulagat u taj klub, niko od tih tuzlaka nije isao na taj stadion podrzavat toboze tuzlanski klub, pitam se sto li, ipak se radi o tuzlanskom klubu... ah da, gle cuda, pa oni tada nisu ni znali za Husica, pa nije im ni na kraj pameti bilo da idu podrzavat tuzlanski klub hehe

zakljucak: **** moj bi oni isli gledat Slogu, tuzlanski klub, da Azmir Husic nije gore...
Znam da se necemo sloziti oko ovoga, no svakako cu ti reci kako ja stvari vidim.

Vec iz njegove ere u Slobodi je jasno da covjek vidi odredjeni interes u sportu i zeli da ulaze. Da li je u pitanju strast, da li prestiz, da li smanjivanje poreske osnovice njegovih firmi u SAD-u ili nesto cetvrto, to ne znam, no cinjenica je da covjek ulaze u sport pozamasne sume za nase podneblje.

Osim toga, Azmir je kako i sam kazes ulagao u Slogu i dok je bio u Slobodi, pa je stoga bilo i za ocekivati da se preusmjeri potpuno na taj klub nakon sto se razisao sa Slobodom. Taj korak se cini kao sasvim logican plan B.

Dakle, ja ovdje vidim stvari koje bi objektivno mnogi na njegovom mjestu uradili, ako podjemo od toga da zele da ulazu i dalje u fudbal, a ne mogu da se dogovore sa Slobodom.

To sto je tebi taj projekat "odvratan" zapravo samo govori o tome da ti to gledas kao neku Azmirovu vendettu protiv Slobode, a ja stvarno sumnjam da je to u pitanju. A isto tako te jede mogucnost sto ce jedan da ne kazem seoski klub sutra da na mala vrata udje u Premijer Ligu i cak mozda pokupi neki trofej prije Slobode. I to je sasvim legitiman osjecaj, jer to jede i mene, ali mene zapravo vise jede sto smo pustili covjeka s parama da ode i pumpa ih bukvalno u avliji do nas. Za to cu kriviti uvijek grad jer se sigurno mogao naci nacin, ali ocigledno je ljudi koji drze kljuceve grada nisu bili zainteresovani za projekat velike Slobode. Ovo sto se sada radi je preljevanje iz supljeg u prazno, goli k*rac da ne kazem. Ako pucas na veliko, onda moras uloziti, a nasi bi haman od gov.neta kolac da naprave.

Eh sad sto se tice Sloge i tog "gigant":

apsolutno se slazem s tobom da more Tuzlaka nije ni znalo za taj klub, a kamoli da bi isli gledati njegove tekme u nekoj znj ligi. No varas se ako mislis da uspjeh donekle ne mjenja stvari, jer ljudi su prije svega u nasoj zemlji gladni uspjeha i ako bi kojim slucajem (ne kazem da ce biti) Sloga sutra derala gu*ove u Premijer Ligi, osvojila istu, i nekim cudom napravila neki iskorak na euro sceni, vjeruj da bi interes za klub itekako rastao.

Sloga naravno nikada nece biti broj 1 u Tuzli i to je i pticama jasno, isto kao sto jedan Juventus nakon toliko trofeja i godina nije broj jedan u gradu Torinu (znam, to je druga dimenzija, ali je princip isti), ali ne mora ni biti, jer postoji dovoljno naroda oko Tuzle, pa i sire, koji ce simpatisati klub koji u ovom sivilu radi dobre stvari. Pa imas u Njemackoj eklatantan primjer: Hoffenheim, grad broji ne vise od 5 000 stanovnika, a prosjecna posjecenost kluba prosle godine na domacim utakmicama je bila preko 28.000 ljudi po utakmici.

Naravno da ne ocekujem da Sloga napravi nesto takvo, ali ako je Azmir spreman ulagati i napraviti sistem, ne vidim zasto Sloga jedan period nebi mogla biti faktor u nasoj ligi i steci simpatije odredjene grupe ljudi, pa cak i iz tuzlanske carsije.
:tokralju: :tokralju: :tokralju:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la _dreamer_ » 05 okt 2017, 22:19

.
Zadnja izmjena: _dreamer_, dana/u 05 okt 2017, 23:02, ukupno mijenjano 1 put.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 05 okt 2017, 22:19

Hitman22 je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:Mi, Divizijaši, te usvajamo u naš kult. :kafa:
Jel i tebe Senco regrutirao tamo ? Hehehehe
Prvo Senčo kralj sebe regrutirao, pa onda i ja za njim oš'o :kafa:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Hitman22 » 05 okt 2017, 22:22

Mogu li i ja ? Sigurno se dobije nesto?!
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.