Tuzlanski Chat

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

klasik
Postovi: 3982
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la klasik » 28 jun 2017, 00:32

slika

Nezvanicno Ivica Kantor Iva
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la fukaratz » 28 jun 2017, 01:03

klasik je napisao/la:slika

Nezvanicno Ivica Kantor Iva
Priča se da ga je Eso ubio, ako je istina. Jbt njih dvojica su radili zajedno dugi niz godina.
Sloboda Tuzla

Avatar
coelho41
Postovi: 12695
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la coelho41 » 28 jun 2017, 01:25

jest mi se ova kafana zgadila, leglo kriminala postala.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 28 jun 2017, 11:15

jel to opet s e..om ???
mislim nemam pojma, ne interesuje me..
zali boze zivota...

Avatar
Beduin
Postovi: 16353
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Beduin » 28 jun 2017, 16:52

E u pm nek ide sve.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la _dreamer_ » 28 jun 2017, 17:04

Sariel je napisao/la:Da ovde nastavimo lelemudat.da wobly ne kolobati ocima :urnebes:
ovaj nas grad je sto bi rekli savrseno nesavrsen :lol:
Svako naselje svoju pricu ima..
Kaze tuzlak slatina tmurna i za penzionere.eee kakvih je likova slatina tek iznjedrila..
A cek, ti si sa slatine?
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 28 jun 2017, 17:05

Ne ..nego sam moro pizdeku kontrirat.posto vidim nema blage veze...
ja sam sa istocne strane.

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la _dreamer_ » 28 jun 2017, 17:09

aha kontam...

Ja sam odrastao na slatini pa radi toga pitam... Sta znam, bilo je i kod mojih vrsnjaka (84 godiste) interesantnih likova, e sad ne znam u kojem kontekstu si ti mislio :)
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

sloboda72
Postovi: 5370
Pridružen/a: 29 sep 2013, 19:41
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la sloboda72 » 28 jun 2017, 17:13

Zadnja izmjena: sloboda72, dana/u 28 jun 2017, 17:14, ukupno mijenjano 1 put.
Ja volim FK Tuzla City

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 28 jun 2017, 17:13

Ih starije raje i provala ..te neke price i zajebancija ne negative.ebo negativu..
Moj prvi bijeg od kuce bio je na slatinu. :urnebes:

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Penaltiky » 28 jun 2017, 21:07

Sariel je napisao/la:Ih starije raje i provala ..te neke price i zajebancija ne negative.ebo negativu..
Moj prvi bijeg od kuce bio je na slatinu. :urnebes:
odakle si inače, ja sam se naljutio jer nisu dali kera ubstan pa sam sa Slatine u Tušanj kod kera :rol:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 28 jun 2017, 22:40

Potez bulevar stupine brcanska senjak :thumbup:

MejdanTz
Postovi: 630
Pridružen/a: 07 jun 2016, 10:59
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la MejdanTz » 29 jun 2017, 16:10

Razumije li se ko u racunare ? :D
Prihvataš drugačije ljude i boje, al' crna i crvena najbolje ti stoje.
FK Sloboda Tuzla since 1919

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Aerials » 29 jun 2017, 16:12

MejdanTz je napisao/la:Razumije li se ko u racunare ? :D
Napiši bolan odmah problem, naći će se već neko. :D
Btw imaš i temu o tome na pdf Diskusije ako ovdje ne uspije. :)
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 29 jun 2017, 17:11

Kakav je to avatar :lol:
Vrati ono agresivno pile, najjače :D
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Aerials » 29 jun 2017, 17:18

wobly92 je napisao/la:Kakav je to avatar :lol:
Vrati ono agresivno pile, najjače :D
Ovo je Suzy, nije li slatka? :mrgreen:
Moram ovo profurati, prejako je. Slika od prije 10 godina, a još tad je ker izgledao smiješno, danas ima samo dva zuba i oči još gore, al' nemam slike nažalost, ovo je najbliža reprezentacija. :rol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la _dreamer_ » 29 jun 2017, 17:30

Aerials je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:Kakav je to avatar :lol:
Vrati ono agresivno pile, najjače :D
Ovo je Suzy, nije li slatka? :mrgreen:
Moram ovo profurati, prejako je. Slika od prije 10 godina, a još tad je ker izgledao smiješno, danas ima samo dva zuba i oči još gore, al' nemam slike nažalost, ovo je najbliža reprezentacija. :rol:
to neka kombinacija Pink i Dare Bubamare... :shock: Brateee, ociju li velikih, i rahmetli Bernie Mac bi pozavidio...
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

MejdanTz
Postovi: 630
Pridružen/a: 07 jun 2016, 10:59
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la MejdanTz » 29 jun 2017, 17:53

Aerials je napisao/la:
MejdanTz je napisao/la:Razumije li se ko u racunare ? :D
Napiši bolan odmah problem, naći će se već neko. :D
Btw imaš i temu o tome na pdf Diskusije ako ovdje ne uspije. :)
Nisam znao da ima, hvala :thumbup:
Prihvataš drugačije ljude i boje, al' crna i crvena najbolje ti stoje.
FK Sloboda Tuzla since 1919

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la solinas » 30 jun 2017, 01:16

Hitman22 je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:Pazi ovog iz Glogove, ne zna ni Bajrama čestitat kao naš gradonačelnik! Nije džaba iz ISLAMovca, zna se red!

slika
Sve je ok Bajramski prijem,ali u kojem svojstvu predsjednik FK Sloga ide na prijem kod Muftije?
Biznismen povratnik? Novi kandidat za gradonacelnika? Predsjednik neke nove stranke? Buduci predsjednik postojece stranke?
Vakif ,dobrocinitelj,donator IZ ? Nisam u toku pa me zanima
A sta vas briga u kojem svojstvu ide covjek.........
Covjek se drzi vjere,i to je to...Nas vrli gradonacelnik ni bajram ne zna cestitati gradjanima,koji su vecina,velika vecina u gradu u kojem stoluje...
Kada smo kod vjere,i i komunizma,
Surovost i strašna pogibelj komunizma i marksizma nalazi se u njihovoj materijalističkoj ideologiji, jer oni negiraju Boga i religiju, ideju čovjeka i slobode kao i apsolutne moralne zakone… Komunizam i marksizam najveći su protivnici pozitivne religije… Za ove pokrete je socijalno pitanje isključivo ekonomsko pitanje, a potrebe želuca najveće su. Kada bi čovjek bio životinja, čije bi se sve potrebe svodile na želudac i tjelesne nagone, onda bi to stanovište bilo ispravno. Ali pošto čovjek nije samo „homo oeconomicus“, nego i „homo humanus“, i pošto kod čovjeka postoje i potrebe duše, a ne samo stomaka, zbog toga prolazna materijalna dobra ne mogu biti cilj naših stremljenja. Cilj naših stremljenja i životne dinamike ne može biti nešto prolazno ni štetno, nego samo ono vječno, Univerzalno. To je Bog, izvor života i tvorac svega, a nepokolebiva vjera u Njega određuje pravi put života…“ („Razmišljanja o Bogu i religiji“); „Komunizam i antipod mu fašizam ne zadovoljavaju. Oni nisu riješili socijalno pitanje…Kao dinamičke sile, komunizam i fašizam rascijepili su svijet u dva protivna pola…Komunizam je razbio ideju čovjeka i slobode. Doveo je u pitanje sudbinu kulture, religije i svih emanacija duha, bez kojih je nemoguć napredak čovjekov. Brutalnost i sila trijumfuju…Islam teži da na zemlji stvori univerzalno bratstvo ljudi, izgradi potpuna čovjeka i osposobi ga za više, nadzemaljske ciljeve. Zato islam u principu nema ništa protiv onog socijalizma koji se bori za jednu višu istinu i socijalnu pravdu, koji ljudima nosi pomoć, a ne vlast, bratstvo, a ne klasnu mržnju, čovjekoljublje, a ne brutalnost, slobodu, a ne diktaturu, jednakost, a ne nasilje…Velika je zabluda suprotstavljati marksističko-komunističkoj ideologiji zajednički kapitalizam i religiju, zabluda bar kada se govori o islamu, jer u dvoboju koji se danas bije između komunizma i kapitalizma islam ne može da se stavi na stranu ni jednog ni drugog. Islamski socijalizam zabacuje i komunizam i kapitalizam. Islam se bori protiv komunizma ne u ime ekonomskih interesa kao zapadni kapitalisti, nego u ime života, čovjeka i kulture, slobode, savjesti i dostojanstva. Duh islamskog socijalizma potpuno je oprečan savremenom socijalizmu, koji je pravo čedo kršćanske Evrope… I svaka ona ideologija koja bi mogla pravedno i pošteno riješiti socijalno pitanje, stvoriti bolje životne uslove nego što su naši današnji, imala bi izgleda na uspjeh i pravo da postane univerzalno učenje ljudi. Njoj bi pripadala budućnost. Upravo islam za tim teži… Islam ima u vidu interese svih ljudi, a ne samo jedne društvene klase, npr. radničke…“ („Islam i socijalizam
“);

Dakle zasto je tamo,i ko ga je zvao,njegova je licna stvar,i iz posljednih nekoliko dana,vidi se velika mrznja prema islamu,koja iz mog grada dolazi.....cuj sto ce tamo......Pa da je barem malo covjek,kolikim se komunjarom predstavlja,Imamovic nikada sjeo ne bi za isti stol sa onima koji velicaju cetnistvo,i slavili su ubijanje naseg grada i naroda,i blagosiljali,a najsmjesnije je,kaze,on je morao tamo biti........cuj.........jah.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Chinaglia » 30 jun 2017, 01:43

solinas ti si potencijalni extremista, da ne kazem terorista
previse se bavis Islamom, a dodirne tacke s njime nemas :rol:

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.