Tuzlanski Chat

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Penaltiky » 22 nov 2017, 21:20

Taj papirni djavo kosta 500 k :mrgreen:

Nego ganjaj Sloboda to je od 2l nije 1884
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel1987 » 22 nov 2017, 21:21

PIva je najbolja svjeza stara 3 4dana.i ako nije tocena u pivnici onda uvijek iz staklene ambalaze.
Btw i ja sam rakijas hahahaha

Avatar
Rimes87
Postovi: 2001
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Rimes87 » 22 nov 2017, 21:26

Penaltiky je napisao/la:Taj papirni djavo kosta 500 k :mrgreen:

Nego ganjaj Sloboda to je od 2l nije 1884
Hahahha, vidi fakat, tek sad primjetih :urnebes: Hvala ti sto mi rece, ziv i zdrav bio sto godina :mrgreen: To neki special edition ha?

@Sariel, ko ne voli rakiju nije Bosanac. Tacka.

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Penaltiky » 22 nov 2017, 21:27

Nije, novo pakovanje, simbolizira godinu osnivanja
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Rimes87
Postovi: 2001
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Rimes87 » 22 nov 2017, 21:32

Ma skonto sam za godinu osnivanja, nego kontam da nije limited serija. Hvala ti na informacijama, izvini na zahmetu :D

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la fukaratz » 26 nov 2017, 09:51

Bravo Pirija kralju moj, samo aplauz i pozdrav ultrasima poslje tekme :clap: nebitno sto yebu drzavu na dan drzavnosti ti si ipak njihov zaposlenik i postujes svog poslodavca :thumbup: yebo ba i te komunjare koji obnovise drzavnost Bosne i Hercegovine fasizam je trenutno IN :!: do godine svi kokarde, hosovke, fesove, raznorazne beretke pa polako u zajednicku i prosperitetnu buducnost :bih:
Sloboda Tuzla

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Hitman22 » 26 nov 2017, 10:47

Ma Pirija je ljudina. Karakter nema sta
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Chinaglia » 26 nov 2017, 11:33

ma klosar, niti prvi, niti posljednji...

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Hitman22 » 26 nov 2017, 11:37

Ne kažu ljudi djabe s kim si takav si.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 nov 2017, 12:20

Od tog Pirica ja ne ocekujem bolje, mali covjek koji nema postovanja prema svom maticnom klub. Pokrao svoj klub sa Husaricem i pobjegao zbog 248 KM. Kada neko moze uzeti papire za 248 KM i slusati nekog kriminalca iz Srebrenika sta da radi onda on nema nikakvih principa, takav podanik bi salutirao i najgorem cetniku. Pati od kompleksa nize vrijednosti, misli da je sve tudje bolje. Sramota mu pozdraviti kada je igrao na Tusnju domace navijace, ali prvi trci da pozdravi neke tamo iz grada kojeg nije vidio u zivotu. A vjerovatno ni Tuzle nije vidio jer je neki brdjan.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Chinaglia » 26 nov 2017, 12:30

mene ne zanima koga on pozdravlja, etiketiram ga kao klosara zbog onog kako se ponio u Slobodi
uostalom, kao sto sam i rekao, niti prvi, niti posljednji, sve sami pickolisci koji ne mogu podnijeti kritiku i uvredu

karakterne picke i klosari, bez obraza i casti

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Hitman22 » 26 nov 2017, 12:56

tuzlak1987 je napisao/la:Od tog Pirica ja ne ocekujem bolje, mali covjek koji nema postovanja prema svom maticnom klub. Pokrao svoj klub sa Husaricem i pobjegao zbog 248 KM. Kada neko moze uzeti papire za 248 KM i slusati nekog kriminalca iz Srebrenika sta da radi onda on nema nikakvih principa, takav podanik bi salutirao i najgorem cetniku. Pati od kompleksa nize vrijednosti, misli da je sve tudje bolje. Sramota mu pozdraviti kada je igrao na Tusnju domace navijace, ali prvi trci da pozdravi neke tamo iz grada kojeg nije vidio u zivotu. A vjerovatno ni Tuzle nije vidio jer je neki brdjan.
S Krojcice je taj smrdo gdje inace imam niz dobrih karakternih prijatelja. Ali eto bude poneki izuzetak da se proda za dva para kopački i da se popisa na grad na koji je cijeli zivot imao prelijep pogled. Ultrasi su IN. Treba da ih pozdravlja. Zarobljenike u rodjenoj državi
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Hitman22 » 26 nov 2017, 13:01

Samo da se nadovežem na price Pirija i ostalo.... evo s jednog portala


Amer Ordagić, kako stoje stvari, igra posljednje utakmice u Slobodi. Iako ima “čvrst” ugovor, saznajemo kako će već u zimskom prijelaznom roku ovaj sjajni veznjak stiže u “shoping” u Sarajevo. Poput svog prijatelja i bivšeg saigrača s Tušnja Mersudina Ahmetovića, koji “shopinguje” već drugu sezonu.

Iako se radi o najboljem veznjaku u BiH, premda bi Slobodi igrački itekako koristio, saznajemo kako se dogovaraju sve sitinice oko njegova prelaska na Koševo. Ordagiću utakmicom protiv Čelika u idućem kolu ističe ugovor, te postaje slobodan igrač.

Osim toga, Sarajevo bi u njemu dobilo veznjaka koji bi bordo napad učinio još efikasnijim. Sarić, Husejnović, Ahmetović, Ordagić, nekadašnji je kvartet s Tušnja.

Iskusnom veznjaku ide na ruke i što prema stavkama iz ugovora u svakom momentu može napustiti klub. Ako se složi i Azmir Husić, “alfa i omega” Sloge. Navodno je Husić “otkupio” njegove papire i on određuje gdje će ovaj, za naše prilike, vrhunski veznjak nastaviti karijeru.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 nov 2017, 13:06

Na koju foru je otkupio njegove "papire"? Kakve papire, od koga? :hmmmmm:

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Hitman22 » 26 nov 2017, 14:04

Portal pise tako ali to jedino da ima neki deal od ranije s klubom. Jedino sto je 100% istina da je AH njegove papire otkupio od Zvijezde gradacac nekad ranije
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 nov 2017, 14:07

Hitman22 je napisao/la:Portal pise tako ali to jedino da ima neki deal od ranije s klubom. Jedino sto je 100% istina da je AH njegove papire otkupio od Zvijezde gradacac nekad ranije
Ja znam da je Mujkanovic govorio da u slucaju inostranog angazmana klub ima dogovor da pristane u svakom slucaju da on ide, kao eto dzentlmentski dogovor.

Ali ovdje mu u januaru istice ugovor, nema nikakvih naplata. Ako nema menadzera onda samo bira novi klub.

U svijetu postoji jedino onaj fazon gdje menadzer igraca otkupi dio ugovora, npr 50%. Pa kada igrac prelazi u drugi klub 50% novca od transfera ide menadzeru, ali ovdje je on slobodan igrac.
On je u januaru potpisao i na godinu, znaci sa Mujkanovicem kao predsjednikom. Novi ugovor bez Azmira po novim pravilima. Jednostavno sada ide istek ugovora.

Mi mozemo produziti ako on zeli ostati, ako ne zeli moze traziti slobodno novi klub. Mislim da ne treba komplikovati i da je jednostavno..
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 26 nov 2017, 14:12, ukupno mijenjano 1 put.

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Hitman22 » 26 nov 2017, 14:11

Tako je 01.02.2018 g. Dobro je osmislio kako sam vec pisao. Kad treba klub obeštećenje dobiti njemu nista ne pase kad je ugovor pred kraj ode kapetan
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la DoeTz » 26 nov 2017, 16:57

tutankamon1905 je napisao/la:Eto prilike za novi bombasticni naslov degenerika.
SKANDAL ! Kenan Pirić pozdravio svoje navijače. Foto + video + fašizam

Sad bez zajebancije. Nadam se da ce uputit javnu ispriku sto se nakon svake utakmice zahvali navijacima na podrsci umjesto da ode u svlačionicu..jer otkad je doso citam kako moze pozdravljat Ultrase. Braco moja mila i predraga
Sto se pravis glup klosaru jedan ?
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la fukaratz » 26 nov 2017, 17:26

Hitman22 je napisao/la:Samo da se nadovežem na price Pirija i ostalo.... evo s jednog portala


Amer Ordagić, kako stoje stvari, igra posljednje utakmice u Slobodi. Iako ima “čvrst” ugovor, saznajemo kako će već u zimskom prijelaznom roku ovaj sjajni veznjak stiže u “shoping” u Sarajevo. Poput svog prijatelja i bivšeg saigrača s Tušnja Mersudina Ahmetovića, koji “shopinguje” već drugu sezonu.

Iako se radi o najboljem veznjaku u BiH, premda bi Slobodi igrački itekako koristio, saznajemo kako se dogovaraju sve sitinice oko njegova prelaska na Koševo. Ordagiću utakmicom protiv Čelika u idućem kolu ističe ugovor, te postaje slobodan igrač.

Osim toga, Sarajevo bi u njemu dobilo veznjaka koji bi bordo napad učinio još efikasnijim. Sarić, Husejnović, Ahmetović, Ordagić, nekadašnji je kvartet s Tušnja.

Iskusnom veznjaku ide na ruke i što prema stavkama iz ugovora u svakom momentu može napustiti klub. Ako se složi i Azmir Husić, “alfa i omega” Sloge. Navodno je Husić “otkupio” njegove papire i on određuje gdje će ovaj, za naše prilike, vrhunski veznjak nastaviti karijeru.
Ja kad sam pisao prije par dana da mu je naredjeno da ne igra te da ljudi provjere ko se brine o njegovoj karijeri pojedni su me pljuvali :clap: pocevsi od onog iz srebrenika pa do nasih klosara........ ali kao sto sam rekao vrijeme ce sve pokazati :kafa: i da oni sto su tvrdili suprotno neka ga sad glabaju :wave:
Sloboda Tuzla

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la solinas » 26 nov 2017, 17:32

Sine svi mi znamo da najvjerovatnije ide i pisemo o tome. ..
Ali da mu neko naredio da ne smije igrati protiv Sloge. ...
Kako ce Azmir otkupiti njegov ba ugovor. ..Je li Husic menadzer, ima agenciju sta. ....
Po ovom sto citamo svako moze znaci od nas kupiti igraca. ....
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.