Tuzlanski Chat

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la FrantoBauzek » 24 sep 2017, 15:50

Saltsity je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Molim sve gradjane Tuzle, da potpisemo peticiju i zamolimo gradsku vlast da pronadje odgovarajucu lokaciju za izgradnju stadiona :!: U toj peticiji da stoji:
-da AH mora uplatiti gradu ili trecem licu(banci npr.) 3 miliona KM sa time da ta sredstva budu zamrznuta i potom vracena doticnom
-u trenutku kada prema vec unaprijed napravljenom projektu
-u roku od tri godine izgradi stadion, koji prima 20 hiljada gledalaca.

Zar to nije posteno :?: Vako ne da pokvarena gradska vlast jadnom dobrom covjeku lokaciju dzaba, a on je eto spreman da ulozi 30 miliona KM (1500 KM po sjedistu x 20000). Pa nije niko budala, da pokloni lokaciju na osnovu obecanja :facepalm: Bilo bi ujeo vuk magarca i nikom nista :roll: Eto mislim da je to rjesenje ove zavrzlame :idea: Sto se tice ove populisticke price i lozenje masa, prvi bih ja volio da se izgradi ovaj stadion u gradu, cisto zbog infrastrukture grada :kafa:
Merkator je dobio plac dzaba sto da ovaj placa ..
Drugo prava i obaveze definisu se ugovorom
Pa ukoliko ne ispunis obaveze postoje sankcije, cuj da ostavi njima 3 miliona. ..Stvarno mrznja iz vas izbija i nemozete to sakrit.
To nije mrznja, nego znaci imati mozak i koristiti ga. Ne bavim se tricarijama i ne odusevljavam se pricama:"kad bih dobio na lotto-u, napravio bih..."
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Saltsity » 24 sep 2017, 16:53

I sta je tu smijesno. ...Da,kada bi dobio na lotu napravio bi.
Nazalost nemam taj novac.
Tvoje gluposti nemaju granicu.
A koliko imas mozga pokazujes redovno.
Sta mislis pravi tehnograd zgradu mora zavrsit za godinu i probije rok. ..uzmu mu zalog. ..
Niko ne bi nikada poslovao tako I to je glupost cista.
Cuj mozak. Haha
FK Sloboda Tuzla

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 24 sep 2017, 17:06

Ko od vas vodi onu stranicu "Samo Sloboda" na FB? :kafa:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la FrantoBauzek » 24 sep 2017, 17:10

Kad pokazes diplomu zavrsenog fakulteta, mozemo ravnopravno diskutovati. Dotad zovi Dedu i pitaj jel prelazi kod AH u SSH :wave:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Saltsity » 24 sep 2017, 18:16

Hoces diplomu iz italije,skuplja mi prasinu od 2004, ili zavrsenog UNI -ja u Becu . :think: ..
Cekaj da razmislim. ... :problem:
Kada nemate adekvatan odgovor i kada vas neko isamara po forumu pokusavate uvjek glupostima spamovati temu.
Cuj fakultet. ..I da ostavi covjek nekom 3 miliona. ...nako. ...haha
Budale u pm.
FK Sloboda Tuzla

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Probisvjet » 24 sep 2017, 18:32

FrantoBauzek je napisao/la:Kad pokazes diplomu zavrsenog fakulteta, mozemo ravnopravno diskutovati. Dotad zovi Dedu i pitaj jel prelazi kod AH u SSH :wave:
Kakvu ba diplomu? Jel viberom? Diploma nije potvrda o inteligentnosti. Jednostavan primjer je faraon, ima diplomu (jest da je popisaj je, takvih e na stotine) ali slab intelekt da sa nekim ko hoce, zeli i moze, napravi nesto. Ocit primjer nemogucnosti rasudjivanja bez obzira na diplomu. To se zove nedostatak mogucnosti realnog rasudjivanja. Takvih osoboba je mnogo koji obnasaju neke vazne funkcije.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la DoeTz » 24 sep 2017, 18:45

E jbg sad, reci da je faraon glup je najveca moguca glupost koju sam procitao ovdje.
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Probisvjet » 24 sep 2017, 19:31

DoeTz je napisao/la:E jbg sad, reci da je faraon glup je najveca moguca glupost koju sam procitao ovdje.
Nisam rekao da je glup nego je ogranicen. Kako? Tako sto ne vidi nista dalje od svoje fotelje, egocentrik, ne mari za tudje misljenje i potrebe...
Ni Kim nije glup, ni Tramp, ni Dodik nije, ni Sebija... takvih je mnogo za nabrojati,uglavnom zavrse na smetljistu istorije, kada im se sve sabere i oduzme.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la FrantoBauzek » 24 sep 2017, 20:40

Probisvjet je napisao/la: Nisam rekao da je glup nego je ogranicen. Kako? Tako sto ne vidi nista dalje od svoje fotelje, egocentrik, ne mari za tudje misljenje i potrebe...
Ni Kim nije glup, ni Tramp, ni Dodik nije, ni Sebija... takvih je mnogo za nabrojati,uglavnom zavrse na smetljistu istorije, kada im se sve sabere i oduzme.
Ni AH. (sjetimo se samo pobjede nad Sarajevom 4:0)
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 24 sep 2017, 20:50

:urnebes:
Ja price haj Z..
Ne razbijajte.plaho glavu jerbo bolice :rol:

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 24 sep 2017, 21:25

Vlado po starom :kafa:


Vlado Jagodić nije uspio razdrmati ekipu Javor Matis iz Ivanjice.

Doskorašnji trener Slobode prošle je sedmice preuzeo Javor, a krenuo je porazom.

Javor je izgubio od Radničkog u Nišu s minimalnih 1:0. U timu Radničkog je igrao Aleksandar Subić.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Aerials » 24 sep 2017, 21:27

Kako bi nama Subić dobro došao. :(
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Tuzlanski Chat

Post Postao/la Hitman22 » 24 sep 2017, 22:07

Probisvjet je napisao/la:
DoeTz je napisao/la:E jbg sad, reci da je faraon glup je najveca moguca glupost koju sam procitao ovdje.
Nisam rekao da je glup nego je ogranicen. Kako? Tako sto ne vidi nista dalje od svoje fotelje, egocentrik, ne mari za tudje misljenje i potrebe...
Ni Kim nije glup, ni Tramp, ni Dodik nije, ni Sebija... takvih je mnogo za nabrojati,uglavnom zavrse na smetljistu istorije, kada im se sve sabere i oduzme.
Ti iza paravana zelis nesto reci ? Nekoga gurnuti u emisiju Envera Sadinlije želja za željom. Sta tačno i konkretno zelis da kažeš budi konkretan.
Čuj tudje potrebe ? Pa vise od 99% potreba nečijih je u svoj džep
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la fukaratz » 24 sep 2017, 22:14

:urnebes: :urnebes: faraon glup a covjek vlada gradom skoro dvije decenije :urnebes: :urnebes: onaj neke diplome nabraja a ne zna sklopiti prostoprosirenu recenicu :urnebes: tebi su tri razreda masinske tesko savladiva prepreka :mrgreen: najnepismeniji i najneinteligentniji forumas...........yebena forumska maskota :kafa:
Sloboda Tuzla

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 24 sep 2017, 22:20

Ko je ba ovo napravio :mrgreen: I sliku mi marn'o :lol:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Saltsity » 24 sep 2017, 22:57

fukaratz je napisao/la::urnebes: :urnebes: faraon glup a covjek vlada gradom skoro dvije decenije :urnebes: :urnebes: onaj neke diplome nabraja a ne zna sklopiti prostoprosirenu recenicu :urnebes: tebi su tri razreda masinske tesko savladiva prepreka :mrgreen: najnepismeniji i najneinteligentniji forumas...........yebena forumska maskota :kafa:
Nisam znao da je ovaj forum mjerilo bilo cega u zivotu :?
A toliko mi je stalo do tvog misljenja da mi stomak kvrci, odoh da sere.m pa da te saperem niz solju.
FK Sloboda Tuzla

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la fukaratz » 25 sep 2017, 23:02

Saltsity je napisao/la:
fukaratz je napisao/la::urnebes: :urnebes: faraon glup a covjek vlada gradom skoro dvije decenije :urnebes: :urnebes: onaj neke diplome nabraja a ne zna sklopiti prostoprosirenu recenicu :urnebes: tebi su tri razreda masinske tesko savladiva prepreka :mrgreen: najnepismeniji i najneinteligentniji forumas...........yebena forumska maskota :kafa:
Nisam znao da je ovaj forum mjerilo bilo cega u zivotu :?
A toliko mi je stalo do tvog misljenja da mi stomak kvrci, odoh da sere.m pa da te saperem niz solju.
sinko ti si karijeru izgradio cisteci i sapiruci solje tako da si potpuno kompetentan da o takvim stvarima pricas :thumbup: u buduce se drzi vise tih tema a manje diploma i engleskog jezika :wave:
Sloboda Tuzla

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la FrantoBauzek » 25 sep 2017, 23:10

BosanacGorstak je napisao/la: Gdje si ti to primio Podrinjce? :facepalm:
Tuzla je grad u BiH i kao takva je i njihova koliko i tvoja.Ti ljudi su tvoji sunarodnjaci i kao takvi su dosli u svoj grad pod svojom vojskom i nije im potrebno nikakvo tvoje ili bilo cije odobrenje.Svodit pricu na neki lokalpatriotizam je cisto sranje.Ti ljudi nisu mogli ici u Bijeljinu ili neki drugi grad negu su dosli u svoj Bosanski grad pod svojom zastavom u kojem si spletom okolnosti i ti zivio.Bilo je dobrih ljudi koji su neke porodice primili ka sebi,mnogo njih drugih je smjesteno po skolama,i drugim ustanovama,mnogim su izgradjene kuce i satori i ne vidim cim se tacno Tuzlaci toliko dice..
Drzavna strategija je bila takva da se ti ljudi spase tako sto ce se premjestiti u Tz i vas niko nije pitao nista.Sta vise to je jedna ljudska i moralna obaveza pomoci covjeku u nevolji a jos pogotov svom sunarodnjaku.
Tuzlaci se dice, da su uspjeli na lokalnom nivou da se dovoljno dobro organizuju da Tuzla ostane slobodna teritorija sa jedne strane, a sa druge strane su pokazali humanost prema svim bh narodima, jer su gledali prvenstveno da pomognu ljudima u nevolji. Tuzla je grad, ciju su kulturu gradili i cinili moji preci i ucinili ju posebnom u ovoj drzavi i sirem regionu. Taj grad pripada ljudima, koji tu kulturu stuju. I svakom ko dodje sa strane je obavezan da se integrise i prilagodi pravilima i kulturi tog grada. Da je obrnuta situacija, sigurno ne bih ja isao i vama drzao predavanja kako i sta treba.

Jedno su tuzlanski Podrinjci, koji su se integrisali, prihvatili i ponosni su na kulturu grada Tuzle. A drugo su neintegrisani Podrinjci, potpuno nezahvalni sto su ih Tuzlaci primili u svoje ognjiste kada je bilo najgore, bi sada da naprave invaziju na Tuzlu, uguse kulturu Tuzle i preuzmu grad uspostavom svoje (ne)kulture. Odnosno da u drustvenom i politickom smislu od Tuzle naprave Sarajevo.

Na forumu gradjana Tuzle je iznesen podatak, da je upravo SDA stranka onemogucila povratak Podrinjaca na svoja ognjista sa namjerom da razbije nenacionalisticku Tuzlu dokazano vjernim birackim tijelom :!: Pod patronatom SDA i njihovom dirigentskom palicom, ocigledno je da se nasao i finansijer za ove dobro poznate planove starim Tuzlacima.

Ostaje pitanje i zal, zasto se u mjestima i entitetu ne pravi protuteza, gdje zive otvoreni neprijatelji Bosne i Bosnjaka nego se radi na razvezivanju cvorista bh naroda i gusenju jedinog pozitivnog primjera suzivota i mogucnosti BiH u oduvijek opredjeljenom probosanskom gradu Tuzli.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la solinas » 25 sep 2017, 23:36

Kakav crni suzivot i probosanski Kur. ac.
Tog probosanskog ima jer ga Bosnjaci zele I cuvaju.
Pa znas li ti koliko je petokolonasa uhapseno u Tuzli. desetkovana je nasa mladost 1 tuzlanske jer su poslati da zaustave srbske jedinice koje su pustene preko doknja breske, I tog dijela grada ...obodnice gore i td. ..
Kada je HVO bio na linijama, nas Tuzlanski HVO, bilo je vecinom mirno kada liniju preuzmu nase jedinice tuzlanske ili 2 korpusa ubise ljudi iz svih oruzja.
I to je gorka istina.
Ja sam isao u skolu sa Goranom Misicem u srednju i nikada necu zaboraviti na granici slovenskoj kada smo isli u italiju na skolovanje slovenci sve sa Bosanskim pasosem izvedose napolje a on mase putovnicom i smije se kaze ovo je drzava poserem vam se na Bosnu. ..hej. ..
Tuzla jeste pitomije podrucje i ja se ponosim tim, ali ne pricajte bajke o suzivotu ba.
Bilo je puno momaka druge vjere u armiji i ja im se izvinjavam a da su masovno Tuzlanski srbi dezertirali 93 i bjezali svojima u mozda najgoroj ratnoj godini dok je Tuzla gladovala. ..I to imate dokumentovano. ...
Multi kulti moj Kur. ac.

Fukara yebo ti ja mater balavu.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la fukaratz » 26 sep 2017, 00:13

prva stvar sad bi trazio ban da ti daju zbog psovanja ali imas mnogo profila pa nema potrebe. druga stvar ne pisi ti o kulturi i suzivotu jer nisi iz Tuzle. i treca stvar seljacicu s obronaka Majevice ovaj "balavac" ce ti kad tad usta razvaliti :wave:
Sloboda Tuzla

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.