Tuzlanski Chat

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 21 sep 2017, 21:43

nismo svi na visokoj nogi kao ti sarijele
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 21 sep 2017, 21:49

Koja ba visoka noga? :lol:
Pa fazon i jest sto momci svasta pricaju a da i nisu upuceni.
Jos ovo nije ni poponjeno i sareno kako zna bit vise slatkog dijela :urnebes:
Stand.kanapeici...
Zadnja izmjena: Sariel, dana/u 21 sep 2017, 21:51, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Probisvjet » 21 sep 2017, 21:50

Sariel je napisao/la:Cuj stae ovo daj ba ne klosarite bezveze.ko da nikad rojalov catering vidjeli niste.cccc
Cuj ko placa ovo hahahaha a jeboteee.vadi zlatnr kasike
:stop: Ne diraj u zlatne kasike to je nama borcima Aljo nanijetio, a Bake ce da podjeli. :urnebes: :urnebes:
Evo uskoro ide i podjela. :lol:
slika
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 21 sep 2017, 21:52

Ne bih ja u politiku ovde.ulaziJo.garant se necemo slozit :mrgreen: :geek:

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 22 sep 2017, 21:33

Kuglice bi u osmini finala mogle spojiti Slogu i Slobodu, što bi bio gradski derbi.

"Sloboda je sigurno najnepoželjniji protivnik. Iz mnogo razloga. Tu sam tri godine bio predsjednik. Dao svoj maksimum, posvetio sebe i psihički i materijalno. To je ostavilo traga. Sloboda je klub koji volim. Ako bi se slučajno sastali u Kupu, volio bih da to bude u finalu. Pa da slavimo, bilo ko da pobijedi. Tada sigurno ne bih bio gubitnik."

"Ne može nas niko spriječiti da igramo na gradskom stadionu. Mi smo Tuzla, Simin Han je Tuzla. Nema institucije u gradu koja može to uraditi. Ne tražimo stadion da sijemo duhan, gradimo zgrade, mi želimo igrati fudbal i imamo pravo na to."

"Mi smo već kazali da ćemo poslati zahtjev prema instituacijama. Nama je potrebno zemljište, lokacija. Naravno, grad treba riješiti i dokumentaciju, urbanističke dozvole i tako dalje. Ako smo mi spremni uložiti 25 i više miliona maraka, ne znam zašto bi to bio problem. Sagradit ćemo stadion u rekordnom roku. Od toga bi najviše koristi imao grad Tuzla. Zatim država Bosna i Hercegovina."

Husić u glavi ima i moguću lokaciju.

"Ulaz u Tuzlu bi bio najpoželjniji. Nije daleko od grada, nije odvojen. To je naselje Kreka. Bare i Požarnica otpadaju, jer nisu adekvatno povezani sa centrom" zaključio je Husić.
slika
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 22 sep 2017, 23:46

Ma da hoce napravit neki kompromis.daj mu ebenu parcelu a on nek se vrati.
Vuk sit ovce na broju..
Reprogram nek gura opstina i to je to..
I da ebemo sve juznije od olova :rol:

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la staragarda » 22 sep 2017, 23:47

Sariel je napisao/la:Ma da hoce napravit neki kompromis.daj mu ebenu parcelu a on nek se vrati.
Vuk sit ovce na broju..
Reprogram nek gura opstina i to je to..
I da ebemo sve juznije od olova :rol:
:urnebes: :rol: ....ja bi povukao liniju do kladnja, ipak :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 22 sep 2017, 23:48

Sto do kladnja?
Ma samo dol ba ako se razumijemo...
a na stranu sva zajebancija..zdrav razum.logika.sve nalaze gsje je rjesenje...

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la FrantoBauzek » 23 sep 2017, 10:45

Molim sve gradjane Tuzle, da potpisemo peticiju i zamolimo gradsku vlast da pronadje odgovarajucu lokaciju za izgradnju stadiona :!: U toj peticiji da stoji:
-da AH mora uplatiti gradu ili trecem licu(banci npr.) 3 miliona KM sa time da ta sredstva budu zamrznuta i potom vracena doticnom
-u trenutku kada prema vec unaprijed napravljenom projektu
-u roku od tri godine izgradi stadion, koji prima 20 hiljada gledalaca.

Zar to nije posteno :?: Vako ne da pokvarena gradska vlast jadnom dobrom covjeku lokaciju dzaba, a on je eto spreman da ulozi 30 miliona KM (1500 KM po sjedistu x 20000). Pa nije niko budala, da pokloni lokaciju na osnovu obecanja :facepalm: Bilo bi ujeo vuk magarca i nikom nista :roll: Eto mislim da je to rjesenje ove zavrzlame :idea: Sto se tice ove populisticke price i lozenje masa, prvi bih ja volio da se izgradi ovaj stadion u gradu, cisto zbog infrastrukture grada :kafa:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Saltsity » 24 sep 2017, 12:32

FrantoBauzek je napisao/la:Molim sve gradjane Tuzle, da potpisemo peticiju i zamolimo gradsku vlast da pronadje odgovarajucu lokaciju za izgradnju stadiona :!: U toj peticiji da stoji:
-da AH mora uplatiti gradu ili trecem licu(banci npr.) 3 miliona KM sa time da ta sredstva budu zamrznuta i potom vracena doticnom
-u trenutku kada prema vec unaprijed napravljenom projektu
-u roku od tri godine izgradi stadion, koji prima 20 hiljada gledalaca.

Zar to nije posteno :?: Vako ne da pokvarena gradska vlast jadnom dobrom covjeku lokaciju dzaba, a on je eto spreman da ulozi 30 miliona KM (1500 KM po sjedistu x 20000). Pa nije niko budala, da pokloni lokaciju na osnovu obecanja :facepalm: Bilo bi ujeo vuk magarca i nikom nista :roll: Eto mislim da je to rjesenje ove zavrzlame :idea: Sto se tice ove populisticke price i lozenje masa, prvi bih ja volio da se izgradi ovaj stadion u gradu, cisto zbog infrastrukture grada :kafa:
Merkator je dobio plac dzaba sto da ovaj placa ..
Drugo prava i obaveze definisu se ugovorom
Pa ukoliko ne ispunis obaveze postoje sankcije, cuj da ostavi njima 3 miliona. ..Stvarno mrznja iz vas izbija i nemozete to sakrit.
FK Sloboda Tuzla

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Slobodas » 24 sep 2017, 13:14

Glupo je praviti novi stadion a vec imas pola stadiona izgradjeno , pa do sad se je u Tusanj ulupalo para i para , bolje je ponuditi Husicu da zavrsi Tusanj za nekih 10 miliona i dati mu odredjena vlasnicka prava shodno ulozenim sredstvima i cjelokupnoj vrijednosti stadiona. Imas top stadion za 10 miliona a ne jovo nanovo sve iz pocetka. A tih 10 miliona sto ostane mozes uloziti u trening kamp. Samo sto kod nas ljudi su cobani prije svega mislim na Azmira i Jasmina sto ne mogu pronaci zajednicke interese nego se tjeraju seljacki inati ciji bik ima duze rogove !!!
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Saltsity » 24 sep 2017, 13:37

Slobodas je napisao/la:Glupo je praviti novi stadion a vec imas pola stadiona izgradjeno , pa do sad se je u Tusanj ulupalo para i para , bolje je ponuditi Husicu da zavrsi Tusanj za nekih 10 miliona i dati mu odredjena vlasnicka prava shodno ulozenim sredstvima i cjelokupnoj vrijednosti stadiona. Imas top stadion za 10 miliona a ne jovo nanovo sve iz pocetka. A tih 10 miliona sto ostane mozes uloziti u trening kamp. Samo sto kod nas ljudi su cobani prije svega mislim na Azmira i Jasmina sto ne mogu pronaci zajednicke interese nego se tjeraju seljacki inati ciji bik ima duze rogove !!!
Sve preko nasih zivaca obojica.
FK Sloboda Tuzla

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Aerials » 24 sep 2017, 13:42

Priča se po gradu da Bony opasno nagovara Azmira da se vrati, a spominje se još nekakav Amerikanac. Šta se tačno dešava ne znam, ovo je rekla-kazala. :)
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la _dreamer_ » 24 sep 2017, 13:47

na kraju ce se pomiriti, a onda ide fuzija sa slogom
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 24 sep 2017, 13:48

Koliko ćemo tih amerikanaca potrošit, samo njih dovodimo...

Ma kakva fuzija, samo nek nastavi gdje je stao, nek mu ovi pomognu vezano za administraciju i et. Ne traži puno. Reprogram nek ide ovako kako ide i dobro svima.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Aerials » 24 sep 2017, 13:51

_dreamer_ je napisao/la:na kraju ce se pomiriti, a onda ide fuzija sa slogom
Sloga je po njegovim planovima trebala biti Slobodin B tim.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Saltsity » 24 sep 2017, 13:57

Aerials je napisao/la:
_dreamer_ je napisao/la:na kraju ce se pomiriti, a onda ide fuzija sa slogom
Sloga je po njegovim planovima trebala biti Slobodin B tim.
I bice.
Imacemo sigurnih 6 bodeva :mrgreen:
FK Sloboda Tuzla

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Slobodas » 24 sep 2017, 14:38

_dreamer_ je napisao/la:na kraju ce se pomiriti, a onda ide fuzija sa slogom
Nema od fuzije nista, Sloboda je postala stabilan klub bez dugovanja. 2019 dobijamo 1 000 000 € za stogodišnjicu i za te pare možemo ozbiljno napasti titulu. Nadam se da će i Azmir shvatiti da sa Slogom ne može igrati ozbiljnu ulogu u borbi za europu i da ce se vratiti u Slobodu a od Sloge napraviti finu bazu i nekog solidnog premjerligasa ili drugoligasa. Malo mi smjesno djeluje najavljivanje grupnih faza sa Slogom , jer vidimo da i puno jace ekipe iza kojih stoje puno jaci ljudi od Azmira i vece armije navijaca od Slobodine jedva se uguraju u te grupe europa lige. Prije svega mislim da Dinamo Hajduk Partizan Zvezdu Maribor a odskora i Rijeka i Osijek. Ipak su to klubovi sa tradicijom i ogromnim brojem navijaca. Ni savezu nije u interesu da tamo neka Sloga koja je do jucer igrala 3-4 ligu se umjesa u borbu za europu pored Sarajeva Zelje Sirokog Zrinjskog Slobode Borca. Sa Slobodom uz podrsku i ostalih privrednih subjekata sa kantona bi se moglo nesto i napasti napraviti ali ici sam glavom kroz zid je krajnja ludost.
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Chinaglia » 24 sep 2017, 14:47

Asmir vise nije dobrodosao na Tusanj, zabij i njemu i Slogi!

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Saltsity » 24 sep 2017, 14:56

Chinaglia je napisao/la:Asmir vise nije dobrodosao na Tusanj, zabij i njemu i Slogi!
Ne pita te niko nista niti ce. Nebitan si.
FK Sloboda Tuzla

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.