Tuzlanski Chat

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Probisvjet » 15 okt 2017, 22:18

SARS je napisao/la:Trener FK Sloboda Amir Spahić počeo je sa stažiranjem za UEFA Pro licencu. Pomoćnik Slavka Petrovića na klupi tuzlanskog tima će u narednih 15 dana boraviti u Skoplju gdje će u ekipi Vardara obaviti potrebno stažiranje kako bi u budućnosti mogao dobiti UEFA Pro licencu. "Stigao sam na stažiranje za PRO licencu u Makedoniju. Presretan sam što sam dogurao ovako daleko i nadam se da ću uspješno sve završiti. Želim da se zahvalim FK Vardar što mi je pružio priliku, svom matičnom klubu FK Sloboda, a posebna zahvala ide gospodinu Denisu Kadiriću bez kojeg ovo ništa ne bi bilo moguće. Hvala mu što je mojoj Slobodi pomogao već mnogo puta ove sezone. Doveo nam je odlične fudbalere za ovu sezonu, a također i sredio novu opremu. Jedan je od rijetkih prijatelja našeg kluba, koji pomaže u svakoj prilici", rekao je Spahić za SportSport.ba, te je dodao: "Odmah po dolasku iz Vardara su mi poručili da žele uspostaviti saradnju sa našim klubom, pa ko zna u dogledno vrijeme sjajna ekipa iz Makedonije bude gostovala na Tušnju", kratak je bio Spahić. Ovom prilikom Spahić je izvršnom direktoru makedonskog tima Kirilu Kiroskom poklonio dres FK Sloboda.


Ovo sto sam boldirao ime dobro zapamtite, ovaj covjek ce nas u crno zaviti i ne mogu da vjerujem da je ovaj kriminalac uspio uci u Slobodu...Za ovog su Sabovici male mace, ko ne vjeruje nek se raspita sta je radio u Novom Pazaru i da ih je zavio u crno i ostavio u dugovima, pa je isto tako dosao u Zivinice i preuzeo Slaven i za 2 mjeseca napravio dugovanja klubu i trosio pare kako mu se prohtjelo i vrhunac je bio kada je oformio KK klub u Zivinicama i poceo dovoditi neke crnje i ljude ostavljao bez hljeba i bez smjestaja...Ojjj Senade Mujkanovicu i Denise Karicu mater vam ****, pa sada je jasno od kud ovoliki igraci odjednom iz Srbije jer ih je sve ovaj smrad doveo
Ma pusti ih ba. Nece ovo jos dugo. Bice sve dobro.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la SARS » 15 okt 2017, 22:20

Probisvjet je napisao/la:
SARS je napisao/la:Trener FK Sloboda Amir Spahić počeo je sa stažiranjem za UEFA Pro licencu. Pomoćnik Slavka Petrovića na klupi tuzlanskog tima će u narednih 15 dana boraviti u Skoplju gdje će u ekipi Vardara obaviti potrebno stažiranje kako bi u budućnosti mogao dobiti UEFA Pro licencu. "Stigao sam na stažiranje za PRO licencu u Makedoniju. Presretan sam što sam dogurao ovako daleko i nadam se da ću uspješno sve završiti. Želim da se zahvalim FK Vardar što mi je pružio priliku, svom matičnom klubu FK Sloboda, a posebna zahvala ide gospodinu Denisu Kadiriću bez kojeg ovo ništa ne bi bilo moguće. Hvala mu što je mojoj Slobodi pomogao već mnogo puta ove sezone. Doveo nam je odlične fudbalere za ovu sezonu, a također i sredio novu opremu. Jedan je od rijetkih prijatelja našeg kluba, koji pomaže u svakoj prilici", rekao je Spahić za SportSport.ba, te je dodao: "Odmah po dolasku iz Vardara su mi poručili da žele uspostaviti saradnju sa našim klubom, pa ko zna u dogledno vrijeme sjajna ekipa iz Makedonije bude gostovala na Tušnju", kratak je bio Spahić. Ovom prilikom Spahić je izvršnom direktoru makedonskog tima Kirilu Kiroskom poklonio dres FK Sloboda.


Ovo sto sam boldirao ime dobro zapamtite, ovaj covjek ce nas u crno zaviti i ne mogu da vjerujem da je ovaj kriminalac uspio uci u Slobodu...Za ovog su Sabovici male mace, ko ne vjeruje nek se raspita sta je radio u Novom Pazaru i da ih je zavio u crno i ostavio u dugovima, pa je isto tako dosao u Zivinice i preuzeo Slaven i za 2 mjeseca napravio dugovanja klubu i trosio pare kako mu se prohtjelo i vrhunac je bio kada je oformio KK klub u Zivinicama i poceo dovoditi neke crnje i ljude ostavljao bez hljeba i bez smjestaja...Ojjj Senade Mujkanovicu i Denise Karicu mater vam ****, pa sada je jasno od kud ovoliki igraci odjednom iz Srbije jer ih je sve ovaj smrad doveo
Ma pusti ih ba. Nece ovo jos dugo. Bice sve dobro.
e jbg Probisvijet pa daj vise reci na cemu gajis toliki optimizam i takvu ravnodusnost

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 15 okt 2017, 22:22

ma zajebaje ni na cemu :lol:
samobog i fukare a moze i bez boga izgleda i mora

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 15 okt 2017, 22:25

mramore ku rac picka sisa **** vagina
ajde rezi je bo te hljeb i bog...
ne rezes ovde mjesecima sad rezez rezi je bem ti rezi

ali evo sad se kunemmm bar jos jednom dok ne umrem :mrgreen: :rol: ajdeeeeee budaleeee
Zadnja izmjena: Sariel, dana/u 15 okt 2017, 22:25, ukupno mijenjano 1 put.

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la SARS » 15 okt 2017, 22:25

tacno mramor sad nasao nesto rezati i praviti se pametan, a mjesecima isto hinja se skloni i nista ne radi

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 15 okt 2017, 22:28

SARS je napisao/la:tacno mramor sad nasao nesto rezati i praviti se pametan, a mjesecima isto hinja se skloni i nista ne radi
ma nije los momak al sklanja guzicu u stranu da se ne zamjeri..
stoj najgore.. hal oba..pa gore je meni /nama se zamjerit, ovi samo pricaju :lol:
szta je???
mramoreeee bivsi brate eto te ko sloga 73 :rol:

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 15 okt 2017, 22:31

je bem mramoraaaa
je bem senadaaaaa
đ je bem azmira je bem ajasminaaađsdteee picke?
ijmal ko 1 na 1 :rol: :bale:
ajdeeeeeeee budaliceeee zivili :lol:

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 15 okt 2017, 22:38

ode mramor ne smije hehehehe
zovi acu.. :rol:

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Probisvjet » 15 okt 2017, 22:38

Sariel je napisao/la:je bem mramoraaaa
je bem senadaaaaa
đ je bem azmira je bem ajasminaaađsdteee picke?
ijmal ko 1 na 1 :rol: :bale:
ajdeeeeeeee budaliceeee zivili :lol:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :rol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 15 okt 2017, 22:42

Probisvjet je napisao/la:
Sariel je napisao/la:je bem mramoraaaa
je bem senadaaaaa
đ je bem azmira je bem ajasminaaađsdteee picke?
ijmal ko 1 na 1 :rol: :bale:
ajdeeeeeeee budaliceeee zivili :lol:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :rol:
probo moj dobri haj z :lol:
mramore pamet u glavudobar s idecko :o :rol:

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Tuzlak04 » 15 okt 2017, 22:44

Kad vidis Petrovic preuzima Slogu. Nije daleko od tog . . .nego, koji ce on kuurac gore. . . zar nema pametnijeg posla

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la harry_90 » 15 okt 2017, 22:44

Sariele sta uradi temu nam zakljucase hahah
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Hitman22 » 15 okt 2017, 22:50

Tuzlak04 je napisao/la:Kad vidis Petrovic preuzima Slogu. Nije daleko od tog . . .nego, koji ce on kuurac gore. . . zar nema pametnijeg posla
Vidi Petrović gdje ide predsjednik svaki dan pa i on da ode po upute. Mozda nauci sta
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 15 okt 2017, 22:56

harry_90 je napisao/la:Sariele sta uradi temu nam zakljucase hahah
treba vas je bat a nije temu kljucat kukate ko kakve tetkice :lol:
brate moj bivsi sad si divizioniar u ocima tividm... :lol:
castim ajmo na pice... bogami samo pice,.

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la harry_90 » 15 okt 2017, 23:06

Sariel je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Sariele sta uradi temu nam zakljucase hahah
treba vas je bat a nije temu kljucat kukate ko kakve tetkice :lol:
brate moj bivsi sad si divizioniar u ocima tividm... :lol:
castim ajmo na pice... bogami samo pice,.
Ja Simin Han vidim samo kad trwbam hebavat ili proci za Bijeljinu ,ovako nikako... :kafa:

Ne mogu sad,maloprije dosao iz paba,drugi put kad budes trijezan,ovako me mozes napast hinjski :rol:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 15 okt 2017, 23:09

ti si hari bivsi brat bivsi brat bivsi brat,,,
ako imas nesto reci brate,, udaracete 3oak ljudi ,UMJesto mene...ja sam emir... :urnebes: :urnebes:
hAJ Z :lol:

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la harry_90 » 15 okt 2017, 23:12

Nemoj mene ja sam fin .. :rol:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 15 okt 2017, 23:20

harry_90 je napisao/la:Nemoj mene ja sam fin .. :rol:
je bo fino samo ostro ...scekaj sad na red.. prvo da se pobijem sa ovim kvazi sarajlimamam...hljeba ni i boga,,,je oba vas forum ocu da bijem redom
znaci boze.. onda s vama se razracunvam

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 16 okt 2017, 00:30

Šta sam to propustio, što nam je tema zaključana? :|
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 16 okt 2017, 00:39

wobly92 je napisao/la:Šta sam to propustio, što nam je tema zaključana? :|
lafo ne znas :lol:

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.