Tuzlanski Chat

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la solinas » 16 okt 2017, 13:27

Tuzlak04 je napisao/la:Kad vidis Petrovic preuzima Slogu. Nije daleko od tog . . .nego, koji ce on kuurac gore. . . zar nema pametnijeg posla
Rekao buducem predsjedniku koji mu igraci trebaju da izbori opstanak I pokusa uzeti kup :mrgreen:
Ja ba,sta ce drugo bit :urnebes:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la harry_90 » 16 okt 2017, 13:29

Nego hoce li mi ko objasniti sta je pisalo na onom transparentu na sjeveru,nisam lijepo vidio sa zapada.. :think:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la 75000 » 16 okt 2017, 13:49

harry_90 je napisao/la:Nego hoce li mi ko objasniti sta je pisalo na onom transparentu na sjeveru,nisam lijepo vidio sa zapada.. :think:
Bolje UDBA nego HUTBA.

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la harry_90 » 16 okt 2017, 15:27

75000 je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Nego hoce li mi ko objasniti sta je pisalo na onom transparentu na sjeveru,nisam lijepo vidio sa zapada.. :think:
Bolje UDBA nego HUTBA.
aham..bolje komunizam nego vjera kako se moze skontati ?? ili ima neko drugo znacenje :hmmmmm:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la staragarda » 16 okt 2017, 15:33

harry_90 je napisao/la:
75000 je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Nego hoce li mi ko objasniti sta je pisalo na onom transparentu na sjeveru,nisam lijepo vidio sa zapada.. :think:
Bolje UDBA nego HUTBA.
aham..bolje komunizam nego vjera kako se moze skontati ?? ili ima neko drugo znacenje :hmmmmm:
Pusti bolan te zgradonacelnikove igrace....ko ce skontat sta su oni htjeli....neka ih tamo 50 ,nek' svaku tekmu pisu političke parole i hvale faraona....kako su se prodali za bambu tako ih je i ostala saka jada... Divizija ih prekucava....sta uradise od onakvog sjevera to je Bogu plakat
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la harry_90 » 16 okt 2017, 15:34

Ma navijacka grupa me ne zanima nikako,vec me zanimalo sta je pisalo,posto nisam nista vidio sa zapada..svakom svacije :D
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la solinas » 16 okt 2017, 15:38

Jadno bgm.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la NjonjoVam » 16 okt 2017, 16:14

pitanje za zwaju-ko je smislio poruku na transu???
1.JI
2.Frida Laufer
3.Enver Šiljak
4.Veterani
DRŽAVA TUZLA!!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la staragarda » 16 okt 2017, 16:31

NjonjoVam je napisao/la:pitanje za zwaju-ko je smislio poruku na transu???
1.JI
2.Frida Laufer
3.Enver Šiljak
4.Veterani
:tokralju: :urnebes: :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la harry_90 » 16 okt 2017, 16:33

[quote="SARS" Denisu Kadiriću

Ovo sto sam boldirao ime dobro zapamtite, ovaj covjek ce nas u crno zaviti i ne mogu da vjerujem da je ovaj kriminalac uspio uci u Slobodu...Za ovog su Sabovici male mace, ko ne vjeruje nek se raspita sta je radio u Novom Pazaru i da ih je zavio u crno i ostavio u dugovima, pa je isto tako dosao u Zivinice i preuzeo Slaven i za 2 mjeseca napravio dugovanja klubu i trosio pare kako mu se prohtjelo i vrhunac je bio kada je oformio KK klub u Zivinicama i poceo dovoditi neke crnje i ljude ostavljao bez hljeba i bez smjestaja...Ojjj Senade Mujkanovicu i Denise Karicu mater vam ****, pa sada je jasno od kud ovoliki igraci odjednom iz Srbije jer ih je sve ovaj smrad doveo[/quote]

Ovaj ti je menadzer Ignjatovicu,a citao sam sta je uradio u Novom Pazaru..kako god ne pise nam se odbro,sto se vidi vec ;)
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Probisvjet » 16 okt 2017, 16:41

NjonjoVam je napisao/la:pitanje za zwaju-ko je smislio poruku na transu???
1.JI
2.Frida Laufer
3.Enver Šiljak
4.Veterani
:rol: :rol: :rol: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la SARS » 16 okt 2017, 16:44

harry_90 je napisao/la:[quote="SARS" Denisu Kadiriću

Ovo sto sam boldirao ime dobro zapamtite, ovaj covjek ce nas u crno zaviti i ne mogu da vjerujem da je ovaj kriminalac uspio uci u Slobodu...Za ovog su Sabovici male mace, ko ne vjeruje nek se raspita sta je radio u Novom Pazaru i da ih je zavio u crno i ostavio u dugovima, pa je isto tako dosao u Zivinice i preuzeo Slaven i za 2 mjeseca napravio dugovanja klubu i trosio pare kako mu se prohtjelo i vrhunac je bio kada je oformio KK klub u Zivinicama i poceo dovoditi neke crnje i ljude ostavljao bez hljeba i bez smjestaja...Ojjj Senade Mujkanovicu i Denise Karicu mater vam ****, pa sada je jasno od kud ovoliki igraci odjednom iz Srbije jer ih je sve ovaj smrad doveo
Ovaj ti je menadzer Ignjatovicu,a citao sam sta je uradio u Novom Pazaru..kako god ne pise nam se odbro,sto se vidi vec ;)[/quote]
Ignjatovic,culum i zilkic su ti njegovi igraci

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la 75000 » 16 okt 2017, 16:53

Za koliko si se ti taksista prodao?

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la NjonjoVam » 16 okt 2017, 16:56

75000 je napisao/la:Za koliko si se ti taksista prodao?
5.sekretarica iz ureda zgradonačelnika
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Probisvjet » 16 okt 2017, 17:11

NjonjoVam je napisao/la:
75000 je napisao/la:Za koliko si se ti taksista prodao?
5.sekretarica iz ureda zgradonačelnika
:rol: :rol: :rol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la harry_90 » 16 okt 2017, 17:16

Zato je Veseli od januara bio minimiziran od strane Jagodica,da bi mogao igrati Ziljkic,a Stjepanovic je morao otici da bi se otvorilo mjesto za Culuma :salut:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 okt 2017, 17:18

Sramota kada kod nas se ne zna dovesti igrac u ekipu osim ako ti manager njegov ga ne preporuci ili ga ne dovede. Ali sta bolje i ocekivati od Denisa Karica, vjerovatno i on ima tu kakvu pinku.

Covjek konta kada je prelazni rok eto nasi imaju plan i dovode po nekom redu i da zadovolje planove na terenu, a oni dovedu od ovog 3, od onog 3 i tako sklope ekipu. Nazovu managera i kazu mu treba nam kakav veznjak, imas li ti sta? :urnebes:

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la klma1 » 16 okt 2017, 18:59

tuzlak1987 je napisao/la:Sramota kada kod nas se ne zna dovesti igrac u ekipu osim ako ti manager njegov ga ne preporuci ili ga ne dovede. Ali sta bolje i ocekivati od Denisa Karica, vjerovatno i on ima tu kakvu pinku.

Covjek konta kada je prelazni rok eto nasi imaju plan i dovode po nekom redu i da zadovolje planove na terenu, a oni dovedu od ovog 3, od onog 3 i tako sklope ekipu. Nazovu managera i kazu mu treba nam kakav veznjak, imas li ti sta? :urnebes:
To je najtuznije u cijeloj prici. A nesto im reci, da ne znaju ili da bi moglo bolje, odmah skoce, sta ces mi ti pricati ja za Slobodu igro u bivsoj Jugi i ti mi nasao nesto pricati.
& $ ?

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3098
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Slatinash_7 » 16 okt 2017, 19:41

tuzlak1987 je napisao/la:Sramota kada kod nas se ne zna dovesti igrac u ekipu osim ako ti manager njegov ga ne preporuci ili ga ne dovede. Ali sta bolje i ocekivati od Denisa Karica, vjerovatno i on ima tu kakvu pinku.

Covjek konta kada je prelazni rok eto nasi imaju plan i dovode po nekom redu i da zadovolje planove na terenu, a oni dovedu od ovog 3, od onog 3 i tako sklope ekipu. Nazovu managera i kazu mu treba nam kakav veznjak, imas li ti sta? :urnebes:
Pa nemamo mi kapaciteta za vise, pogotovo u ovim ''kokuznim'' vremenima.. A ni ostale ekipe nisu nista bolje, ko danas ima scouting sluzbu,nije ti ovo football manager sa patchom za BiHPL pa da imas te neke sluzbe,sta je s vama ljudi dragi..zato i jeste liga toliko bezvezna,nekvalitetna,igraci se samo saltaju iz ekipe u ekipu,iz Slobode idu zapadno za Sarajevo i Mostar a nama dolaze ovi iz Srbije i tako sve ukrug..i isto je u drugim ekipama,jednostavno nemamo finansija za nesto vise a i oni koji ih imaju ih radije ''bacaju'' na ''provjerena'' imena iz regiona pa se ubode nekad sa Ahmetom,Benkom ovim ili onim a cesto se i profula pa nas onda ubijaju Slovenci,Makedonci,Litvanci,konobari i kuhari u evropi..Neki ljudi su finansijski imali kapacitet za nesto vise al su se odlucili za drugi put i dobili sta su dobili
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la staragarda » 16 okt 2017, 21:39

75000 je napisao/la:Za koliko si se ti taksista prodao?
Za 3 bambuce sto je odlično u odnosu na ovih 67 sa sjevera...njima je vrh da ih Faraon zovne u GU da se malo slikaju sa njim i odmah svrsavanje po kabinetu
Ću,bolje UDBA nego HUDBA.... Kakvi su to Miki mausi led te j e b o :urnebes: :urnebes: :rol: ....od sljedeće sezone pred izbore ocekujem jos parola tipa :
"Tuzla-grad stariji od Babilona"
"Milion turista na panonici"
"Ne vjerujete u Boga to je IN u Tuzli"
"Jala-nas key"
Smislit ce oni jos nesto do izbora...ako se ne ugase
Inace,pitajte raju za komentare kad su digli ovu smijuriju....ljudi se ibretili
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.