Tuzlanski Chat

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 31 okt 2017, 10:06

Hitman22 je napisao/la:Hahaha .... Al me nasmija
Kakva reakcija, znači ima tu nešto i blizu sam :twisted:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Hitman22 » 31 okt 2017, 10:30

wobly92 je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la:Hahaha .... Al me nasmija
Kakva reakcija, znači ima tu nešto i blizu sam :twisted:
Vruće vruće.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Penaltiky » 31 okt 2017, 10:47

FrantoBauzek je napisao/la:Aerodrom bi se trebao nazvati po nekom naucniku, a ne po politickoj licnosti. Svidja mi se prijedlog kapetan Hajro, ali ne ide uz aerodrom. Njemu bi se moralo negdje drugo odati pocast, recimo u bivsoj oktobarskoj ;)
Ta ulica se treba zvati Oktobarska, ima javni WC u parku za Alije.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11401
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Aerials » 31 okt 2017, 10:50

Mogu oni tu ulicu nazvati kako hoće, u narodu je ona Oktobarska i to je to. Nema osobe koja je naziva drugačije, osim ako nije neko ko je skoro došao ili je privremeno tu.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la FrantoBauzek » 31 okt 2017, 11:32

Penaltiky je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Aerodrom bi se trebao nazvati po nekom naucniku, a ne po politickoj licnosti. Svidja mi se prijedlog kapetan Hajro, ali ne ide uz aerodrom. Njemu bi se moralo negdje drugo odati pocast, recimo u bivsoj oktobarskoj ;)
Ta ulica se treba zvati Oktobarska, ima javni WC u parku za Alije.
Naravno.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 31 okt 2017, 11:47

Naravno da je glavna komunjara tu da pokaže svoje pravo, jasminovsko, lice. :puke:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la staragarda » 31 okt 2017, 11:55

Aerials je napisao/la:Mogu oni tu ulicu nazvati kako hoće, u narodu je ona Oktobarska i to je to. Nema osobe koja je naziva drugačije, osim ako nije neko ko je skoro došao ili je privremeno tu.
Glupost i nema veze sa istinom
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Penaltiky » 31 okt 2017, 12:10

staragarda je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Mogu oni tu ulicu nazvati kako hoće, u narodu je ona Oktobarska i to je to. Nema osobe koja je naziva drugačije, osim ako nije neko ko je skoro došao ili je privremeno tu.
Glupost i nema veze sa istinom
Nijedan Tuzlak kojeg znam ne zove tu ulicu Alije Izetbegovica, to je Oktobarska. Doduse ti si SDA vi ste drugi svijet.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la staragarda » 31 okt 2017, 12:21

Penaltiky je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Mogu oni tu ulicu nazvati kako hoće, u narodu je ona Oktobarska i to je to. Nema osobe koja je naziva drugačije, osim ako nije neko ko je skoro došao ili je privremeno tu.
Glupost i nema veze sa istinom
Nijedan Tuzlak kojeg znam ne zove tu ulicu Alije Izetbegovica, to je Oktobarska. Doduse ti si SDA vi ste drugi svijet.
To hvala Bogu nije oktobarska nit ce ikad vise biti :kafa: ....a ti preseli u kinu pa izvadi partijsku knjizicu
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Penaltiky » 31 okt 2017, 12:23

staragarda je napisao/la: To hvala Bogu nije oktobarska nit ce ikad vise biti :kafa: ....a ti preseli u kinu pa izvadi partijsku knjizicu
" ", а " " ' у "
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la staragarda » 31 okt 2017, 12:40

Penaltiky je napisao/la:
staragarda je napisao/la: To hvala Bogu nije oktobarska nit ce ikad vise biti :kafa: ....a ti preseli u kinu pa izvadi partijsku knjizicu
" ", а " " ' у "
Moras opismeniti,pod hitno :D
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la FrantoBauzek » 31 okt 2017, 12:41

wobly92 je napisao/la:Naravno da je glavna komunjara tu da pokaže svoje pravo, jasminovsko, lice. :puke:
Alijoljubac i SDA-poklonik se uvrijedio. Koliko znam i vi slavite 2.oktobar 1943. ili je to samo oportunisticki neiskreno :think:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 31 okt 2017, 12:55

FrantoBauzek je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:Naravno da je glavna komunjara tu da pokaže svoje pravo, jasminovsko, lice. :puke:
Alijoljubac i SDA-poklonik se uvrijedio. Koliko znam i vi slavite 2.oktobar 1943. ili je to samo oportunisticki neiskreno :think:
Sad otkrivaš sve karte. Nemoj poslije da se vadiš kad ti solinaš ili neko kaže da si islamofob ili mrzitelj bošnjačkog isl. Komunjaro oronula, SDA prćija nikad, to što je vama fašistima i komunjarama sve ono što nije kao vaše - isto, to je drugi par čarapa.
Aliju rahmetli, kao prvog predsjednika poštuju diljem svijeta, čak i iz bivše klupe, ovaj, Juge. Naravno oni objektivni ljudi, ne vi učmali.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la solinas » 31 okt 2017, 12:58

Najpostenije bi bilo slaviti datum na povelji Kulina Bana kao dan drzavnosti. I koristi zastava Kotromanica kao drzavna. ..
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Chinaglia » 31 okt 2017, 13:05

to mi se dopada, "Kulin Ban" iliti "Ban Kulin" aerodrom :tokralju:
jedna od najznacajnijih licnosti u historije nase drzave

pa neka neko kaze, jel znacajniji npr on ili alija izetbegovic, osim toga, zadovoljilo bi sve strane

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la solinas » 31 okt 2017, 13:08

Moze I aerodrom Husein Gradascevic.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la SARS » 31 okt 2017, 13:10

DA TITO NIJE UMRO:

Alija bi i dalje bio u zatvoru
Bakir bi projektovao trezore
Seka bi bila medicinska sestra u Priboju
Fadil bi bio elektricar slabe struje
Čović bi i daljen navijao za Velež
Dodik bi švercao cigarete
Karadžić bi bio u ludnici
Radončić bi bio nastavnik likovnog
Dino Merlin ne bi vidio hadža
Amir Zukić bi bio šibicar na ciglanama
Sadik Ahmetović bi vidio Sarajevo na razglednici

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31048
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Chinaglia » 31 okt 2017, 13:13

moze, Husein-kapetan Gradascevic je jedna od najvecih historijskih licnosti, rame uz rame sa Banom Kulinom, Kraljom Tvrtkom, Kraljicom Katarinom itd... mislim da cemo se svi slozit da alija izetbegovic ni po cemu ne moze u istu recenicu s njima i da je to cisto politicka propaganda

aerodrom je velika stvar i treba nosit ime velike i bitne historijske licnosti za ovu drzavu, a bogu hvala, imamo ih, shodno tome, treba pametno postupit, no kod nas je sve politika i nikog to ne zanima nazalost

cast legendarnim sportistima, intelektualcima, borcima u prethodnom ratu, no ovi gore nabrojani su nenadmasive historijske licnosti i najbolje sto je ova drzava ikada imala i to treba njegovat

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la FrantoBauzek » 31 okt 2017, 13:17

wobly92 je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:Naravno da je glavna komunjara tu da pokaže svoje pravo, jasminovsko, lice. :puke:
Alijoljubac i SDA-poklonik se uvrijedio. Koliko znam i vi slavite 2.oktobar 1943. ili je to samo oportunisticki neiskreno :think:
Sad otkrivaš sve karte. Nemoj poslije da se vadiš kad ti solinaš ili neko kaže da si islamofob ili mrzitelj bošnjačkog isl. Komunjaro oronula, SDA prćija nikad, to što je vama fašistima i komunjarama sve ono što nije kao vaše - isto, to je drugi par čarapa.
Aliju rahmetli, kao prvog predsjednika poštuju diljem svijeta, čak i iz bivše klupe, ovaj, Juge. Naravno oni objektivni ljudi, ne vi učmali.
Ne postovati jednog covjeka, zbog kojeg je i Adil Zulfikarpasic iako osnivac SDA, otisao iz iste, ti dovoljno govori o njemu. Adil Zulfikarpasic je osnivac bosnjackog instituta u Cirihu 1950. Hakija Meholjic i Sefer ne misle tako. Citaj malo memoare Sefera, a procitaj i djelo tog covjeka. Samo cu reci:
Alija≠islam≠bosnjaci, iako se to stalno potencira. Da ne bih dalje nastavljao na tvoju zalost ovu raspravu, jer sportski je forum, stat cu ovdje. Svoje karte nikada nisam krio, komunista nisam. Ali zato znamo sto ti jesi :puke:
Zadnja izmjena: FrantoBauzek, dana/u 31 okt 2017, 13:23, ukupno mijenjano 1 put.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 31 okt 2017, 13:22

Neka se aerodrom zove Aerodrom Dubrave, yebem ga ja ako je to najveći problem u ovom gradu.
Yebe nas SDP ko i (svaka ostala što bi), ne vade, glume kulturu a hinje najveće, tad svi šute.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.