Tuzlanski Chat

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Aerials » 25 mar 2017, 14:09

zna li neko naplaćuju li taksisti, i da li uopšte ima neko da prevozi životinje? hitno mi je
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 4150
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 25 mar 2017, 14:12

Aerials je napisao/la:zna li neko naplaćuju li taksisti, i da li uopšte ima neko da prevozi životinje? hitno mi je
Nazoves i kazes da imas psa, macku, tele ili sta vec i dodje ti onaj sto ih vozi :mrgreen:
Meni nisu naplacivali nista.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Aerials » 25 mar 2017, 14:21

sjećaš li se koji si zvao? 15-30 i 15-25 kažu da ne primaju životinje
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 4150
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 25 mar 2017, 14:27

Aerials je napisao/la:sjećaš li se koji si zvao? 15-30 i 15-25 kažu da ne primaju životinje
15-17

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Aerials » 25 mar 2017, 15:37

Riješeno, hvala puno :thumbup:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 26 mar 2017, 10:05

Više od mjesec dana stanovnici ulice Gine Herman, koja se nalazi u dijelu tuzlanskih mjesnih zajednica Mosnik i Kreka, nemaju uličnu rasvjetu.

Obzirom da je ulica daleko od glavnih saobraćajnica, ta da su jedini izvori svjetlosti u noćnim satima sijalice sa individualnih objekata, stanari ove ulice su s pravom zabrinuti za svoju i sigurnost svoje imovine.

„Prvo je počelo sa jednom sijalicom, pa sa drugom, a sad već nijedna ne radi. Ovo je katastrofa. Mi svoju djecu ne smijemo pustit da hodaju po ulici kad mrak padne. Svi navečer hodamo sa baterijama, jer se apsolutno ništa ne vidi. Ostaje nam da se sa prvim mrakom zatvorimo u svoje kuće - kazao nam je Fuad, jedan od stanovnika ove ulice.

Kako kažu stanari ove ulice, već su nekoliko puta kontaktirali nadležne institucije, ali to nije urodilo plodom. Navode da im se najčešće ne javljaju na telefon, ali i kad se jave, kažu kako će kvar biti ubrzo otklonjen i tako već više od mjesec dana.

Gine Herman ulica se nalazi u neposrednoj blizini BKC-a, Bingo City centra kao i glavne Autobusne stanice. Također, osim ulične rasvjete, koja stanarima sada predstavlja najveći problem, ova ulica ima i problem sa nekvalitetnom putnom infrastrukturom.

- Ovim putem molimo Gradonačelnika Jasmina Imamovića i nadležne institucije da riješe problem rasvjete. Znamo da mnoga tuzlanska naselja imaju problem sa rasvjetom, zbog čega smo bili strpljivi ali naš mrak stvarno traje predugo - poručili su stanovnici ulice Gine Herman.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la staragarda » 26 mar 2017, 10:09

wobly92 je napisao/la:Više od mjesec dana stanovnici ulice Gine Herman, koja se nalazi u dijelu tuzlanskih mjesnih zajednica Mosnik i Kreka, nemaju uličnu rasvjetu.

Obzirom da je ulica daleko od glavnih saobraćajnica, ta da su jedini izvori svjetlosti u noćnim satima sijalice sa individualnih objekata, stanari ove ulice su s pravom zabrinuti za svoju i sigurnost svoje imovine.

„Prvo je počelo sa jednom sijalicom, pa sa drugom, a sad već nijedna ne radi. Ovo je katastrofa. Mi svoju djecu ne smijemo pustit da hodaju po ulici kad mrak padne. Svi navečer hodamo sa baterijama, jer se apsolutno ništa ne vidi. Ostaje nam da se sa prvim mrakom zatvorimo u svoje kuće - kazao nam je Fuad, jedan od stanovnika ove ulice.

Kako kažu stanari ove ulice, već su nekoliko puta kontaktirali nadležne institucije, ali to nije urodilo plodom. Navode da im se najčešće ne javljaju na telefon, ali i kad se jave, kažu kako će kvar biti ubrzo otklonjen i tako već više od mjesec dana.

Gine Herman ulica se nalazi u neposrednoj blizini BKC-a, Bingo City centra kao i glavne Autobusne stanice. Također, osim ulične rasvjete, koja stanarima sada predstavlja najveći problem, ova ulica ima i problem sa nekvalitetnom putnom infrastrukturom.

- Ovim putem molimo Gradonačelnika Jasmina Imamovića i nadležne institucije da riješe problem rasvjete. Znamo da mnoga tuzlanska naselja imaju problem sa rasvjetom, zbog čega smo bili strpljivi ali naš mrak stvarno traje predugo - poručili su stanovnici ulice Gine Herman.
Tuzla ispred svih :kafa:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Aerials » 26 mar 2017, 10:19

Kompletan Mosnik se raspada, svaki mjesec im se šalju dopisi vezano za rupe na ulici, al' jok.. nebitan dio grada jbg :)
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la solinas » 26 mar 2017, 10:51

Napravice im Jasmin jezero da se brckaju u mraku.
Toliko je lud frajer da ce sigurno pokusati zamjeniti Tvrtka svojom bistom.
Ide uskoro odgovor centalnog komiteta gradjanima Mosnika"to je ulica svih nas,i svi suosjecamo sa vama".
U potpisu saopstenja

El Faraone
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 mar 2017, 11:12

Mozda je Faraon gore imao kakvu curu pa za ostavila i sada vam se sveti..

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la zlatnakoka » 26 mar 2017, 11:50

Juče bio na utakmici, i baš gledam, razgledam i kontam, pa nije Zenica bogatija od Tuzle, al je 17x čišća i uredjenija od Tuzle.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la wobly92 » 26 mar 2017, 11:57

tuzlak1987 je napisao/la:Mozda je Faraon gore imao kakvu curu pa za ostavila i sada vam se sveti..
Dolazio je nekoliko puta, al ne vjerujem da je ex cura, garant je šmek'o gdje može fontanu instalirat. :think:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Aerials » 26 mar 2017, 13:24

Čudo je već nije napravio na mjestu davno uništenog igrališta u dvorištu škole :)
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la klasik » 26 mar 2017, 13:31

wobly92 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Mozda je Faraon gore imao kakvu curu pa za ostavila i sada vam se sveti..
Dolazio je nekoliko puta, al ne vjerujem da je ex cura, garant je šmek'o gdje može fontanu instalirat. :think:
Mogo bi nam ispred binga onde neki kruzni napravit, sa fontanicom u sredini :D
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
meecko
Postovi: 1523
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la meecko » 26 mar 2017, 15:08

Kruzni bi rijesio problem semafora.Vise ne rade nego sto rade na raskrsnici kod Bingo CC i BKC. A jos bi se mogla ubaciti i fontanica. :njanjanja: :njanjanja:
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

boomerang5
Postovi: 849
Pridružen/a: 17 mar 2015, 18:16
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la boomerang5 » 26 mar 2017, 15:10

Zna li neko od raje sto je bila na gostovanjima u Bijeljini gdje se moze parkirati ...kontao prekosutra otici pogledati kadete, eh sad ne znam je li lagan prilaz stadionu, ima li oko stadiona da se stane, jel sigurno, jel se placa i tako to ? :D

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la zlatnakoka » 26 mar 2017, 21:06

boomerang5 je napisao/la:Zna li neko od raje sto je bila na gostovanjima u Bijeljini gdje se moze parkirati ...kontao prekosutra otici pogledati kadete, eh sad ne znam je li lagan prilaz stadionu, ima li oko stadiona da se stane, jel sigurno, jel se placa i tako to ? :D
Koliko znam, moze se prici stadionu, i ne placa se, ali da li je sigurno ne znam. Mozes parkirati 200m od stadiona, i onda si u gradu, placas parking.

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la DoeTz » 26 mar 2017, 21:42



AHAHAHAAHAHAHHAAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel » 27 mar 2017, 07:27

Jel moguce da ste obrisali moj odgovor rimesu.ljudi pa to je pjesma iste te grupe halooo demokrateee :urnebes:
A četo bubnjar je maj dobar drugar.nadimak zajebancija.helouu akupunktura cenzura :tokralju:

Avatar
Rimes87
Postovi: 2012
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Rimes87 » 27 mar 2017, 11:18

Sariel je napisao/la:Jel moguce da ste obrisali moj odgovor rimesu.ljudi pa to je pjesma iste te grupe halooo demokrateee :urnebes:
A četo bubnjar je maj dobar drugar.nadimak zajebancija.helouu akupunktura cenzura :tokralju:
Politicka korektnost, pa to ti je dragi moj Sarijele. Inace, dobra ekipa, dobra raja, jos bolja zafrkancija ;)

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.