FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 01 mar 2017, 17:45

Aerials je napisao/la:
Sariel je napisao/la:Vase je da pocnete pit.a ja prrlazim na teske droge
e kad ni ti više nisi optimista.. jbg :cry:
Ne znam sta bih ti rekao..sve mi je jasno kad sam vidio i cuo igrace...
Nije sportski doljevat ulje na vatru.
Treba momcima dat podrsku u subotu a onda cemo vidjet..

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 01 mar 2017, 17:47

staragarda je napisao/la:Pisite bolan STA god da cujete.... Jedino nam je to preostalo... Svakako smo sutali zadnjih 20 godina
I ja kazem, ako si cuo provjereno da nije placeno reci da nije. To je kljucno, ako si cuo provjereno da jeste reci da zaustavis price ako nisu tacne.

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 01 mar 2017, 17:54

Ne bi me cudilo da izgube od Metalegea,nesto ne funkcionise u ekipi i to je to..

Imali smo ekipu za pozeliti,borbu za trofeje,euro tekme,predsjednika do sad najboljeg sa parama,a danas imamo navodno najaci upravni odbor,tu jedino vjerujem gospodinu Alicu,nezadovoljne igrace,odlaze jedan po jedan,navidno se povredjuju pred Metalege,ponovo na gostovanju skinutih gaca na Sickom.

Tako nam je kako nam je,sutili smo grobarima kluba,dodje covjej sastavi ti ekipu za pozelit,najboljeg strucnjaka u BiH,svoj bus,pripreme,jake kontrolne meceve,ali nekom je to sve smetalo i razhebo sve.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la pinoglavi » 01 mar 2017, 17:55

Moj harry sve znas, sad ulaz trica i kospe u ruke to je najbitnije... na sta nam ''carsija'' sroza klub
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 01 mar 2017, 17:56

slika
nek' mu je sretno :salut:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 01 mar 2017, 18:01

Situacija: Klub propada, raspada se sve, igraci odlaze, masa negoduje.
Reakcija: UG Prijatelji organizuje pijanku i gledanje Lige Prvaka uz poklone najsretnijim :urnebes:

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 01 mar 2017, 18:39

Pa naplodim vam se kolektivno uze i sire familije lopovi !!! Mislio sam do sad da ima sanse al s ovim potezom je sve otkriveno maske su pale , dabogda vas zatrpali sve u onu rupu sto ste je iskopali lopovi !!! Jasmin Imamovic glavni i odgovorni sa svojim pajdasima za gasenje sporta u Tuzli !!! Jedino nam sad ostaje fuzija sa slogom ako Azmir bude za to
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 01 mar 2017, 18:42

Ljudi,o cemu se radi,mahmuran sam jos uvjek,i zbunjen.....Ja cekam do kraja sedmice da vidim hoce li sta biti,nacuo sam nesto,ali o cemu vi,sta se desava je li vracaju grobari u klub ili...
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 01 mar 2017, 18:47

Stoka je dosla samo sa jednim ciljem. Kakvi stoka, ne treba vrijedjati stoku. Mars iz svetinje!
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 01 mar 2017, 18:49

Došli tobe svi konačno il' vas ima još koji vjeruju u nerealne stvari? :kafa:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 01 mar 2017, 18:54

Subic ce igrati ako mu isplate sto mu duguju, a prosao je rok do kada su to trebali da urade.

Trenutno klub nema novca, 0 KM zato bez plana nakon priprema prodaju Krpica da bi mogli neko vrijeme platiti igracima iako ce ostati samo jedan napadac u ekipi.
Troskovi placanja su srezani nekih 75% ali nemaju ni to da plate vec moraju prodavati igrace, to je trenutno vjerovatno budzet manji od budzeta ekipa iz Federalne lige jer pare idu na reprogram.

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 4150
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 01 mar 2017, 19:18

Pravi se plodno tlo za one sto uvijek traze korist od Slobode.

Pun mi k... i ove sredine. Daj sve ili nista.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 01 mar 2017, 19:20

NAJGORA_BAGRA je napisao/la:Pravi se plodno tlo za one sto uvijek traze korist od Slobode.

Pun mi k... i ove sredine. Daj sve ili nista.
Nista ba imamo vec...nemoj to daj sta drugo :lolno:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 01 mar 2017, 19:53

Ovdje jedino protesti od par milja ljudi mogu nesto pokrenuti...Kao onda kad je bilo okupljanje na istoku... sasro se faraon dobro onda i istu je noc Husica u Ameriku zvao... sad je problem sto je vrh grupe pod direktnom faraonovom sapom i nema to ko da organizira....U UG sam totalno razočaran pogotovo poslije onih slikanja sa mackom...Bojim se da nam se crni scenarij sprema...Ici cemo mi svi u Simin han Slogu gledat... Zapamtite STA vam kažem....U prici sa obicnom rajom ljudi su totalno razočarani i ubrzano se ponovno gubi teskom mukom steceno povjerenje....Opet kad nekom spomenes Slobodu prenese prica "joj ne spominji mi samo one lopove"...Ko nekad, nazalost
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 01 mar 2017, 20:00

Ma i stariji narod je skoro odustao od Slobode, svejedno im postojala ili ne jer se svašta dešavalo, ocu kad je spomenem muka mu od svega, čovjek koji je prije i trenirao tu, pratio i volio godinama, je neki dan rekao "šta fali i Slogu pratiti, barem nema lopovluka k'o u Slobodi", meni mrak na oči pao..
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
adnan27
Postovi: 603
Pridružen/a: 18 mar 2015, 18:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la adnan27 » 01 mar 2017, 20:11

u tuzli ljudi znaju samo kukati a niko da mrdne ku....m pa dignimo se ljudi necemo valjda pustiti da opet uiste klub lijepe motke i rastjerati bagru iz kluba

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 01 mar 2017, 20:15

adnan27 je napisao/la:u tuzli ljudi znaju samo kukati a niko da mrdne ku....m pa dignimo se ljudi necemo valjda pustiti da opet uiste klub lijepe motke i rastjerati bagru iz kluba
Pa i da se dignemo sta onda? Azmira jedinog koji je mogao nesto Jasmin je otjerao sa svojim spletkama i ahbabima. Koga jbt?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
adnan27
Postovi: 603
Pridružen/a: 18 mar 2015, 18:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la adnan27 » 01 mar 2017, 20:25

Probisvjet je napisao/la:
adnan27 je napisao/la:u tuzli ljudi znaju samo kukati a niko da mrdne ku....m pa dignimo se ljudi necemo valjda pustiti da opet uiste klub lijepe motke i rastjerati bagru iz kluba
Pa i da se dignemo sta onda? Azmira jedinog koji je mogao nesto Jasmin je otjerao sa svojim spletkama i ahbabima. Koga jbt?
mlade postene skolovane koji ce raditi transparentno bez talova kad se radi transparentno i pamettno moze se i bez bogatog covjeka a ja sam uvjeren da bi se azmir vratio opet raspustiti svu skupstinu od presjednika pa nadalje pa neka dodju neki novi koji zele da rade sve se moze kada se hoce ali u tuzli nema takvih i nazalost mi nismo sredina koja bi digla dupe za klub

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 01 mar 2017, 20:47

adnan27 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:
adnan27 je napisao/la:u tuzli ljudi znaju samo kukati a niko da mrdne ku....m pa dignimo se ljudi necemo valjda pustiti da opet uiste klub lijepe motke i rastjerati bagru iz kluba
Pa i da se dignemo sta onda? Azmira jedinog koji je mogao nesto Jasmin je otjerao sa svojim spletkama i ahbabima. Koga jbt?
mlade postene skolovane koji ce raditi transparentno bez talova kad se radi transparentno i pamettno moze se i bez bogatog covjeka a ja sam uvjeren da bi se azmir vratio opet raspustiti svu skupstinu od presjednika pa nadalje pa neka dodju neki novi koji zele da rade sve se moze kada se hoce ali u tuzli nema takvih i nazalost mi nismo sredina koja bi digla dupe za klub
Jarane nisi u pravu....UG je uradio ogroman posao u spasavanju Slobode 2013 godine kad nam je prijetilo gasanje i u narednim godinama....Plus su organizirali proteste da grad stane na stranu Husica gdje je bilo preko 2000 ljudi....Sad ne znam sta se sa njima događa... Vjerovatno su se i oni umorili i vidjeli da je to borba sa vjetrenjačama
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 01 mar 2017, 20:56

adnan27 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:
adnan27 je napisao/la:u tuzli ljudi znaju samo kukati a niko da mrdne ku....m pa dignimo se ljudi necemo valjda pustiti da opet uiste klub lijepe motke i rastjerati bagru iz kluba
Pa i da se dignemo sta onda? Azmira jedinog koji je mogao nesto Jasmin je otjerao sa svojim spletkama i ahbabima. Koga jbt?
mlade postene skolovane koji ce raditi transparentno bez talova kad se radi transparentno i pamettno moze se i bez bogatog covjeka a ja sam uvjeren da bi se azmir vratio opet raspustiti svu skupstinu od presjednika pa nadalje pa neka dodju neki novi koji zele da rade sve se moze kada se hoce ali u tuzli nema takvih i nazalost mi nismo sredina koja bi digla dupe za klub
Ko ce raspustiti skupstinu.
Evo pojavis se ti,ja,4,5 momaka sa foruma i sta ko kada...UG :?:
I da uradis zavisis od grada. ..I opet oni nas mogu rastjerati i da uspijes sta...
Protesti....opet ko...
Jedini spas je privatizacija...Privatnik ce paziti investiciju,barem minimum ovi oprase boga oca od transe stadionu do izgradnje istog. ..
Evo ovi su upisali fol toliku pozajmicu da ni evropa pare,ni Krpic jedva ce pokriti ko fol...gdje su pare...
Ko ce ih pozvati na odgovornost...Ja ili ti,Suljo ili Fazla UG mozda. ... :hmmmmm:
Moramo biti ljudi i pogledati istini ü oci zaglibili smo opet...reprogram....Ko kako...grad. ...DOKLE...godinu dvije...dok nam ne ukinu transu ko 2013...
Nema sistema nista...daj sada i danas sutra ja odem boli me k sta ce biti.....
Azmira isto nabijem. ...mogo je sprijeciti,nije a sto..mogo je traziti izmjenu statuta nije a sto....fola necu privatizovat...fola...A meni drugi circir skocio vec. ..Boli njega k.....
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.