FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DoeTz » 22 jun 2017, 23:01

Nek je isfuro, yebo vas Husara.
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 22 jun 2017, 23:18

Ovo sa ovim napadacem se ne moze opravdat nikako, da je tri puta Husarin. Znao si odma da je Husarin sto si uopste pregovaro s njim. Al na stranu Husaru jako losa reklama, bice super ako ikog vise dovedemo, ko god ima izbora nece nam doci zbog svih ovih desavanja i zbog ovog ponasanja.

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 22 jun 2017, 23:31

cuj nek' je isfurao hahahaha pa znači nije mogla biti lošija reklama za klub, ko bi sada ozbiljan pregovarao sa klubom gdje ne ispoštuju dogovoreno i gdje predsjednik u pola pregovora ide na rekreaciju... ne znam ko da mu je menadzer, nema opravdanja
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzBulevar87 » 22 jun 2017, 23:37

Klube moj... :(
075

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3283
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 22 jun 2017, 23:38

Da je makar ovaj debil ostavku dao.

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3283
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 22 jun 2017, 23:43

Kad se sjetim kad smo tjerali Mesketa :facepalm: Kakav je ovaj, Meske je za njeg Florentino Perez.

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 22 jun 2017, 23:48

Bla bla :plac:

senco ko mamic samo sto mi nismo ko dinamo :rol:
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzlak04 » 23 jun 2017, 00:59

. .stvarno smo postali ciganski klub. Ovo za Husića nam govori kakva nam je uprava. . . Napad nam je slab i ne znam kako misle to pojačati. Za pare koje naši nude, neces naci nista konkretno, a vrijeme izmiče . . Šta reći.Ambicije su nam nula bodova i za stogodišnjicu predvidjam ispadanje, a ne titulu. .. .

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slobodaTZ » 23 jun 2017, 01:05

"Sloboda moze da igra i zadnju ligu ali je za ove sto su se okomili da je istjeraju iz premijer lige bila i uvijek ce biti Real Madrid,ja sam dijete sa sela i volim svoj Skugric najvise na svijetu,ali prestanimo praviti seljacku ligu od premijer,cim neki dupeuvlakac postane neka budza pravi premijerligasa,a gdin Imamovic uz nacelnika Gracanice gdin Helica i jos par nijh jedina svijetla tacka u ovoj privatnoj drzavi" - Nikola Nikic

Car :D

Sent from my Lenovo A6020a46 using Tapatalk

djulba
Postovi: 847
Pridružen/a: 12 mar 2009, 07:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la djulba » 23 jun 2017, 06:09

Sjeća li se ko izjava Husića kako je Sloboda njegova stranka. Zaboravite na to, eno ga sa Bakirom. Sturio se. (smajli koji povraća)

Poslano sa mog 6055K koristeći Tapatalk

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 23 jun 2017, 06:11

djulba je napisao/la:Sjeća li se ko izjava Husića kako je Sloboda njegova stranka. Zaboravite na to, eno ga sa Bakirom. Sturio se. (smajli koji povraća)

Poslano sa mog 6055K koristeći Tapatalk
Sreca pa trenutno u klubu imamo ljude kojim ne upravlja nijedna politicka stranka.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 23 jun 2017, 06:13

djulba je napisao/la:Sjeća li se ko izjava Husića kako je Sloboda njegova stranka. Zaboravite na to, eno ga sa Bakirom. Sturio se. (smajli koji povraća)

Poslano sa mog 6055K koristeći Tapatalk
Cuj,eno ga sa Bakirom :facepalm: ....
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SARS » 23 jun 2017, 06:22

staragarda je napisao/la:
djulba je napisao/la:Sjeća li se ko izjava Husića kako je Sloboda njegova stranka. Zaboravite na to, eno ga sa Bakirom. Sturio se. (smajli koji povraća)

Poslano sa mog 6055K koristeći Tapatalk
Cuj,eno ga sa Bakirom :facepalm: ....
Pa sinoc je organizovao iftar u konjevic polju gdje je Azmir bio glavni finansijer i naravno glavna licnost tog iftara je cuveni nam bake...E zbog toga ga nabijem jos vise **** ga Bakir Izetbegovic

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 23 jun 2017, 06:23

ma yebes Azmira za njega se zna da je SDA poltroncina, neka mu Bakira i ostale gamadi ionako je daleko od Slobode! sta cemo mi sa kruskoglavog? ciji je on poltron? sto je najgore on je surova realnost i sadasnjost! meni ovo izgleda ko da su se svi podrudili (unazad 15 godina) da uniste klub :facepalm: Azmir gospodin otici ce bez duga a ostavio gomilu problema i dugova za sobom, sta ce tek ostati za kruskom :?: u ovim situacijama jedino utoka radi ali nismo mi takva sredina pa nas g.uzi predsjednik za predsjednikom :kafa: Salih, Davud, Azmir, Senad....... sljam obicni :puke:
Sloboda Tuzla

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 23 jun 2017, 07:24

fukaratz je napisao/la:ma yebes Azmira za njega se zna da je SDA poltroncina, neka mu Bakira i ostale gamadi ionako je daleko od Slobode! sta cemo mi sa kruskoglavog? ciji je on poltron? sto je najgore on je surova realnost i sadasnjost! meni ovo izgleda ko da su se svi podrudili (unazad 15 godina) da uniste klub :facepalm: Azmir gospodin otici ce bez duga a ostavio gomilu problema i dugova za sobom, sta ce tek ostati za kruskom :?: u ovim situacijama jedino utoka radi ali nismo mi takva sredina pa nas g.uzi predsjednik za predsjednikom :kafa: Salih, Davud, Azmir, Senad....... sljam obicni :puke:
To je to..
Zato ja Sulji skidam kapu.jedini proziva poimenice zaziva trazi moli.bilo sta samo u interesu SLobode.
I onda se sjetis da su i njeg ovde pojedini prozivali.tuga covjece..
Jedini Suljo prozva savez za onaj dug koji su isto tako ko obecali pa ispalili a na fonu ovog sad uplatite i ne talasajte kompenziracemo.jah ko i prosli put sto su kompenzirali..a raja veli uplatite ba pa cemo poslje prebijat.jasta cemo..
Jedan je Suljo Doric :tokralju: :salut:
A ovim ostalim nema pitrebe vise trosit rijeci sve je receno..

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 23 jun 2017, 08:23

i mozemo mi pricat sta hocemo, politika je ovde glavna kocnica.
i ovo je sve zbog politike.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 23 jun 2017, 08:29

SARS je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
djulba je napisao/la:Sjeća li se ko izjava Husića kako je Sloboda njegova stranka. Zaboravite na to, eno ga sa Bakirom. Sturio se. (smajli koji povraća)

Poslano sa mog 6055K koristeći Tapatalk
Cuj,eno ga sa Bakirom :facepalm: ....
Pa sinoc je organizovao iftar u konjevic polju gdje je Azmir bio glavni finansijer i naravno glavna licnost tog iftara je cuveni nam bake...E zbog toga ga nabijem jos vise **** ga Bakir Izetbegovic
Nije on pravio iftar za Bakira. Spomeni onih 7000 ljudi, a yebo Bakira. Bakir se samo uglavljuje da se slika sa Azmirom i da pokupi bar dva tri poena.
Isto se Jasmin Imamovic slikao sa Azmirom kada mu je trebalo za glasove. Politicari su qurave najvece pogotov u BiH. Pocev od Bakira do Jasmina Imamovica. Sve izmet nad izmetom!
Politicari bi se sa rodjenom materom golom slikali da im donese koji poen djaba. :salut:

Samo borba za Slobodu!
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 23 jun 2017, 09:04

generalno tu se slazem ,ali i ne slazem.
recimo pricamo o privatizaciji a zakona o privatizaciji sportskih kolektiva nema.
znaci ne mos je privatizovat,moras zivis od sponzora donacija i pozajmica.
ili od budzeta...
e onda tu dodjes u cijim rukama je kapital. velika lova.
onda logicki povezes, ko je ciji igrac, ko kome naginje i gdje lova ide.
ii tu mi vazda ispusimooo.jer ovo sve sto ostane su mrve sa stolaaa.
i onda sloboda spadne na te manje sponzore i na nas cca milju, milju i po zagrizenih bez obzira na sve..
a to nije drugovi moji dovoljno.

dino_tuzla
Postovi: 63
Pridružen/a: 28 mar 2011, 16:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la dino_tuzla » 23 jun 2017, 09:11

Ne mogu vjerovat u kojem smo mi qrcu. Poceli smo vjerovati i u Husarine izjave. C c c c

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 23 jun 2017, 09:15

i tu najvise zamjeram jasminu ne sto je politicar i sto laze,to im je ba poso,da lazu narod :D
nego sto ako je vec takva konstalacija snaga,ne dignu guzove i ne ucinei ne kanalisu tu borbu kroz sport.
nema boljeg promotora.
al ocigeldno nema dovoljno ni volje, ni htijenja, energije ni sredstava,nit onog najvaznijeg ljudskog potencijala.
ovo je malo ideoloski, al sta cu. meni su uzor anarhisti koji su jedino u barceloni vladali.za vrijeme spanskog grajdanskog rata.ili baski..
i dan danas kontriraju centralistima kroz sport..

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: mirza24 i 16 gostiju.