FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 26 jul 2017, 14:39

SARŠE zasto ne ovako nesto :kafa:


SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SARS » 26 jul 2017, 15:09

Ne znam meni se ovaj fazon ne svidja, vise sam tipa Liverpul nesto na taj fazon

Avatar
Beduin
Postovi: 16198
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 26 jul 2017, 15:29

SARS je napisao/la:Odbor za razvoj FK Sloboda Tuzla koji je oformljen prije par mjeseci kao segment kluba koji će raditi na razvoju FK Sloboda, započeo je realizaciju projetka pod nazivom “Obojimo kanton u crveno-crnu boju”,a sam projekat podrazumijeva realizaciju mnoštvo aktivnosti koje predstavljamo u nastavku.

1. Pokretanje marketinške usluge tokom svih događaja u organizaciji Kluba prema privrednim i drugim subjektima, a pod uslovima koji će biti definisani od strane U.O te podjednaki za sve zainteresovane.

2. Promocija Kluba u svim opštinama Tuzlanskog kantona putem organizacije simboličnog kviza kroz nekoliko pitanja vezanih za FK Sloboda i dodjeli određenog broja nagradnih ulaznica za domaće utakmice. Promocija Kluba će biti ispraćena video prilozima koji će se emitovati putem klupskih internet stranica.

3. Organizacija redovnog druženja igrača i navijača nakon domaćih utakmica, kao vid tradicionalnog druženja, a u cilju ostvarivanja neposrednog kontakta navijača i igrača te dalje popularizacije Kluba.

4. Promocija demo snimka prijedloga nove klupske pjesme koju će navijači imati prilku poslušati u subotu, 29.07. 2017. godine, nakon čega bi, ukoliko se prijedlog prihvati, uslijedila izrada studijskog snimka.

5. Uvođenje članskih kartica

6. News letter svim članovima kluba

7. Izrada android aplikacije

8. Prodaja petogodišnjih i desetogodišnjih ulaznica

9. Izrada malih serija reklamnih suvenira (majice, šalovi, dresovi, naljepnice) sa tačno definisanim mjestom prodaje, kao preteča realizacije Klupskog Fan-shopa i on-line shop-a te zaštite imena i simbola Kluba u nadležnim državnim institucijama

10. Organizovanje volonterske akcije za sređivanje tribine pomoćnog stadiona

11. Akcija prikupljanja sredstava za nabavku Klupskog autobusa

12. Odigravanje prijateljskih utakmica sa takmičarskim ekipama sa područja Kantona u cilju uspostave i razvoja međusobne saradnje klubova te razvoja prijateljskih odnosa.

13. Revitalizacija nekada tradicionalne manifestacije „Crveno-crna noć“

Pokretanje i realizacija projekta „Obojimo kanton u crveno-crnu boju ” smatramo, u sadašnjim okolnostima, neminovnim i neophodnim korakom ka:

– Daljnjem poboljšanju funkcionisanja našeg Kluba,

– Podizanju nivoa povjerenja simpatizera i navijača u strukture Kluba kroz direktno uključivanje u rad Odbora za razvoj,

– Poboljšanju posjete na utakmicama svih selekcija Kluba,

– Otvaranju mogućnosti da simpatizeri i navijači finansijski pomognu Klubu na krajnje jednostavan i maksimalno transparentan način.

Decidno definirani ciljevi sa multisektorijalnim pristupom će dozvoliti širinu u radu Odbora i ostalih službi Kluba (PR i marketing služba) pri realizaciji zacrtanih ciljeva projekta. Vremenski rok za realizaciju nije ograničen, a uveliko će zavisiti od iskazanog interesa navijača i simpatizera, zainteresiranosti privrednih i drugih subjekata.

Odbor za razvoj FK Sloboda Tuzla učinit će sve da planirane aktivnosti budu realizovane u što kraćem vremenskom periodu, a pokretanje projekta sa navedenim sadržajem ne znači da svi drugi konstruktivni i korisni prijedlozi neće biti uzeti u razmatranje i realizaciju.

Odbor za razvoj FK Sloboda ovim putem poziva sve zainteresovane simpatizere i navijače da se aktivno, na volonterskoj osnovi, uključe u realizaciju svih planiranih aktivnosti u okviru projekta, jer će upravo ova vrsta angažmana odrediti dinamiku realizacije, a sve što je potrebno je da se javite na mail: „[email protected]
I ja bas citam ovo na netu, odlicni prijedlozi, ocito da se prate drustvene mreze i forumi gdje uvijek bude dobrih ideja, a onda odlicno sroceno. Samo da se i krene s realizacijom, a mi da pomognemo to koliko i kako mozemo. I ovo sredjivanje tribine na pomocnom stadionu, tu barem mozemo svi pomoci i pokazati da smo uz klub i zelimo mu samo najbolje.
Jos samo malo vise fasade da isaramo, da svaki kvart ima grb ili naziv klube/navijacke skupine.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 26 jul 2017, 18:06

AH je pokusao da dovode trenera golmana Dedica kod sebe, ali je dobio glat odbijenicu :kafa: Provjeren info. Pa vi pricajte da to nije za dobrobit Slobode :nedam:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

klma1
Postovi: 1716
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 26 jul 2017, 18:13

FrantoBauzek je napisao/la:AH je pokusao da dovode trenera golmana Dedica kod sebe, ali je dobio glat odbijenicu :kafa: Provjeren info. Pa vi pricajte da to nije za dobrobit Slobode :nedam:
nama je sponzor pivara nije njima
& $ ?

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 26 jul 2017, 18:19

klma1 je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:AH je pokusao da dovode trenera golmana Dedica kod sebe, ali je dobio glat odbijenicu :kafa: Provjeren info. Pa vi pricajte da to nije za dobrobit Slobode :nedam:
nama je sponzor pivara nije njima
:urnebes: :urnebes: :rol:

Dobar, dobar. Zaboravio sam taj mali detalj.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 26 jul 2017, 18:24

dobri pastir Azemica, on to iz ljubavi prema Slobodi

Avatar
cadillac
Postovi: 573
Pridružen/a: 30 nov 2015, 21:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la cadillac » 26 jul 2017, 18:50

Je li večernji termin u subotu?

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 26 jul 2017, 20:20

cadillac je napisao/la:Je li večernji termin u subotu?
19:30
samo Sloboda

Avatar
tzmalisa
Postovi: 397
Pridružen/a: 03 feb 2016, 22:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tzmalisa » 26 jul 2017, 20:40

Sta mislite o sutrasnjoj skupstini fukara?

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 26 jul 2017, 22:06

slabe reakcije na ovo sto je predstavio odbor za razvoj, mozda i ocekivano, ipak se radi o pozitivnoj stvari

kada prica propadne, alibi ce vjerovatno biti ublehasi Senco i cickovo ulje, kao, ko ce sta radit, pomagat itd, kada takvi sabani vode klub, njihovo je da istresu cash i naprave ekipu za titulu, ako nemaju para, neka idu iz kluba

iako se radi o odlicnom projektu, koji bi mogao proci kod navijaca Veleza i Celika, sarajevske klubove da ne spominjem, kod nas tesko da hoce, jer uvijek nadjemo nacin da nesto eskiviramo, uvijek imamo alibi pricu

mi ne bismo skupili novac da iznajmimo autobus za gostovanje ako bi bilo potrebno, kamo li da kupimo jedan :roll:

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 27 jul 2017, 01:23

samo da pohvalim ovo što predstaviše jučer, svaka čast, nadam se da će zaživit

jedva čekam da čujem novu himnu :salut:
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 27 jul 2017, 01:24

maloprije sam pricao s jednim momkom, kaze da ce himna bit Boze Pravde

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 27 jul 2017, 03:01

FrantoBauzek je napisao/la:AH je pokusao da dovode trenera golmana Dedica kod sebe, ali je dobio glat odbijenicu :kafa: Provjeren info. Pa vi pricajte da to nije za dobrobit Slobode :nedam:
Ne seri......Azmir da zovne Dedica dotrcao bi kao pudlica...Deda je okorijeli pitar,yebe se njemu za Slobodom,a i crvenom Tuzlom,ako kontas,u sto sumnjam...Eto daj u pp javi se idemo pred Mirsu pred kucu mu,pa ponovi mu to u lice.....
Kako vas nije stid ba vise,majke mi. :)


Ako ostvare pola,ma manje od pola,iz tog plana gore,ja cu biti najsretniji covjek na svijetu... :salut:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 27 jul 2017, 08:40

solinas je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:AH je pokusao da dovode trenera golmana Dedica kod sebe, ali je dobio glat odbijenicu :kafa: Provjeren info. Pa vi pricajte da to nije za dobrobit Slobode :nedam:
Ne seri......Azmir da zovne Dedica dotrcao bi kao pudlica...Deda je okorijeli pitar,yebe se njemu za Slobodom,a i crvenom Tuzlom,ako kontas,u sto sumnjam...Eto daj u pp javi se idemo pred Mirsu pred kucu mu,pa ponovi mu to u lice.....
Kako vas nije stid ba vise,majke mi. :)


Ako ostvare pola,ma manje od pola,iz tog plana gore,ja cu biti najsretniji covjek na svijetu... :salut:
Idi ga sam pitaj, pa se ovdje javno izvini zbog svog post-a kada cujes gore napisano. Sigurno ne bih ovo napisao, da nije provjereni info.
I nemoj me vise citirati :!: Tamo mi odgovaras o Slobodi, a ponavljas sve floskule sarajevskih navijaca na racun Slobode sa teme prepucavanja, a koje su pola istine, cijela laz. Ne da se meni pisati tebi argumente zasto to ne stoji itd, jer nemam vremena za takve banalne stvari. U svakom slucaju zaobidji moje post-ove :arrow:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

klasik
Postovi: 3962
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 27 jul 2017, 09:17

Deda je javno po fb pisao da ide iz Slobode, da je nezadovoljan primanjima, ja ipak mislim da se on sa Slogom nije uspio dogovorit a ne da ih je odbio.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 27 jul 2017, 09:26

FrantoBauzek je napisao/la:
solinas je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:AH je pokusao da dovode trenera golmana Dedica kod sebe, ali je dobio glat odbijenicu :kafa: Provjeren info. Pa vi pricajte da to nije za dobrobit Slobode :nedam:
Ne seri......Azmir da zovne Dedica dotrcao bi kao pudlica...Deda je okorijeli pitar,yebe se njemu za Slobodom,a i crvenom Tuzlom,ako kontas,u sto sumnjam...Eto daj u pp javi se idemo pred Mirsu pred kucu mu,pa ponovi mu to u lice.....
Kako vas nije stid ba vise,majke mi. :)


Ako ostvare pola,ma manje od pola,iz tog plana gore,ja cu biti najsretniji covjek na svijetu... :salut:
Idi ga sam pitaj, pa se ovdje javno izvini zbog svog post-a kada cujes gore napisano. Sigurno ne bih ovo napisao, da nije provjereni info.
I nemoj me vise citirati :!: Tamo mi odgovaras o Slobodi, a ponavljas sve floskule sarajevskih navijaca na racun Slobode sa teme prepucavanja, a koje su pola istine, cijela laz. Ne da se meni pisati tebi argumente zasto to ne stoji itd, jer nemam vremena za takve banalne stvari. U svakom slucaju zaobidji moje post-ove :arrow:
Pito ga...i njegov odgovor,i ono sto si ti napisao,i kako si napisao,nema veze sa mozgom....a nemoguce je zaobici tvoje gluposti,cak i da covjek zeli...ne podsjecaj me na gluposti koje pises po drugim temama :facepalm:
Mirsada Dedica niko ne mora vrbovati iz Slobode,i fola krasti,taj Slobodu nemoze organski svakako,vec ti rekoh,pitar u dusi...
Vidim klasik je to kulturnije srocio za tebe,ja nemam zivaca.haj zdravo
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 27 jul 2017, 13:23

klasik je napisao/la:Deda je javno po fb pisao da ide iz Slobode, da je nezadovoljan primanjima, ja ipak mislim da se on sa Slogom nije uspio dogovorit a ne da ih je odbio.
Ako glavni trener laze, lazem i ja. Info je iz prve ruke, a izvor je vise nego pouzdan. U suprotnom ne bih ni pisao. Da li se nije dogovorio ili nije htio iz principa, nisam sa dedom direktno pricao jos ali je bila ponuda. Po mojim saznanjima, nije htio iz principa.

Ali nisam toliko dobar sa dedom kao solinas, pa da ga zovem u 8 ujutro da provjerim informaciju u ovako kratkom vremenu. Nema sta, solinas ima navodno drugacije informacije frisko od Dede, a ako Deda tako i kome kaze, moguce je da su one relevantnije od onih glavnog trenera :kafa:
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 27 jul 2017, 13:37

FrantoBauzek je napisao/la:Ali nisam toliko dobar sa dedom kao solinas, pa da ga zovem u 8 ujutro da provjerim informaciju u ovako kratkom vremenu. Nema sta, solinas ima navodno drugacije informacije frisko od Dede, a ako Deda tako i kome kaze, moguce je da su one relevantnije od onih glavnog trenera :kafa:
auuu babuka, jeste te zakucao s ovime, znaci, dva posta si napisao, prvi u 03:00 h, drugi u 09:30 h
kada si tacno zvao Dedu :mrgreen:

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 27 jul 2017, 13:56

Chinaglia je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Ali nisam toliko dobar sa dedom kao solinas, pa da ga zovem u 8 ujutro da provjerim informaciju u ovako kratkom vremenu. Nema sta, solinas ima navodno drugacije informacije frisko od Dede, a ako Deda tako i kome kaze, moguce je da su one relevantnije od onih glavnog trenera :kafa:
auuu babuka, jeste te zakucao s ovime, znaci, dva posta si napisao, prvi u 03:00 h, drugi u 09:30 h
kada si tacno zvao Dedu :mrgreen:
Nisam ga zvao pitao ga ko covjeka. Njegova kuca 500 metara od moje. ..Neznam o kojem principu govori mrzitelj islama franto ali i Deda i Azmir iste su boje zelene a I dobri su pravo. ..Da je tacno potrco bi mirsad bez razmisljanja. .
Barem njemu ne bi bilo prvi put da nas izradi. .Covjek kaze meni nije nudjeno nista. .
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.