FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 19 sep 2017, 16:33

Probisvjet je napisao/la:Al' je nakrcao faraon Tusanj. Ne moze ni precednik da vjeruje sa NJUO. Mi nismo golemi ko' Zeljescar, mi smo pregolemi. :rol: :rol:
Nije cak platio ni autorska prava za fotografiju. :rol: :rol: :urnebes: :urnebes:
Kao mali prohodao na Tusnju. I igrao se jbt. :mrgreen: :urnebes: :urnebes: :rol: :rol:
slika
E ovo je to o cemu se ovdje evo godina diskutuje...ovaj Bilbord preslikava svu bolest ego manijaka
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 19 sep 2017, 16:34

Slavko Petrović ultimativan: Pravila se moraju poštovati, pojedini su već pod sankcijama!

Fudbaleri Slobode sutra igraju utakmicu šesnaestine finala Kupa BiH, kao gosti ekipi Azota iz Vitkovića kod Goražda. Danas je prije puta u Tuzli na stadionu Tušanj, odrađen i posljednji trening, a prije polaska razgovarali smo sa šefom stručnog štaba FK Sloboda, Slavkom Petrovićem, koji je u tim ”Crveni – crnih” unio i nove note pravila ponašanja.

– Gledajte, pravila ponašanja su jasno definisana za sve i počela su vrijediti od onog momenta kada je to rečeno, a to je bio četvrtak. Ja sam tada jasno rekao da ću biti rigorozan, ukoliko neko prekrši jedno od pravila. Onda se desilo da se jedan igrač, dva dana nakon našeg razgovora nađe u vinoteci u Tuzli u jedan sat poslije pola noći. Ja sam mu upravo saopštio da će morati platiti kaznu, a to je odbitak jedne kompletne plate, a neće ni krenuti sa nama na put. To je prva opomena. Sljedeća opomena je odbitak dvije plate, a ukoliko grešku ponovi treći put, plata će mu biti odbijena do kraja Ugovora, rekao je Petrović u razgovoru za RTV Slon.

Petrović smatra da neki igrači, ponašanje van kluba moraju promijeniti iz korijena, ukoliko se žele baviti fudbalom i biti igrači FK Sloboda.

– Ne može se igrač koji je mlad i igrač koji dobija šansu tako ponašati. Ja sam razgovarao sa tim igračem više od 45 minuta, jer znam da je talenat i da može, a ako se bude tako ponašao sigurno neće uspjeti. Ako se opameti dobro je, ako ne, to je onda dobro za klub, jasan je šef stručnog štaba FK Sloboda.

Budući da je poznat i po uvođenju još nekih novina i osvježenja u redovima klubova u koje dolazi, što je bio slučaj sa Radnikom i Željezničarom, u Slobodi će neke stvari ostati na svome mjestu.

– Amer Ordagić ostaje kapiten ekipe, a njegov zamjenik je Sulejman Krpić. Mi ćemo zajedno ovdje u četvrtak, 21. septembra izabrati i Savjet igrača, odnosno još tri igrača pored njih dvojice, koji će zajedno sa mnom sastaviti katalog kazni koje će igrači plaćati. Oni će svakako zastupati prava igrača i pred Upravom, ukoliko bude nekih gorućih problema koji će se morati rješavati, završio je Petrović razgovor za RTV Slon.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 19 sep 2017, 16:37

Hitman22 je napisao/la: – Ne može se igrač koji je mlad i igrač koji dobija šansu tako ponašati. Ja sam razgovarao sa tim igračem više od 45 minuta, jer znam da je talenat i da može, a ako se bude tako ponašao sigurno neće uspjeti. Ako se opameti dobro je, ako ne, to je onda dobro za klub, jasan je šef stručnog štaba FK Sloboda.
Imam neki osjećaj da je Todorović u pitanju.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 19 sep 2017, 16:44

Svaka cast Petrovicu za ovaj potez,samo po dzepu,to ih najvise boli :clap:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 19 sep 2017, 16:46

Aerials je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la: – Ne može se igrač koji je mlad i igrač koji dobija šansu tako ponašati. Ja sam razgovarao sa tim igračem više od 45 minuta, jer znam da je talenat i da može, a ako se bude tako ponašao sigurno neće uspjeti. Ako se opameti dobro je, ako ne, to je onda dobro za klub, jasan je šef stručnog štaba FK Sloboda.
Imam neki osjećaj da je Todorović u pitanju.
Prije da je Smajić.

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 19 sep 2017, 16:49

Azmir gradi najmoderniji stadion u ovom dijelu Europe :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: nema potrebe dalje komentarisati :urnebes:
Sloboda Tuzla

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 19 sep 2017, 16:53

Trebamo ko srbi.kad je najteze a ti zapjevaj.od vardara pa do triglavaaa

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SARS » 19 sep 2017, 16:59

fukaratz je napisao/la:Azmir gradi najmoderniji stadion u ovom dijelu Europe :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: nema potrebe dalje komentarisati :urnebes:
Kao sto su bila i milionska pojacanja kada smo igrali evropu i na kraju zavrsismo da nemamo lijevog beka :urnebes:

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 19 sep 2017, 17:00

Aerials je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la: – Ne može se igrač koji je mlad i igrač koji dobija šansu tako ponašati. Ja sam razgovarao sa tim igračem više od 45 minuta, jer znam da je talenat i da može, a ako se bude tako ponašao sigurno neće uspjeti. Ako se opameti dobro je, ako ne, to je onda dobro za klub, jasan je šef stručnog štaba FK Sloboda.
Imam neki osjećaj da je Todorović u pitanju.
Neko od ovih što nisu bili u konkurenciji za Mladost. Jer je subota, a u subotu ekipa bila u Vitezu
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Rimes87
Postovi: 2011
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 19 sep 2017, 17:05

75000 je napisao/la:
Aerials je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la: – Ne može se igrač koji je mlad i igrač koji dobija šansu tako ponašati. Ja sam razgovarao sa tim igračem više od 45 minuta, jer znam da je talenat i da može, a ako se bude tako ponašao sigurno neće uspjeti. Ako se opameti dobro je, ako ne, to je onda dobro za klub, jasan je šef stručnog štaba FK Sloboda.
Imam neki osjećaj da je Todorović u pitanju.
Prije da je Smajić.
Nije bitno ko je, bitno je da je majstor ostao bez plate.

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 19 sep 2017, 17:08

Mislite da se Azmir šali s ovim svim, e hoćete se prevarit samo tako! Znati će se uskoro!!

E moj Jasmine **** *****!!!


P.S. Ćelo bravo za ovaj potez
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzlak04 » 19 sep 2017, 17:13

SARS je napisao/la:
fukaratz je napisao/la:Azmir gradi najmoderniji stadion u ovom dijelu Europe :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: nema potrebe dalje komentarisati :urnebes:
Kao sto su bila i milionska pojacanja kada smo igrali evropu i na kraju zavrsismo da nemamo lijevog beka :urnebes:
Pojacanje je moglo biti, ali ti nisu htjeli u ovu kaljugu od lige. . . Ne mozes ti u ovu ligu dovesti koga ti hoces jer rizik od sjebavanje karijere je na jednom koraku. . .

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 19 sep 2017, 17:14

SARS je napisao/la:
fukaratz je napisao/la:Azmir gradi najmoderniji stadion u ovom dijelu Europe :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: nema potrebe dalje komentarisati :urnebes:
Kao sto su bila i milionska pojacanja kada smo igrali evropu i na kraju zavrsismo da nemamo lijevog beka :urnebes:
covjek doveo svemirske igrace za rang takmicenja koji igra pa nije uspio nijedanput napuniti ono prkno sto prima 800 ljudi :facepalm: sad ce graditi Filipa II Makedonskog za yebenu Slogu iz Simin Hana :urnebes: :urnebes: mozda Stozice ili Ljudski vrt :bow:
Sloboda Tuzla

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 19 sep 2017, 17:14

Srce grada kuca za Slobodu,NJUO,Vlado Jagodic i kontinuitet dobrih igara,titula naredne sezone,cijena ulaznica skoro kao i za vrijeme proslog OU,potjera za Zecom i ekipom,pocetak istoka,kopanje rupe kostalo milion markica,nedovrseni sjever,profulana sva moguca pojacanja za vrijeme NJUO,igre ni na vidiku,najlosiji start u historiji kluba,poluprazan Tusanj itd itd..

Ali i dalje najveci problem su Sloga,Husic i najava izgradnje stadiona :urnebes: :urnebes:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 19 sep 2017, 17:26

harry_90 je napisao/la:Srce grada kuca za Slobodu,NJUO,Vlado Jagodic i kontinuitet dobrih igara,titula naredne sezone,cijena ulaznica skoro kao i za vrijeme proslog OU,potjera za Zecom i ekipom,pocetak istoka,kopanje rupe kostalo milion markica,nedovrseni sjever,profulana sva moguca pojacanja za vrijeme NJUO,igre ni na vidiku,najlosiji start u historiji kluba,poluprazan Tusanj itd itd..

Ali i dalje najveci problem su Sloga,Husic i najava izgradnje stadiona :urnebes: :urnebes:
smijali smo se mi i izjavama za titulu ali ovo je sad u aktuelno jer Florentino Perez iz Glogove najavljuje osmo svjetsko cudo :urnebes: :urnebes: nego de ti nama jednu o cijeni ulaznica, polovkama na tribinama, slanini i mezi :urnebes: :urnebes:
Sloboda Tuzla

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 19 sep 2017, 17:29

Pa jel dosta vise.nek covjek gradi ima pare.ima volju.ima klub.i treba da gradi.
Al ovo je tema fk slobode.
A to nie sloboda.
Kad i ako se vrati u slobodu onda treba i o tome.

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 19 sep 2017, 17:32

75000 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Za slijedece izbore. :urnebes: :urnebes: :rol: :rol: :rol:
slika
Dobro je ovo Jasmin do pobjede!

koji napaćeni narcisoidni um cccccc....
DRŽAVA TUZLA!!

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 19 sep 2017, 17:33

Hajmo malo realnosti je li ko vama ili vašim očevima poklanjao parcele džabe. Evo i meni treba plac dajte apelujte na jasmina da mi dodjeli. Hehe stvarno ovo nigdje nema. Sloga je bukvalno privatni klub i tu priča prestaje to sto azmir potura cijelo vrijeme kako to nije to je nigdje veze s vezom. Sto se tice gradnje bilo cega postoje pravila prostorni planovi, urbanisticki planovi, regulacioni i zasto bi neko bio ispred drugog. Ima li tu logike ili podrzavate ono ima para i kad tog zaustavi murija neka radi šta hoce a nas kad zaustavi klepa nas pi ušima. Tako vi odobravate i postupke azmirove to vam logika. Smjesni su pojedini koliko nisu realni ama bas nimalo realni. Znaci nek lik gradi kupi plac prije toga informise se gdje je sta dozvoljeno graditi trazi saglasnost urbanisticku. Ako moze stadion kupi plac i ide dalje. Cuj da mu se da dzabe hehe, eto nek nama nekom da dzabe parcelu. Lik podjebava izjavama i postupcima od kad je otisao iz Slobode i to toliko papanski da dzabe mu pare i sve nek se igra sa svojom igrackom a od nas nek odyebe. Dosta ga je vise i bahaćenja. A i svi drugi koji to rade pa i na forumu ovdje ste ograniceni ko balkon. Tacnije prave ste ovce koje hoce u torove jedne ili druge svejedno.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 19 sep 2017, 17:38

fukaratz je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Srce grada kuca za Slobodu,NJUO,Vlado Jagodic i kontinuitet dobrih igara,titula naredne sezone,cijena ulaznica skoro kao i za vrijeme proslog OU,potjera za Zecom i ekipom,pocetak istoka,kopanje rupe kostalo milion markica,nedovrseni sjever,profulana sva moguca pojacanja za vrijeme NJUO,igre ni na vidiku,najlosiji start u historiji kluba,poluprazan Tusanj itd itd..

Ali i dalje najveci problem su Sloga,Husic i najava izgradnje stadiona :urnebes: :urnebes:
smijali smo se mi i izjavama za titulu ali ovo je sad u aktuelno jer Florentino Perez iz Glogove najavljuje osmo svjetsko cudo :urnebes: :urnebes: nego de ti nama jednu o cijeni ulaznica, polovkama na tribinama, slanini i mezi :urnebes: :urnebes:
Pa hoces reci da nismo bili blizu ?? aa sta cemo ako ostvari "osmo svjetsko cudo" ?? Ili bolje da pricamo kako nam je gradonacelnik ponovo namazao oci istocnom tribinom.. ne tako davno ovo je izjavio : Ovo do sada nikome nisam rekao i informaciju otkrivam vama – već od 15. decembra – krećemo sa radovima na stadionu Tušanj. Počećemo sa uređenjem svlačionica i uređenju zapadne tribine, kako bismo ispunili licencu B za stadione. Jednostavno, ne želimo da sutra izađete u Evropu, a da morate igrati na Bilinom polju. Uporedo sa tim započećemo izgradnju istočne tribine sa 7.200 natkrivenih sjedećih mjesta!“.

I sta ono bi,utakmice odigrasmo u Zenici ?? I nisam znao da kopanje rupa na istoku kosta 1,5 miliona maraka .. Zeljo zavrsi tribinu za cas,a nasi tek rupe iskopali ..

Nego de ti nama malo o tome kako je sve sjajno u klubu,istok ide punom parom,rezultati nikad bolji,pojacanja bolja nego kad smo u timu imali Zebu,Ahmetovica,Veselinovica,Kostica itd ?? :rol:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 19 sep 2017, 17:41

sviunapad1010 je napisao/la:Hajmo malo realnosti je li ko vama ili vašim očevima poklanjao parcele džabe. Evo i meni treba plac dajte apelujte na jasmina da mi dodjeli. Hehe stvarno ovo nigdje nema. Sloga je bukvalno privatni klub i tu priča prestaje to sto azmir potura cijelo vrijeme kako to nije to je nigdje veze s vezom. Sto se tice gradnje bilo cega postoje pravila prostorni planovi, urbanisticki planovi, regulacioni i zasto bi neko bio ispred drugog. Ima li tu logike ili podrzavate ono ima para i kad tog zaustavi murija neka radi šta hoce a nas kad zaustavi klepa nas pi ušima. Tako vi odobravate i postupke azmirove to vam logika. Smjesni su pojedini koliko nisu realni ama bas nimalo realni. Znaci nek lik gradi kupi plac prije toga informise se gdje je sta dozvoljeno graditi trazi saglasnost urbanisticku. Ako moze stadion kupi plac i ide dalje. Cuj da mu se da dzabe hehe, eto nek nama nekom da dzabe parcelu. Lik podjebava izjavama i postupcima od kad je otisao iz Slobode i to toliko papanski da dzabe mu pare i sve nek se igra sa svojom igrackom a od nas nek odyebe. Dosta ga je vise i bahaćenja. A i svi drugi koji to rade pa i na forumu ovdje ste ograniceni ko balkon. Tacnije prave ste ovce koje hoce u torove jedne ili druge svejedno.
Cu,mi ograničeni ko balkon.... Ahahahaha...ma idi,j e b a l i te veterani Slobode i Faraon u pakas :urnebes: :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Rimes87 i 16 gostiju.