FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 19 okt 2017, 20:29

sta ovo pise SC da je Krpa osudjen na 4 mjeseca zatvora
nisam citao clanak, samo naslov

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 19 okt 2017, 20:41

Chinaglia je napisao/la:sta ovo pise SC da je Krpa osudjen na 4 mjeseca zatvora
nisam citao clanak, samo naslov
Valjda osudjen na 4 mjeseca ove godine ali prihvatio da placa po danu 100KM i ostane na slobodi tj 12 hiljada KM. To je onaj slucaj od prije dvije godine kada se gore u Orasju zakacio sa onim likom.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 19 okt 2017, 20:48

tuzlak1987 je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:sta ovo pise SC da je Krpa osudjen na 4 mjeseca zatvora
nisam citao clanak, samo naslov
Valjda osudjen na 4 mjeseca ove godine ali prihvatio da placa po danu 100KM i ostane na slobodi tj 12 hiljada KM. To je onaj slucaj od prije dvije godine kada se gore u Orasju zakacio sa onim likom.
kada ga je istukao kljucem :mrgreen:
Krpa bogotac, kakav lik, idol :cool:

klma1
Postovi: 1716
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 19 okt 2017, 21:08

Chinaglia je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:sta ovo pise SC da je Krpa osudjen na 4 mjeseca zatvora
nisam citao clanak, samo naslov
Valjda osudjen na 4 mjeseca ove godine ali prihvatio da placa po danu 100KM i ostane na slobodi tj 12 hiljada KM. To je onaj slucaj od prije dvije godine kada se gore u Orasju zakacio sa onim likom.
kada ga je istukao kljucem :mrgreen:
Krpa bogotac, kakav lik, idol :cool:
treba vidjeti imaju li u KPZ dvojica slicnih da bi se u odbrani mogla iskorisiti. Mogla bi Sloboda za njih platiti kaznu da izadzu iz zatvora. Kung fu Sloboda. Ajd sto tuce ova SLoboda, uvijek je tukla, ali zasto tuce nizasto pa ne osvaja bodove to mi nije jasno.
& $ ?

Avatar
hondas
Postovi: 1106
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 19 okt 2017, 21:25

Trener Slobode Slavko Petrović kaznio je tri fudbalera Slobode zbog noćnog izlaska. Petrovićev pravilnik prekršili su Sulejman Krpić, Edis Smajić i Ibrahim Škahić nakon što su poslije utakmice sa Sarajevom svratili u jednu tuzlansku diskoteku.
Tim povodom kontaktirali su napadača Tuzlaka Sulejmana Krpića, koji nam je otkrio pravu istinu kada je u pitanju noćni izlazak.
“Pogriješio sam i ne bunim se zbog toga. Kazna je u redu. Šefa sam mogao pogledati u oči i reći mu šta se zapravo desilo. Neko je javio šefu Petroviću kako smo mi pijančili do zore i naručivali boce alkohola. Ko god da je to uradio, jadno je. Istina je da smo svratili u Vivu na rođendan, popili smo jedno piće i zadržali smo se oko sat vremena, nakon čega smo otišli svojim kućama”, rekao je za “****” Sulejman Krpić.
“U Tuzli pojedinici jedva čekaju da pljuju igrače. Ako sam zaslužio da me pljuju, neka me pljuju, ali neka to rade i na ulici kada me vide. Zna se ko je Sulejman Krpić i šta je uradio u dresu Slobode. Za svetinju ću i dalje ginuti na terenu. To sam već ranije dokazao. Nisam išao iz kluba kada su mu mnogi okrenuli leđa. Ostao sam i Slobodi donio obeštećenje. I opet sam se vratio na Tušanj. Sada samo razmišljam o utakmici sa Širokim Brijegom, jer smo u lošoj situaciji na tabeli i bodovi su nam potrebni”, dodao je Krpić u razgovoru za naš portal.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 19 okt 2017, 21:29

hondas je napisao/la:Trener Slobode Slavko Petrović kaznio je tri fudbalera Slobode zbog noćnog izlaska. Petrovićev pravilnik prekršili su Sulejman Krpić, Edis Smajić i Ibrahim Škahić nakon što su poslije utakmice sa Sarajevom svratili u jednu tuzlansku diskoteku.
Tim povodom kontaktirali su napadača Tuzlaka Sulejmana Krpića, koji nam je otkrio pravu istinu kada je u pitanju noćni izlazak.
“Pogriješio sam i ne bunim se zbog toga. Kazna je u redu. Šefa sam mogao pogledati u oči i reći mu šta se zapravo desilo. Neko je javio šefu Petroviću kako smo mi pijančili do zore i naručivali boce alkohola. Ko god da je to uradio, jadno je. Istina je da smo svratili u Vivu na rođendan, popili smo jedno piće i zadržali smo se oko sat vremena, nakon čega smo otišli svojim kućama”, rekao je za “****” Sulejman Krpić.
“U Tuzli pojedinici jedva čekaju da pljuju igrače. Ako sam zaslužio da me pljuju, neka me pljuju, ali neka to rade i na ulici kada me vide. Zna se ko je Sulejman Krpić i šta je uradio u dresu Slobode. Za svetinju ću i dalje ginuti na terenu. To sam već ranije dokazao. Nisam išao iz kluba kada su mu mnogi okrenuli leđa. Ostao sam i Slobodi donio obeštećenje. I opet sam se vratio na Tušanj. Sada samo razmišljam o utakmici sa Širokim Brijegom, jer smo u lošoj situaciji na tabeli i bodovi su nam potrebni”, dodao je Krpić u razgovoru za naš portal.
Al u Vivu poslije onakve bruke na Tusnju :tokralju: :tokralju: ....11 kola,9 bodova...ja ne bi iz kuce mjesec izašao
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 19 okt 2017, 21:35

Ti nakon svojih nebuloza ne bi trebo tri izać
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 19 okt 2017, 21:51

Penaltiky je napisao/la:Ti nakon svojih nebuloza ne bi trebo tri izać
:urnebes: :rol:
Jos mi nesto naumpade.... zamisli onda tek kolko bi ti Macak i cickovo ulje morali kuci dreždat :urnebes: .... zabrana izlaska dok ne predaju funkciju... hahaha
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 19 okt 2017, 22:58

Sunderland je napisao/la:Nego sta cemo Senco je bivsi za 10 dana ?:)
Jel će i on da hanuje? :kafa:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 19 okt 2017, 23:35

nece Senco niđe :cool:

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 20 okt 2017, 08:41

Ma gdje ce ? Nije lood da ide nigdje kad nas je krenulo
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 20 okt 2017, 10:39

Tako je!
Danas je dan za pobjedu!

Niko, niko, samo Sloboda, samo Sloboda, samo Sloboda!
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 20 okt 2017, 12:03

wobly92 je napisao/la:Tako je!
Danas je dan za pobjedu!

Niko, niko, samo Sloboda, samo Sloboda, samo Sloboda!
Danas svi na Tusanj! :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SARS » 20 okt 2017, 12:14

Ima li gdje prenos?

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 20 okt 2017, 12:15

sta vam je ba, sutra je tekma

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 20 okt 2017, 12:28

Ja krenuo za gracanicu....zar nije Kup danas :?
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

klma1
Postovi: 1716
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 20 okt 2017, 12:43

staragarda je napisao/la:Ja krenuo za gracanicu....zar nije Kup danas :?
sto ces ici za Gracanicu kad dolazi Svatovac, ti si ionako u bojkotu od jesenas.
& $ ?

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 20 okt 2017, 12:49

Igra li se u Sirokom ili u Tuzli? Sta su odlucili?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 20 okt 2017, 13:08

Smajić: Očigledno imamo mnogo dušmana u gradu!
Tuzlansku sportsku javnost ovih je dana najviše interesovao slučaj „diskoteka“ u kojem su navodno učestvovala tri prvotimca Slobode. Pojavila se informacija da su Sulejman Krpić, Edis Smajić i Ibrahim Škahić nakon utakmice protiv Sarajeva do kasnih sati lumpovali u jednoj tuzlanskoj diskoteci. Time su prekršili pravilnik ponašanja šefa struke Slavka Petrovića, no Edis Smajić, jedan od spomenutih prvotimaca ističe da nije bilo nikakvog provoda do kasnih sati: "Neko je rekao da smo bili u 5 ujutro i pili. To je čista laž! Samo mogu reći da nam neki ljudi prave smicalice i hoće da naruše atmosferu u ekipi pred utakmicu sa Širokim. To je to! Očigledno imamo mnogo dušmana u gradu koji misle zlo Slobodi", kaže mladi ofanzivac Slobode. Na upit da li su uopšte spomenute noći bili do kasnih sati u diskoteci, Smajić odgovara: "Nismo do kasnih sati. Bili smo, ali mnogo ranije i nismo ulazili unutra, nego smo bili ispred diskoteke. Čestitali smo drugarici rođendan i otišli!"


Jel ovom macak nesto dodje? Krpic kaze da su bili u diskoteci, a mackov netjak da je bio ispred :urnebes:
🔴⚫️

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 20 okt 2017, 13:19

Jedna pjesma za bivseg predsjednika, znam da citas :kafa:



Pare, pare pokrecu svijet
politiku i nogomet


Al' upamti frajeru
da ti pare ne mogu
kupit' raju iskrenu

Para vrti tamo
gdje burgija ne moze
parama mogu kupiti sve
politicare, novine, sudije

Dobre jarane para kupit' ne moze
jarane para kupit' ne moze

..
svi oko mene moraju
glavom klimati


A kad hladni vjetar dodje u tvoje krajeve
i kad ti srce staro ispune ledenice

pitat ces se zasto figure sahovske
s one druge strane niko ne mice
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.