FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: NKMramor,insider

staragarda
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 10 nov 2017, 09:52

Probisvjet WroteColon
Chinaglia WroteColonne znam sta Celo planira u januaru i kakve igrace mu UO moze obezbjedit, al mozda ne bi bilo lose vratit Govedaricu
mada nesto ne vjerujem da bi se vratio, ali eto

Planira otici u sumu i osjeci badnjak, naloziti vatru i peci prasence od jeno 70kg, pa za Bozic pojesti dobro i popiti, onda Nova godina srpska, pa onda Sveti Sava....

Bas me nasmija :tokralju: :urnebes:
Ljudi ocekuju neka pojacanja na zimu a ja mislim da cemo bit jos slabiji....mada,odkud ja znam
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Hitman22
Kontakt:

PostPostao/la Hitman22 » 10 nov 2017, 10:05

Ne vjerujem ja u neka pojačanja velika. Liga za opstanak svakako mozda u kupu ako ostanemo pa malo neke izmjene ali ne očekujem ja spektakularna pojačanja.

Probisvjet
Kontakt:

PostPostao/la Probisvjet » 10 nov 2017, 10:09

Hitman22 WroteColonNe vjerujem ja u neka pojačanja velika. Liga za opstanak svakako mozda u kupu ako ostanemo pa malo neke izmjene ali ne očekujem ja spektakularna pojačanja.

Ma nisu bitna pojacanja. Najbitnije je da NJUO radi lavovsi posao, da sredjuje stanje u klubu, da nema siledjistva i prijetnji... :salut:
Sve je odlicno! Podrska upravi. Samo Sloboda :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

zamorano1plus8
Kontakt:

PostPostao/la zamorano1plus8 » 10 nov 2017, 10:46

Probisvjet WroteColon
Chinaglia WroteColonne znam sta Celo planira u januaru i kakve igrace mu UO moze obezbjedit, al mozda ne bi bilo lose vratit Govedaricu

Planira otici u sumu i osjeci badnjak, naloziti vatru i peci prasence od jeno 70kg, pa za Bozic pojesti dobro i popiti, onda Nova godina srpska, pa onda Sveti Sava....

nek okrene Karica na raznju, ni vece ni masnije svinje nece sigurno naci na daleko
"We all have a past. We have ours and we're proud of it" Ausillio
"We have a lot of mental health problems in our country" Donald Trump

Probisvjet
Kontakt:

PostPostao/la Probisvjet » 10 nov 2017, 10:50

zamorano1plus8 WroteColon
Probisvjet WroteColon

nek okrene Karica na raznju, ni vece ni masnije svinje nece sigurno naci na daleko

Ja poslije ovih desavanja i prijetnji to ne bih smjeo napisati, a vjerujem da ni drugi nece smjeti vise to da kazu. Mislim to sto kazu. Jok ba.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

solinas
Kontakt:

PostPostao/la solinas » 10 nov 2017, 12:21

Resullll :!:
Sultan Macak hazretile :!:
:bow: :bow:
Jao najgore kao da zivimo u sjevernoj Koreji. ..sta ti kaze pricas. ..odkud ti pravo. .. :tokralju:
Nije cudo sto nema 30-tak ljudi u grupi.
Hoce ka'e sisoje da nam otme klub svih nas I stadion svih nas a ovi ga prisvojili ko cacevinu. :tokralju:
Nesmijes vise ni komentarisati. ...Zivio faraon I general mackasticni :salut:
Drugovi smrt fasizmu I fasistima, domacim izdajnicima, uhodama I placenicima kapitalistima I njihovim slugama :!:
E,a to sto cemo mi, I partija sa nama na celu, da vas karamo u svim segmentima gore nego svi ovi gore zajedno. ...pa jbg drugovi :mrgreen:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 10 nov 2017, 12:25

Ko ce nam biti sada zamjena za Ordagica kada ode u Sarajevo ili Slogu u januaru?

I mi nesto ko ganjamo kup :damn:

Skver
Kontakt:

PostPostao/la Skver » 10 nov 2017, 12:37

tuzlak1987 WroteColonKo ce nam biti sada zamjena za Ordagica kada ode u Sarajevo ili Slogu u januaru?

Dolazi vezni iz Bosna Kompred, ako prestane pusit, kazu dobar a nije skup...u fazi skautiranja je...
The Cult

wobly92
Kontakt:

PostPostao/la wobly92 » 10 nov 2017, 13:09

tuzlak1987 WroteColonKo ce nam biti sada zamjena za Ordagica kada ode u Sarajevo ili Slogu u januaru?

Igrali smo sad bolje bez Ordagića.
Šta će nam on.
Samo kvari prosjek ekipi.
Glumi zvijezdu.
Da je uzet šta bilo za njeg dok se još može.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?f=100&t=51&p=6114458#p6114458

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 10 nov 2017, 13:12

ma gdje vi to citate? ko s kim ba kad kako :lol:

hondas
Kontakt:

PostPostao/la hondas » 10 nov 2017, 13:44

Voljom žrijeba odlučeno je da u četvrtfinalu snage odmjere Sloboda i Sloga Simin Han.
Prvi duel igra se 22. novembra na stadionu Bare u Simin Hanu, a revanš sedam dana kasnije na Tušnju.
Sloboda u ovaj duel ulazi kao favorit, naročito zbog činjenice da Crveno-crni igraju u višem rangu, no u timu s Tušnja su oprezni jer ne briljiraju ove sezone, a svjesni su da je Sloga kvalitetan tim uz nekoliko provjerenih igrača.
Jasno je da će ovaj meč nakon dugo vremena privući i veliki broj navijača na stadion.
Kako smo uspjeli saznati, fudbalere Slobode za prolazak u naredni krug očekuju novčane nagrade, odnosno premije, kao što je bio i slučaj kod plasmana u četvrtfinale, odnosno pobjedu protiv Bratstva u Gračanici.
Što se Sloge tiče, njima je u mislima trenutno jedino nedjeljni meč protiv Slavena iz Živinica, čime će biti okončan jesenji dio prvenstva u Prvoj ligi Federacije BiH. O premijama zasad nije bilo riječi. Možda i zbog činjenice da se počasni predsjednik ovog kluba Azmir Husić zbog poslovnih obaveza nalazi u Sjedinjenim Američkim Državama i on neće biti prisutan niti na jednom meču. Da li će iz SAD-a stići dolari, ostaje nam da vidimo.

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 10 nov 2017, 14:51

Ovo nije gospodin S.Karic. On nikada ne bi rekao "iz govana" :kafa:

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 10 nov 2017, 14:58

Jest se Kemica iznerviro :urnebes:

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 10 nov 2017, 16:03

daj Sreckovica odmah, vjerujem da bi Celo dao blagoslov

staragarda
Kontakt:

PostPostao/la staragarda » 10 nov 2017, 16:58

hondas WroteColonVoljom žrijeba odlučeno je da u četvrtfinalu snage odmjere Sloboda i Sloga Simin Han.
Prvi duel igra se 22. novembra na stadionu Bare u Simin Hanu, a revanš sedam dana kasnije na Tušnju.
Sloboda u ovaj duel ulazi kao favorit, naročito zbog činjenice da Crveno-crni igraju u višem rangu, no u timu s Tušnja su oprezni jer ne briljiraju ove sezone, a svjesni su da je Sloga kvalitetan tim uz nekoliko provjerenih igrača.
Jasno je da će ovaj meč nakon dugo vremena privući i veliki broj navijača na stadion.
Kako smo uspjeli saznati, fudbalere Slobode za prolazak u naredni krug očekuju novčane nagrade, odnosno premije, kao što je bio i slučaj kod plasmana u četvrtfinale, odnosno pobjedu protiv Bratstva u Gračanici.
Što se Sloge tiče, njima je u mislima trenutno jedino nedjeljni meč protiv Slavena iz Živinica, čime će biti okončan jesenji dio prvenstva u Prvoj ligi Federacije BiH. O premijama zasad nije bilo riječi. Možda i zbog činjenice da se počasni predsjednik ovog kluba Azmir Husić zbog poslovnih obaveza nalazi u Sjedinjenim Američkim Državama i on neće biti prisutan niti na jednom meču. Da li će iz SAD-a stići dolari, ostaje nam da vidimo.

Bravo uprava....sjajan potez sa ovim premijama
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

klma1
Kontakt:

PostPostao/la klma1 » 10 nov 2017, 18:40

Hoce li se psovati majka, djeca i familija gostujucim igracima, trenerima i navijacima u sljedecoj kup utakmici na Tusnju? Mislim da je nam je to uobicajeni folklor.
Vezano za ove prijetnje cini mi se da je ovaj nas predsjednik bio sponzor nekog borilackog kluba. Imao je taj klub i poznatih imena danas cak i politicki aktivnih.
Branislav Đurđev - Po mom bi bilo najbolje upotrijebiti stari izraz Bosnjaci.
Osvojili smo Općinu Centar koja je, možda, važnija od drugih deset općina“
Bošnjačka politika, uglavnom, vodi brigu o Sarajevu - bosnjaci.net

tuzla075
Kontakt:

PostPostao/la tuzla075 » 10 nov 2017, 18:47

Prijenos na RTVTK obje utaknice.

Skver
Kontakt:

PostPostao/la Skver » 10 nov 2017, 19:58

Jel istina da Sloga ne zeli da igra na Tusnju osim ove utakmice sto moraju igrati u kupu?
The Cult

NjonjoVam
Kontakt:

PostPostao/la NjonjoVam » 10 nov 2017, 19:58

staragarda WroteColon
hondas WroteColonVoljom žrijeba odlučeno je da u četvrtfinalu snage odmjere Sloboda i Sloga Simin Han.

:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Vrapčićani druga liga!!!
DRŽAVA TUZLA!!

Probisvjet
Kontakt:

PostPostao/la Probisvjet » 10 nov 2017, 20:08

staragarda WroteColon

Odlicno rade svoj posao. Neumitno dobro, posve odlicno. Svaka cast.

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: klasik, SemirSema, Slobodas, vorkapa i 23 gosta.