FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admin » 16 nov 2017, 14:49

SmajilKaric je napisao/la:gledaj kako se bundoglavovi puleni javljaju po stranici Crveno Crni i kako ga brane pa cak i moderator ove stranice, majku li vam **** fasisticku
pitaćeš što ti je obrisan post. i bice kriv moderator koji te ne voli, a ne psovka fasisticke majke...

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 16 nov 2017, 14:51

admin je napisao/la:
SmajilKaric je napisao/la:gledaj kako se bundoglavovi puleni javljaju po stranici Crveno Crni i kako ga brane pa cak i moderator ove stranice, majku li vam **** fasisticku
pitaćeš što ti je obrisan post. i bice kriv moderator koji te ne voli, a ne psovka fasisticke majke...
pa dragi adminu to ne smijem kritikovati ovdje upravu? jel ja kome od forumasa ovdje psujem

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admin » 16 nov 2017, 14:52

smiješ kritikovati, što da ne.

problem je psovanje fašističke majke, to ne bi trebao.

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 16 nov 2017, 14:55

admin je napisao/la:smiješ kritikovati, što da ne.

problem je psovanje fašističke majke, to ne bi trebao.
pa nisam ja kriv sto su nam fasisti trenutno u klubu odnosno sto se tako ponasaju, al eto ako kazes da ne smijem ih tako oslovljavati nije problem

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admin » 16 nov 2017, 14:57

jel ti fakat ne kontaš ili se praviš lud?

psovanje nije dozvoljeno na forumu. psovanje majki nije dozvoljeno. psovanje fašističkih majki nije dozvoljeno. A nije dozvoljeno ni psovanje komunističkih majki. Isto tako nije dozvoljeno ni psovanje očeva.

Potpuno nebitno da li si u pravu i da li je neko zaslužio da mu se svašta kaže. Kad u postu nekom opsuješ majku, ne trebaš se čuditi ako to bude obrisano. Budeš pametniji, pokušaš malo bolje upakovati to svoje mišljenje, onda te ljudi više cijene i tvoja riječ ima veću snagu.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 nov 2017, 14:58

Rimes87 je napisao/la:Fakat, moRel' malo bez Azmira i sa jedne i sa druge strane? Nece nas spasiti i nije nam kriv sto moramo kahnuti pare. Tacka.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Nekima je kriv za ovo i on, kako mogu da vidim po internet komentarima. Svakim danom se nadam da taj Husic napravi stadion i preimenuje klub u Tuzla City. Nisam izdajica, nisam izbjeglica. Jednostavno sa smecem od ljudi se vise ne isplati gledati Slobodu, eto Sloboda je njihova, daj Husicu normalnim ljudima iz Tuzle klub da ne moramo sa bagrom dijeliti tribine. Bitka za Slobodu je izgubljena. Ne slazem se vise nista sa ovom filozofijom, sa nacinom razmisljanja. Svako ima svoje ali ovo je previse za moj ukus. Steta eto samo sto klub sa imenom i historijom pripada sada TZ bagri i olosu.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 16 nov 2017, 15:04

karicusmajle ne psuj ba dzaba ban fasovat.
vidi se da je A.S pismen momak i svaka mu je na mjestu, a bice popljuvan u sekundi.

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 16 nov 2017, 15:09

Sariel1987 je napisao/la:karicusmajle ne psuj ba dzaba ban fasovat.
vidi se da je A.S pismen momak i svaka mu je na mjestu, a bice popljuvan u sekundi.
ma necu, od sad cu biti mirniji, al kad vidim onog zulu da pise tamo muka mi dodje

tuzla87
Postovi: 147
Pridružen/a: 11 avg 2014, 18:34
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzla87 » 16 nov 2017, 15:13

carapa je napisao/la:Najsmjesnija i najbolidnija grupa na dunjaluku.
Jedni nam ulijetali u grad, picke sute, drugi na tribinu, picke opet sute, ali kad se spomene Jasmin odmah su Indir i Indirovci spremni da ga brane.
Grupa koja je prodala ime kluba, grada a i svoje vlastito za par oprostenih kaznica.Sramota me s kim sam dijelio tribinu.
I sutra kada bi nam klub ugasili ti isti levati bi branili one koji su nam to ucinili.
Svaka cast Tuzlo, svaka cast Carsijo.
Potpisujem !! Klosari i narkomani obicni sjever je se raspao zbog njih.. nema vise one zdrave atmosfere, sve Jasminovi puleni koje bas tako kupi sa 20 KM i par oprostenih kazni.. Niko nije kriv za Azmirov odlazak kao oni, zajedno sa Jasminom.. .. predozirali se dabogda sa kolegom Djasminom

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 16 nov 2017, 15:13

mojne dzaba,bice to sve uredu ;)
:lol: :facepalm:

Avatar
Rimes87
Postovi: 2012
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 16 nov 2017, 15:15

tuzlak1987 je napisao/la:
Rimes87 je napisao/la:Fakat, moRel' malo bez Azmira i sa jedne i sa druge strane? Nece nas spasiti i nije nam kriv sto moramo kahnuti pare. Tacka.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Nekima je kriv za ovo i on, kako mogu da vidim po internet komentarima. Svakim danom se nadam da taj Husic napravi stadion i preimenuje klub u Tuzla City. Nisam izdajica, nisam izbjeglica. Jednostavno sa smecem od ljudi se vise ne isplati gledati Slobodu, eto Sloboda je njihova, daj Husicu normalnim ljudima iz Tuzle klub da ne moramo sa bagrom dijeliti tribine. Bitka za Slobodu je izgubljena. Ne slazem se vise nista sa ovom filozofijom, sa nacinom razmisljanja. Svako ima svoje ali ovo je previse za moj ukus. Steta eto samo sto klub sa imenom i historijom pripada sada TZ bagri i olosu.
Ode i ti u krajnost, al' onu drugu. Pazi, ne moze meni debil ogadit nesto sto volim od malih nogu, ali sigurno moze natjerati me da malo ohladim. A, ako meni moze ohladiti, onda prosjecnom, ili kako to vole reci 'derbi', navijacu moze ogaditi. I u tom grmu lezi međed. Prosta matematika. Nema navijaca, nema para u klubu.

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 nov 2017, 15:23

Ma ne bi ih bilo para ni da ima navijaca. Normalan covjek koji ide na utakmicu samo moze biti sada izmanipulisan. Svaki bod koji Sloboda uzme i svaki covjek vise na zapadu je samo adut za neke nove lazi. Sto se mene tice dabogda vise do kraja sezone boda ne uzela. Opstanak u ligi je samo prilika za ove koji su je uzeli pod svoje i cija se pika da orgijaju i dice se tim. Ovo za normalnog stanovnika Tuzle vise nema smisla. Samo ispadanje, propadanje, otkrivanje zabluda koje se prezentuju, pokazivanje svima da su svi ovi sada koji govore da je ovo dobro nehljebari moze pomoci Slobodi. Svako ko navija za opstanak je isti kao i oni sto su se prodali. Meni je svejedno prva ili druga liga, problem mi je to sta ljudi imaju u glavama. To u glavama moze samo da promijeni samo rezultatska katastrofa Slobode. Jedino tako postoji sansa da neko normalan dodje i da ovi poltroni usute ili se povuku za sva vremena.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 16 nov 2017, 15:33

ako kazete da su se Fukare prodale, neka se kospicari pokrenu i naprave nesto, neki skup, protest, parolu itd
ako se mogao "trans" napravit za Vugdalica, onda moze i za Mujkanovica, Karica, UO, Faraona, koga god

ako su Fukare izdale klub, nemojte ga vi izdati i biti nijemi posmatraci, jer cete biti isti kao oni!

slika

PS glupo je to sto se pise Fukare, jer tako se blati ime navijacke skupine, Fukare nikada nisu, ne mogu i nece izdati svoj klub, jer nije svaki navijac od njih 50-100 koji dodju na tribinu, prodao klub, nije u redu da se svi tako etiketiraju samo zato jer dolaze u kop, sve to potice od najuticajnijih osoba u grupi, odnosno vodstva grupe, logicno, cisto sumnjam da se bilo ko od vas sa foruma, a da je bio u Fukarama, ikada pitao za nesto u vezi grupe

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 nov 2017, 15:43

Nema se sta pokretati kada se ljudima Sloboda ovakva ne svidja nikako da ni ne dolaze na stadion. Ljudi zele pravi klub, a ne klub nazor. Ljudi zele klub koji ce njih da predstavlja, a ovo je klub trenutno skrojen za 500 iskompleksiranih ljudi. Fino cemo da se podjelimo na 3 kategorije, one koji ne prate sport, one koji prate Slobodu i one koji prate neki drugi klub. Tako je krenulo, tako i ovih 500 kompleksasa voli da bude jer njima ne odgovara niko normalan. Zapad i sjever odavno ne misle isto, znaci nije im mjesto zajedno. Imali smo kod Husica posjedu 2500-3000 u prosjeku, sada je to na 1000, doci ce to i na 500. 500 je brojka koja je bila od 2005-2011. To je ta mjera. 300 onih koji isto misle i na zapadu kao onih 100 na sjeveru. Ostali sa takvima ne trebaju biti na tribini.

Kada se moglo bez DIte 8-9 godina onda se moze i bez fudbala.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 16 nov 2017, 15:49

Chinaglia je napisao/la:ako kazete da su se Fukare prodale, neka se kospicari pokrenu i naprave nesto, neki skup, protest, parolu itd
ako se mogao "trans" napravit za Vugdalica, onda moze i za Mujkanovica, Karica, UO, Faraona, koga god

ako su Fukare izdale klub, nemojte ga vi izdati i biti nijemi posmatraci, jer cete biti isti kao oni!

slika

PS glupo je to sto se pise Fukare, jer tako se blati ime navijacke skupine, Fukare nikada nisu, ne mogu i nece izdati svoj klub, jer nije svaki navijac od njih 50-100 koji dodju na tribinu, prodao klub, nije u redu da se svi tako etiketiraju samo zato jer dolaze u kop, sve to potice od najuticajnijih osoba u grupi, odnosno vodstva grupe, logicno, cisto sumnjam da se bilo ko od vas sa foruma, a da je bio u Fukarama, ikada pitao za nesto u vezi grupe
1. Donekle si u pravu. Ne treba sve navijace svrstati u izdajice. Mnogi vec i ne dolaze na sjever. Distancirali se. Ali zasto sute?
2. Oni koji su podigli trans protiv Vugdalica su manje inteligentni, ako su napisali takvu sramotnu parolu kako onda da sada napisu nesto kako treba.
I zapada je sve manje.
3. Ako neki misle da treba sada dici ruke od Slobode grdno se varaju. Bas sada trebamo biti sto vise uz FK Slobodu, a protiv onih koji je unistavaju.
Sloboda kakva god ce prezivjeti, a ovih ce nestati. Od "navijaca" do uprava koji su izdali klub. Borba za Slobodu nikada ne smije prestati. To zele.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 16 nov 2017, 15:50

e pa gospodo, dignite dupe i nacinite prvi korak ka tome sto zelite, pokusajte, makar i ne uspjeli, ali bar cete znati da se mozete pogledati u oci i reci: "pokusao sam, nisam bio nijemi posmatrac i saucesnik propasti mog kluba."

pustite drustvene mreze, kada je neko nesto napravio putem toga, samo djela i to tamo gdje treba!

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 16 nov 2017, 15:54

Chinaglia je napisao/la:e pa gospodo, dignite dupe i nacinite prvi korak ka tome sto zelite, pokusajte, makar i ne uspjeli, ali bar cete znati da se mozete pogledati u oci i reci: "pokusao sam, nisam bio nijemi posmatrac i saucesnik propasti mog kluba."

pustite drustvene mreze, kada je neko nesto napravio putem toga, samo djela i to tamo gdje treba!
Ti prvi, ja za tobom. ..
Cuj ucinite nesto. ...mislio si ucinimo nesto. ..valjda si navijac Slobode. ..sto svako od nas kaze eto radite. ..niko idemo ljudi to I to, ko je samom. ...
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 16 nov 2017, 16:01

naravno, ne krivim one koji su se distancirali od grupe, isto kao sto ne krivim ni one koji dolaze i dalje, ne znaci da po defaultu svi do jednog podrzavaju sve ovo, da su placenici itd, ima tu sigurno momaka koji su dosli da navijaju, da podrze klub istinski, a vjerovatno u grupi ima onih koji su izdali klub i mimo vodstva grupe, tj oni koji to podrzavaju, a to je sigurno njihovo drustvo

zasto suti, ko... oni koji su se distancirali, ne znam, vjerovatno iz istog razloga kao ti i ostali, a to je da niko ne zeli nesto ucinit, naravno, niko i ne moze nesto samostalno ucinit, ali grupa moze, masa... kazete, prijeti se navijacima, u redu, pojedincima se moze prijetiti, ali masi ne moze

sto se parole tice, samo sam konstatovao da se moze kada se hoce, pa napravili je manje inteligentni ili intelektualci, sasvim je nebitno, bitna je ideja i sprovodjenje iste

npr pogledajte Robijase, oni kada tjeraju upravu, oni naprave transove sa natpisima: "uprava napolje", "skupstina napolje" itd, nama, kako Fukarama, tako i kospicarima, tesko parolu napisat, a kamo li trans napravit

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 16 nov 2017, 16:03

Chinaglia je napisao/la:e pa gospodo, dignite dupe i nacinite prvi korak ka tome sto zelite, pokusajte, makar i ne uspjeli, ali bar cete znati da se mozete pogledati u oci i reci: "pokusao sam, nisam bio nijemi posmatrac i saucesnik propasti mog kluba."

pustite drustvene mreze, kada je neko nesto napravio putem toga, samo djela i to tamo gdje treba!
Prvo Fukare trebaju da nesto poduzmu. Za pocetak bi mogli promijeniti vodju ili se distancirati od njega. Navijacka grupa treba da poduzme nesto, a onda da ih mi podrzimo. Moralno, financijski... Mi kada smo bili mladi, pokretalo se nesto, a slijedili su nas mladji i stariji, oni malo manje zagrizeniji.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 16 nov 2017, 16:24

Probisvjet je napisao/la:Prvo Fukare trebaju da nesto poduzmu. Za pocetak bi mogli promijeniti vodju ili se distancirati od njega. Navijacka grupa treba da poduzme nesto, a onda da ih mi podrzimo. Moralno, financijski... Mi kada smo bili mladi, pokretalo se nesto, a slijedili su nas mladji i stariji, oni malo manje zagrizeniji.
da smiju, ucinili bi to, meni ne smetaju oni koji su dio grupe, vec oni koji su nekada, u blizoj ili daljoj proslosti, bili dio iste, to su momci koji mogu nesto uciniti, a zasto ne zele, ne znam... mozda jer se plase, mozda se ne plase, vec jednostavno ne zele sebi nabaciti bilo kakav vid problema, mozda jer su prijatelji ili poznanici s onima kojima Sloboda nije na prvom mjestu... zbog toga kazem, ako kospicari ne pokusaju nesto, niko nece

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.