FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 nov 2017, 18:25

Sariel1987 je napisao/la:Daj brte da ih lomimo ko grancice..
Solinas.ja prvi je bes su plju
I ja sam da lomimo odreda ko god ne radi u interesu kluba. Samo nema nas gdje treba da budemo da bi lomili.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 18 nov 2017, 18:29

sviunapad1010 je napisao/la:Borba nam je a danas nas na stadionu 500 i jos dođu ovi neki delegati i kažu koji ćemo tamo bezze kisnuti i smrzavati se. I onda ovdje lafo se bore za klub ma dajte više pustite šuplju. Borba je na Tušnju i samo tako se mi pojedinci navijači možemo boriti za klub.
Da nas dolazi 3000 i da vršimo pritisak na sve kada nevalja sigurno ne bi bilo ovako. Ali ne kad ne ide ne treba ništa raditi sjedi i pričaj u prazno to je pomoć prava.
Pa idi drkaj po carsiji zovi raju sta se deres i izbacujes frustracije na forumu gdje u zenitu aktivnosti pise 10 ljudi. ..Cijela Tuzla ostala kuci ti ovdje smaras. ...idi Indiru pitaj njega sto je danas 20 momaka u kopu i 300 bolesnika na zapadu. Mozes i Senada pitati.
Draga je I meni pobjeda ali ne mijenja nista .
Zrinjski Celik Gosk.....kiksaj dvije i pozdravi se sa PL.
Ja sam samo realan i iskren pa kome se ne svidja boli me k. ..proslo je vrijeme sanjarenja I nadanja. Mene samo djela zanimaju.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 nov 2017, 18:38

solinas je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Borba nam je a danas nas na stadionu 500 i jos dođu ovi neki delegati i kažu koji ćemo tamo bezze kisnuti i smrzavati se. I onda ovdje lafo se bore za klub ma dajte više pustite šuplju. Borba je na Tušnju i samo tako se mi pojedinci navijači možemo boriti za klub.
Da nas dolazi 3000 i da vršimo pritisak na sve kada nevalja sigurno ne bi bilo ovako. Ali ne kad ne ide ne treba ništa raditi sjedi i pričaj u prazno to je pomoć prava.
Pa idi drkaj po carsiji zovi raju sta se deres i izbacujes frustracije na forumu gdje u zenitu aktivnosti pise 10 ljudi. ..Cijela Tuzla ostala kuci ti ovdje smaras. ...idi Indiru pitaj njega sto je danas 20 momaka u kopu i 300 bolesnika na zapadu. Mozes i Senada pitati.
Draga je I meni pobjeda ali ne mijenja nista .
Zrinjski Celik Gosk.....kiksaj dvije i pozdravi se sa PL.
Ja sam samo realan i iskren pa kome se ne svidja boli me k. ..proslo je vrijeme sanjarenja I nadanja. Mene samo djela zanimaju.
Druze ti se deres, malo mijenjaš teze. Ja cu biti na Tušnju dok mogu otići i to je to. Ko misli da je drugačije bolje njegova stvar. Ja kupim kartu i tamo sam nije ni meni dobro sto je ovako ali nema trenutno bolje.
Nema nas dovoljno da nesto tražimo drugačije i to je vjerovatno nekome cilj. Samo kažem kritikovati a bar ne otići ni na stadion od toga nema ništa. Dok je tako bolje ce tesko doci.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 18 nov 2017, 18:41

Ko ce se lomit?
S bagrom i krimininalcima?

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 18 nov 2017, 18:49

Sariel1987 je napisao/la:Ko ce se lomit?
S bagrom i krimininalcima?
Kako lomiti :?: fizicki :?:
Poznajes me van foruma, nisam pi.cka i ne bojim se nikog pogotovo ne Senada ili nekog sa sjevera.
Ali ja sam vise za demokratsko samaranje.
Idemo se organizovat u udruzenje, pokrenuti zahtjev za reviziju, traziti odgovornost onih koji nas zavise u crno. ..tuziti sudski. ..pokrenuti zakonski pitanje omladinskog stadiona isplativosti postojanja JU Tusanj traziti izmjene statuta. ..za tu borbu tu sam. ..fizicki I finansijski.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 nov 2017, 18:54

Ova uprava mora popraviti sportski segment i dobiti naklonost dokazima o skidanju dugova. Svaki moguci dug (prema starom uposleniku, novom, reprogram, sponzorima, dobavljacima i sve ostalo) ako je isplacen objaviti da je isplacen. Niti jedan rep ne smije da ostane i da ga zapostave. Npr duguje se Hotelu, tu pricu treba zavrsiti, a ne stonirati je. I to bi bilo dovoljno. Isto tako finansijski izvjestaj, posten rad OP-a i to je to. Sigurno bi imali naklonost svakog normalnog.
Sto se tice sportskog segmenta moraju shvatiti da Tuzla kao grad zasluzuje samo top4 klub u ligi. Nista manje. Trofej nije obaveza ali konkurentnost jeste.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 nov 2017, 19:44

tuzlak1987 je napisao/la:Ova uprava mora popraviti sportski segment i dobiti naklonost dokazima o skidanju dugova. Svaki moguci dug (prema starom uposleniku, novom, reprogram, sponzorima, dobavljacima i sve ostalo) ako je isplacen objaviti da je isplacen. Niti jedan rep ne smije da ostane i da ga zapostave. Npr duguje se Hotelu, tu pricu treba zavrsiti, a ne stonirati je. I to bi bilo dovoljno. Isto tako finansijski izvjestaj, posten rad OP-a i to je to. Sigurno bi imali naklonost svakog normalnog.
Sto se tice sportskog segmenta moraju shvatiti da Tuzla kao grad zasluzuje samo top4 klub u ligi. Nista manje. Trofej nije obaveza ali konkurentnost jeste.
:thumbup:

Solinas za takvo udruženje odmah sam član. Ali da se radi konkretno i sve prezentovati javno svaki korak.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 18 nov 2017, 19:45

Sa prihodom od utakmica kao danas mi smo tropa. Oni moraju pod hitno dovesti jedno tri cetiri atraktivna igraca. Grohnucemo sa prihodom od 700KM na utakmicama. Danas je bilo i manje.
Nece ljudi na utakmice i jbg. Ne vjeruju ovome NJUO.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 18 nov 2017, 19:49

Otkud pare, ni ove ne plaćaju
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 18 nov 2017, 20:31

Tacno sam znao, eno ih komentarisu, dje ste sada hejteri, mrzioci I pljuvaci :urnebes: :urnebes:
A boze budala. .... :damn:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 18 nov 2017, 21:25

Chinaglia je napisao/la:joj Lazevskog kako se vuce po terenu kada je izlazio iz igre, kao da je trazio zuti karton
nadam se da su Osmanagic i Ordagic svjesno dobili kartone, u suprotnom su nevidjeni idioti
Cistili kartone... idemo zrinji pa dolazi likce
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 18 nov 2017, 21:47

tuzlak1987 je napisao/la:Ova uprava mora popraviti sportski segment i dobiti naklonost dokazima o skidanju dugova. Svaki moguci dug (prema starom uposleniku, novom, reprogram, sponzorima, dobavljacima i sve ostalo) ako je isplacen objaviti da je isplacen. Niti jedan rep ne smije da ostane i da ga zapostave. Npr duguje se Hotelu, tu pricu treba zavrsiti, a ne stonirati je. I to bi bilo dovoljno. Isto tako finansijski izvjestaj, posten rad OP-a i to je to. Sigurno bi imali naklonost svakog normalnog.
Sto se tice sportskog segmenta moraju shvatiti da Tuzla kao grad zasluzuje samo top4 klub u ligi. Nista manje. Trofej nije obaveza ali konkurentnost jeste.
Njihovo je da ili daju pare ili da nadzu ljude koji ce dati pare. Potpisivanje nekih ogromnih ugovora sa igracima znajuci u startu da ih nece ispostovati moze funkcionirati kratkorocno. Uz to ti igraci ce onda tuziti pa ce kasnije doci na naplatu. Znaci opet igranje u minus. To je jedna strana medalje. Druga je sportski segment u kojem bi morali da ucestvuje i struka tj bivsi fudbaleri i treneri. Problem je sto oni nece ili ne znaju pa se oslanjanju na Husaru i ko zna koje menadzere da nadju igrace. Ako im dovedes covjeka sa strane odmah krene pametovanje.
& $ ?

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 18 nov 2017, 22:06

Hahahahha na stare igrače legende. Na njih da se oslone. Pa ispast cemo iz lige
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Rimes87
Postovi: 2004
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 18 nov 2017, 22:22

solinas je napisao/la:Tacno sam znao, eno ih komentarisu, dje ste sada hejteri, mrzioci I pljuvaci :urnebes: :urnebes:
A boze budala. .... :damn:
Pusti ti njih kraju. Hocemo li udruzenje praviti? Samo, odmah da kazem, ja se ne zajebajem.

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 18 nov 2017, 22:44

Rimes87 je napisao/la:
solinas je napisao/la:Tacno sam znao, eno ih komentarisu, dje ste sada hejteri, mrzioci I pljuvaci :urnebes: :urnebes:
A boze budala. .... :damn:
Pusti ti njih kraju. Hocemo li udruzenje praviti? Samo, odmah da kazem, ja se ne zajebajem.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Zavisi kakvo udruzenje i sta. Za neke stvari moras imati odredjen broj potpisa ,ljudi, papirologije.
Kako ide to uopste generalno, kako bi se zvao udruzenje. ..
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Rimes87
Postovi: 2004
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 18 nov 2017, 23:20

solinas je napisao/la:
Rimes87 je napisao/la:
solinas je napisao/la:Tacno sam znao, eno ih komentarisu, dje ste sada hejteri, mrzioci I pljuvaci :urnebes: :urnebes:
A boze budala. .... :damn:
Pusti ti njih kraju. Hocemo li udruzenje praviti? Samo, odmah da kazem, ja se ne zajebajem.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Zavisi kakvo udruzenje i sta. Za neke stvari moras imati odredjen broj potpisa ,ljudi, papirologije.
Kako ide to uopste generalno, kako bi se zvao udruzenje. ..
Pazi, ja, ti, recimo tuzlak, beduin, wobly i sariel (ali onaj pravi) mozemo napraviti formativnu skupstinu UG-a. Nista se ne mora nigdje prijavljivati ako je neprofitna nevladina organizacija (barem je tako bilo dok ja nisam otisao iz NVO sektora, a sigurno ima ovdje momaka koji mogu ovo potvrditi). Nakon formativne skupstine se napravi statut na osnovu ciljeva koje si postavio na skupstini, odrede se uloge, i voila, imas udruzenje gradjana. Jer, pazi, ti mozes imati, lupam, udruzenje vlasnika Volkswagen vozila s Brcanske Malte i bit ce legitimno. To je ta demokratija. Znaci, nikakva papirologija, nista posebno, samo par ljudi koji imaju isti cilj se nadju i naprave UG. Naravno, kasnije kada se poveca baza clanova se moze i registrovati udruzenje kao pravni subjekt, ali je kvaka u tome da ne mora.

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 18 nov 2017, 23:27

Pa sobzirom da UG prijatelji ne rade ono zbog cega postoje prvobitno, morace se pokrenuti nesto.
Te momke poznajem licno i znam da bi svaki od njih/nas poveo jos nekoliko momaka sa sobom.
Sve neka prasina u oci, fasada a klub vjecito posluje na istim temeljima, jer njima pase tako naravno.
Nije ba problem borba za opstanak mi I ne znamo za bolje citav zivot, ali da barem ostalo funkcionise i barem nesto da rade za nas, ali jok. ...Moracemo se organizovat.
Ali svjestan si da se mnogi i boje nekog sukoba prijetnji i td. ..nije to bas izlet jer bodes se sa rogatima. ..razumijes.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 19 nov 2017, 00:07

To vam je zaista najbolja ideja i najiskrenija. Nema potrebe da se krijete iza profila do yebete nekome sve redom familiju majku Itd. Registrujete UG skinete maske i fatas za ruku kao frajer pravi. Sve legalno. To je znak da ste punoljetni i da su mošnje zrele ???!!!
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Rimes87
Postovi: 2004
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 19 nov 2017, 00:21

Hitman22 je napisao/la:To vam je zaista najbolja ideja i najiskrenija. Nema potrebe da se krijete iza profila do yebete nekome sve redom familiju majku Itd. Registrujete UG skinete maske i fatas za ruku kao frajer pravi. Sve legalno. To je znak da ste punoljetni i da su mošnje zrele ???!!!
Koliko ja znam, solinas se ne krije, ja ne psujem nikom nista, tako da zaista nemam pojma o cemu ti pricas. Ako imas kakvu bolju ideju, a ti opleti, ali ako ces izrugivati svaki pokusaj da se napravi bilo sta zamolio bih te da **** u skokovima. Hvala lijepo.

@solinas Samo treba sto vise raje koja je voljna skupiti se i odraditi nesto pozitivno, u bilo kojem smislu. Mislim, ne treba tu ni da se mi bodemo s nekim na pocetku nit koji djavo, mozemo malo manje akcije odraditi, ali je bitno da postoji alternativa. Sto se mene tice, ja nemam puno slobodnog vremena, ****, ali bih doprinosio koliko mogu, jer, ****, odnio vrag salu.

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 19 nov 2017, 00:25

ne racunajte na mene

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.