FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Rimes87
Postovi: 2004
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 19 nov 2017, 00:28

Chinaglia je napisao/la:ne racunajte na mene
Niko te nije ni spomenuo, niti se cijeli svijet vrti oko tebe :kafa:

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 19 nov 2017, 00:30

Rimes87 je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:ne racunajte na mene
Niko te nije ni spomenuo, niti se cijeli svijet vrti oko tebe :kafa:
nisam niti rekao da jeste, samo kazem da ne racunate na mene, za svaki slucaj

Avatar
Rimes87
Postovi: 2004
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 19 nov 2017, 00:34

Chinaglia je napisao/la:
Rimes87 je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:ne racunajte na mene
Niko te nije ni spomenuo, niti se cijeli svijet vrti oko tebe :kafa:
nisam niti rekao da jeste, samo kazem da ne racunate na mene, za svaki slucaj
Ok, tvoja je zadnja.

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Beduin
Postovi: 16329
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 19 nov 2017, 00:45

Hitman22 je napisao/la:To vam je zaista najbolja ideja i najiskrenija. Nema potrebe da se krijete iza profila do yebete nekome sve redom familiju majku Itd. Registrujete UG skinete maske i fatas za ruku kao frajer pravi. Sve legalno. To je znak da ste punoljetni i da su mošnje zrele ???!!!
Cuj "registrujete UG i skinete mase" :urnebes: puca mi kita dal me neko zna ili ne, ko hoce upoznace me, ko ima nesto protiv mene javi mi se u inbox i rijesimo to, prosto jednostavno druze.

Svaki prijedlog za dobrobit Slobode podrzavam i tu sam na raspolaganju, pomoci cu koliko mogu. Ali ovdje je problem Senad, Cicak i postojeca garnitura kluba koju vecina ne podrzava, iz ovog ili onog razloga, tako da pod ovim okolnostima ce rijetko ko pruziti neku pomoc i pozrtvovanost plaseci se da tako direktno pomazu Senadovom dodatnom bogacenju, a Faraonovom unistavanju kluba, ma kako to neko vidio i shvatao. A dovodjenjem, prvo Jagodica, pa onda jos boljeg Petrovica mi vise vuce na pokusaj izlazenja iz postojece krize, nego li gasenju kluba, samo sto mnoge druge stvari ne funkcionisu na i van terena. Ljudi su u startu podigli sidro zajedno za Azmirom, osudili kluba i Upravu te ne zele dati podrsku, ne pokusavajuci makar da probamo direktno finansirati klub dolaskom na stadion (kupovinom ulaznica i bodrenjem igraca) te zajednickim snagama da krenemo napred. Zato se nadam sto skorijem odlazku postojece garniture kluba pa da vidimo ko ce nas onda voditi i da li ce se posjeta na stadionu popraviti, materijalno stanje kluba, organizacija, navijanje, a ja cu i tada biti uz klub kao sto sam uvijek bio. A da li ce mnogi od vas?


PS. Svaka cast na pobjedi, jos draze mi je sto par mladica je direktno doprinjelo pobjedi, u tom segmentu nam moze pomoci Slavko pa da u buducnosti i pazarimo sta na igracima, u Smajicu sigurno imamo pristojne pare.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: RE: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 19 nov 2017, 00:46

Rimes87 je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la:To vam je zaista najbolja ideja i najiskrenija. Nema potrebe da se krijete iza profila do yebete nekome sve redom familiju majku Itd. Registrujete UG skinete maske i fatas za ruku kao frajer pravi. Sve legalno. To je znak da ste punoljetni i da su mošnje zrele ???!!!
Koliko ja znam, solinas se ne krije, ja ne psujem nikom nista, tako da zaista nemam pojma o cemu ti pricas. Ako imas kakvu bolju ideju, a ti opleti, ali ako ces izrugivati svaki pokusaj da se napravi bilo sta zamolio bih te da **** u skokovima. Hvala lijepo.

@solinas Samo treba sto vise raje koja je voljna skupiti se i odraditi nesto pozitivno, u bilo kojem smislu. Mislim, ne treba tu ni da se mi bodemo s nekim na pocetku nit koji djavo, mozemo malo manje akcije odraditi, ali je bitno da postoji alternativa. Sto se mene tice, ja nemam puno slobodnog vremena, ****, ali bih doprinosio koliko mogu, jer, ****, odnio vrag salu.

Sent from my D6603 using Tapatalk
Ma nemam se sta bosti ni s kim ali bi im mozak popio svaki mjesec saopstenjima.
Bas tako niko ne masta o nekim giga akcijama ali nagraditi novcano najboljeg kadetskog ili juniorskog strijelca kluba, zahtjevati legalno promjenu statuta, odradjivati neka gostovanja obezbjedjujuci prijevoz simpatizerima i kospicarima (ne pada mi napamet prici fukarama ni u kom smislu dok njima vlada Jasmin)
Tako neke sitnice koliko mogucnosti i finansije dozvole. ..

Hitman
Ja se nekrijem svi znaju ko sam, belaj mi u zivotu ne treba, ali ne spustam glavu ni pred kim i kazem sta mislim, ovdje, na fcb, uzivo. ..uvjek. Kada bi glave kostalo neka barem sebe mogu u ogledalo pogledati. "Mosnje"pokazujem kada treba, nikada prvi, ali uvjek spreman, ako je potrebno tu sam.

Chinglia
Ti si svakako malouman za bilo sta komplikovanije od super marija. ..kako Lacijo, boli li guza :kafa:
Zadnja izmjena: solinas, dana/u 19 nov 2017, 00:48, ukupno mijenjano 1 put.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: RE: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 19 nov 2017, 00:47

solinas je napisao/la:Chinglia
Ti si svakako malouman za bilo sta komplikovanije od super marija. ..kako Lacijo, boli li guza :kafa:
babuka, opet nisko udaras
kako Leeds, mozel se izaci iz druge lige, pa makar u trecu hehe :mrgreen:

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: RE: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 19 nov 2017, 00:51

Chinaglia je napisao/la:
solinas je napisao/la:Chinglia
Ti si svakako malouman za bilo sta komplikovanije od super marija. ..kako Lacijo, boli li guza :kafa:
babuka, opet nisko udaras
kako Leeds, mozel se izaci iz druge lige, pa makar u trecu hehe :mrgreen:
Pi.cko :plac: nizak udarac :twisted:
Borimo se nadam se PL...
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 19 nov 2017, 07:20

Beduin je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la:To vam je zaista najbolja ideja i najiskrenija. Nema potrebe da se krijete iza profila do yebete nekome sve redom familiju majku Itd. Registrujete UG skinete maske i fatas za ruku kao frajer pravi. Sve legalno. To je znak da ste punoljetni i da su mošnje zrele ???!!!
Cuj "registrujete UG i skinete mase" :urnebes: puca mi kita dal me neko zna ili ne, ko hoce upoznace me, ko ima nesto protiv mene javi mi se u inbox i rijesimo to, prosto jednostavno druze.

Svaki prijedlog za dobrobit Slobode podrzavam i tu sam na raspolaganju, pomoci cu koliko mogu. Ali ovdje je problem Senad, Cicak i postojeca garnitura kluba koju vecina ne podrzava, iz ovog ili onog razloga, tako da pod ovim okolnostima ce rijetko ko pruziti neku pomoc i pozrtvovanost plaseci se da tako direktno pomazu Senadovom dodatnom bogacenju, a Faraonovom unistavanju kluba, ma kako to neko vidio i shvatao. A dovodjenjem, prvo Jagodica, pa onda jos boljeg Petrovica mi vise vuce na pokusaj izlazenja iz postojece krize, nego li gasenju kluba, samo sto mnoge druge stvari ne funkcionisu na i van terena. Ljudi su u startu podigli sidro zajedno za Azmirom, osudili kluba i Upravu te ne zele dati podrsku, ne pokusavajuci makar da probamo direktno finansirati klub dolaskom na stadion (kupovinom ulaznica i bodrenjem igraca) te zajednickim snagama da krenemo napred. Zato se nadam sto skorijem odlazku postojece garniture kluba pa da vidimo ko ce nas onda voditi i da li ce se posjeta na stadionu popraviti, materijalno stanje kluba, organizacija, navijanje, a ja cu i tada biti uz klub kao sto sam uvijek bio. A da li ce mnogi od vas?


PS. Svaka cast na pobjedi, jos draze mi je sto par mladica je direktno doprinjelo pobjedi, u tom segmentu nam moze pomoci Slavko pa da u buducnosti i pazarimo sta na igracima, u Smajicu sigurno imamo pristojne pare.
Ovo je @Beduin tacno napisao. Tacno kako jeste. Nema ni manje, ni vise.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admin » 19 nov 2017, 09:54

Udruženje gradjana je pravni subjekt i mora se registrovati, ali nije komplikovano i ne kosta puno.

http://www.mpr.gov.ba/organizacija_nadl ... gTag=bs-BA

Ono o cemu vi pricate je ono sto se sad moderno zove neformalna grupa gradjana. Od toga nema nikakve koristi osim sto bi se vi lijepo druzili.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 19 nov 2017, 10:09

Probisvjet je napisao/la:
Beduin je napisao/la: Cuj "registrujete UG i skinete mase" :urnebes: puca mi kita dal me neko zna ili ne, ko hoce upoznace me, ko ima nesto protiv mene javi mi se u inbox i rijesimo to, prosto jednostavno druze.

Svaki prijedlog za dobrobit Slobode podrzavam i tu sam na raspolaganju, pomoci cu koliko mogu. Ali ovdje je problem Senad, Cicak i postojeca garnitura kluba koju vecina ne podrzava, iz ovog ili onog razloga, tako da pod ovim okolnostima ce rijetko ko pruziti neku pomoc i pozrtvovanost plaseci se da tako direktno pomazu Senadovom dodatnom bogacenju, a Faraonovom unistavanju kluba, ma kako to neko vidio i shvatao. A dovodjenjem, prvo Jagodica, pa onda jos boljeg Petrovica mi vise vuce na pokusaj izlazenja iz postojece krize, nego li gasenju kluba, samo sto mnoge druge stvari ne funkcionisu na i van terena. Ljudi su u startu podigli sidro zajedno za Azmirom, osudili kluba i Upravu te ne zele dati podrsku, ne pokusavajuci makar da probamo direktno finansirati klub dolaskom na stadion (kupovinom ulaznica i bodrenjem igraca) te zajednickim snagama da krenemo napred. Zato se nadam sto skorijem odlazku postojece garniture kluba pa da vidimo ko ce nas onda voditi i da li ce se posjeta na stadionu popraviti, materijalno stanje kluba, organizacija, navijanje, a ja cu i tada biti uz klub kao sto sam uvijek bio. A da li ce mnogi od vas?


PS. Svaka cast na pobjedi, jos draze mi je sto par mladica je direktno doprinjelo pobjedi, u tom segmentu nam moze pomoci Slavko pa da u buducnosti i pazarimo sta na igracima, u Smajicu sigurno imamo pristojne pare.
Ovo je @Beduin tacno napisao. Tacno kako jeste. Nema ni manje, ni vise.
@Beduin sve stoji ali ko god dođe drugi ista bi bila priča. Ovi sto su digli sidro sa bivšim predsjednikom ne bi podržali nikog drugog i to je to. Cult ovo ono. Znaci isto je Macak ili neki drugi Macak stanje ce ostati isto.
I dok je nas 500-1000 na Tušnju možemo svirat qurcu i udruzenja bez podrske nije to to. @solinas ili neko drugi da napravi udruzenje rekli bi napravio da uzme lovu, Senco ga instalirao da nam soli pamet kazu jedni, a drugi kazu to je Azmir napravio udruzenje i opet zacarani krug.
Dok ne bude dovoljno velika kriticna masa kojoj je klub iskljucivo klub na prvom mjestu nema od nas nista.
Da nas dođe 3000 platimo kartu pa kad je stanje kao sad i predsjednika i igrače držati na Tušnju poslije tekme dok ne kažu istinu. Pojedinci ne mogu nista napraviti osim platiti kartu. Izgleda da samo tako može kod nas.

Edit: Dobro je da se sjeti neko pohvaliti igrača kada odigra dobro. Smajic odigrao extra tekmu da nije dajdzin bilo bi više pohvala sigurno. Todorovića forsirati na ovoj poziciji.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 19 nov 2017, 10:26

admin je napisao/la:Udruženje gradjana je pravni subjekt i mora se registrovati, ali nije komplikovano i ne kosta puno.

http://www.mpr.gov.ba/organizacija_nadl ... gTag=bs-BA

Ono o cemu vi pricate je ono sto se sad moderno zove neformalna grupa gradjana. Od toga nema nikakve koristi osim sto bi se vi lijepo druzili.
Znao sam da si naš :ljepota:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 19 nov 2017, 10:27

sviunapad1010 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:
Beduin je napisao/la: Cuj "registrujete UG i skinete mase" :urnebes: puca mi kita dal me neko zna ili ne, ko hoce upoznace me, ko ima nesto protiv mene javi mi se u inbox i rijesimo to, prosto jednostavno druze.

Svaki prijedlog za dobrobit Slobode podrzavam i tu sam na raspolaganju, pomoci cu koliko mogu. Ali ovdje je problem Senad, Cicak i postojeca garnitura kluba koju vecina ne podrzava, iz ovog ili onog razloga, tako da pod ovim okolnostima ce rijetko ko pruziti neku pomoc i pozrtvovanost plaseci se da tako direktno pomazu Senadovom dodatnom bogacenju, a Faraonovom unistavanju kluba, ma kako to neko vidio i shvatao. A dovodjenjem, prvo Jagodica, pa onda jos boljeg Petrovica mi vise vuce na pokusaj izlazenja iz postojece krize, nego li gasenju kluba, samo sto mnoge druge stvari ne funkcionisu na i van terena. Ljudi su u startu podigli sidro zajedno za Azmirom, osudili kluba i Upravu te ne zele dati podrsku, ne pokusavajuci makar da probamo direktno finansirati klub dolaskom na stadion (kupovinom ulaznica i bodrenjem igraca) te zajednickim snagama da krenemo napred. Zato se nadam sto skorijem odlazku postojece garniture kluba pa da vidimo ko ce nas onda voditi i da li ce se posjeta na stadionu popraviti, materijalno stanje kluba, organizacija, navijanje, a ja cu i tada biti uz klub kao sto sam uvijek bio. A da li ce mnogi od vas?


PS. Svaka cast na pobjedi, jos draze mi je sto par mladica je direktno doprinjelo pobjedi, u tom segmentu nam moze pomoci Slavko pa da u buducnosti i pazarimo sta na igracima, u Smajicu sigurno imamo pristojne pare.
Ovo je @Beduin tacno napisao. Tacno kako jeste. Nema ni manje, ni vise.
@Beduin sve stoji ali ko god dođe drugi ista bi bila priča. Ovi sto su digli sidro sa bivšim predsjednikom ne bi podržali nikog drugog i to je to. Cult ovo ono. Znaci isto je Macak ili neki drugi Macak stanje ce ostati isto.
I dok je nas 500-1000 na Tušnju možemo svirat qurcu i udruzenja bez podrske nije to to. @solinas ili neko drugi da napravi udruzenje rekli bi napravio da uzme lovu, Senco ga instalirao da nam soli pamet kazu jedni, a drugi kazu to je Azmir napravio udruzenje i opet zacarani krug.
Dok ne bude dovoljno velika kriticna masa kojoj je klub iskljucivo klub na prvom mjestu nema od nas nista.
Da nas dođe 3000 platimo kartu pa kad je stanje kao sad i predsjednika i igrače držati na Tušnju poslije tekme dok ne kažu istinu. Pojedinci ne mogu nista napraviti osim platiti kartu. Izgleda da samo tako može kod nas.

Edit: Dobro je da se sjeti neko pohvaliti igrača kada odigra dobro. Smajic odigrao extra tekmu da nije dajdzin bilo bi više pohvala sigurno. Todorovića forsirati na ovoj poziciji.
Vjeruj da se nema sta ni pohvaliti.
To dijete mora prvo poceti da zivi sport inace ce ostati vjeciti talenat. A i klub je tako uredjen i sredjen sutra da ga Barsa hoce kupiti Sloboda ce vidjeti, ako i to,saku maraka. ....
Sve je medjusobno povezano od rezultata na terenu do onog o cemu ja pisem, a to je uredjenje samog kluba iznutra. ...Sjeti se Saida. ...drugi najveci transfer u historiji lige a Sloboda dobila 75 000 maraka. ..tuzno. ..
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

klasik
Postovi: 3976
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 19 nov 2017, 11:10

Dobila je Sloboda puno vise para od Saida, samo dok su se Adem i Sica rastalili to je ostalo u kasi..
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 19 nov 2017, 11:25

Beduin je napisao/la:Ljudi su u startu podigli sidro zajedno za Azmirom, osudili kluba i Upravu te ne zele dati podrsku, ne pokusavajuci makar da probamo direktno finansirati klub dolaskom na stadion (kupovinom ulaznica i bodrenjem igraca) te zajednickim snagama da krenemo napred.
Pa i nije baš, ima nas što dolazimo ali nam se gadi što je u klubu Karić i Jurić npr. Za predsjednika nisam siguran, ali mislim da je i on sličnih osobina.
Naravno nisu oni klub, pa da ne bi dolazio, ali dodjes ostavis pare ljudima za koje znas da su krali tvoj klub, ili u slučaju Denisa ljudi koji uzimaju pare a ne rade ništa za napredak kluba, ili konkretnije ne rade apsolutno ništa.
I onda se još pojave ove priče o neisplaćivanju plata i dovoljno da se zapitaš.
Dosta puta sam rekao nije zbog Azmira, nego je zbog budale sa parama. Druga budala se ne nazire i zbog toga ljudi žele njega. Niko drugi se nije pojavio 2012te da spasi klub gašenja i u tome je caka.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 19 nov 2017, 11:37

Ja opet mislim da je Sloboda veliki potencijal u svakom smislu. Samo treba ulagač ne pozajmljivac. Treba neko ko ce posložiti prvi tim za visoke ciljeve i promociju igraca za prodaju da klub i ulagač zarade. OP raščistiti a ne kao sada gdje dva trenera a zna se ko samo tipuju managerima talentirane igrače vec sa 16-17 godina i prije nego se razvije mladi igrač on je u raljama managera a nije nas tj Slobodin. Da ne pričam o djeci koja su zapostavljena svjesno u odnosu na djecu managera ili roditelja s parama. Zato je taman vrijeme za nekog Babuku koji ulaze pare i nema talova.
U tom slucaju neki Jurić i Karic nisu važni. Bili bi uposlenici koji su ili vrijedni i radni ili nebi bili tu bez emocija
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 19 nov 2017, 11:53

Hitman22 je napisao/la:Ja opet mislim da je Sloboda veliki potencijal u svakom smislu. Samo treba ulagač ne pozajmljivac. Treba neko ko ce posložiti prvi tim za visoke ciljeve i promociju igraca za prodaju da klub i ulagač zarade. OP raščistiti a ne kao sada gdje dva trenera a zna se ko samo tipuju managerima talentirane igrače vec sa 16-17 godina i prije nego se razvije mladi igrač on je u raljama managera a nije nas tj Slobodin. Da ne pričam o djeci koja su zapostavljena svjesno u odnosu na djecu managera ili roditelja s parama. Zato je taman vrijeme za nekog Babuku koji ulaze pare i nema talova.
U tom slucaju neki Jurić i Karic nisu važni. Bili bi uposlenici koji su ili vrijedni i radni ili nebi bili tu bez emocija
Ovo je odličan plan i utopija teska....i sam znas da je tako... Husic kad je zasukao rukave da sredi OP ljudi su mu se u lice smijali....U LICE....oni su Klub za sebe i ulagač im moze k u r a c popusit....ovo o ulagaču a da mu Secer,zdeno, cickovo ulje i lepina kroje kapu je suvislo spominjati...Sve je ovo Husic vec pokusao
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 19 nov 2017, 11:59

Ja im govorim oni su klub poseban imaju statut i sve. Predsjednik Slobode im nemoze naredjivati. Oni su nama pozajmili omladinski pogon. Mi svoj nemamo.
Pa zavedeni su u SD Sloboda kao poseban klub halo.

I jos nesto mozete vi govoriti ne bi ovo radili da ce ugasiti ne bi ono. ...
Ali preslikana kopija OKK sistema. ...
Kada dodje vrijeme I odluce da pokusaju (opet )1919 ce nam predstaviti kao nasljednika blablabla isto sto su uradili Diti. ...
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 19 nov 2017, 12:30

Kakav potencijal, ali realno? Šta to imamo što bi privuklo nekoga? Milonske dugove? Nezavršene tribine i neuslovan stadion? Velike posjete? Dobre igrače i lijepu igru? Jak OP?
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 19 nov 2017, 12:37

Sve se vidjelo jucer na Tusnju. Bilo nas je bas premalo. Necu da kazem da nisam u pravu sto sam bio na utakmici (a i nemaju bas neke finansijke koristi jer imam sezonsku), ali podrzavam i one koji nisu bili jer jedino tako ce se iscrpiti budjelar predcednika i co. , pa kada vide da nema od cega uzimati, valjda odu.
U Slobodu treba da doje pismen predsjednik, strucnjak, koji ce pripremiti klub za nekoga ko ima pare.
Tu spada, jedinstven klub sa omladinskom skolom, koncesija na koristenje stadiona Slobodi bar 40 godina, skupstina u kojoj nece biti politicki postavljenih clanova, niti onih koji samo sjede da popune stolice, tj da se u skupstini glas placa i to podobro, postaviti sa svim zakonskim pravilima prodaju Slobodinih suvenira, postaviti brojace ulaznica, prekinuti prodaju karata pred stadionom, tj. sverc, postaviti kamere i zabraniti ulazak onima koji prave stetu tj. doprinose da klub placa kazne, ugovore praviti sa igracima da menadjeri ne mogu da rade sta zele...
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 19 nov 2017, 12:41

Probisvjet je napisao/la:Sve se vidjelo jucer na Tusnju. Bilo nas je bas premalo. Necu da kazem da nisam u pravu sto sam bio na utakmici (a i nemaju bas neke finansijke koristi jer imam sezonsku), ali podrzavam i one koji nisu bili jer jedino tako ce se iscrpiti budjelar predcednika i co. , pa kada vide da nema od cega uzimati, valjda odu.
U Slobodu treba da doje pismen predsjednik, strucnjak, koji ce pripremiti klub za nekoga ko ima pare.
Tu spada, jedinstven klub sa omladinskom skolom, koncesija na koristenje stadiona Slobodi bar 40 godina, skupstina u kojoj nece biti politicki postavljenih clanova, niti onih koji samo sjede da popune stolice, tj da se u skupstini glas placa i to podobro, postaviti sa svim zakonskim pravilima prodaju Slobodinih suvenira, postaviti brojace ulaznica, prekinuti prodaju karata pred stadionom, tj. sverc, postaviti kamere i zabraniti ulazak onima koji prave stetu tj. doprinose da klub placa kazne, ugovore praviti sa igracima da menadjeri ne mogu da rade sta zele...
Kad već sanjas nemoj stadion od 22000 zaboraviti i grupne faze lige prvaka :urnebes: :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: meecko i 8 gostiju.