FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 11 dec 2017, 21:49

tuzlak1987 je napisao/la:Oni vrijede nesto cim Zrinjski i Sarajevo gledaju da nam ih klepe. Mogu se kladiti da Skahic ode sada u Zrinjski i udje u formu da bi Zrinjski na njemu za godinu dvije zaradio. Prvo i prvo dole se ne bi mogao zafrkavati i ako bi se zafrkavao dobio bi nogu.
Zrinjski i Sarajevo :lol:

e jeste, cim ih oni zele, ono bas vrijede, cak ce nam i odstetu platit... ovim zavrsavam daljnju diskusiju s tobom

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 11 dec 2017, 21:53

Chinaglia je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Oni vrijede nesto cim Zrinjski i Sarajevo gledaju da nam ih klepe. Mogu se kladiti da Skahic ode sada u Zrinjski i udje u formu da bi Zrinjski na njemu za godinu dvije zaradio. Prvo i prvo dole se ne bi mogao zafrkavati i ako bi se zafrkavao dobio bi nogu.
Zrinjski i Sarajevo :lol:

e jeste, cim ih oni zele, ono bas vrijede, cak ce nam i odstetu platit... ovim zavrsavam daljnju diskusiju s tobom
Dobar si ti meni, izjednacavas Skahica i Mehmedagica sa ovim debilima iako sam znas da nisu u istom nivou. Takve kao Skahica su nam vec klepili ovi domaci klubovi i prodavali ih, samo sto je ovaj imao zdravstvenih problema. Ali kada je dolazio imao je potencijal za prodaju.

Tako je bilo i za Mesanovica, nesto nasi pregovarali sa njim kada je propao u Osijeku, sada igra u Evropi.

Inace to za ostetu, nece nama platiti odstetu jer su kod nas levati. Fazon je ukrasti ih za 0 i prodati. A ove nove niti ko pokusava ukrasti niti bi ih mogao prodati pa makar za 50 hiljada.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 11 dec 2017, 21:55

izjednacavam, zato sto je to u konacnici isto, bili oni bolji igraci od drugih ili ne
poenta je da Sloboda nece zaradit na Haretu, Skahi, Grahovcu itd, pa bih volio da mi objasnis kako to Sloboda nece biti u minusu

eto, samo to trazim od tebe... mislim, odgovor je jasan, al ipak bih volio cuti tvoje objasnjenje

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 11 dec 2017, 21:58

Chinaglia je napisao/la:izjednacavam, zato sto je to u konacnici isto, bili oni bolji igraci od drugih ili ne
poenta je da Sloboda nece zaradit na Haretu, Skahi, Grahovcu itd, pa bih volio da mi objasnis kako to Sloboda nece biti u minusu

eto, samo to trazim od tebe... mislim, odgovor je jasan, al ipak bih volio cuti tvoje objasnjenje
Sloboda nije zaradila ni od Pirica koji je otisao u Sloveniju za 2 mil KM. Kako ce onda zaraditi od Mehmedagica i Skahica?
Mi i kada imamo igraca ne znaju ga prodati. Ako Skahica uzme Zrinjski, Zrinjski ce ga i prodati jer ima seme.

Ali zato sigurno znamo da Culuma i Ignjatovica niko uzeti nece. Kod Skahica postoji ta mogucnost kada ima iza sebe dobru upravu. Dok kod Culuma i takvih ne postoji nikakva nada pa makar igrao u klubu sa najsposobnijom upravom.

Skahic je onaj rang igraca za kojeg se boris da ga dovedes, Culum i Ignjatovic oni tipovi igraca koje ti ponude. I tu je razlika. A sada ko ima plan i znanje naci ce angazman Skahicu, ko nema nece ni Ordagicu ni Piricu.

Eto to je odgovor, Sloboda nece ni od Todorovica zaraditi, dobiti ce jedno 50 hiljada simbolicno. Svaki nas igrac je minus, ali sa normalnom upravom bi neki bili plus, a neki sa najsposobnijom opet minus.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 11 dec 2017, 22:01, ukupno mijenjano 1 put.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 11 dec 2017, 22:01

Chini otupio si nabodi ga :kafa:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 11 dec 2017, 22:03

Tuzlak vrati terapiju, bio si dosao u normalu.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 11 dec 2017, 22:06

sviunapad1010 je napisao/la:Tuzlak vrati terapiju, bio si dosao u normalu.
Koji smo na tabeli? Nisam gledao.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 11 dec 2017, 22:06

ja njemu o Slobodi, on meni o Zrinji, Sarajevu itd
nemoj ti izjednacavat Mesanovica i Pirica sa Haretom, Skahom, Grahovcem itd

nemoj se pravit englez, zna se koji igraci imaju talenat i koje mozes prodat, a koji su dobri premijerligaski igraci koje ne mozes prodat

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 11 dec 2017, 22:08

Od Piricevog transfera imamo 5 posto koji se moraju podijeliti sa Gradinom, rece Admir Husaric

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 11 dec 2017, 22:09

Chinaglia je napisao/la:ja njemu o Slobodi, on meni o Zrinji, Sarajevu itd
nemoj ti izjednacavat Mesanovica i Pirica sa Haretom, Skahom, Grahovcem itd

nemoj se pravit englez, zna se koji igraci imaju talenat i koje mozes prodat, a koji su dobri premijerligaski igraci koje ne mozes prodat
I Mesanovic je bio PL igrac prije dvije godine. Ne mozes se ni prodati sa 10. mjesta na tabeli. Zrinjski je sklopio jaku ekipu te mu tako kroz trofeje i nastupe u Evropi stvorio reputaciju.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 11 dec 2017, 22:13

glup si k'o **** **** te bog

Mesanovic i Piric su bili talentovani igraci i to se dalo primijetiti jos u mladim kategorijama

80-90 % lige cine igraci koje ne mozes prodat, od losih, preko prosjeka, pa do dobrih premijerligaskih igraca, tu spadaju Hare, Skaha itd

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 11 dec 2017, 22:15

Chinaglia je napisao/la:glup si k'o **** **** te bog

Mesanovic i Piric su bili talentovani igraci i to se dalo primijetiti jos u mladim kategorijama

80-90 % lige cine igraci koje ne mozes prodat, od losih, preko prosjeka, pa do dobrih premijerligaskih igraca, tu spadaju Hare, Skaha itd
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: pa zar ima neko da je uspio chinija zajebati hahahahaha

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 11 dec 2017, 22:17

Chinaglia je napisao/la:glup si k'o **** **** te bog

Mesanovic i Piric su bili talentovani igraci i to se dalo primijetiti jos u mladim kategorijama

80-90 % lige cine igraci koje ne mozes prodat, od losih, preko prosjeka, pa do dobrih premijerligaskih igraca, tu spadaju Hare, Skaha itd
Jel Samir Memisevic bio talentovan kao Mesanovic i Piric? Kod Sadikovica je dobio odbijenicu da udje u roster, 2014. igrao u Teleoptiku i Bezaniji. A danas u Groningenu. Mislio da 2014. napusti fudbal ali je upao u pravu sredinu, postao kapiten, uzeo trofej, dobio poziv u reprezentaciju i sada je tu gdje jeste.

Da je bio u Slobodi ne bi dogurao nigdje.

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 11 dec 2017, 22:23

tuzlak1987 je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:glup si k'o **** **** te bog

Mesanovic i Piric su bili talentovani igraci i to se dalo primijetiti jos u mladim kategorijama

80-90 % lige cine igraci koje ne mozes prodat, od losih, preko prosjeka, pa do dobrih premijerligaskih igraca, tu spadaju Hare, Skaha itd
Jel Samir Memisevic bio talentovan kao Mesanovic i Piric? Kod Sadikovica je dobio odbijenicu da udje u roster, 2014. igrao u Teleoptiku i Bezaniji. A danas u Groningenu. Mislio da 2014. napusti fudbal ali je upao u pravu sredinu, postao kapiten, uzeo trofej, dobio poziv u reprezentaciju i sada je tu gdje jeste.

Da je bio u Slobodi ne bi dogurao nigdje.
hahahahahahaha koji si ti kralj, znaci Memisevica licno poznajem i ovo sto si ti sad napisao je nevjerovatna kolicina gluposti u par recenica, ali ajd svi smo ovdje vec skontali da ti nije lahko....
Predlazem anketu da i mi biramo kantu godine ti tuzlak bi definitvno bio pobjednik

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 11 dec 2017, 22:24

Sta je glupost? Bio je kod Sadikovica na pripremama i kao kod njega nije prosao. Pa onda otisao u Bijeljinu.

I sta meni nema biti lahko? Mene boli ****, nisam podrzavao ovu upravu od starta, a sada su 10. na tabeli. Trebaju ponuditi objasnjenja oni kojima je od starta dobro sve i koji sve pravdaju. Doslo je dotle da se nakon jedne pobjede ovi koji podrzavaju od starta dizu u nebesa. A kada se izgubi 10 utakmica onda nema neke price, nema kritike. Ceka se jedna pobjeda da se ismijavaju ovi kojima nije dosta borba za opstanak.

Sutra da dovedemo Sisica biti ce prica gdje ste hejteri :lol: U onoj staroj Slobodi bi bio u petoj postavi.

Avatar
Rimes87
Postovi: 2010
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 11 dec 2017, 22:38

Zadnja recenica sve govori. Nostalgija je **** stvar. Nije cudo da su komunjare od nje senule.

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 11 dec 2017, 23:36

SmajilKaric je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
Jel Samir Memisevic bio talentovan kao Mesanovic i Piric? Kod Sadikovica je dobio odbijenicu da udje u roster, 2014. igrao u Teleoptiku i Bezaniji. A danas u Groningenu. Mislio da 2014. napusti fudbal ali je upao u pravu sredinu, postao kapiten, uzeo trofej, dobio poziv u reprezentaciju i sada je tu gdje jeste.

Da je bio u Slobodi ne bi dogurao nigdje.
hahahahahahaha koji si ti kralj, znaci Memisevica licno poznajem i ovo sto si ti sad napisao je nevjerovatna kolicina gluposti u par recenica, ali ajd svi smo ovdje vec skontali da ti nije lahko....
Predlazem anketu da i mi biramo kantu godine ti tuzlak bi definitvno bio pobjednik
Ja mu fino kažem da se vrati na terapiju bio je u normali jedno vrijeme.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 11 dec 2017, 23:38

Poltroncine na block listu :kafa:

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 11 dec 2017, 23:42

Mramore jesi to opet nabo slogasa73 :lol:

Krenuo te prozvati kad vidim odrađeno, već naboden političar demagog.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 11 dec 2017, 23:45

Senco istraj na pravom putu :kafa:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: antisisoja1919 i 28 gostiju.