FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 13 dec 2017, 01:48

Komuljara je napisao/la:Znaci izvini sto smo mu pomogli :)
Svaka cast, samo mi nije jasno sto nema ljutnje prema ovima zbog kojih takvi slucajevi nastaju?

Radovanovicu je kod Husica kada je imao povredu u Slobodi bilo placeno i lijecenje i ugovor do kraja, a dobio je i angazman u Slogi da se vrati u formu.

Avatar
Komuljara
Postovi: 25
Pridružen/a: 07 dec 2017, 06:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Komuljara » 13 dec 2017, 03:28

O cemu lupas, ja samo kazem da su slobodasi na UKC ispostovali Skahica, vise nego ikog drugog. Isto vrijedi za druge. To sa Jasminom u krevetu sam raspravljaj :)

Samo Sloboda
#SamoSloboda
#UključiMozak

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Saltsity » 13 dec 2017, 03:34

Pa sta ako si ga ispostovao, to ce on da halal plate i sve zbog tog sto ga neko lijecio, pazi sada radeci svoj posao. ....I zbog toga njemu na cast je li......
Momak trazi svoje pare i ima pravo.
E pazi sada ,sa njim se trebao raskinuti ugovor jos ljetos jer momak kako je dosao ne znam je li odigrao posteno par utakmica.
To je uprava kriva jer su glupi i nesposobni a ne on sto trazi svoje pare. Jesu li zaradjene ili nisu necemo diskutovati.
FK Sloboda Tuzla

Avatar
Komuljara
Postovi: 25
Pridružen/a: 07 dec 2017, 06:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Komuljara » 13 dec 2017, 03:45

Skahic je primao platu godinu dana iako je bio bolestan. Svi su mu izlazili u susret u lijecenju. Ako nije sve ro valjalo neka ide.
#SamoSloboda
#UključiMozak

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 13 dec 2017, 08:17

Skaha je extra decko. Nece on nigdje. Bogu hvala da je ozdravio i da je spreman.
Ovo sto laje Tuzlak ne treba se obazirati. Njemu njegovo mišljenje.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 13 dec 2017, 08:28

Nek nam je dragi bog na pomoci..
Sa ovim prelascima in/out cemo znati na cemu smo, definitivno..
Znam da nije tema, ali su sa kosarkom pokazali da ne znaju..

Avatar
Mortus
Postovi: 1746
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 13 dec 2017, 09:16

Beduin je napisao/la:Izgubis besplatno najboljeg golmana lige i reprezentativca drzave, zatim vjerovatno gubis i ponajboljeg igraca lige (Ordagica) besplatno, a samo od njih dvojice si mogao zaraditi dovoljno da guras narednu sezonu vise nego solidno i pravis nove igrace za buducnost. Ovako shvatis da ni ne zasluzujes opstanak u ligi i neku j3benu borbu nizasta, i tako iz sezonu u sezonu, titula ni na vidiku, minus budzetski sve veci i veci, a tim napusta kad ko i kako pozeli a da mi dobijemo samo kitu, izvara nas ko pozeli. Uceraj i ligi i klubu ba vise. Otici ce Senad, doci ce neki novi Senad, ja cu imati sijedu kosu i dijete koje ce se zivcirati kao sto to i ja radim decenijama, a sela ce osvajati pehare.
Ma da su samo hodali po ovim većim regionalnim klubovima tipa Dinamo, Maribor, Partizan i Zvezda, a da ne pričam o recimo austrijskim švicarskim, turskim i sličnim klubovima koji imaju pristojnu lovu (jer očigledno je da se sa puno večim klubovima i ligama tako ne radi ) i nudili im Ordagića, recimo za 200 hiljada eura, uspjeli bi ga negdje prodat, niko im ne bi zamjerio. jer u ovoj situaciji da nam sad neko pinudi 10 hiljada za Ordagu, valjalo bi nam uzet, jer svakako ode džaba.

Isto i za Pirića, doduše on ima menedžera, ali koji je prgav i morali su znati da će nas naguzit kao i inače što radi. Tu se nisu smjeli zezat zbog 200 KM.
i zbog Pirića me niko ne može ubijediti u suprotno od toga da SENAD TIKVA, ZDENO LOPOVČINA i DENIS ČIČKOVO ULJE VIBER nisu imali neki tal od Husarinog profita,barem po 10 milja svaki od njih samo da se desi što se desilo.

FUJ FUJEVA je ova Uprava, i nabijem na onu stvar onoga ko kaže da su oni popravili stanje u klubu.
ništa oni nisu uradili bolje nego što je bilo. jedino što su zaustavili egzodus igrača, ali doveli su panjeve. sveje isto kao prije.
IGRAČA KOJI JE ZLATNA KOKA (ne forumaš naš :mrgreen: ) ne znaju prodat za 10 maraka
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 13 dec 2017, 09:37

Komuljara je napisao/la:
Aerials je napisao/la:
Komuljara je napisao/la: Pa obzirom da je moderator napokon skontao svijetlu stranu i da njegove prijetnje su bile bespredmetne, imam pravo ovdje diskutirati. Ti kršiš pravila sa tjeranjem forumaša sa foruma. A psihologa sebi zabij gdje god hoces, nismo na terapiji.
Ne tjeram te, samo ti opisujem tvoje ponašanje na ovoj temi, isto ponašanje koje si imao i na ko zna koliko prethodnih profila, a ponašanje koje nije nimalo lijepo, što potvrđuje tvoja zadnja rečenica kojom si pokazao kakvo si ti dno od osobe.
Ti očito imaš nekih problema, ili ti je Jasmin nešto u rodu, Senad, nešto tako, ili si jedan obični troll koji nema šta ovdje tražiti, jer da ti hoćeš normalno diskutovati, iste stvari se ne bi stalno ponavljale s tvoje strane.
Isprazna si. Tvoja diskusija ovdje je sljedeca: ako dodjem izgubicemo, ako ne dodjem pobijedicemo, a mozda ko zna. Kako rekoh, isprazna si.
Ja se trenutno držim po strani i samo čitam temu jer nisam insajder koji barata kojekakvim informacijama i krije ih, samo sam obični navijač i nemam šta posebno i pametno za reći što već prije nije rečeno za stanje u klubu. Ne mogu da ponavljam istu priču, ne vidim svrhu, jedino ako tebi treba te stvari ponavljati ukoliko nisi iz prve shvatio.
Budi i ti pametan, ako možeš, i kad nemaš šta pametno reći, sjedi i čitaj, nemoj vrijeđati ljude što se ne slažu s tobom.
Ne znam koji đavo ti ovo opet i pišem, mislim da sam ti svaki account citirala i skoro iste svari pisala, to sve govori o tvojim postovima.
Ovdje moje repliciranje tebi prestaje, foe si mi kao i svaki tvoj prethodni account. Ti nastavi sa direktnim i indirektnim vrijeđanjem, da vidimo dokle ćeš. :salut:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 13 dec 2017, 10:30

Nema tu nekih posebnih insajdera.
Insajderski je bilo ono sa vibera :lol: :(
Kod nas je insajderska informacija i kad se kaze nesto sto bi trebalo da spada u kategoriju transparentnosti a ne da se krije ko guja od očiju.
Od insajderskih informacija samo nas glava moze zaboliti zbog cjelokupne situacije u i oko kluba.
A to vec manje vise svi znamo otprilike.
Ova nagadjanja tipa koji igrac ide koji ostaje nisu insajderske informacije, jer se cesto pokazu netacnim..A i nisu toliko bitna u odnosu na vaznije informacije koje bi trebali iz kluba dobijati a ne dobijamo.
Mene bi dobili samo jednom stvari, transparentnoscu.
I da se kaze sta je tacno plan i cilj, da vidimo ozibljnost i iskrenost u tom radu..
Ili da sute o svemu al da to opravdaju rezultatima.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 13 dec 2017, 11:03

Aerials je napisao/la:
Komuljara je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Pa opet komunista? :rol:
Čovječe dragi kako ti ne dosadi više. Sve što radiš je citiraš druge, ili im se indirektno obraćaš i na neki način ismijavaš postove i vrijeđaš forumaše koji su ih napisali.
Imaš besplatno psihologa, znaš, ne treba te biti stid otići i popričati s nekim vezano za tvoj problem.
Pa obzirom da je moderator napokon skontao svijetlu stranu i da njegove prijetnje su bile bespredmetne, imam pravo ovdje diskutirati. Ti kršiš pravila sa tjeranjem forumaša sa foruma. A psihologa sebi zabij gdje god hoces, nismo na terapiji.
Ne tjeram te, samo ti opisujem tvoje ponašanje na ovoj temi, isto ponašanje koje si imao i na ko zna koliko prethodnih profila, a ponašanje koje nije nimalo lijepo, što potvrđuje tvoja zadnja rečenica kojom si pokazao kakvo si ti dno od osobe.
Ti očito imaš nekih problema, ili ti je Jasmin nešto u rodu, Senad, nešto tako, ili si jedan obični troll koji nema šta ovdje tražiti, jer da ti hoćeš normalno diskutovati, iste stvari se ne bi stalno ponavljale s tvoje strane.
Kako ces tako bolan jednoj djevojci govoriti? Odvratnice jedan, gurni saku u gace sebi i provuci si prst izmedju guzova, pa pomirisi. To je tvoj pravi identitet, ni manje ni vise
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 13 dec 2017, 11:13

Sariel1987 je napisao/la:Nema tu nekih posebnih insajdera.
Insajderski je bilo ono sa vibera :lol: :(
Kod nas je insajderska informacija i kad se kaze nesto sto bi trebalo da spada u kategoriju transparentnosti a ne da se krije ko guja od očiju.
Od insajderskih informacija samo nas glava moze zaboliti zbog cjelokupne situacije u i oko kluba.
A to vec manje vise svi znamo otprilike.
Ova nagadjanja tipa koji igrac ide koji ostaje nisu insajderske informacije, jer se cesto pokazu netacnim..A i nisu toliko bitna u odnosu na vaznije informacije koje bi trebali iz kluba dobijati a ne dobijamo.
Mene bi dobili samo jednom stvari, transparentnoscu.
I da se kaze sta je tacno plan i cilj, da vidimo ozibljnost i iskrenost u tom radu..
Ili da sute o svemu al da to opravdaju rezultatima.
Slažem se i ja da trebaju biti transparentni, ako propadamo, dugujemo, da barem to znamo. Ne znam čemu mazanje očiju kad i pored toga vidimo svi koliko je katastrofalno stanje u klubu.
Meni je ovih mahalskih priča preko glave, svako nešto kao zna, a niko veze nema. Ili ovih priča kako se sprema "nešto", a niko da kaže šta je to nešto.
Ovo koji nam igrači dolaze i odlaze nemam šta ni komentarisati, čini mi se da to ni sami igrači ne znaju još.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 13 dec 2017, 11:13

Na stranu sve, ali grozno ophodjenje prema jedinoj djevojci na nasem pdf.u.
Umjesto da je drzimo ko malo vode na dlanu i da izbjegavamo neotrebnu polemiku s njom , sta god rekla, a navijacica je slobode, svakako nece nista protiv svetinje pricat..ccc
PLus raja je, meni je pomogla par puta prilikom boravka u banovicima.
Aerials ima moj respekt..
Komuljaro trebao bi se izvinuti aerials, nema smisla stvarno, a i sramota za nas ostale crvene na temi.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 13 dec 2017, 11:16

Ma pustite njega, više puta je pokazao kakva je osoba. Ne smeta meni ovo što on govori, shvatam da je uvrijeđen mojim postom pa pokušava da vrati istom mjerom. Gore mi je što tamo na temi OKK čovjeka naziva majmunom bez razloga nego ovo što je meni rekao. :facepalm:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 13 dec 2017, 11:21

sreca pa to ne pratim :lol:
mislim dzaba da vas trujem, kad ne zelim samog sebe,
da trujem negativom jelte..

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 13 dec 2017, 12:32

Komuljara je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:Na stranu sve, ali grozno ophodjenje prema jedinoj djevojci na nasem pdf.u.
Umjesto da je drzimo ko malo vode na dlanu i da izbjegavamo neotrebnu polemiku s njom , sta god rekla, a navijacica je slobode, svakako nece nista protiv svetinje pricat..ccc
PLus raja je, meni je pomogla par puta prilikom boravka u banovicima.
Aerials ima moj respekt..
Komuljaro trebao bi se izvinuti aerials, nema smisla stvarno, a i sramota za nas ostale crvene na temi.
Izvinjenje ce stici kada se i ona izvine za vrijedjanje. Ugledala se na Solinasa i Probisvjeta pa pocela i ona vrijedjati. Ako joj se ne svidja sta pisem, neka ignorise. A to sto je "dama", ne pravda je da moze vrijedjati. Lijep pozdrav.
Pratim te ;)
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 13 dec 2017, 13:04

Mramore jesi mi vidio sta za ono?

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 13 dec 2017, 13:15

Komuljara je napisao/la:Kako smo i navikli, Mramor :)
E Mramor, nadodjosmo polako većinom na ono sto sam pisao vec godinu i zbog cega mi je prijeceno batinama i zbog cega sam vrijedjan kao niko ovdje. Karma :)
Prijavio sam ti Saltsitija jer me je nazvao debilom i psovao :)
Bilo je obostranog vrijeđanja, pratio sam šta se pisalo ;) Pripazite malo sad, upozoreni ste :kafa:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
Amelija
Postovi: 171
Pridružen/a: 04 jun 2017, 20:07
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Amelija » 13 dec 2017, 13:20

Kako upozoreni kada si me banovao :)
#SamoSloboda
#SamiProtivSvih
#UključiteMozak

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 13 dec 2017, 13:21

Mramore, zar nisu dupli profili zabranjeni?
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 13 dec 2017, 13:55

Aerials je napisao/la:Mramore, zar nisu dupli profili zabranjeni?
Jesu, ode mu i ovaj :wave: :kafa:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.