FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 16 jan 2018, 14:28

Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 16 jan 2018, 14:43

Obradovic blize nama nego Pitarima
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 16 jan 2018, 14:50

Prije završnih glanc priprema bi trebali sklopit igračku križaljku.Pa onda za Tursku.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 16 jan 2018, 14:52

Kako su smutili Ivetica,zaista ne znam.....I pored sveg haosa u klubu,minusa u stotinama hiljada, ko fol pregovaraju sa par zvucnih imena.
Prica se da je Obradovic na korak od potpisa....
Da li ce ih izvarati i ostaviti klub u dodatnim dugovima ili se ipak iza brda valja nesto drugo.......Kako god saznacemo najdalje do ljeta...
Obradovic,Ivetic pojacanja su za svaki klub u BiH...pogotovo ekipu koja sanja o kupu...I opstanku u isto vrijeme.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 16 jan 2018, 15:03

Renato trenira sa Slobodom dok ne nadje angazman...

Kod: Označi sve

Povratnik u crveno-crni dres, Perica Ivetić koji je prvo zvanično pojačanje Slobode u zimskom prelaznom roku, dobio je čast da kao kapiten predvodi Slobodu u nastavku sezone.

- Šef me odabrao za kapitena i ja mislim da je to, prije svega, jedna velika čast, predvoditi jednu ekipu i biti kapiten kluba kao što je Sloboda Tuzla. Ja mogu obećati sa svoje strane, da ću maksimalno, profesionalno izvršavati sve svoje obaveze i da ću se sada još više posvetiti cjelokupnoj ekipi , da motivišem mlađe igrače, da budem primjer u radu i da jednostavno izvučem iz njih maksimum te da starije igrače motivišem i da svi budemo jedna cjelina pred koju je postavljen jasan cilj, a to je opstanak u ligi. Jednostavno, sada se Sloboda nalazi na jednom mjestu, koje je sramota svih nas, jer Slobodi je uvijek mjesto u Ligi za prvaka i među prva tri ili četiri kluba u Bosni i Hercegovini, rekao je Perica Ivetić.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 16 jan 2018, 15:12

solinas je napisao/la:
Kako su smutili Ivetica,zaista ne znam.....I pored sveg haosa u klubu,minusa u stotinama hiljada, ko fol pregovaraju sa par zvucnih imena.
Prica se da je Obradovic na korak od potpisa....
Da li ce ih izvarati i ostaviti klub u dodatnim dugovima ili se ipak iza brda valja nesto drugo.......Kako god saznacemo najdalje do ljeta...
Obradovic,Ivetic pojacanja su za svaki klub u BiH...pogotovo ekipu koja sanja o kupu...I opstanku u isto vrijeme.
uskoro ce biti skupstina, novi statut ce biti usvojen, Kurevic i Senco su obecali svu mogucu logisticku podrsku, tako da, vidjeti cemo, sam statut je najbitniji, a dovodjenje Ivetica i povezivanje s ovim igracima govore kako ide nabolje il bar tako djeluje

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 16 jan 2018, 15:13

solinas je napisao/la:Kako su smutili Ivetica,zaista ne znam.....I pored sveg haosa u klubu,minusa u stotinama hiljada, ko fol pregovaraju sa par zvucnih imena.
Prica se da je Obradovic na korak od potpisa....
Da li ce ih izvarati i ostaviti klub u dodatnim dugovima ili se ipak iza brda valja nesto drugo.......Kako god saznacemo najdalje do ljeta...
Obradovic,Ivetic pojacanja su za svaki klub u BiH...pogotovo ekipu koja sanja o kupu...I opstanku u isto vrijeme.
Ako dođe Obradovic treba nam neko da nadomjesti Ordagu. Pouzdati se da ce proraditi Osmanagic rizicno. U sredini nam škripi pravo. Treba nam Rustem i jos jedan. Pominjali su Mijica i Galesica. Sta je sa ovim Bahticem na probi, ostaje li? Uglavnom do 24. i Turske treba imati ekipu. Poslije toga samo neko bas zvučno pojačanje može.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 16 jan 2018, 15:16

Chinaglia je napisao/la:
solinas je napisao/la:
Kako su smutili Ivetica,zaista ne znam.....I pored sveg haosa u klubu,minusa u stotinama hiljada, ko fol pregovaraju sa par zvucnih imena.
Prica se da je Obradovic na korak od potpisa....
Da li ce ih izvarati i ostaviti klub u dodatnim dugovima ili se ipak iza brda valja nesto drugo.......Kako god saznacemo najdalje do ljeta...
Obradovic,Ivetic pojacanja su za svaki klub u BiH...pogotovo ekipu koja sanja o kupu...I opstanku u isto vrijeme.
uskoro ce biti skupstina, novi statut ce biti usvojen, Kurevic i Senco su obecali svu mogucu logisticku podrsku, tako da, vidjeti cemo, sam statut je najbitniji, a dovodjenje Ivetica i povezivanje s ovim igracima govore kako ide nabolje il bar tako djeluje
Chini ne vjerujem da ce na ovoj najavljenoj skupstini za mjesec dana usvojiti statut. Mislim da ce dati neke smjernice i formirati tim da radi na tome do ljeta i da ovaj UO ostaje do kraja sezone. Statut nam je broj 1 da se rijesi kvalitetno. Da se ne desi Čelik br 2.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 16 jan 2018, 15:20

sviunapad1010 je napisao/la:Chini ne vjerujem da ce na ovoj najavljenoj skupstini za mjesec dana usvojiti statut. Mislim da ce dati neke smjernice i formirati tim da radi na tome do ljeta i da ovaj UO ostaje do kraja sezone. Statut nam je broj 1 da se rijesi kvalitetno. Da se ne desi Čelik br 2.
da, tako je... ma samo neka kvalitetno to odrade, ako je Kurevic (Faraonov covjek) predlozio, izgleda da im je doslo iz dupeta u glavu

Kod: Označi sve

Na prijedlog predsjednika Skupštine FK “Sloboda” Tuzla, Kemala Kurevića predloženo je formiranje radne grupe koja će u narednom periodu raditi na usvajanju Pravilnika o  izmjenama i dopunama Statuta FK “Sloboda” Tuzla kojim će se omogućiti ulazak investitora te zakonski omogućio ulazak stranog i domaćeg kapitala, što su članovi Skupštine podržali.

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 16 jan 2018, 15:24

Chinaglia je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Chini ne vjerujem da ce na ovoj najavljenoj skupstini za mjesec dana usvojiti statut. Mislim da ce dati neke smjernice i formirati tim da radi na tome do ljeta i da ovaj UO ostaje do kraja sezone. Statut nam je broj 1 da se rijesi kvalitetno. Da se ne desi Čelik br 2.
da, tako je... ma samo neka kvalitetno to odrade, ako je Kurevic (Faraonov covjek) predlozio, izgleda da im je doslo iz dupeta u glavu

Kod: Označi sve

Na prijedlog predsjednika Skupštine FK “Sloboda” Tuzla, Kemala Kurevića predloženo je formiranje radne grupe koja će u narednom periodu raditi na usvajanju Pravilnika o  izmjenama i dopunama Statuta FK “Sloboda” Tuzla kojim će se omogućiti ulazak investitora te zakonski omogućio ulazak stranog i domaćeg kapitala, što su članovi Skupštine podržali.
Puno im je izdvajati ova sredstva za klub koja sad izdvajaju. Tako njima jedino dolazi iz dupeta u glavu.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 16 jan 2018, 15:46

sviunapad1010 je napisao/la:
solinas je napisao/la:Kako su smutili Ivetica,zaista ne znam.....I pored sveg haosa u klubu,minusa u stotinama hiljada, ko fol pregovaraju sa par zvucnih imena.
Prica se da je Obradovic na korak od potpisa....
Da li ce ih izvarati i ostaviti klub u dodatnim dugovima ili se ipak iza brda valja nesto drugo.......Kako god saznacemo najdalje do ljeta...
Obradovic,Ivetic pojacanja su za svaki klub u BiH...pogotovo ekipu koja sanja o kupu...I opstanku u isto vrijeme.
Ako dođe Obradovic treba nam neko da nadomjesti Ordagu. Pouzdati se da ce proraditi Osmanagic rizicno. U sredini nam škripi pravo. Treba nam Rustem i jos jedan. Pominjali su Mijica i Galesica. Sta je sa ovim Bahticem na probi, ostaje li? Uglavnom do 24. i Turske treba imati ekipu. Poslije toga samo neko bas zvučno pojačanje može.
Ako dodje Obradovic, na tu ekipu treba nam desni bek i jedan vezni kvalitetan......I nista vise.
Bila bi ekipa za opstanka. Svakako ne vjerujem u kup i da dovedu "Husiceve zvjezdice"...znas kakvi smo sa kupom. ..na vi...haha
Ne treba se trositi bezveze, ....
Ne kazem da nam treba Bekric,ali treba nam znalac,neko ko zna podvaliti loptu.
Osmanagic ne zna jbg...meni je prespor....vise je defanzivno orjentisan...moje misljenje samo...
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 16 jan 2018, 15:59

solinas je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:
solinas je napisao/la:Kako su smutili Ivetica,zaista ne znam.....I pored sveg haosa u klubu,minusa u stotinama hiljada, ko fol pregovaraju sa par zvucnih imena.
Prica se da je Obradovic na korak od potpisa....
Da li ce ih izvarati i ostaviti klub u dodatnim dugovima ili se ipak iza brda valja nesto drugo.......Kako god saznacemo najdalje do ljeta...
Obradovic,Ivetic pojacanja su za svaki klub u BiH...pogotovo ekipu koja sanja o kupu...I opstanku u isto vrijeme.
Ako dođe Obradovic treba nam neko da nadomjesti Ordagu. Pouzdati se da ce proraditi Osmanagic rizicno. U sredini nam škripi pravo. Treba nam Rustem i jos jedan. Pominjali su Mijica i Galesica. Sta je sa ovim Bahticem na probi, ostaje li? Uglavnom do 24. i Turske treba imati ekipu. Poslije toga samo neko bas zvučno pojačanje može.
Ako dodje Obradovic, na tu ekipu treba nam desni bek i jedan vezni kvalitetan......I nista vise.
Bila bi ekipa za opstanka. Svakako ne vjerujem u kup i da dovedu "Husiceve zvjezdice"...znas kakvi smo sa kupom. ..na vi...haha
Ne treba se trositi bezveze, ....
Ne kazem da nam treba Bekric,ali treba nam znalac,neko ko zna podvaliti loptu.
Osmanagic ne zna jbg...meni je prespor....vise je defanzivno orjentisan...moje misljenje samo...
Slavko trazi desnog beka, 2 vezna i napadaca.
grijesis za Osmanagica on bas nije defanzivno orijentisan.

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 16 jan 2018, 16:25

Osmanagic bi mogao proraditi na proljece, imat ce vise prostora u organizaciji napada
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 16 jan 2018, 16:31

intercontinental je napisao/la:Osmanagic bi mogao proraditi na proljece, imat ce vise prostora u organizaciji napada
Zbog tog mogao bi proraditi treba jos neko u vezi.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 16 jan 2018, 16:34

solinas je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:
solinas je napisao/la:Kako su smutili Ivetica,zaista ne znam.....I pored sveg haosa u klubu,minusa u stotinama hiljada, ko fol pregovaraju sa par zvucnih imena.
Prica se da je Obradovic na korak od potpisa....
Da li ce ih izvarati i ostaviti klub u dodatnim dugovima ili se ipak iza brda valja nesto drugo.......Kako god saznacemo najdalje do ljeta...
Obradovic,Ivetic pojacanja su za svaki klub u BiH...pogotovo ekipu koja sanja o kupu...I opstanku u isto vrijeme.
Ako dođe Obradovic treba nam neko da nadomjesti Ordagu. Pouzdati se da ce proraditi Osmanagic rizicno. U sredini nam škripi pravo. Treba nam Rustem i jos jedan. Pominjali su Mijica i Galesica. Sta je sa ovim Bahticem na probi, ostaje li? Uglavnom do 24. i Turske treba imati ekipu. Poslije toga samo neko bas zvučno pojačanje može.
Ako dodje Obradovic, na tu ekipu treba nam desni bek i jedan vezni kvalitetan......I nista vise.
Bila bi ekipa za opstanka. Svakako ne vjerujem u kup i da dovedu "Husiceve zvjezdice"...znas kakvi smo sa kupom. ..na vi...haha
Ne treba se trositi bezveze, ....
Ne kazem da nam treba Bekric,ali treba nam znalac,neko ko zna podvaliti loptu.
Osmanagic ne zna jbg...meni je prespor....vise je defanzivno orjentisan...moje misljenje samo...
Solinas i ta ekipa sto kazes "zvjezdice" kad su dovedeni nije se ocekivalo da ce napraviti neki poseban rezultat. Na kraj nas je kostalo losa procjena i bitka na dvije strane sa 13 igraca u rosteru, ali nisu nam bila ocekivanja da cemo tako odigrati tu sezonu.

A kup, jednom mora i nama krenuti :D

Ako dovedu Obradovića, Galesica i Rustemovica možemo se potući za kup. Desni bek nemam pojma nikog ne spominju, bio je neki iz Istre u melji ali nisu dogovorili. Vjerovatno skup.

Todorovic bio na probi nije zadovoljio.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
harry_90
Postovi: 19786
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 16 jan 2018, 16:45

Sta je sa Efendica pisalo se da je moguc njegov povratak u klub ?
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 16 jan 2018, 16:56

@sviunapad spominjali su i nekog iz Javora za desnog beka.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 16 jan 2018, 17:38

nista od Galesica, nece covjek da ide od kuce, tako da ide u Krupu
jedna opcija manje, idemo dalje

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 16 jan 2018, 17:40

harry_90 je napisao/la:Sta je sa Efendica pisalo se da je moguc njegov povratak u klub ?
Efe ostaje u Slogi.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 16 jan 2018, 18:27

Chinaglia je napisao/la:nista od Galesica, nece covjek da ide od kuce, tako da ide u Krupu
jedna opcija manje, idemo dalje
Sta god da je idemo dalje. Mozda i nasi nece da potpisu takvog igraca na 6 mjeseci. Treba otici na ovu prijateljsku da vidimo sta Ćelo sprema.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.