FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 18 jan 2018, 14:53

Svi smo se nekako prepali tog Čelika, polako ljudi.Lopta je okrugla.Na stranu doveli su dobrog trenera, dovest će sigurno dobre igrače,ali ko im opet garantuje da će opstat. Znate i sami kakva je ova naša kaljuža.Jedino ovaj Vitez je haman otpisan, jer su u rasulu.Mi sami sebi nismo jasni, da nam je na kup napast, a vamo pod upitnikom opstanak.Sam je i Sampras rekao da mu je prioritet ostati u ligi.Ne vjerujem da bi se doveo u situaciju , da ispadne sa Slobodom iz lige, naravno ako dočeka kraj ove sezone na našoj klupi.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 18 jan 2018, 15:55

HPCompaq je napisao/la:Svi smo se nekako prepali tog Čelika, polako ljudi.Lopta je okrugla.Na stranu doveli su dobrog trenera, dovest će sigurno dobre igrače,ali ko im opet garantuje da će opstat. Znate i sami kakva je ova naša kaljuža.Jedino ovaj Vitez je haman otpisan, jer su u rasulu.Mi sami sebi nismo jasni, da nam je na kup napast, a vamo pod upitnikom opstanak.Sam je i Sampras rekao da mu je prioritet ostati u ligi.Ne vjerujem da bi se doveo u situaciju , da ispadne sa Slobodom iz lige, naravno ako dočeka kraj ove sezone na našoj klupi.
Doveli su Slavena Musu, kakvog dobrog trenera?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 18 jan 2018, 16:03

Sad ide dio sezone ko ima vise novca taj i ostaje u ligi,teren nece biti mjerilo,vec izvan terena ce se odlucivat ko ide u federalnu,a ko ostaje u ligi ;)
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 18 jan 2018, 16:20

Penaltiky je napisao/la:
HPCompaq je napisao/la:Svi smo se nekako prepali tog Čelika, polako ljudi.Lopta je okrugla.Na stranu doveli su dobrog trenera, dovest će sigurno dobre igrače,ali ko im opet garantuje da će opstat. Znate i sami kakva je ova naša kaljuža.Jedino ovaj Vitez je haman otpisan, jer su u rasulu.Mi sami sebi nismo jasni, da nam je na kup napast, a vamo pod upitnikom opstanak.Sam je i Sampras rekao da mu je prioritet ostati u ligi.Ne vjerujem da bi se doveo u situaciju , da ispadne sa Slobodom iz lige, naravno ako dočeka kraj ove sezone na našoj klupi.
Doveli su Slavena Musu, kakvog dobrog trenera?
Dobar je Musa trener, za naše uslove.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 jan 2018, 16:23

Penaltiky je napisao/la:
HPCompaq je napisao/la:Svi smo se nekako prepali tog Čelika, polako ljudi.Lopta je okrugla.Na stranu doveli su dobrog trenera, dovest će sigurno dobre igrače,ali ko im opet garantuje da će opstat. Znate i sami kakva je ova naša kaljuža.Jedino ovaj Vitez je haman otpisan, jer su u rasulu.Mi sami sebi nismo jasni, da nam je na kup napast, a vamo pod upitnikom opstanak.Sam je i Sampras rekao da mu je prioritet ostati u ligi.Ne vjerujem da bi se doveo u situaciju , da ispadne sa Slobodom iz lige, naravno ako dočeka kraj ove sezone na našoj klupi.
Doveli su Slavena Musu, kakvog dobrog trenera?
Musa je Guardiola izgleda nekim :rol: Najzvučnije pojačanje od ova 3 dosad Đelmić treba im jos 10 igrača. Ako nam do kraja bude Čelik u ovom stanju konkurent treba nas ugasit. Da se razumijemo nemam ništa protiv Čelika volio bi da ostanu u ligi, ali realno ja ne znam kako oni uopste dobiju licencu za takmičenje. Mi na njihovom mjestu licencu za PL ne bi dobili sigurno.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 18 jan 2018, 16:26

HPCompaq je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:
HPCompaq je napisao/la:Svi smo se nekako prepali tog Čelika, polako ljudi.Lopta je okrugla.Na stranu doveli su dobrog trenera, dovest će sigurno dobre igrače,ali ko im opet garantuje da će opstat. Znate i sami kakva je ova naša kaljuža.Jedino ovaj Vitez je haman otpisan, jer su u rasulu.Mi sami sebi nismo jasni, da nam je na kup napast, a vamo pod upitnikom opstanak.Sam je i Sampras rekao da mu je prioritet ostati u ligi.Ne vjerujem da bi se doveo u situaciju , da ispadne sa Slobodom iz lige, naravno ako dočeka kraj ove sezone na našoj klupi.
Doveli su Slavena Musu, kakvog dobrog trenera?
Dobar je Musa trener, za naše uslove.
Musa jednom ispo s Goskom, sjebo Siroki, ispasce Vitez. Mogo bi bit prvi trener u historiji koji je vodio dva tima koja su ispala.

Prevara od trenera.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 18 jan 2018, 16:26

dani prolaze, pojacanja niđe :kafa: #samokazem

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 jan 2018, 16:27

Ceka se Obradović. :kafa:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 18 jan 2018, 16:30

Jaha potpisao za Slaven :kafa:

Avatar
Mortus
Postovi: 1750
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 18 jan 2018, 16:36

HPCompaq je napisao/la:Svi smo se nekako prepali tog Čelika, polako ljudi.Lopta je okrugla.Na stranu doveli su dobrog trenera, dovest će sigurno dobre igrače,ali ko im opet garantuje da će opstat. Znate i sami kakva je ova naša kaljuža.Jedino ovaj Vitez je haman otpisan, jer su u rasulu.Mi sami sebi nismo jasni, da nam je na kup napast, a vamo pod upitnikom opstanak.Sam je i Sampras rekao da mu je prioritet ostati u ligi.Ne vjerujem da bi se doveo u situaciju , da ispadne sa Slobodom iz lige, naravno ako dočeka kraj ove sezone na našoj klupi.

A KOMBINACIJA ISPADANJE IZ LIGE UZ OSVOJEN KUP ? :kafa:
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 jan 2018, 16:47

Mortus je napisao/la:
HPCompaq je napisao/la:Svi smo se nekako prepali tog Čelika, polako ljudi.Lopta je okrugla.Na stranu doveli su dobrog trenera, dovest će sigurno dobre igrače,ali ko im opet garantuje da će opstat. Znate i sami kakva je ova naša kaljuža.Jedino ovaj Vitez je haman otpisan, jer su u rasulu.Mi sami sebi nismo jasni, da nam je na kup napast, a vamo pod upitnikom opstanak.Sam je i Sampras rekao da mu je prioritet ostati u ligi.Ne vjerujem da bi se doveo u situaciju , da ispadne sa Slobodom iz lige, naravno ako dočeka kraj ove sezone na našoj klupi.

A KOMBINACIJA ISPADANJE IZ LIGE UZ OSVOJEN KUP ? :kafa:
Haj ti malo u predgrađe pa se sprdaj tamo. :kafa:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 jan 2018, 16:55

Kod: Označi sve

Junior Slobode, Saša Maksimović potpisao je danas ugovor sa FK “Sloboda” Tuzla koji će ovog mladog talentovanog fudbalera na Tušnju zadržati do 2020.

Maksimović, koji je rođen u decembru 1999. godine, u proteklom periodu nastupao je za U-19 kategoriju FK “Sloboda” Tuza koja se takmiči u Premijer omladinskoj ligi BiH U-19, i sa 13 postignutih golova, nabolji je strijelac juniora Slobode u polusezoni 2017./2018. Ovaj mladi fudbaler Slobode, dobrim nastupima je zavrijedio poziv selektora U-19 reprezentacije BiH koja se kvalifikovala u elitni krug kvalifikacija za EP do 19 godina. Ovim potezom, Upravni odbor FK “Sloboda” Tuzla, dodatno je osigurao budućnost kluba koji u svom timu ogroman broj mladih i talentovanih fudbalera. Pored Maksimovića, novi ugovor sa Slobodom potpisao Adnan Salihović koji je produžio saradnju sa crveno-crnim do ljeta 2019. godine. Salihović je dugogodišnji stanovnik Rudarske 2, prilikom čega je dao veliki doprinos FK “Sloboda” Tuzla. Prvi asistent šefa stručnog štaba FK “Sloboda” Tuzla, Amir Spahić, također je produžio saradnju sa Slobodom za godinu dana. Spahić je nedavno stekao trenersku UEFA Pro licencu, odbranivši diplomski rad o temi “Analiza rada menadžmenta, organizacije stručnog rada u prvom timu i omladinskom pogonu makedonskog fudbalskog kluba FK Vardar” i postao jedan od najmlađih trenera s tom licencom u BiH.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 18 jan 2018, 16:55

Sasa Maksimovic danas potpisao na dvije godine, cestitke za ovaj potez, samo treba ugovorima vezati nasu djecu...

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 18 jan 2018, 17:32

Izgleda imacemo gori igracki kadar nego jesenas.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 18 jan 2018, 17:35

Probisvjet je napisao/la:Sa granicnim prijelazom cemo se boriti. Celik ima kombinaciju za opstanak. E sada koju mi racunicu mozemo napraviti, tesko je reci. Bice dosta premiranja i ko bude imao najvise na kamari, taj ostaje.
Da ih premiramo opet, pa da oni s tim parama premiraju druge, ono kao nekad? :D
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 18 jan 2018, 17:40

wobly92 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Sa granicnim prijelazom cemo se boriti. Celik ima kombinaciju za opstanak. E sada koju mi racunicu mozemo napraviti, tesko je reci. Bice dosta premiranja i ko bude imao najvise na kamari, taj ostaje.
Da ih premiramo opet, pa da oni s tim parama premiraju druge, ono kao nekad? :D
Kako su nas tada nasukali. :lol:
Ova dvojica SDP-ovaca bili u Velezu. Znali su sve jbt. Nema ko nas nije naguzio od SDA do SDP.
slika
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 18 jan 2018, 18:09

Potpisuju ugovore sa djecom a igrace gdje bi klub profitirao pustaju bez dinara, e bas je vijest za respekt

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 jan 2018, 18:18

Ja levata Alahu dragi.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 18 jan 2018, 18:28

xeksor je napisao/la:Potpisuju ugovore sa djecom a igrace gdje bi klub profitirao pustaju bez dinara, e bas je vijest za respekt
Normalno da jeste za pohvalit sta treba sad pustit da i ova djeca odu dzaba.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 jan 2018, 18:32

75000 je napisao/la: Normalno da jeste za pohvalit sta treba sad pustit da i ova djeca odu dzaba.
Ne citiraj ih ziv bio. Cekaju ko lesinari u redu za pljuvanje. Kad treba sta pohvaliti nigdje ih.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.