FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 19 nov 2017, 21:38

ma ajde, fino je to, valjda bude opet

znal neko zasto se dva Jedinstva ne zovu Sloboda, kao i odbojkaski klub
to mi je nekako beze, drugo ime i druge boje, ali eto, podrzavamo ih opet

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 19 nov 2017, 21:48

Kaze strucnjak: Nek idu svi, igracemo mi sa juniorima ligu za prvo mjesto. Onda pita: Koliko nam bodova bjezi prvi? :lol: :lol: :lol: :urnebes: :urnebes: :rol: :rol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 19 nov 2017, 22:02

Chinaglia je napisao/la:ma ajde, fino je to, valjda bude opet

znal neko zasto se dva Jedinstva ne zovu Sloboda, kao i odbojkaski klub
to mi je nekako beze, drugo ime i druge boje, ali eto, podrzavamo ih opet
To je drugo Sportsko drustvo. Omaldinsko sportsko drustvo Jedinstvo. Osnovano 1945 i po rezultatima mnogo uspjesnije od RSD Sloboda.
Mi smo jedni od rijetkih koji su navijali istovremeno za dva razlicita sportska drustva.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 19 nov 2017, 22:04

tuzlak1987 je napisao/la:A jbg nije za zezanciju ovaj rezultat, dobile su Paok. Prva pobjeda zenske ekipe iz BIH u Evropi u zadnjih 5 godina..A Azmir pocasni predsjednik i investitor.
I tamo investirao? Svaka mu cast ako jeste. Mada ja ne vjerujem u to.
Čestitke igračicama Jedinstva i rukovodstvu.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 19 nov 2017, 22:08

Hitman22 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:A jbg nije za zezanciju ovaj rezultat, dobile su Paok. Prva pobjeda zenske ekipe iz BIH u Evropi u zadnjih 5 godina..A Azmir pocasni predsjednik i investitor.
I tamo investirao? Svaka mu cast ako jeste. Mada ja ne vjerujem u to.
Čestitke igračicama Jedinstva i rukovodstvu.
Jeste, njegova firma im je od skoro generalni sponzor a on pocasni predsjednik.
Davace im oko 50 000 km godisnje. (Tako sam cuo, ne znam).Nije mozda nesto ali njima stabilnost i mir konacno siguran sam.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 19 nov 2017, 22:11

benTzley je napisao/la:Husara na fb: Jbs ugovor nema od tog ugovora nista care,varanja je meni pun k...c!Potpisali ugovor u junu,rata ugovora nikad nije data,isti ugovor ovjeren u savezu u oktobru sad!Kaze sekretar kluba,jbg mi mislili nece se vise Skahic vratit da igra!I to klub i korektnost!Da JAVNOST zna da je Škahic za 5.mjeseci dobio ukupno 2.000 km dva puta po 1.000km!I Skahic ne ostaje u Slobodi ni po koju cijenu vise!

Jest korektno VARAT igraca?!Pun k...c je meni tih koji sazivaju press konferencije i prodaju Vam maglu!Meni je niko nece prodavat to javno sad kazem!Sve glume GAZDE a jb bi se za 100km!Vode klub i jos uzimaju pare iznajmljuju stanove svoje igracima i po 3-4.ooo km kasiraju,eto to je rukovodstvo kluba!Sto to ne pisete!Ko je dao Skahicu 100km dok je bio u bolnici,jel ga ko posjetio,angazovao doktore?!Niko!Samo Ado Husaric se brinuo i moram spomenut Azmira Husica koji ga je zvao telef.i pitao sta je i trebal mu sta!Ostalo sve mumije!

Sto se nas tice ne moraju ga vise ni stavljat mi imamo bec klub!A imaju oni stopera kojem su dali 5.000km platu a brzi sam ja od njega,neka im igra on!Skahic je pravi profesionalac i karakteran momak i on ce odradit ovo par utakmica maksimalno zbog sebe i svog rejtinga,i onda se pozdravljamo,daleko im kuca bila od naše!I izmenadit ces se lepi moj,kad vidis ko sve nece ni po koju cijenu vise da ostaje tu,glavni igraci odlaze jer su vidjeli da je to sve trulež!

Ja se ne salim kad su u pitanju moji igraci,pogotovu oni koji su karakterni i i dobri!Da se neko izivljava nad njima i vara ih to ne nece moci!I posle se sazivaju presice da se peru,lazu javnost ko nije kriva uprava krivi oni koji su tuzili klub!Javnost sve treba de zna jer je klub javan,gradski,narodni,a ne privatni!Sreca sad se ti slucajevi Arbitraza po nalogu Uefe i Fife eksprrsno brzo rjesavaju,jer se Uefa i Fifa suocava sa hiljadama predmeta gdje klubovi varaju i zakidaju igrace!A Boga mi i ovaj Sindikat je opasan i imaju jaku podrsku od Uefe i Fife!

Znaci Skaha nam ode u januaru...
Neka Husara povede Husica sto nam ga uvali
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 19 nov 2017, 23:09

Inace je Husara na haparatima sto se Slobode tice. Nema vise da se djeca iz OP pokupe za kopačke pa da ima po 10 tak igraca. Kad ih krene on naravno recept ima raskida ugovor tobože radi nekog propusta koji dogovori sa čimbenicima u klubu da ga naprave i ode igrač besplatno. Husarunih desetke igraca je otišlo klub nikad nije dobio pfeninga niti jednog. Mesanovica Pirica i jos desetke znanih i neznanih igraca. Haman presušilo pa sad .....
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 19 nov 2017, 23:17

Hitman22 je napisao/la:Inace je Husara na haparatima sto se Slobode tice. Nema vise da se djeca iz OP pokupe za kopačke pa da ima po 10 tak igraca. Kad ih krene on naravno recept ima raskida ugovor tobože radi nekog propusta koji dogovori sa čimbenicima u klubu da ga naprave i ode igrač besplatno. Husarunih desetke igraca je otišlo klub nikad nije dobio pfeninga niti jednog. Mesanovica Pirica i jos desetke znanih i neznanih igraca. Haman presušilo pa sad .....
Ma znamo mi svi ko je on al fazon je sto gotovo sve ovo sto pise smo culi i ovde na forumu a nama predsjednik izadje i kaze sve super u klubu, mi smo stabilan klub. Ja provjereno znam da Skahica niko nije nazvo dok je u bolnici bio mislim da sam i ovde pisao. Mene vise brine sta cemo kad odu igraci, opet ce se dovest polovni igraci iz Srbije al do kad, naredne sezone 4 stranca u ekipi valjda moze samo bit sta cemo onda?

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 19 nov 2017, 23:32

benTzley je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la:Inace je Husara na haparatima sto se Slobode tice. Nema vise da se djeca iz OP pokupe za kopačke pa da ima po 10 tak igraca. Kad ih krene on naravno recept ima raskida ugovor tobože radi nekog propusta koji dogovori sa čimbenicima u klubu da ga naprave i ode igrač besplatno. Husarunih desetke igraca je otišlo klub nikad nije dobio pfeninga niti jednog. Mesanovica Pirica i jos desetke znanih i neznanih igraca. Haman presušilo pa sad .....
Ma znamo mi svi ko je on al fazon je sto gotovo sve ovo sto pise smo culi i ovde na forumu a nama predsjednik izadje i kaze sve super u klubu, mi smo stabilan klub. Ja provjereno znam da Skahica niko nije nazvo dok je u bolnici bio mislim da sam i ovde pisao. Mene vise brine sta cemo kad odu igraci, opet ce se dovest polovni igraci iz Srbije al do kad, naredne sezone 4 stranca u ekipi valjda moze samo bit sta cemo onda?
Skahu je svako ziv zvao i titrao mu vjeruj. Ako ne vjerujes pitaj dr. Cipurkovica koji se najviše brinuo o njemu i za njega. Svi zivi doktori vezani za klub mu bili na raspolaganju i ta prica samo husara i Azmir je cisto njesra. Sloboda nije Senad Mujkanovic i UO.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 19 nov 2017, 23:38

Zapjenio je on jos od vremena kada je Husic bio u klubu ali Smajic raskino ugovor sa njim, onda ovaj poceo propagandu kako on nije zdrav, kako ima secer i to po FB.
Uglavnom ne branim nikog, lesinar je on. Odveo bi on Skahica i da mu se nista ne duguje. A doci ce prvom prilikom kada procjeni da nema kome drugom dati nekog igraca pa ce ga nuditi Slobodi. A kada hoce da raskine ugovor i raskine ga. Raskino bi on njega nekako i da je sve isplaceno.

Hajdarevica je onda odveo u Zrinjski za odstetu za treniranje, a Hajdarevic tamo sada ne igra. Potrcali za 1000 KM stipendije mjesecno, a sada stagnira dok Smajic igra redovno.

Sa druge strane Mujkanovic mora shvatiti da sto potpise mora i isplatiti. Nemoj sada isplatiti, to ce ti doci na naplatu kasnije.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 19 nov 2017, 23:40, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 19 nov 2017, 23:39

Zna Denis, vjeruj mu... :kafa:




Uostalom, kontam da nam je Husića uvalio jer ga niko drugi nije htio. A nama dobrodošao bilo kakav napadač sa PL iskustvom.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 19 nov 2017, 23:45

tuzlak1987 je napisao/la:Zapjenio je on jos od vremena kada je Husic bio u klubu ali Smajic raskino ugovor sa njim, onda ovaj poceo propagandu kako on nije zdrav, kako ima secer i to po FB.
Uglavnom ne branim nikog, lesinar je on. Odveo bi on Skahica i da mu se nista ne duguje. A doci ce prvom prilikom kada procjeni da nema kome drugom dati nekog igraca pa ce ga nuditi Slobodi. A kada hoce da raskine ugovor i raskine ga. Raskino bi on njega nekako i da je sve isplaceno.

Hajdarevica je onda odveo u Zrinjski za odstetu za treniranje, a Hajdarevic tamo sada ne igra. Potrcali za 1000 KM stipendije mjesecno, a sada stagnira dok Smajic igra redovno.

Sa druge strane Mujkanovic mora shvatiti da sto potpise mora i isplatiti. Nemoj sada isplatiti, to ce ti doci na naplatu kasnije.
Hajdarevic je otisao bez odštete u juniore pa ce ga kao Mesanovica voditi kao domara pa kao ekonoma pa kao hamala sve dok ne napuni 23 eh tada ide profi ugovor i njonjo Slobodi. To mu je uhodana sema a taj isti sindikat kojeg on hvali na sav glas ni mukajet da mladi igrač bude domar sa 18 g. Pa ne prati samo on ovu ligu i propise. Prati to i puno pismenog svjeta.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slobodaTZ » 19 nov 2017, 23:46

Ma yebo sve, nije bitno ko je u pravu, problem je ste se te pijacarske price vrte oko Slobode 15g.

Nije bilo mjeseca a da neko nije trazio neke pare i kuko, srozan je imidz kluba i sad svaki zohar izadje i trazi i kad ima i kad nema osnova. I druge ekipe duguju i zavrcu sigurno al se niko ne pomija po vjestima ko mi.

Nema tu nikakve zavjere da nas neko hoce ugasit nego nema pametnih ljudima s mudima da vode klub, jer nemaju interesa. Ovako svako copka i otkida kolko moze jer nema gazde, pardon ima, al ga zaboli.

Sent from Nokia 3210

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 19 nov 2017, 23:50

Hitman22 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Zapjenio je on jos od vremena kada je Husic bio u klubu ali Smajic raskino ugovor sa njim, onda ovaj poceo propagandu kako on nije zdrav, kako ima secer i to po FB.
Uglavnom ne branim nikog, lesinar je on. Odveo bi on Skahica i da mu se nista ne duguje. A doci ce prvom prilikom kada procjeni da nema kome drugom dati nekog igraca pa ce ga nuditi Slobodi. A kada hoce da raskine ugovor i raskine ga. Raskino bi on njega nekako i da je sve isplaceno.

Hajdarevica je onda odveo u Zrinjski za odstetu za treniranje, a Hajdarevic tamo sada ne igra. Potrcali za 1000 KM stipendije mjesecno, a sada stagnira dok Smajic igra redovno.

Sa druge strane Mujkanovic mora shvatiti da sto potpise mora i isplatiti. Nemoj sada isplatiti, to ce ti doci na naplatu kasnije.
Hajdarevic je otisao bez odštete u juniore pa ce ga kao Mesanovica voditi kao domara pa kao ekonoma pa kao hamala sve dok ne napuni 23 eh tada ide profi ugovor i njonjo Slobodi. To mu je uhodana sema a taj isti sindikat kojeg on hvali na sav glas ni mukajet da mladi igrač bude domar sa 18 g. Pa ne prati samo on ovu ligu i propise. Prati to i puno pismenog svjeta.
Ma fazon je sto on pljuje Mujkanovica iz razlicitih razloga nego mi. Mi kritikujemo zbog slabih rezultata i zbog toga sto nije transparentno, sto treba vise truda i uredjenosti. A on samo ceka i na sve se nadovezuje, on kada vidi da se pljuje neko ko njemu ne odgovara uleti fino popljuje. A boli ga briga za ove stvari zbog kojih mi mira nemamo.
Skahic ako njega slusa neka ide iz Slobode, koga nema bez njega se moze. Ima Slavko da izrovi igraca. A Senad ako je pametan nece vise sa Husaricem poslovati, uzeo mu je Hajdarevica, a ovaj opet sa njim sjedne za sto zbog Husica iz Mladosti.

Bas ono jedan osjetljivi i uvrijedjeni Husara, prica mu je kao da on nas nije zaebao u 9 od 10 slucajeva :urnebes:

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 19 nov 2017, 23:52

slobodaTZ je napisao/la:Ma yebo sve, nije bitno ko je u pravu, problem je ste se te pijacarske price vrte oko Slobode 15g.

Nije bilo mjeseca a da neko nije trazio neke pare i kuko, srozan je imidz kluba i sad svaki zohar izadje i trazi i kad ima i kad nema osnova. I druge ekipe duguju i zavrcu sigurno al se niko ne pomija po vjestima ko mi.

Nema tu nikakve zavjere da nas neko hoce ugasit nego nema pametnih ljudima s mudima da vode klub, jer nemaju interesa. Ovako svako copka i otkida kolko moze jer nema gazde, pardon ima, al ga zaboli.

Sent from Nokia 3210
Pijacarske price se vrte kad su pare veće od par hiljada u igri. Jel prije 20 g skoro prvi veliki transfer napravljen Mesic Mirza pa pojela maca skoro milion pa jel ode u Zrinjski pola ekipe 2003 g Muslimovic Vidić Mitrovic Nikolić Itd pa pojela maca pare nema nista. Jel otisao Alen Mesanovic i Darko Vojvodic u Čelik pa nista nula. Jel Enes Mesanovic otisao u Tursku pa obeštećenje bilo kao iznos pozajmice rahmetli Hodze i da ne nabrajam dalje do novije istorije. Mala bara puno krokodila
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 19 nov 2017, 23:54

Pa bas zbog toga treba finansijski izvjestaj. Ako zelis da zacepis usta svima, fino izneses to sve. Pokazes gdje su otisle pare od Krpica npr. Finansijski izvjestaj samo moze da ide u korist upravi.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 19 nov 2017, 23:57

Ja sam se nadovezao na prenesena pisanja oko managera i Skahica. Skaha je odličan decko prebolovao ozbiljnu bolest. Ne smije se klub s njim igrati sa ljudske strane to kažem ali ne vjerujem tom manageru jer njemu je bitno 5.000 provizije po cijenu života Skahinog.
To ne amnestira Senada kao predsjednika da isplati sve ako mu se bilo sta duguje.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 19 nov 2017, 23:59

Nemojte molim vas samo te kokosarsko-cobanske price"nek' idu svi naci cemo druge"....jer mi smo jos malo pa ko Celik poceli trazit te druge al fatat ih po cesti....dalje,za Husaru je 100 puta sve ispricano..... covjek nas je povalio bar onoliko puta koliko i "nasa djeca" i opet se nadju strucnjaci da sa njim nesto sjede...nesto lafo dogovaraju....pa nek vas kara u pakas kad ste retardi
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 20 nov 2017, 00:04

Ma on ce dobiti svoje pare od Slobode ako ima papire, a ima sutra ili naredne godine isto mu dodje. Ne kazem ja da on nije dobar ali ako i on ne vidi da je Husaric qovno kao covjek onda neka ide iz Slobode. Dobro on je njemu puno dao u karijeri ali karijera mu zavisi od toga gdje ko ima para. On nije blentav da vidi kako je Husaric potrcao iz Veleza ovdje da ga utrpa kada je Velez ostao bez novca i to nekim raskidom ugovora, a isto tako nije blentav da ne vidi kako sada odavdje Husara ne bjezi. Njemu je takva karijera kakva je i Husarina, gdje Husara bjezi bjezi i on. Koliko god da je korektan on je njemu saucesnik, licemjerno je jer gleda sve sto Husaric radi i suti dok i njemu kapa.
Zato nije korektno ni od Skahica sto je pobjegao iz Veleza, a godinu prije toga potpisao ugovor da ce ostati. A isto nije ni sada korektno sto ce otici jer ce sve pare dobiti kad tad.
Jesmol mi cekali Skahica 2 godine da odigra normalno nesto, a sada on nema plate 2 mjeseca i odmah prica od Husarica da je on zrtva. Eto navijaci nisu Slobode zrtve. Dvije godine nije postene utakmice odigrao. Ovo ljeto sto ga nije uvalio negdje, vec ovdje ga da se vrati u formu. Jer ga na ljeto nije niko ni zelio. Zali se nesto nije imao primanja od juna do 10. mjeseca. Pa sto nije otisao negdje drugo gdje bi imao? Ne bi nigdje ni dobio sansu do januara da nije bilo Slobode.
U Zrinjskom bi mu rekli eto idi sinko do kraja sezone u Federalnu pa se vrati i cim se vratis u top formu mi cemo ti dati ugovor. A ovdje Husara izgleda gleda Slobodu kao merhamet, da ovaj nista ne radi i oporavlja se, a da ugovor ode sto prije da se ovjeri da kapaju pare pola godine. Pa nije ni Sloboda Bill Gates. Bio mu je istekao ugovor, niko nije znao gdje je, kada se pojavio i poceo trenirati ugovor je i predan.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 20 nov 2017, 00:12

Nadolazis polako i ti ! Ko bi rekao , biće nesto od tebe
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: mirza24 i 21 gost.