FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 26 jun 2017, 20:47

Ako je istina...bravo za Hareta
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 26 jun 2017, 20:48

Ma samo krpu.dajte mu sta trazi.dignite.kredit.
Ne patite nas s tandirom i ovu sezonu molim vas.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 26 jun 2017, 20:50

wobly92 je napisao/la:Ako je istina...bravo za Sencu
bravo wobly, to se cijeni :kafa:

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 26 jun 2017, 21:23

Bravo za upravu, a i za Harisa.

Realno sad smo pojačani za odlazak Efendića, jer koliko god se on trudio (svaka mu čast) toliko je i bio loš igrač.
Sad nam treba dobar desni bek, a ako neće nikoga dovoditi, ja bi radije gurao Beganovića nego Todorovića jer momak već sad djeluje staloženiji i hrabrijii tehnički potkovaniji. Golman ko god od ove dvojice mladjih.
Desno Ordagić, srednji Kalezić, lijevo (ako Bog da Suba) ili taj Kecap/Halilović. Defanzivni vezni Grahovac i Zukić.
Uz Krpu (ili drugog špica da dovedu) bila bi ovo odlična ekipa.

U ovom slučaju jedino me strah Vlade, dosadašnjih neigara i rotacija.

Takodje Salkića prije Salihovića, i Omerovića prije pa vjerovatno Zilkića ako nastavi kao što je krenuo.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 26 jun 2017, 21:30

Chinaglia je napisao/la:Hare bi mozda mogao postat stranac (dakle, neko ko nije iz Tuzle) koji je najduze ostao u Slobodi
s novim ugovorom, to su cetiri godine, a odlican igrac, najbolji i najkonstantniji nas igrac prethodne dvije godine

dakako, ovo se odnosi na postratni period
Za prijeratni period bar od '71 otkako sam konstantan na utakmicama stranca nije bilo u Slobodi, ako se podrazumjeva da je Yugoslavija i njene republike bile domace. Bilo je Slovenaca, Hrvata, Srbijanaca ali se ne sjecam niti jednog makedonca ili kosovara.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 26 jun 2017, 21:32

Napad se mora rijesti jer ce tim ostati krnjav. Bez dobrog napadaca nema fajde. :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 26 jun 2017, 22:04

Oko Halilovića bi se moglo znat u naredna dva dana. Uglavnom bit ce i spic neki. Nadam se Krpa i imali bi odlicnu ekipu. Samo da Vlado ne bude ckapi
Niko, niko, samo Sloboda

Tuzlanski075
Postovi: 54
Pridružen/a: 09 jun 2017, 00:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzlanski075 » 26 jun 2017, 22:07

Samo da se pronadje dobitna kombinacija, utakmice kod kuce se ne smiju gubiti nikako, a na gostovanju imamo ogromne sanse jer ima dosta "klimavih ekipa". Dobro je imamo sada jednu od najboljih odbrana, kada bi Suba dosao i Suljo Killer, bilo bi to fantasticno, dok se ostali nisu bas pretjerano pojacali pa tako imamo sansi za dosta napretka i bodova na strani. Ocekujem dobru sezonu aBd i napredak, top 6 i Kup nam trebaju biti prioritet, vrijeme je da se vrati publika na Tusanj, ali mentalitet i zainteresovanost je katastrofalna, samo je bitna korist, ne ljubav, spali smo na derbi navijace i tako nam je to

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 26 jun 2017, 22:13

ako hazmir toliko voli Slobodu što ne plati dva igrača ili pripreme :hmmmmm: al ne na pozajmicu
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 26 jun 2017, 22:22

Penaltiky je napisao/la:ako hazmir toliko voli Slobodu što ne plati dva igrača ili pripreme :hmmmmm: al ne na pozajmicu
A da tog gospodina koji vodi drugi klub i koji takodjer zeli u pl malo ostavimo po strani
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 26 jun 2017, 22:23

katarakta je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:ako hazmir toliko voli Slobodu što ne plati dva igrača ili pripreme :hmmmmm: al ne na pozajmicu
A da tog gospodina koji vodi drugi klub i koji takodjer zeli u pl malo ostavimo po strani
pitanje je bilo upućeno jednom drugom forumašu ;)
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 26 jun 2017, 22:24

katarakta je napisao/la:Oko Halilovića bi se moglo znat u naredna dva dana. Uglavnom bit ce i spic neki. Nadam se Krpa i imali bi odlicnu ekipu. Samo da Vlado ne bude ckapi
Toga se i ja bojim.
Mislim da mu je uprava izašla u susret i da ima poprilično dobru ekipu ako mu dovedu špica, sve više od toga mu je dodatni bonus i olakšica.

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 26 jun 2017, 22:59

Dobar potez uprave za hareta- cestitke, a sad nek malo i ubrzaju papre i radnu dozvolu za ignjatovića da ne bude ko lazevski 3 mjeseca.

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 26 jun 2017, 23:35

bravo za Hareta, a Efendiću sve najbolje u nastavku karijere :salut:

Vlado kaže da traže štopera i napadača( sa ostankom Hareta ostajemo na tome da tražimo samo napadača ) pa možda Vlado planira igrati sa tri štopera odnosno formaciju 3-5-2 ili formaciju bez krila jer imamo dosta veznih igrača :hmmmmm:

i što se tiče ove sezone ja bih u ligi isforsirao mlade igrače, a u Kupu bih napao svim silama, jer realno mi kroz ligu nemamo nikakvih šansi da dođemo do Europe... na golu Muminović, imamo tog čini mi se Zulića i Muratovića na štoperima, Beganovića koji može igrati na oba beka i desno Todorovića, u sredini imaju Đukić i Omerović koji također može igrati na lijevo krilu, desno krilo ima Hodžić i u napadu Smajić i pored njih tu imaju Ignjatović, Mehmedagic, Ordagić i Stjepanović...
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

ovisnik
Postovi: 1114
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ovisnik » 26 jun 2017, 23:52

Volio bih da se ekipa osvježi ovim mladim igračima /Omerović,Zulić,Salkić,Đukić, Muratović/ koji bi uz ove koji su završili sezonu i bar dva pojačanja/špic i ofanzivni vezni/mogli činiti solidnu i gledljivu ekipu.Prijatno sam iznenađen ostankom Harrisa jer je on po meni uz Ordagu najkonstantniji igrač u zadnje dvije sezone.Njegov ostanak govori da ni druge ekipe,prije svega sarajevski dvojac,nemaju love jer očigledno nisu mogli ponuditi više para harisu iako im i jednima i drugima treba stoper takve kvalitete.Šteta što smo stalno u nekakvoj krizi i neslozi,da je svim koji odlučuju o Slobodi ona na prvom mjestu,lagano bi u ovoj sezoni došlo do toliko željenog trofeja jer će liga biti nikad slabija,sve ekipe iz vrha izgubile su glavne igrače/Stevanović,Duljević,Mešanović,Tomić,Brkić...../ a nisu doveli nijedno zvučno ima,šta više Zrinjski koji je kao najjači sa lovom dovodi pojačanja iz 1 federalne lige,a Željo čeka ohradinu Gotala 3 sedmice i lik ih na kraju odje.e.Da je da se ta licenca riješi u ovoj hefti pa da se kupi sezonska i pripremi na novu sezonu.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 26 jun 2017, 23:56

ovo je odlican potez. dolaskom Mehmedagica imamo mozda i najjaci stoperski par u ligi i jednu od najjacih odbrana, a obzirom na eroziju kvaliteta iz lige, posebno prema naprijed, ove godine ce odbrane odlucivati puno toga.

imamo tri golmana od kojih objektivno mozemo ocekivati da jedan proigra tj da se razbrani. Ima sirine na golu.
Lazevski je lijevo najjaci defanzivac lige, a ako ostane Djordjilovic mu je zamjena. Na stoperu Ignjatovic, Mehmedagic- na papiru se savrseno nadopunjavaju. Rotacija Zukic i Salihovic+mali junior onaj. Sto se tice Skahica nazalost mislim da je on gotov. Desno imamo dva talenta Darko i Beganovic. Darko mora igrati i da vidimo da li je to to.

Na sredini terena trenutno smo popunjeni. Stjepanovic i zamjena mu Jaha na zadnjem veznom, trenutno Ordagic kao playmaker(mada on vjerovatno ide), i onda za tu trecu poziciju konkurisu Kalezic, Grahovac i Harilahovic-valjda koji od njih proigra ****.

eh sad dolazimo do pozicije gdje nam trebaju pojacanja, a to je naprijed. Smajic, Tandir, Omerovic, Zilkic, Hodzic..svi su super za rotacije, ali trebaju nam najmanje 2, pozeljno 3 kvaliteta. Izbora ima. Halilovic, Subic i jos par igraca na krilima. Krpic, Amer Bekic, Nikolic u napadu-zavisno ko gdje ode.

do kraja priprema vjerujem da nas napusta Ordagic, ali da cemo dovesti 3 igraca prema naprijed. Sve uz svemu, uz podrsku navijaca jedna ozbiljna ekipa.

vjerujem da bi postojala i sansa da Ordagic ostane ako bi bilo prihoda od navijaca. A onda uz Ordagica i dva pojacanja prema naprijed, te ako proigra bilo ko od ona tri nabrojana vezna, ko zna. Svasta je moguce.
Uglavnom, pokazuju da slazu ozbiljnu ekipu, sa limitiranim resursima, opet uz malo srece i podrske mozemo puno.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 26 jun 2017, 23:59

Treba nam dobar krilni napadac (Halilovic), veznjak paker i spic (Krpic) ili ovaj Novopazarac. Uz definitivni ostanak Ordagica ni bili odlicni. Muminovic(Eric), Todorovic, Ignjatovic, Mehmedagic, Lazevski, Stjepanovic (Skahic) Hairlahovic, Paker, Ordagic, Halilovic, Krpic. Tada bi uz pozitivnu atmosferu rijetko ko bio bolji od nas. Da ne spominjemo eventualni dolazak Subica. :)
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Suljo20002
Postovi: 1374
Pridružen/a: 08 okt 2014, 15:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Suljo20002 » 27 jun 2017, 00:03

Kako bi bilo krasno da je od zimus omerovic samo trenirao s ekipom,ocelicio bi se pravo i gurnut ga u vatru...Sad opet nadam se da ce on i salkic nabacit mase jer su posveceni ovome,nisu instagram igraci ko vecona mladih danas.Omerovic radilica a i ne libi se sutat a mi osim stjepanovica i nemamo takvog igraca.Salkic stoper veoma dobar al opet kazem masa je to sto fali vecini mladih igraca u bih i sto ih cini slabijim od ostatka Evrope. ..

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 27 jun 2017, 00:10

ma drago mi je i sto se pokazuje da mi nismo tolika sirotinja kao sto se prica i kao sto se stvara atmosfera rusenja kluba. Ok **** nas savez i jebu nas vanjski uticaji ali eto Mehmedagic, Subic, pa i Efendic i Veselinovic-svi bi ostali u Slobodi. Samo Sloboda ili nece neke,ili ne moze priustiti. A da je tako lose nebi svi igraci htjeli ostati tu, ukljucujuci i Ordagica.
u jednu ruku mi je zao Vesleog, volio bih da je on uspio naci zajednicku sa Vladom, ali gotovo je sad.

sad se nadam da ce se igraci posloziti u glavi, vidjeti da nigdje nema bolje i maksimalno se posvetiti igranju. A isto tako nadati se i da ce se i navijaci posloziti, presabrati jer ekipi treba podrska. Zalosno je da odlazak najboljih ili dolazak novih igraca u jednom klubu ovisi od posjete. onda je sve do nas.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 27 jun 2017, 02:58

ne znam, ali kao što sam već rekao mislim da Vlado planira koristiti formaciju bez krila :hmmmmm:

------------------------ Erić --------------------------------------------
------- Zukić --- Ignjatović --- Mehmedagić -----------------------
-------------------- Stjepanović ---------------------------------------
Todorović/Grahovac ---- Ordagić ---- Hairlahović ---- Lazevski
----------------- Smajić --- Tandir/ ? ----------------------------------

ili

--------------------------------- Erić ---------------------------
Todorović ----- Mehmedagić --- Ignjatović ----- Lazevski
---------------------------- Stjepanović -----------------------
------------------------ Kalezić --- Hairilahović --------------
------------------------------- Ordagić -------------------------
------------------------- Smajić --- Tandir/ ? ..................

:mrgreen: :hmmmmm:
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: pomocniDJUBRE i 14 gostiju.