FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 28 nov 2017, 19:38

Hitman22 je napisao/la:Samo se ja nadam da ce Ordaga igrati pa neka od muke povraća i igra. Da ga vidimo na otvorenoj sceni jel foler ili nije
Ja bi da ne igra niko ko nije spreman da igra. Samo oni koji ce izginuti sutra na terenu, daj takve Ćelo.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 28 nov 2017, 19:42

Daj Ordagu kapetana !!!! Nista i nipošto mu ja nebi udovoljio da ne igra. Igraj cuko pa se brukaj pred narodom
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 28 nov 2017, 19:47

Joj druze al pljujes neofirno po ordagi.pa ako nista nije momak jos zasluzio nicim pljuvanje.
Nemoj molim te.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 28 nov 2017, 19:55

Sariel1987 je napisao/la:Joj druze al pljujes neofirno po ordagi.pa ako nista nije momak jos zasluzio nicim pljuvanje.
Nemoj molim te.
Znas kako to ide ako mu se posreci docice ovdje "jesam vam reko"a ako ne iskulirace lagano. ..
A vec je nabrojao par klubova koji realno i jesu u opticaju.
Azmir ga moze dovesti kada hoce, moze mu se i kada odluci ne pita posto je.
A Sarajevo ga ganja od proslog ljeta. ..to znamo svi svidjalo nam se ili ne, pogotovo sada Husref ga zeli u ekipi. ..
Bez ikakvih dokaza pljuvati momka koji je nekoliko godina ostavljao srce na terenu je sramota.
Pa nece momak da igra za opstanak najbolje mu godine prolaze. ..Sutra da potpise za Slogu u mojim ocima nece pasti milimetar.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 28 nov 2017, 19:58

Ako ništa, Karić je u pravu što se tiče forumske šuplje, neko baci flešku ovdje i drugi se nadoveže i hop, počne se po FB i po gradu pisati i pričati...Ko i ovo sad za gašenje Slobode da bi se napravilo mjesta da Sloga postane npr. Sloboda 1919.
Vratite se u realnost. :)
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 28 nov 2017, 20:08

@wobly kakve to garancije trazi asmir?
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 28 nov 2017, 20:11

Hitman22 je napisao/la:Daj Ordagu kapetana !!!! Nista i nipošto mu ja nebi udovoljio da ne igra. Igraj cuko pa se brukaj pred narodom
Ode ti druže daleko. Nisi nikako u vinklo sto se Ordagica tiče.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 28 nov 2017, 20:16

Dobra vijest za Slavka Petrovića je što će sutra na raspolaganju imati Sulejmana Krpića i Amera Ordagića, koji su zbog povreda propustili duel sa Zrinjskim. Krpić i Ordagić danas su odradili trening i kako sada stvari stoje, sutra će biti u početnoj postavi Tuzlaka.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 28 nov 2017, 20:23

Pa ja bi najsretniji bio da mi redom deremo sve i da smo ne samo stabilni nego stalno prvaci. Ali mahala smo i iz mahalasenja ne izadje nista na dobro. Gasimo se-palimo se,faraon upravlja , kladimo se po Kini , dužni smo 8 miliona pa 3 pa nismo nista dužni pa onda sve se vraća redovno pa tužbe milionske opet na kraju Itd. Dakle napretka nema uvukla se seoska mahalska nit u sve nas. Mi kao Tuzlaci fol neka čuna , a postali smo gori od svakoga, primili se opasno.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 28 nov 2017, 20:24

Ovi ne znaju za dobro.
A bogme izgleda ni slavko.
Al prvi sam napominjo :mrgreen:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 nov 2017, 20:33

solinas je napisao/la:Jede Azmir malo gofana.
Nece on da privatizuje a hoce pola pola sa gradom, i ako moze stadion da mu se da znas.
Sta petlja koji ku rac vise ,ako volis klub uzmi klub privatizuj i pravi stadion o kojem pricas evo godinama sta ga boli sta ce oni sa Tusnjem. ...
Baca maglu samo ...eto ja volim Slobodu a yebem joj majku sa Slogom. ....aaa pusi ba ku rac Azmire.
Ako sam i u koga vjerovao da je iskren vjerovao sam njemu a izdao nas je ko hinje. ....
Ne treba nama ovo sve dovoljno smo napaceni i nebitni kao klub da bi nas jos napuhana prepotentna seljacina zayebavala.
Bio sam uz njega i bio bi opet ali on sam mora razluciti sta zeli.
Ako misli da nam poturi Tuzla Sity umjesto nase Slobode i ako misle da Sloga uzme samo ime grdno su se zayebali.
Ma otisao covjek iz Slobode jer je skupo voditi Slobodu u okviru zakona, a pri tome je privatizovati i poslovati pozitivno i uz to jos imati odlicne rezultate. Nije ni on taj kapacitet. Zato nece da privatizuje, tada bi bas preuzeo teret veliki i nikada ne bi mogao vratiti pare. Sa Slogom moze kako hoce, nema tog pritiska, moze malo oko poreza kalkulisati i et.
Malo se bio previse zaletio i onda je skontao da ne ide i da ne moze i ganjati rezultate, a uz to i sve finansijski pokriti.

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 28 nov 2017, 20:41

Ali ako cemo iskreno azmir kada bi se sad vratio imao bi skinutu veliku omcu oko vrata a to je dug prema poreskoj upravi, imao bih pdblokiran racun i plus jos 400.000 dodatnih od grada, ja ne znam sta bi mu trebalo vise

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 28 nov 2017, 20:42

tuzlak1987 je napisao/la:
solinas je napisao/la:Jede Azmir malo gofana.
Nece on da privatizuje a hoce pola pola sa gradom, i ako moze stadion da mu se da znas.
Sta petlja koji ku rac vise ,ako volis klub uzmi klub privatizuj i pravi stadion o kojem pricas evo godinama sta ga boli sta ce oni sa Tusnjem. ...
Baca maglu samo ...eto ja volim Slobodu a yebem joj majku sa Slogom. ....aaa pusi ba ku rac Azmire.
Ako sam i u koga vjerovao da je iskren vjerovao sam njemu a izdao nas je ko hinje. ....
Ne treba nama ovo sve dovoljno smo napaceni i nebitni kao klub da bi nas jos napuhana prepotentna seljacina zayebavala.
Bio sam uz njega i bio bi opet ali on sam mora razluciti sta zeli.
Ako misli da nam poturi Tuzla Sity umjesto nase Slobode i ako misle da Sloga uzme samo ime grdno su se zayebali.
Ma otisao covjek iz Slobode jer je skupo voditi Slobodu u okviru zakona, a pri tome je privatizovati i poslovati pozitivno i uz to jos imati odlicne rezultate. Nije ni on taj kapacitet. Zato nece da privatizuje, tada bi bas preuzeo teret veliki i nikada ne bi mogao vratiti pare. Sa Slogom moze kako hoce, nema tog pritiska, moze malo oko poreza kalkulisati i et.
Malo se bio previse zaletio i onda je skontao da ne ide i da ne moze i ganjati rezultate, a uz to i sve finansijski pokriti.
Daj ba mani teorije, covjek se nije mogao dogovoriti oko stadiona i to je to, napisao sam vec, sve neke teorije, zovu ga ljudi nazad covjek zapeo za stadion, ljudi mu objasnili da mu ne mogu dati stadion.....bezveze glabate o nekim teorijama, kakve pare i porez, gore mu ovi igraju za klikere, ogulise ga ko jarca....
🔴⚫️

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 28 nov 2017, 20:59

Škver je opasno upućen. Da ti nisi moj jaran sto trci oko stadiona ?
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 28 nov 2017, 21:07

Nesto nagadjate pomalo pogodite ali nije to bas tako.
Azmir je vidio da na ovaj nacin funkcionisanja Sloboda ne moze da bude funkcionalna i financijski samoodrziva. To vidi i Senad, a vidjeli su i mnogi prije. Tuzla mora (gradska vlast) da odluci zele li da Sloboda postoji ili ne. Ovo je samo odrzavanje zbog politickog interesa (nemaju hrabrosti ugasiti jedan takav klub, ali bi rado).
Skoro mi jedan kaze u raspravi o Slobodi, sta je to Sloboda da se ne bi mogla ugasiti ako se ugasilo mnogo toga u BiH. Za njih je to bolan ko svijeca obicna.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 28 nov 2017, 21:12

Skver je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
solinas je napisao/la:Jede Azmir malo gofana.
Nece on da privatizuje a hoce pola pola sa gradom, i ako moze stadion da mu se da znas.
Sta petlja koji ku rac vise ,ako volis klub uzmi klub privatizuj i pravi stadion o kojem pricas evo godinama sta ga boli sta ce oni sa Tusnjem. ...
Baca maglu samo ...eto ja volim Slobodu a yebem joj majku sa Slogom. ....aaa pusi ba ku rac Azmire.
Ako sam i u koga vjerovao da je iskren vjerovao sam njemu a izdao nas je ko hinje. ....
Ne treba nama ovo sve dovoljno smo napaceni i nebitni kao klub da bi nas jos napuhana prepotentna seljacina zayebavala.
Bio sam uz njega i bio bi opet ali on sam mora razluciti sta zeli.
Ako misli da nam poturi Tuzla Sity umjesto nase Slobode i ako misle da Sloga uzme samo ime grdno su se zayebali.
Ma otisao covjek iz Slobode jer je skupo voditi Slobodu u okviru zakona, a pri tome je privatizovati i poslovati pozitivno i uz to jos imati odlicne rezultate. Nije ni on taj kapacitet. Zato nece da privatizuje, tada bi bas preuzeo teret veliki i nikada ne bi mogao vratiti pare. Sa Slogom moze kako hoce, nema tog pritiska, moze malo oko poreza kalkulisati i et.
Malo se bio previse zaletio i onda je skontao da ne ide i da ne moze i ganjati rezultate, a uz to i sve finansijski pokriti.
Daj ba mani teorije, covjek se nije mogao dogovoriti oko stadiona i to je to, napisao sam vec, sve neke teorije, zovu ga ljudi nazad covjek zapeo za stadion, ljudi mu objasnili da mu ne mogu dati stadion.....bezveze glabate o nekim teorijama, kakve pare i porez, gore mu ovi igraju za klikere, ogulise ga ko jarca....
Pa ja tebi kazem. ..Voli Slobodu :?:
Nema problema privatizuj. ....
I onda te boli ku rac za Tusnjem pravi nam stadion negdje na podrucju opstine pravi u Gornjoj Tuzli ma bilo gdje sta nas briga eto Jasminu Tusanj yebo mu on mater i kcerke. ..
Ali nije to fazon. ...jok. ...
Voli on moj ku rac prica o stadionu o 30 miliona. ..
Pa za te pare mozes za 5 godina vratiti sav dug Slobodin napraviti stadion od 15 000 4 kategorije i 5 puta izboriti evropu mozda i trofej barem jedan. .....
Koga pravi budalama vise pa nismo u obdanistu.
Kada ga vidis Slobodno mu reci da mu ja pljunem na "ljubav"i lafinu. Poznaje me ko sam slobodno mu reci.
Yebes suplje I ja cu ovo ono stadion 30 50 miliona. ..moj ku rac
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Guest007
Postovi: 531
Pridružen/a: 25 dec 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Guest007 » 28 nov 2017, 22:01

**** ga bog i azmir vise
Bilo kako bilo, u Tuzli nikad nece postojat' gradski derbi, u Tuzli postoji samo jedan klub, nasa Svetinja, Sloboda!

NS BiH mafia!
Savez napolje!

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 28 nov 2017, 22:04

Hitman22 je napisao/la:Škver je opasno upućen. Da ti nisi moj jaran sto trci oko stadiona ?
Za tvoj info, ne trcim oko stadiona, nekad sam trcao unutar staze gdje ti jaro tvoj trci kad smo guzili velike ekipe, a nisu iz BiH pa ti sad kontaj, a i nas su guzili kad je trebalo, naravno sve po direktivi.....i jos mi dodje neki balavac i pametuje mi o Slobodi.....Hitman, najiskrenije.....zaboli me racku i za Azmirom i za NJUO-om....ovdje se nikad ne moze napraviti nesto dobro, neka lijepa prica jos od puno prije....samo se desila jednom incidentna situacija kad se Soboda plasirala u tadasnju kup UEFA, ponadao sam se da ce biti nesto kad se pojavio covjek koji je spasio klub od ponora pa nista ne bi ni od toga, bilo je ovdje pametnih predloga u gradu od bivseg nam i najboljeg predsjednika u istoriji kluba gospodina Ante Raosa, al jok ovdje svaki papak po svom.....da ne pricam o bivsim tkzv legendama kluba, pa to ni pas sa maslom ne bi pojeo, ovdje su su svi najpametniji i svi sve znaju, mislim na grad, da neko ne bi pomislio na forumski puk :mrgreen:....tako da se vise ni ne nadam, volio bih samo ako mogu da naprave klub stabilnim, da sto vise nase djece igra u klubu, to je jedini pravi put, drugog nema....praviti igrace kao sto se nekada radilo a vidim da ima dobrih momaka ako nisu vec kaparisani i dovoditi talentovane igrace sa ovog naseg podrucja....to mi je rekao i prezidente gospodin Ante Raos kada sam ga zadnji put vidio.....i to je to moj Hitman :salut:
🔴⚫️

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slobodaTZ » 28 nov 2017, 23:16

benTzley je napisao/la:Dobra vijest za Slavka Petrovića je što će sutra na raspolaganju imati Sulejmana Krpića i Amera Ordagića, koji su zbog povreda propustili duel sa Zrinjskim. Krpić i Ordagić danas su odradili trening i kako sada stvari stoje, sutra će biti u početnoj postavi Tuzlaka.
Tooooo, yebo te hepek :D

Sent from Nokia 3210

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 28 nov 2017, 23:31

slobodaTZ je napisao/la:
benTzley je napisao/la:Dobra vijest za Slavka Petrovića je što će sutra na raspolaganju imati Sulejmana Krpića i Amera Ordagića, koji su zbog povreda propustili duel sa Zrinjskim. Krpić i Ordagić danas su odradili trening i kako sada stvari stoje, sutra će biti u početnoj postavi Tuzlaka.
Tooooo, yebo te hepek :D

Sent from Nokia 3210
:lol: :lol: :lol: cuj hepek i to moderna verzija, online :crazy: . Sutra 3:0 :salut:

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.