FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 25 sep 2017, 11:55

FrantoBauzek je napisao/la:Ne znam ni kakve veze ima AH sa temom FK Sloboda, pa se objavljuju konstantno ti tekstovi. U svakom slucaju pozitivan primjer kako se treba voditi klub i skupljati navijaci, ne znam sta vi pisite.

I staragarda, mogao si nekad i napisati pozitivan komentar na ovoj temi. Pobijedila Sloboda, ti se ne javljas. Spominje se AH, eto te odmah!
Javljam se ja...nego ti si ovdje slabo...uprati malo bolje...cudno mi da tebi "mrtvoj carsiji"smetaju podrinjci koji su prosli strasnu golgotu a ne smeta ti ovaj gospodin iz Kikaca...jel' radis za platu il' si placen po postu....ima i treca varijanta.... veterani Slobode :urnebes: :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la emirzlaTu » 25 sep 2017, 11:56

wobly92 je napisao/la:Ti si haman travnički fakultet završio.
Spominje se Dedić, i priča o situaciji kakva je bila prije, i naravno da će spomenuti kakva je bila kad su imali sve, i onda opet na to kakva je sad.
Mislio pametnu repliku udarit, ali opet, kao i inače, nije ti pošlo za rukom.
A kakva je sad situacija u klubu?
Zlatan Nalić sin tuzlanski

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 sep 2017, 11:58

Ma svi vi samo njega trazite. I jedni i drugi. Samo sto jedni nisu ljuti na njega, drugi jesu. Ali ideje druge niko nema. I tako se samo odgadja vrijeme i pravi crni scenarij za Slobodu. Jer on ocito nece da se vrati vec pravi jacu Slogu od Slobode.

Vec vidim ovdje se i za dvije godine prica o tome, jedni hvale sto pravi gore nesto, drugi nesto ljutito ne mogu da vjeruju i zele da prestane. A niko za to vrijeme nije nista pokusao i niko nece kompromis. Pa onda neka se desi sta se mora desiti kada su svi u gradu ters. Jedni navijaju da gore radi kako bi se pokazalo da moze sa Slogom, drugi isto navijaju da gore radi kako bi se pokazalo da je supak. Pa svi i navijaju gore da ode kako bi dokazali da su tacno zborili. A kod nas kada sta treba svi sute i onda se od skupstine do skupstine samo produzi agonija.

Eto to vam je problem sto i navijaci svih uvjerenja i gradonacelnik i Husic zele samo da bude kako su oni pricali, da se kaze ja sam pametno zborio. Nije nikog briga za Slobodom, svi je svjesno ugrozavaju.
To se davno trebalo sjesti zajedno i dogovoriti, a ne svadjati preko medija i postavljati kuku. Sada je gotovo, kada je trebalo imati razuma i raditi za opste dobro niko nije zelio, svi imali svoj ego. Sad je vec steta napravljena, mozemo se samo raspravljati po forumu i komentarisati sta je ko rekao ili uradio. Ali na duze staze ako on krene ulagati novac u ekipu gore onda je samo nasa Sloboda ostecena, a krivi su svi.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 25 sep 2017, 12:09

tuzlak1987 je napisao/la:Ma svi vi samo njega trazite. I jedni i drugi. Samo sto jedni nisu ljuti na njega, drugi jesu. Ali ideje druge niko nema. I tako se samo odgadja vrijeme i pravi crni scenarij za Slobodu. Jer on ocito nece da se vrati vec pravi jacu Slogu od Slobode.

Vec vidim ovdje se i za dvije godine prica o tome, jedni hvale sto pravi gore nesto, drugi nesto ljutito ne mogu da vjeruju i zele da prestane. A niko za to vrijeme nije nista pokusao i niko nece kompromis. Pa onda neka se desi sta se mora desiti kada su svi u gradu ters. Jedni navijaju da gore radi kako bi se pokazalo da moze sa Slogom, drugi isto navijaju da gore radi kako bi se pokazalo da je supak. Pa svi i navijaju gore da ode kako bi dokazali da su tacno zborili. A kod nas kada sta treba svi sute i onda se od skupstine do skupstine samo produzi agonija.

Eto to vam je problem sto i navijaci svih uvjerenja i gradonacelnik i Husic zele samo da bude kako su oni pricali, da se kaze ja sam pametno zborio. Nije nikog briga za Slobodom, svi je svjesno ugrozavaju.
To se davno trebalo sjesti zajedno i dogovoriti, a ne svadjati preko medija i postavljati kuku. Sada je gotovo, kada je trebalo imati razuma i raditi za opste dobro niko nije zelio, svi imali svoj ego. Sad je vec steta napravljena, mozemo se samo raspravljati po forumu i komentarisati sta je ko rekao ili uradio.
Cuj, Husic ugrožava Slobodu... daj ne rise sviju ti
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 sep 2017, 12:14

Oni se ovo ebaju preko Slobode za nesto vise, isto kao sto je i Giprom prije. Nece niko da popusti jer se i ne radi uopste o Slobodi vec o drugim stvarima. Eto to je moja teorija. Jer da se radi o Slobodi vec bi se pametni ljudi dogovorili da svi profitiraju.
A rezultat svega toga je opet ona Sloboda koja opstaje ali koja je zasluzila i neke uspjehe, trofeje, nesto to malo ljudima srece na lice. Meni da je takva situacija i da nisam rijesio, pa da 5000 ljudi pati svaki dan i gubi zivce ja ne bih mogao zaspati.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 25 sep 2017, 12:16

pa ugorzava, u strahu smo svi kad igrac ode iznad linije slavinovici simin han da nece i ostat :lol:

onda i neke izjave ne idu ba.al et.svi su odrasli ljudi znaju sta hoce i znaju sta rade.
valjda.
ko zna sto je ovo dobro.
cinjenica je da sad lova koja ja isla klubu ide u reprogram ,kako bi tek sad kukali :lol:
mislim i to je klubu nego kome, je, imamo dug moramo ga isplatit. tacka.podvuci refu pa ond nesto drugo iznimljat.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 25 sep 2017, 12:17

emirzlaTu je napisao/la: A kakva je sad situacija u klubu?
"Nisam mogao dozvoliti da me neko pravi budalom pa sam otišao." Nisu moje riječi, već Dedine. Čovjek je bio u timu i na dnu, pa na "vrhu", pa očigledno opet tonu polako, ne želi čovjek opet da bude tu. To je poenta.

Šta je s Alića? Što se predsjednik ne oglašava nikako?
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 25 sep 2017, 12:18

staragarda je napisao/la:
FrantoBauzek je napisao/la:Ne znam ni kakve veze ima AH sa temom FK Sloboda, pa se objavljuju konstantno ti tekstovi. U svakom slucaju pozitivan primjer kako se treba voditi klub i skupljati navijaci, ne znam sta vi pisite.

I staragarda, mogao si nekad i napisati pozitivan komentar na ovoj temi. Pobijedila Sloboda, ti se ne javljas. Spominje se AH, eto te odmah!
Javljam se ja...nego ti si ovdje slabo...uprati malo bolje...cudno mi da tebi "mrtvoj carsiji"smetaju podrinjci koji su prosli strasnu golgotu a ne smeta ti ovaj gospodin iz Kikaca...jel' radis za platu il' si placen po postu....ima i treca varijanta.... veterani Slobode :urnebes: :rol:
Meni ne smetaju tuzlanski Podrinjci stavise volim ih, jer su se integrisali, prihvatili i ponosni su na kulturu grada Tuzle. Cijela moja porodica je Podrinjcima pomagala u ratu, tada kada su pristizali nakon sto su prosli strasnu golgotu. Trecina mojih dobrih prijatelja su iz Podrinja, ali su tuzlanski Podrinjci.
Ali tu postoje i neintegrisani Podrinjci, potpuno nezahvalni sto su ih Tuzlaci primili u svoje ognjiste kada je bilo najgore, bez ikakvog postovanja prema gradu i kulturi Tuzle, oni bi svoje da namecu ostalima. Ne svidja mi se taj stav :!:

Postujem sve ljude i sugradjane, da li on bio iz Kikaca ili Podrinja, koji postuju kulturu grada Tuzle. Pod kulturu smatram i FK Sloboda Tuzla :kafa:

Da li bi ti volio da Sloboda napravi dobar rezultat ove sezone s ovim ljudima na celu? Nekako mi se cini, da koliko ti je drago, toliko ti je i krivo sto Sloboda napreduje sa nekom drugom upravom. Kao da imas pomjesane osjecaje. Glavni si na temi, kada nam ide lose i kada je negativa u pitanju, a kada je pozitiva, onako dosta si povuceniji.
Zadnja izmjena: FrantoBauzek, dana/u 25 sep 2017, 12:20, ukupno mijenjano 1 put.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 25 sep 2017, 12:19

pa pod suspenzijom je :lolno:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 25 sep 2017, 12:26

Ja ovom upravom novom nisam toliko nezadovoljan, ima tu pozitivnih stvari, vidi se da tu ima rada. S obzirom sta se pricalo kako ce biti ovo je dobar posao koji su odradili. Odradili su bolje nego sto se od njih ocekivalo.

Ali njima ce uvijek biti kritika sve dok je Azmir u fudbalu. Jer on ima pare i te pare treba da idu u Slobodu. E to se trebalo dogovoriti. A ne da pare idu negdje drugo. Tu je trebalo imati razuma, ono svi za dobrobit Slobode i budzet Slobode. Kao sto i Hercegovci urade..
Nije trebalo dozvoliti da dodje do ove ekspanzije drugog kluba, trebalo je to sasjeci u korijenu. Ali ocigledno da oni svi igraju neke igrice.
A ne sada da se nesto ljudi dijele, neke nove navijacke grupe :crazy:

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 25 sep 2017, 12:40

nek smo mi zljescara tohnuli za ostalo cemo lahko... :D

Avatar
FrantoBauzek
Postovi: 1398
Pridružen/a: 27 feb 2016, 14:42

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FrantoBauzek » 25 sep 2017, 12:50

Tuzlak u pravu si, da se i mi slozimo jednom. Ovo ide na stetu Slobode, a svako zna da se tu radi o drugim stvarima i kojekakvim interesima.

Aerials
Da, ovo je kupovina navijaca. Svakako je dobra ideja. Ne bi ni nama bilo lose da ljudima, koji nisu iz Tuzle, makar obezbjedimo besplatan prevoz. Da li ce to navijaci Slobode iz Tuzle, uprava kluba ili odredjena udruzenja to organizovati, je nebitno. Narod kod nas je takav i ako zelimo punije tribine, ocigledno moramo iznalaziti nove ideje kako privuci navijace. Naravno prvenstveno rezultatima, ali treba i ostale nacine smisliti.
League Cup winners
Yugoslavia - ★

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 25 sep 2017, 12:54

Da je kako dobiti Borca sad :mrgreen:

Mada mislim da ce Slavko bazirati igru na jakoj odbrani,prije svega ici na bod,a pokusati doci do sva tri nakon kontri..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 25 sep 2017, 12:57

Ma hajde . Bit će sta će biti. Bezveze se raspravljamo. Meni vise cudi juce spaha pored klupskih prostorija( ceka odlazak u skoplje) al sta le mu mikica na klupi.a reprogram je ociscen zakljucno sa 01.09. Za sada nema dugovanja. Bolje da grad to transira mjesecno nego da nas ovi lihvari stalno upozoravaju. A vidite i sami sta sudije rade. Sta sude ovde oa sta sude u bijeljini a posebno sta nas tuzlak svira listici.

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 25 sep 2017, 12:59

E da. Posebno me zanima da slavko nađe pod hitno nekog i da vjezba prekide( kornere , slobodne udarce itd.) jer tu smo uzas.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 25 sep 2017, 13:01

harry_90 je napisao/la:Da je kako dobiti Borca sad :mrgreen:

Mada mislim da ce Slavko bazirati igru na jakoj odbrani,prije svega ici na bod,a pokusati doci do sva tri nakon kontri..
I bod je dobar.
Sviđa mi se što sad igramo koliko toliko i bolje prema naprijed a ne samo nazad.
Ordagić konačno dolazi do izražaja, a samim time i Krpiću je bolje.
Protiv Mladosti smo se vratili poslije primljenog gola, protiv Želje se nismo dali nasamariti...ima dobrih naznaka.
A Borac u maloj krizi. I ono što sam ih gledao nisu baš nešto posebno u igri prema naprijed, tako da ne vjerujem da će i oni srljati.
Treba pokušat iskoristiti ali opet kažem ni podjela bodova nije loša.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 25 sep 2017, 13:02

FrantoBauzek je napisao/la:Tuzlak u pravu si, da se i mi slozimo jednom. Ovo ide na stetu Slobode, a svako zna da se tu radi o drugim stvarima i kojekakvim interesima.

Aerials
Da, ovo je kupovina navijaca. Svakako je dobra ideja. Ne bi ni nama bilo lose da ljudima, koji nisu iz Tuzle, makar obezbjedimo besplatan prevoz. Da li ce to navijaci Slobode iz Tuzle, uprava kluba ili odredjena udruzenja to organizovati, je nebitno. Narod kod nas je takav i ako zelimo punije tribine, ocigledno moramo iznalaziti nove ideje kako privuci navijace. Naravno prvenstveno rezultatima, ali treba i ostale nacine smisliti.
raja nece na utakmice jer ima liga prvaka i jer nema azmira. ozbiljno realno i objektivno.
dzabe tebi prevoz. i koji prevoz ba za utakmice? :lol:

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 25 sep 2017, 13:04

wobly92 je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Da je kako dobiti Borca sad :mrgreen:

Mada mislim da ce Slavko bazirati igru na jakoj odbrani,prije svega ici na bod,a pokusati doci do sva tri nakon kontri..
I bod je dobar.
Sviđa mi se što sad igramo koliko toliko i bolje prema naprijed a ne samo nazad.
Ordagić konačno dolazi do izražaja, a samim time i Krpiću je bolje.
Protiv Mladosti smo se vratili poslije primljenog gola, protiv Želje se nismo dali nasamariti...ima dobrih naznaka.
A Borac u maloj krizi. I ono što sam ih gledao nisu baš nešto posebno u igri prema naprijed, tako da ne vjerujem da će i oni srljati.
Treba pokušat iskoristiti ali opet kažem ni podjela bodova nije loša.
Kako bod dobar. Samo tri boda. Zrinjski nam bjezi petnaest bodova, a predcednik obecao titulu. :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la emirzlaTu » 25 sep 2017, 13:05

wobly92 je napisao/la:
emirzlaTu je napisao/la: A kakva je sad situacija u klubu?
"Nisam mogao dozvoliti da me neko pravi budalom pa sam otišao." Nisu moje riječi, već Dedine. Čovjek je bio u timu i na dnu, pa na "vrhu", pa očigledno opet tonu polako, ne želi čovjek opet da bude tu. To je poenta.

Šta je s Alića? Što se predsjednik ne oglašava nikako?
AFERIM ako ti zasnivas misljenje na osnovu novinskih clanaka(koji za cvaju napisu sta ti je srcu drago)
Eto koliko si kontradiktoran,Dedi vjerujes,a Alicu se ne vjeruje u izjavi sto su mediji prenjeli!!!
Malo je providno sa ovim svim izjava od strane doticnih,bas uvijek kad nesto treba da se desi ili se pozitivno desilo...malo treba razmislit i izvagat sve sta se desava,ne treba sve na prvu uzet zdravo za gotovo.
UO u skladu sa svojim mogucnostima radi po meni dobar poso.Baziran je rad na stabilizaciji kluba(poreska se servisira),ne cujem nesto da dolaze na dan utakmice da se uzimaju pare od karata(i tu znaci ima nekog pomaka,nemoj samo reci Azmiru su podmetali i namjerno slali poreznu na dan utakmice).Gasimo se,zasto nas vise ne ugase???Koliko to treba vremena da se klub ugasi???Da su htjeli ugasit klub,davno bi bio ugasen.Pokusalo se sa Vladom,nije uspjelo(kao sa Denisom i Casimiro),doveo se Petrovic,odma se vidi napredak(kao i sa Husrefom,mada je Husref sebi doveo gotovo citavu ekipu)...i opet ne valja,eto opet negativno se nadje u svakom pomaku kod nas.
Da Slobodu hoce bilo ko da ugasi i da ima namjeru,vjeruj do sada bi bila ugasena davno...
Malo optimisticno treba gledat i vagat...
Zlatan Nalić sin tuzlanski

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 25 sep 2017, 13:06

ma ovaj sportske ba nas przi mjesecima

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.