FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Saltsity » 14 dec 2017, 18:39

Ma ovo je ko po komandi bilo.
Ili je sve presusilo pa nema izlaza, ili je pao neki dogovor iza zavjese.
Nadam se skupstini uskoro pa da vidimo. ...
Malo je i nevjerovatno ovo.
Uz kostur ekipe zadrzati Ordagica, Mehmedagica, Todorovica, Krpica, Smajica, Muminovica, Osmanagica i td. ...
Uz 3-4 igraca na pravim pozicijama mogli smo biti konkurentni u kupu. ....
Jbg imamo 6 bodova prednosti valjda ne bi ispali. ...
Sve to da zadrzis ekipu, dovedes par igraca i sve stane u 100 000 km. .....
Da li nemaju izlaza nemaju vise centa ili ima nesto iza scene vidicemo.
FK Sloboda Tuzla

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 14 dec 2017, 18:39

Ko je jednom na pola sata prisustvovao smijuriji zvanoj "skupstina Slobode" zna da se tamo i tada nista nece rijesit....kakva ljudi bolan crna skupstina,sta vam je..... hahahahha.... hajde ako odem na ovu probat cu malo snimiti mobitelom pa vam pustiti ovdje da vidite o kakvom Monti Pajtonu se tu radi....ovi sto nisu nikad bili garant kontaju to neke ekonomski jake face, ugledni i priznati ljudi,slobodasi....ja sam na 2,3 bio.....i bolje da nisam...bas sam zazalio
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 14 dec 2017, 18:42

Ma svima je jasno da Skupština diže samo ruke. Ko sjedi tamo i ko će riješiti. Nismo naivini
Niko, niko, samo Sloboda

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Saltsity » 14 dec 2017, 19:09

Stadionnnn Tuusaaanj fudbalskiii to je raaaaaj na njemuuuu igraaaa Slooobodaa, tim za koji zivim jaaaaaa :opaopa:
Hajmoooo manekeeeeniiiiii :opaopa:
FK Sloboda Tuzla

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 14 dec 2017, 19:10

staragarda je napisao/la:Ko je jednom na pola sata prisustvovao smijuriji zvanoj "skupstina Slobode" zna da se tamo i tada nista nece rijesit....kakva ljudi bolan crna skupstina,sta vam je..... hahahahha.... hajde ako odem na ovu probat cu malo snimiti mobitelom pa vam pustiti ovdje da vidite o kakvom Monti Pajtonu se tu radi....ovi sto nisu nikad bili garant kontaju to neke ekonomski jake face, ugledni i priznati ljudi,slobodasi....ja sam na 2,3 bio.....i bolje da nisam...bas sam zazalio
Nemas sta ni snimiti kad su iste njuske svih ovih godina, niko konkretnog prijedloga za napredak, dizu ruke samo da kontriraju jedni drugima a kad se predlozi da svako dadne neki dinar onda ruke zalijepe za pod, ne izuste ni rijeci. Nasa sjednica je smijurija ziva, cak i kad je Azmir bio tu niko nije bio spreman materijalno pomoci, a skoro svi su mu kontrirali i bez ikakve podrske. Svi hoce tudjim quecem da mlate zaru.

Eto otisao je Senad, na zadovoljstvo mnogih u nasem gradu (pa i ovdje na forumu), ali sta sad, s' kim dalje krenuti? Eto oni koji su najglasniji bili za njegov odlazak neka dadnu prijedloge, kako sad dalje, kojim sredstvima?

Pozitivna stvar ove Uprave su Smajic, Todorovic i jos par omladinaca, pa i povratak Krpica, ali zato gubimo najboljeg igraca besplatno, Ordagica (Pirica ni ne spominjem, on je vec proslost), a to se nije smjelo dozvoliti. Takodjer i Krpica moguce da izgubimo, a da ga nismo unovcili koliko-toliko. Puno para smo prosuli na njima dvojici a mogli su nam izvuci ovu sezonu. Skahica NE SMIJEMO izgubiti, pa radije bih Mehmedagica onda pustio.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 14 dec 2017, 20:00

Jel moguce da niko nema nekih insajderskih sta se desava i sta ce se desit?

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 14 dec 2017, 20:24

benTzley je napisao/la:Jel moguce da niko nema nekih insajderskih sta se desava i sta ce se desit?
Evo ja zvao na tel. al'ozbiljno niko se ne javlja.
Moram pokusati Cickovo ulije na Viber. :lol: :lol: :lol:
Ja kada vam kazem bice to ok! :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 14 dec 2017, 20:31

benTzley je napisao/la:Jel moguce da niko nema nekih insajderskih sta se desava i sta ce se desit?
A sta Ce se desiti..... desiti ce se ono na sta se upozoravalo godinu i vise
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 14 dec 2017, 20:39

Husic ASmir :D
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 14 dec 2017, 20:49

Nemozemo mi ba bez ASmirove sise odrasti. :beba:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Guest007
Postovi: 531
Pridružen/a: 25 dec 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Guest007 » 14 dec 2017, 20:52

Probisvjet je napisao/la:Nemozemo mi ba bez ASmirove sise odrasti. :beba:
Tako je !
Bilo kako bilo, u Tuzli nikad nece postojat' gradski derbi, u Tuzli postoji samo jedan klub, nasa Svetinja, Sloboda!

NS BiH mafia!
Savez napolje!

Guest007
Postovi: 531
Pridružen/a: 25 dec 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Guest007 » 14 dec 2017, 20:58

Igraci traze pare, bolji igraci se ne mogu zadrzati, do titule se ne moze ovako do 100godisnjice, adekvatna pojacanja nije u stanju da dovede, para za pripreme nema, pa konta bolje se noge ufatit
Bilo kako bilo, u Tuzli nikad nece postojat' gradski derbi, u Tuzli postoji samo jedan klub, nasa Svetinja, Sloboda!

NS BiH mafia!
Savez napolje!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 14 dec 2017, 21:01

Senci dobio ponudu da ide u "Slobodne zidare".
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Mortus
Postovi: 1746
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Mortus » 14 dec 2017, 21:20

Dok se babuka ne izjasni o ovom pitanju ne vjerujem u te price i siguran sam da se nece vratiti dok god je klub svih nas, odnosno faraonov. Ne vidim kako bi se drugacije vratio....
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

klasik
Postovi: 3976
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 14 dec 2017, 21:22

Iskreno Senad je osto duze nego sto sam mislio, caljda ga izvuko Krpicev transfer. Ja sam znao da on scoje marke u klub dat nece.
Pitanje ko je sljedeci, bil se Husic vratio i pod kojim uslovima i bil ga sad grad uopste htio u klubu il imaju nekog drugog u planu.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 14 dec 2017, 21:26

Kako prenose iz FK Sloboda, imena novog predsjednika i članova UO bit će poznata do kraja 2017. godine, kako bi pripreme fudbaleri započeli u boljoj atmosferi nego što je ona trenutno.

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 14 dec 2017, 21:47

Sad odjednom svi imaju neke informacije, cak i do glavnog grada stigle. A na kraju opet svi shvate da niko pojma nema, kao i do sada svaki put.
Bio to Azmir ili neko drseti, nebitno je, ali neko s parama mora preuzeti klub i dati mu punu vlast vodjenja, drugacije klub nece funkcionisati, a buducnost je na staklenim nogama. Protiv Azmira je jedan dio trenutnih Fukara i tako nece moci funkcionisati klub i Uprava, to svi znamo. Neka nam je Bog na pomoci, jer ce tesko se neko prihvatiti posla u ovakvoj Slobodi, iako tu ima zanimljivih igraca od kojih bismo mogli uzeti dobre pare, sve dokazani mladi reprezentativci.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Saltsity » 14 dec 2017, 21:50

Beduin je napisao/la:Sad odjednom svi imaju neke informacije, cak i do glavnog grada stigle. A na kraju opet svi shvate da niko pojma nema, kao i do sada svaki put.
Bio to Azmir ili neko drseti, nebitno je, ali neko s parama mora preuzeti klub i dati mu punu vlast vodjenja, drugacije klub nece funkcionisati, a buducnost je na staklenim nogama. Protiv Azmira je jedan dio trenutnih Fukara i tako nece moci funkcionisati klub i Uprava, to svi znamo. Neka nam je Bog na pomoci, jer ce tesko se neko prihvatiti posla u ovakvoj Slobodi, iako tu ima zanimljivih igraca od kojih bismo mogli uzeti dobre pare, sve dokazani mladi reprezentativci.
to je srz svega....pa ko god to bio
FK Sloboda Tuzla

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la intercontinental » 14 dec 2017, 21:51

Azmir bio odma prihvatio se funkcije jer jednostavno od njegovog plana sa Slogom nema nista. Ove godine Zvijezda ulazi, sljedece opet ostaju Olimpik i Velez, a sarajlije ce nastojati da utrpaju Olimpik u PL jer to je odma unaprijed 6 bodova sarajevskim blizancima, tako da bi Sloga tek na red mogla doci za tri godine a do tad bi sa Slobodom mogao imati vec i titulu i evrope i pick.e. materine.
A to stomse tice fukaara, njima je raditi kako Jasmin naredi ne sikirajte se za njih
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

SmajilKaric
Postovi: 349
Pridružen/a: 08 nov 2017, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SmajilKaric » 14 dec 2017, 21:56

Fudbalski klub Sloboda danas je ostao bez rukovodstva nakon što je Upravni odbor na čelu sa Senadom Mujkanovićem podnio ostavku. Uvod je to u još turbulentnije dane na Tušnju, s obzirom da Sloboda nema mnogo vremena i da je potrebno ojačati ekipu kako bi se prije svega izborio opstanak u Premijer ligi.

Zbog posljednjih dešavanja u “Rudarskoj 2” kontaktirali smo Azmira Husića, koji se nalazi u Americi.

“Ta vijest je došla i do mene. Žalosno je šta se događa u Slobodi. O svemu ovome sam pričao i prije nego što ću otići. Svi vi koji volite Slobodu zajedno sa mnom morate znati da se klub vodi ka gašenju”, rekao je za “****” Azmir Husić.

Husića smo upitali i da li bi ponovo prihvatio ulogu vatrogasca na Tušnju te preuzeo vruću predsjedničku funkciju u Slobodi.

“Moralo bi se mnogo toga promijeniti i biti dosta transparentnije. Slobodi treba vratiti stadion nazad, jer on i jeste Slobodin. Sve dogovore prenijeti na papir i izaći javno sa obećanjima i obavezama prema Slobodi”, poručio je Husić.

Podsjetimo, Azmir Husić otišao je iz Slobode u septembru 2016. nakon što gradske vlasti nisu ispunile obećanja, koja su tada dali prvom čovjeku Slobode. Husić je prethodno Slobodu spasio gašenja, klub je vratio u Premijer ligu BiH, a Sloboda je u eri Azmira Husića zaigrala i u Evropskoj ligi te bila nadomak naslovu prvaka BiH i trofeju pobjednika Kupa BiH. U svojoj predsjedničkoj eri, u Slobodu je uložio oko tri miliona KM.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.