FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 25 sep 2017, 14:13

Meni je samo nejasno zatso Alic jedan dan pricao da odlazi i da ne moze vise, drugi dan vraca se da radi na finansijskoj pomoci klubu,gdje nam je predsjednik,zasto malo ne upozna javnost dokle se stiglo sa reprogramom,finansijskoj situaciji u klubu,da li mi uopste imamo kompletan UO,jer ja samo vidim njega,Alica i Bonya ?

Sta se desava sa slucajem protiv Asima Zeca,jedno vrijeme nisi mogao uci na net,a da ne vidis njegovu izjavu..sta je sa kontra tuzbom protiv Kostica,Fatica itd ??

Najglasniji je bio kada se trebala pljuvati prosla uprava,nesto se usutio u posljednje vrijeme i sta bi sa parama od utakmica evropske lige,sta je sa istokom itd itd..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 25 sep 2017, 14:18

pa nema ga vise formalno pravno.nema odgovornosti,dnevnih poslova,a finansijski znaci doturit ce nekad nesto i mirna bosna.
a i ti hari, idi i pitaj ih il okaci javno na facebuk doso nas ovde mlatreritat sa istim pitanjima.
kostic fatic proslost pregrizli kiflu ko i svaki put, nista novo, idemo dalje.
hu ha

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 25 sep 2017, 14:20

Sariel je napisao/la:pa nema ga vise formalno pravno.nema odgovornosti,dnevnih poslova,a finansijski znaci doturit ce nekad nesto i mirna bosna.
a i ti hari, idi i pitaj ih il okaci javno na facebuk doso nas ovde mlatreritat sa istim pitanjima.
kostic fatic proslost pregrizli kiflu ko i svaki put, nista novo, idemo dalje.
hu ha
Kostic & Co je jos u tijeku postupak,sve dok suprotno ne odluci vjetar koji jos dobro puse.
Pecatilo se tu momacki do neki dan plate,rate,avansi itd....
Zadnja izmjena: Hitman22, dana/u 25 sep 2017, 14:21, ukupno mijenjano 1 put.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 25 sep 2017, 14:21

katarakta je napisao/la:
solinas je napisao/la:Pa koja je Denisova funkcija u klubu ljudi. ...
Za sta uzima platu. ...
Ovim potezom Azmir je distancirao Slogu od Tuzle I sebe od Slobode za sva vremena. . .
Nije pozvao tuzlake na stadion pazi placa Podrinjcima. ...
Mrs
Polako otkriva pravo lice. ..pljuje sve dobro sto je uradio. ...
Sportski direktor pregovara s igracima koji su na listi zelja, trenerima, ugovara pripreme, dogovara pripremne utakmice
Znam to.
Hajde nebitno
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 25 sep 2017, 14:22

ma ajde **** ga popusili ni prvi ni zadnji put.
lose sastavljeni jos amaterski ugovori kakvi vec.to treba gledat ispravit da nam s ne desava stalno iznova i iznova
ko i piric i onaj mali i u proslost kad pogledas kad god je koji htio odleprso je.
to je poenta.
a tad smo bili svi da mu ebu nanu naninu.
a znali smo kako ce zavrsit,realno.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 25 sep 2017, 14:22

solinas je napisao/la:Pa koja je Denisova funkcija u klubu ljudi. ...
Za sta uzima platu. ...
Ovim potezom Azmir je distancirao Slogu od Tuzle I sebe od Slobode za sva vremena. . .
Nije pozvao tuzlake na stadion pazi placa Podrinjcima. ...
Mrs
Polako otkriva pravo lice. ..pljuje sve dobro sto je uradio. ...
Brate,poziva podrinjce zato sto Ce im obezbjediti prevoz jer bi vecina morala putovati...STA ima bolan pozivat tuzlake...pa tuzlaci tu zive
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 25 sep 2017, 14:23

Ja nisam vidio nigdje Alicevu izjavu, osim na zvanicnoj. Haha pare od Evrope, pa nije pet miliona eeura. I kakve veze Sloboda ima sa istocnom tribinom?
Niko, niko, samo Sloboda

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 25 sep 2017, 14:27

katarakta je napisao/la:Ja nisam vidio nigdje Alicevu izjavu, osim na zvanicnoj. Haha pare od Evrope, pa nije pet miliona eeura. I kakve veze Sloboda ima sa istocnom tribinom?
Nema kod nas niko veze sa istocnom tribinom....bitno je da se milion i po ulupo
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 25 sep 2017, 14:29

wobly92 je napisao/la:Ti si haman travnički fakultet završio.
Spominje se Dedić, i priča o situaciji kakva je bila prije, i naravno da će spomenuti kakva je bila kad su imali sve, i onda opet na to kakva je sad.
Mislio pametnu repliku udarit, ali opet, kao i inače, nije ti pošlo za rukom.
Situacija je sada odlicna,takoreci nikad bolja sto sam provjerio licno sa jednim fudbalerom. Plata ide na tekuci racun sa obracunatim porezima itd...svako je sebi izvadio karticu u kojoj banci je zelio. Zasto ti to pokusavas obezvrijediti ne znam,ali ako je zbog visine primanja onda ok,manja su ali i dalje u TOP 5 PL.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 25 sep 2017, 14:31

staragarda je napisao/la:
katarakta je napisao/la:Ja nisam vidio nigdje Alicevu izjavu, osim na zvanicnoj. Haha pare od Evrope, pa nije pet miliona eeura. I kakve veze Sloboda ima sa istocnom tribinom?
Nema kod nas niko veze sa istocnom tribinom....bitno je da se milion i po ulupo
Tribinu ne pravi klub,ali ti to svakako znas,pravi Grad i bolje sto ne pravi jer ovakav demode stadion je vec unaprijed propala investicija. Samo stadion bez atletske staze i to 12.000 sjedecih mjesta max.natkriven u potpunosti.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 25 sep 2017, 14:34

niej pet.ali klubovima u nasoj zemlji to znaci mnogo vise ;)

ali ajd ovi su spasioci Slobode,samo ih nesto nije bilo prije par godina kada su nas minute dijelile od fuzije sa Olimpicom ili kljuca u bravu.. sad su oni heroji,ne smijes nista reci protiv njih,jer valjalo je zasukati rukave,al ide to mnogo lakse kad imas dobar igracki kadar i pare od euro tekmi.. :D

nije me briga ko ce voditi Slobodu,hocu dobar igracki kadat,klub da je u vrhu..ali jedno im se mora priznati,za veoma kratko vrijeme su od kluba koji je u vrhu tabele,doveli do kluba koji ce biti na sredini tabele ili ne daj Boze nigdje..jer se sutilo,nije niko smjeo progovoriti na 20 losih tekmi Slobode,sto su se tjerali odlicni igraci za ove lige,a dovodili kojekakvi iz kantonalnih liga,novi Milan Djuric i trpio najlosiji trener u skorije vrijeme na Tusnju Jagodic koji je prodavao price o titulu naredne sezone ..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 25 sep 2017, 14:34

ajde sad ne mastajte da oce i ovo zapoceto zavrsit. i onu ulaznu kapiju u stadion obnovit.
postavit novi semafor. el.brojace uzlanica.
promijenit stolice na zapadu.
i dosta ba.
kakav novi stadion

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 25 sep 2017, 14:38

harry_90 je napisao/la:niej pet.ali klubovima u nasoj zemlji to znaci mnogo vise ;)

ali ajd ovi su spasioci Slobode,samo ih nesto nije bilo prije par godina kada su nas minute dijelile od fuzije sa Olimpicom ili kljuca u bravu.. sad su oni heroji,ne smijes nista reci protiv njih,jer valjalo je zasukati rukave,al ide to mnogo lakse kad imas dobar igracki kadar i pare od euro tekmi.. :D

nije me briga ko ce voditi Slobodu,hocu dobar igracki kadat,klub da je u vrhu..ali jedno im se mora priznati,za veoma kratko vrijeme su od kluba koji je u vrhu tabele,doveli do kluba koji ce biti na sredini tabele ili ne daj Boze nigdje..jer se sutilo,nije niko smjeo progovoriti na 20 losih tekmi Slobode,sto su se tjerali odlicni igraci za ove lige,a dovodili kojekakvi iz kantonalnih liga,novi Milan Djuric i trpio najlosiji trener u skorije vrijeme na Tusnju Jagodic koji je prodavao price o titulu naredne sezone ..
druze eto te ko onaj muki na fejsu.
znamo mi to sve i drzis nam isto predavnje 826ti put.pricaj protiv koga hoces bolan cuj ne smije ko neko brani :lol:
al de malo majka mu stara.ovo ovde svijeta sto ima jos je i upuceno ...i slusa jednu te istu pricu mjesecima.
nije rpoblem vise nama ponovit zapamtili smo. evo ja necu zaboravit obcavam,ajmo dalje. :mrgreen:

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 25 sep 2017, 14:43

harry_90 je napisao/la:niej pet.ali klubovima u nasoj zemlji to znaci mnogo vise ;)

ali ajd ovi su spasioci Slobode,samo ih nesto nije bilo prije par godina kada su nas minute dijelile od fuzije sa Olimpicom ili kljuca u bravu.. sad su oni heroji,ne smijes nista reci protiv njih,jer valjalo je zasukati rukave,al ide to mnogo lakse kad imas dobar igracki kadar i pare od euro tekmi.. :D

nije me briga ko ce voditi Slobodu,hocu dobar igracki kadat,klub da je u vrhu..ali jedno im se mora priznati,za veoma kratko vrijeme su od kluba koji je u vrhu tabele,doveli do kluba koji ce biti na sredini tabele ili ne daj Boze nigdje..jer se sutilo,nije niko smjeo progovoriti na 20 losih tekmi Slobode,sto su se tjerali odlicni igraci za ove lige,a dovodili kojekakvi iz kantonalnih liga,novi Milan Djuric i trpio najlosiji trener u skorije vrijeme na Tusnju Jagodic koji je prodavao price o titulu naredne sezone ..
Ma niko ne kaze da su spasioci i daleko od toga da na ovaj nacin moze dugorocno klub funkcionisati i napraviti iskorak rezultatski,ali je evidentno da se vracaju dugovi i prema drzavi i prema dobavljacima(nema prinidne naplate na kapijama) cime se stvaraju preduslovi za direktne investicije ili preuzimanja kluba od strane nekoga sa cistim racunom bez opterecenja.
Da su heroji takodje nisu,ali jel mislis da je trebalo pustiti dubiozu u septembru 2016g i cekati ishode izbora i sl. pa ispasti ili se raspasti u ocekivanju spasioca u bilo cijem liku.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 25 sep 2017, 14:45

Sariel je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:niej pet.ali klubovima u nasoj zemlji to znaci mnogo vise ;)

ali ajd ovi su spasioci Slobode,samo ih nesto nije bilo prije par godina kada su nas minute dijelile od fuzije sa Olimpicom ili kljuca u bravu.. sad su oni heroji,ne smijes nista reci protiv njih,jer valjalo je zasukati rukave,al ide to mnogo lakse kad imas dobar igracki kadar i pare od euro tekmi.. :D

nije me briga ko ce voditi Slobodu,hocu dobar igracki kadat,klub da je u vrhu..ali jedno im se mora priznati,za veoma kratko vrijeme su od kluba koji je u vrhu tabele,doveli do kluba koji ce biti na sredini tabele ili ne daj Boze nigdje..jer se sutilo,nije niko smjeo progovoriti na 20 losih tekmi Slobode,sto su se tjerali odlicni igraci za ove lige,a dovodili kojekakvi iz kantonalnih liga,novi Milan Djuric i trpio najlosiji trener u skorije vrijeme na Tusnju Jagodic koji je prodavao price o titulu naredne sezone ..
druze eto te ko onaj muki na fejsu.
znamo mi to sve i drzis nam isto predavnje 826ti put.pricaj protiv koga hoces bolan cuj ne smije ko neko brani :lol:
al de malo majka mu stara.ovo ovde svijeta sto ima jos je i upuceno ...i slusa jednu te istu pricu mjesecima.
nije rpoblem vise nama ponovit zapamtili smo. evo ja necu zaboravit obcavam,ajmo dalje. :mrgreen:
Ko je muki,ne pratim fb,nisam ga aktiviro zadnje 4 godine ,ne da mala :rol: :rol: moram bolan ponavljati sve dok ne pocnete ponavljati za mnom haha.. da znas da cu te jednom ispitat za ovo,budes li zaboravio,idem opet ponovooo ...
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 25 sep 2017, 14:48

Hitman22 je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:Ti si haman travnički fakultet završio.
Spominje se Dedić, i priča o situaciji kakva je bila prije, i naravno da će spomenuti kakva je bila kad su imali sve, i onda opet na to kakva je sad.
Mislio pametnu repliku udarit, ali opet, kao i inače, nije ti pošlo za rukom.
Situacija je sada odlicna,takoreci nikad bolja sto sam provjerio licno sa jednim fudbalerom. Plata ide na tekuci racun sa obracunatim porezima itd...svako je sebi izvadio karticu u kojoj banci je zelio. Zasto ti to pokusavas obezvrijediti ne znam,ali ako je zbog visine primanja onda ok,manja su ali i dalje u TOP 5 PL.
Kakvim bolan porezima?? Šta odlično? Došli neki dan 2 igrača u Sberbanku, jedan daje karticu, govori mu šalteruša ima 420 KM, leglo jutros, on gleda i kaže daj mi sve što ima..daje iza njeg drugi karticu, govori mu ova na vašem računu nema ništa. On stao gleda izgubljeno..i odoše...
Mani šuplje ba, možeš djeci lagat.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la emirzlaTu » 25 sep 2017, 14:48

Hitman22 je napisao/la:
emirzlaTu je napisao/la:Ne pravi se lud,covjek je izjavio da ostaje u klubu i da ce radit na finaskijskoj pomoci klubu,kako, ne intetesuje me,odma ste pisali poslije toga da je to izjavio po naredjenju Jasmina.Uvijek nadjete nesto da osporite,kad je prica sa druge strane,odmah je tacna i istinita..
Cuj zna se kome je u cilju,pa sto je vise ne ugasi???Koji je to proces i koliki je period gasenja jednog kluba???Gledajuci Ditu,brzo se desilo,sta se onda ovde ceka sa gasenjem,sto se ne ugasi vise jbm!!!
Ne nasjedaj na provokacije djabe,vidis da uzivaju u tome njih par a nemaju niti jedan dokaz.
Sta sada kad iz budzeta bude isao dodatna sredstva za saniranje poreznog duga AH koji nije usao u reprogram,a radi se o cca 750.000 KM. I to ce biti lafina vjerovatno za neke
Vjeruj mi da ih uopste ne dozivljavam kao provokacije,ja sam kao Sariel,Sloboda i grupa "ne interesuje me" nista drugo.Ko ce bit predsjednik,ko ce bit sportski direktor,ko hoce da nas ugasi...nebitno...
Krivo mi sto pojedinci jos ne znaju sabrat 2+2,rezultata nema,mozda ih nece ni bit,pa nema ih 100 godina hebat ih...navikli smo,sto mi jos vecu ljubav daje,da volim Slobodu sto nema nista u vitrini,a ne hoce li Azmir ili Senad vodit klub...prvi "nista" nije uradio kad sve oduzmes i saberes(vratli se u ligu,vratli bi se i bez Azmira,kad ne znam,al bi se vratlili i ne bi se UGASILI) za Senada,vjerovatno nece ni on znacajan rezultat napravit za svoje vrijeme,a mozda nas iznenadi...mozda ceka 100 godina da se uzmu pare od FIFE ili UEFE(ako ista daju)od koga li vec,pa ce nas onda ugasit klub.
Ovo ovde je za stranicu Doza prosjecnog bosnjaka kako li se vec zove.
Po mom misljenju vise ima ljudi u TZ sto voli da vidi Azmira u Slobodi,pa sto nisu se skupili otisli molili ga da se vrati,da nadju nacin i dogovor da ponovo bude tu???Toliko govori o njima koliki su navijaci i zato to ne dozivljavam kao provokacije...
Zlatan Nalić sin tuzlanski

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 25 sep 2017, 14:49

evo bili mi donji.doso azmir. mi osli gor. bambuca cvaja hu ha.
borba za titule.
bub raspa se sve.znaci nulta godina **** ispadanje. nikad se ovako nismo podijelili. (al ovo je bukvalno ljudi koji ne prate toliko fudbal svadjaju se radi ovoga ziva istina :lol: )
haj jovo nanonvo.
pola raje hoce pola nece.
pola od pola isto nece.
prebacuj loptice krivice, radi ego, nece niko popusti,zatezu,pucaju zice, odnosi,
prodje godina.
dok se presaberemo jos jedna sezona za zaborav. jel tako.

vobli sad prima cvaju i imace besplatan prevoz na sve utakmice,drug moiii :beba: :lol:

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la emirzlaTu » 25 sep 2017, 14:53

wobly92 je napisao/la:
Hitman22 je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:Ti si haman travnički fakultet završio.
Spominje se Dedić, i priča o situaciji kakva je bila prije, i naravno da će spomenuti kakva je bila kad su imali sve, i onda opet na to kakva je sad.
Mislio pametnu repliku udarit, ali opet, kao i inače, nije ti pošlo za rukom.
Situacija je sada odlicna,takoreci nikad bolja sto sam provjerio licno sa jednim fudbalerom. Plata ide na tekuci racun sa obracunatim porezima itd...svako je sebi izvadio karticu u kojoj banci je zelio. Zasto ti to pokusavas obezvrijediti ne znam,ali ako je zbog visine primanja onda ok,manja su ali i dalje u TOP 5 PL.
Kakvim bolan porezima?? Šta odlično? Došli neki dan 2 igrača u Sberbanku, jedan daje karticu, govori mu šalteruša ima 420 KM, leglo jutros, on gleda i kaže daj mi sve što ima..daje iza njeg drugi karticu, govori mu ova na vašem računu nema ništa. On stao gleda izgubljeno..i odoše...
Mani šuplje ba, možeš djeci lagat.
Koliko ti dobijes na banku???I meni se desi da ne legne jedan dan a legne kolegi i obrnuto...
Hocu da kazem da to nije mjerilo nikakvo sto si vidio ili cuo.Ja poslije uplate u banci nakon par dana dobije resto na ruke,a radim medju tri top firme u BiH(nije Bingo :lol: )
Zadnja izmjena: emirzlaTu, dana/u 25 sep 2017, 14:57, ukupno mijenjano 1 put.
Zlatan Nalić sin tuzlanski

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 25 sep 2017, 14:54

ma stoj najgore ove gifove njegove odma vidim kod drugih ...
jao jao reci da se znamo :lol:

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.