FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Saltsity » 15 dec 2017, 18:44

katarakta je napisao/la:Azmir ima svoje uslove i čovjek je upravu. Druže, ne možeš biti 100 godina mrtvi prosjek i samo prat narodne pare preko kluba, **** im ja mater. Potrošimo dva puta više nego Krupa, Radnik i Mladost, plaćamo igrača 10.000, a gori smo u svakom segmentu. Jedino pozitivno je što on neće dati da se ugasi, jer ima solidno ubrizgane love tu. Helem, vratiti Slobodi stadion, da klub ima svoju imovinu. Dić kredit i vratit dugove. Jasmina i ostale nabit na ****. Dati im neka prava, postotak, dionice. Pustiti članske u prodaju, Skupštinare nabit s noge na nogu i onaj ko može platit nek bude tu. Onaj koji ima lovu će sebi kupit većinu i naravno da će mu biti u interesu da zaradi. A u fudbalu se samo može zaraditi sportskim rezultatima, transferima i izlaskom u Evropu. Ostalo je sve šuplja kao OKK Sloboda. Jarane, deset godina su oni tu i ne mogu meda u onoj mrtvoj ligi. Naravno, dobro je Berbicu i njegovim potrckama. Sve dok se to ne dogodi nema napretka. Slična situacija se događa u Čeliku. Kasumović je u glavnoj ulozi kao i Imamović. Dok je upravljao klubom nabio višemilionska dugovanja "ekonomski stručnjak". Sad osuđene kriminalce dovodi u klub i predstavlja se kao spasioc. Mi smo imali sreće da se neko pojavio s iskrenim namjerama, koji je s osvih prostora, koji je brzo pohvatao konce, ali ga politika otjerala. Otjerala ga, jer znam da je tako u Tuzli i drugim gradovima, gdje ljudi dogovore da velikani dođu da prave kamp i to centralni za djecu, ode političar i razjebe to. Ode i ponudi drugima, pazi molim te...
Sve je to tako pisemo odavno. ....Ja bi prvi platio stolicu u skupstini i mozda kupio udio u klubu (simbolicno naravno nemam para za vise :D ).
Ali eto ko ce to pokrenuti.
Drze klub u rukama i nece ga pustiti ni zasto na svijetu.
Njima je vako dobro.
FK Sloboda Tuzla

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 15 dec 2017, 18:55

Pa neće nijedan investitor doć dok se statut ne promijeni. Normalno. Azmir uloži milion, Kureviću se digne i smijeni ga, a nije banke dao
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Beduin
Postovi: 16329
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 15 dec 2017, 18:56

Ma kupio bih uvijek nesto vezano za klub ako cu tako pomoci i ako vidim napredak. Da si podigal istocnu tribinu prvi bih bio u redu da kupim stolicu, ma nekoliko njih, jer se nesto uradilo (podigla tribina). Tako i za grupu, tako i za sve ostalo.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 15 dec 2017, 19:13

Don't dream dreams
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Zodiac » 15 dec 2017, 19:27

Imaju ljudi ideja ,dođu i ljudi s parama al onda skontaš da si u Bosni i da ovdje uspijeva samo ambrozija,ništa drugo.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 15 dec 2017, 19:28

jeste vam tesko palo to sto je Faraon nabo Asmira :lol:

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 15 dec 2017, 19:31

Ja bolan, bolan. Sinoc kada sam bio na onoj gidi Admirala u Melainu Senad i Kurevic zajedno. Nek se sijeli. Boli ih kita za Slobodom.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 15 dec 2017, 19:49

Probisvjet je napisao/la:Ja bolan, bolan. Sinoc kada sam bio na onoj gidi Admirala u Melainu Senad i Kurevic zajedno. Nek se sijeli. Boli ih kita za Slobodom.
Ja ne kontam sta mi hocemo od Keme... covjek je operisan od fudbala... covjek ne zna pravila ove igre...on je klasično tu uvaljen....boli njega tuki...kaka ba Sloboda
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 15 dec 2017, 19:52

sta Azmir nece ?
nema nece, nema toga.

Upirali ste i rukama i nogama da Senco i ekipa odu. Eto uspjelo je. Sta sad ? nemate rjesenje ?

toga sam se i bojao najvise

pa pravite opet 5 do 12 za Azmira , idite u Simin Han, recite mu nema necu, mi sabotirali klub radi tebe, ti sad neces.

davno sam ja pisao, jos dok su Azmira tjerali, prvi klub kojeg ce ugasiti vlastiti "navijaci". Ovi ili oni, dvije strane iste medalje

ps igrao je Kemo lopte
Zadnja izmjena: ultrasstyle_tz, dana/u 15 dec 2017, 19:57, ukupno mijenjano 1 put.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 15 dec 2017, 19:56

staragarda je rekao da je Kemo operisan od fudbala i ja mu vjerujem

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 15 dec 2017, 20:03

ultrasstyle_tz je napisao/la:sta Azmir nece ?
nema nece, nema toga.

Upirali ste i rukama i nogama da Senco i ekipa odu. Eto uspjelo je. Sta sad ? nemate rjesenje ?

toga sam se i bojao najvise

pa pravite opet 5 do 12 za Azmira , idite u Simin Han, recite mu nema necu, mi sabotirali klub radi tebe, ti sad neces.

davno sam ja pisao, jos dok su Azmira tjerali, prvi klub kojeg ce ugasiti vlastiti "navijaci". Ovi ili oni, dvije strane iste medalje

ps igrao je Kemo lopte
Jest mi smo otjerali Senada. :lol:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 15 dec 2017, 20:24

ultrasstyle_tz je napisao/la:sta Azmir nece ?
nema nece, nema toga.

Upirali ste i rukama i nogama da Senco i ekipa odu. Eto uspjelo je. Sta sad ? nemate rjesenje ?

toga sam se i bojao najvise

pa pravite opet 5 do 12 za Azmira , idite u Simin Han, recite mu nema necu, mi sabotirali klub radi tebe, ti sad neces.

davno sam ja pisao, jos dok su Azmira tjerali, prvi klub kojeg ce ugasiti vlastiti "navijaci". Ovi ili oni, dvije strane iste medalje

ps igrao je Kemo lopte
Jel to ti SVIJU TI prozivas ljude sa smijesnog foruma da su krivi za nesto :o :o :shock: ....ja kontam ti jedan od boljih i pametnijih forumasa a ti cinaglija u stvari
Zadnja izmjena: staragarda, dana/u 15 dec 2017, 20:52, ukupno mijenjano 1 put.
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 15 dec 2017, 20:36

staragarda, cemu ova prozivka

Avatar
fukara87
Postovi: 5659
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 15 dec 2017, 20:51

Chinaglia je napisao/la:staragarda, cemu ova prozivka
Izgleda da su mu nabio velike komplekse pa te proziva na svakom koraku
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Saltsity » 15 dec 2017, 21:29

Chinaglia je napisao/la:jeste vam tesko palo to sto je Faraon nabo Asmira :lol:
Reko sisoja nece se vracati ako mu podojis.
donju pipu
FK Sloboda Tuzla

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 15 dec 2017, 21:39

RollingPaper je napisao/la:Danas mi lik govori aj po 500km da ce doci Azmir, toliko je uvjeren da ce doci.
Pare su tvoje
samo Sloboda

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 15 dec 2017, 21:51

Dzaba raspravljate Azmir se ne vraca. Azmir hoce stadion iz jednog razloga, da proda zemljiste i gradi stadion na drugom mjestu od tih para. Jasmin mu neda stadion i hoce da stadion (ako se moze tako nazvati) ostane gdje jeste. Tu sva prica zavrsava. Da se mene pita nek grade stadion na Sickom ako hoce ali nas se nista ne pita! Lokacija je potpuno nebitna jer bi svakako hiljadu istih ljudi islo na utakmice gdje god se stadion nalazio, ostali cekaju vikend radi spanaca, engleza, talijana i Bayerna :kafa:
Sloboda Tuzla

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Saltsity » 15 dec 2017, 22:04

fukaratz je napisao/la:Dzaba raspravljate Azmir se ne vraca. Azmir hoce stadion iz jednog razloga, da proda zemljiste i gradi stadion na drugom mjestu od tih para. Jasmin mu neda stadion i hoce da stadion (ako se moze tako nazvati) ostane gdje jeste. Tu sva prica zavrsava. Da se mene pita nek grade stadion na Sickom ako hoce ali nas se nista ne pita! Lokacija je potpuno nebitna jer bi svakako hiljadu istih ljudi islo na utakmice gdje god se stadion nalazio, ostali cekaju vikend radi spanaca, engleza, talijana i Bayerna :kafa:
Pa i to je Jasmin kriv.
Trebali su jednu tribinu od 4000 natkrivenu na istoku napraviti sa svim sadrzajima i zdravo.
Okolinu stadiona srediti i to je to.
Poceli su svjesno projekat znajuci da nece ni za 50 godina zavrsiti. To je sramota.
Eto sam si reko ...Ako on napravi stadion sta ce sa Tusnjem i svojim predizbornim alatom.
Mene licno boli ku rac za Tusnjem hoce li njega nadograditi ili neki drugi negdje yebe mi se.
FK Sloboda Tuzla

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 15 dec 2017, 22:10

Saltsity je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:jeste vam tesko palo to sto je Faraon nabo Asmira :lol:
Reko sisoja nece se vracati ako mu podojis.
donju pipu
slika

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 dec 2017, 22:27

Joj @ultras provalio si se u ovom postu al stvarno.

Ti izgleda ocekivao od Senada neku dinastiju da pravi. Njemu je rok trajanja dosao kraju zbog gresaka koje je sam pravio i jer je uletio u sport u kojem se ne snalazi.
Uletio je bahato u ovo i u godinu dana dosao do toga da nema para da servisira sve. A upravni odbor nije prosirio uopste od dolaska. Ovoliko je izdrzao jer je grad mu uletio odredjene pare i to je to. A ti njega predstavljas kao da nas je vadio iz qovana, a ne uvodio u njih. Da je ostao jos godinu bilo bi jos gore jer ne zna voditi ovo, a bahati se.
Isti kao i svi oni prije Husica, vodi ali nema kapaciteta.
Ovako bi nam bilo i da je imao podrsku svih, on bi opet zaebao sve.

I na ovo se upozoravalo od starta da se uopste ne radi jer ce doci na ovo ali djaba Imamovic i grupica navijaca ovako isplanirali jer oni misle da je dobro.
Trebalo je samo malo zdravog razuma, a ne glavom kroz zid.

I da navijaci nadju covjela nece biti zdravog razuma od grada. Grad radi po svom, grad radi interesa ce i ugasiti klub ali nece nikog poslusati. Ugroziti ce sve ali komprimisa nece. Sad da dobiju idealnog investitora da sve posteno stavi na papir oni bi ga otjerali.
Ne mogu tu obicni navijaci nista. Klub moze biti dobar i uspjesan ako oni zele pa makar ga pratilo 100 ljudi.
To sto Senadu nije bilo 5 hiljada na tribinama nije razlog katastrofe, to je sitnica.

Klub nije dobar 20 godina i opet nista nisu promjenili u glavama, jednom ispali i opet isto rade. Eto sto nije dobro. Klub bi bio nikakav i da su pune tribine. Zna se gdje se mora i sta promijeniti da klub funkcionise, a to se ne mijenja godinama. Zdeno, OP, Karic, ulica, skupstina, politika, sitni interesi, nedostatak novca, talovi. Eto sto klub nikada nece na zelenu granu jer je kreiran tako da se svako moze ubaciti.
Bas bi Senad osvojio titulu da su ga ljudi volili, bi malo sutra. Covjek dopustio sve sto nas je dovelo do druge lige, a nije uveo nista sto bi klub izdiglo.

Promijeni sistem, izbaci politiku, imaj razuma, odstrani kancere i imati ces klub.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 15 dec 2017, 22:35, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.