FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 27 avg 2017, 19:43

xeksor je napisao/la:Pa gdje nece grohnut kad ih pjesnik,t.j. indira im dovede u Gradsku upravu i slikaju se kako bi grad vidio na nas gradonačelnik voli sport i podrzava navijace i nakon toga se nikad nije sjetio istih a i kluba, nakon punih tribina u drugom dijelu 1.lige federacije, nakon punijih tribina a ponedan i prepunih do septembra 2016, počinje očaj, jad i ispiranje mozga.Mozda zamjeram AH sto nije pustio sve u pm i da se ugasimo i da nam nenametnu neki novi OFK Sloboda tako da nas ovaj nejebe vise u mozak, lazima, petljanjima, izmsljanjima itd.
To ti dodje kada seljacina iz Islamovca handri carsiju. Moze mu se. Beslagic je bio tito za njega al' se syebo kada je ostavio njemu funkciju u amanet.
Nama preostaje jedino da kukamo jer ne mozemo bolje.
Vlado **** ti SGV kelly family! :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 27 avg 2017, 19:45

Vlado, znamo da čitaš! Ne budi hinjo i mani se šuplje i mani pametovanja, ako imaš obraza imalo sam ćeš napustit Slobodu bez da ti iko išta mora govorit!
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Slobodas
Postovi: 3475
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 27 avg 2017, 19:46

Kad cemo mi ovo doziviti od nase grupice nikad haman :puke: :puke:

Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 27 avg 2017, 19:46

Vlado znamo da citas i znaj da ti **** sve zensko u familiji

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 27 avg 2017, 19:53

Probisvjet je napisao/la:
xeksor je napisao/la:Pa gdje nece grohnut kad ih pjesnik,t.j. indira im dovede u Gradsku upravu i slikaju se kako bi grad vidio na nas gradonačelnik voli sport i podrzava navijace i nakon toga se nikad nije sjetio istih a i kluba, nakon punih tribina u drugom dijelu 1.lige federacije, nakon punijih tribina a ponedan i prepunih do septembra 2016, počinje očaj, jad i ispiranje mozga.Mozda zamjeram AH sto nije pustio sve u pm i da se ugasimo i da nam nenametnu neki novi OFK Sloboda tako da nas ovaj nejebe vise u mozak, lazima, petljanjima, izmsljanjima itd.
To ti dodje kada seljacina iz Islamovca handri carsiju. Moze mu se. Beslagic je bio tito za njega al' se syebo kada je ostavio njemu funkciju u amanet.
Nama preostaje jedino da kukamo jer ne mozemo bolje.
Vlado **** ti SGV kelly family! :salut:
Ma cuj druze , necu sad da potenciram bivseh predsjednika AH, ali ne mogu da shvatim da covjek zbog sanmo svojih licnih interesa j... sport u ovog gradu. Pa nebitno jel bio AH( gdje nam se svi klubovi u drzavi smiju sto smo ga otjerali- ustvari sto su ga otjerali) nego eto kad bi došo chini, FukaratTZ ( eto snjima sam se prepirao i svađap) i kazu imam investitora , pare itd, on bi reko nedam stadion, sta grad ima od toga itd.I eto sta se desava instalirao je Predsjednika skupštine koji je za 3-4 godine odrzo 2 skupštine( a sa klubom u ovom problemu treba naj manje 2-3 godisnje) instalira ti predsjednika i par clanova UO, drzi nepismenog direktora JU Stadion Tusanj koji samo prima platu. A ruku na srce pored slabe posjete na utakmicama ovaj stadion sa ovakvim klubom i gradom sluzi samo za odrazavanje koncerata.

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 27 avg 2017, 19:57

I koji se kur.ac igraju prijateljski mecevi sredinom sedmice,nije mi jasno,umjesto da igraci odmorni docekaju mec u ligi,ti njih vodis po okolnim opcinama :roll:



Da se ne zaboravi :kafa:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 27 avg 2017, 19:59

Slobodas je napisao/la:Kad cemo mi ovo doziviti od nase grupice nikad haman :puke: :puke:

U cetvrtak sam bio na utakmici u BG, posjetio Muzej Zvezde, Momak koji radi tu kulturno se predstavi pita odakle smo, odvede nas do police gdje se nalaze zastavce i neka priznanja od Slobode i kaze. Zvedzdin najeugodniji protivnik u prvoj ligi Juge, i ko iz pika rece lik prokockali ste sansu sto pustiste onog milionera iz amerike, i rece lik mi bi odavno pukli da nemam kredit a to je titula prvaka evrope pa zarađuju od svega i svacega a odblokira ima se racun samo kad m gasprom uplati spozorstvo pokrije dugove dobiju licencu i to je to. Zbog politike grada i ta velika Zvezda ima frku ko i nasa Sloboda. Al me lik iznenadi koliko poznaje problematiku u regionu klubova pa et i nase Slobode.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 27 avg 2017, 20:00

To zamal zaboravih.....pretrco nas smijesni Celik a on igra tekme srijedom... Ahahahaha...strateg,štaš
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 27 avg 2017, 20:01

<hinji ovo ne odgovara!
Jbt bilo je skoro, a kao da je davno. Sta uradise lopovi.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 27 avg 2017, 20:02

Drago Zec, Asmir Bejtić, Suad Gračić, Mujaga Korajkić, Zoran Talijan, Rizo Nurkanović, Mensur Hajdarhodžić, Zoran Malbašić, Zoran Marković, Siniša Novaković, Zoran Jajčanin, Milan Petrović, Edin Uzeirbegović, Stanko Petrović, Fuad Mujanović, Minja Koncul, Esad Karamović, Zijad Smajić, Nermin Pašalić, Vanja Koncul, Predrag Ilić, Damir Štilić, Mirsad Razin Trnačević, Žarko Banjac, Jelica Marković, Alan Karamović, Almir Arnaut-Belli, Asim Paščanović, Damir Osmanović, Darko Jesenek, Davor Vikić, Davorin Kreitmayer, Dejan Pavić, Ekrem Jusić, Elmir Čustović, Goran Jurčenko, Igor Todorović, Igor Pejić, Ivan Fabijanić, Kenan Smailović, Mario Jurić, Mehmedalija Buco Dragić, Miša Mrkić, Nuraga Pašić, Predrag Pelemiš, Emir Ramić, Srđan Jovanović, Vensan Pušonjić, Vladimir Vukičević, Zlatan Đapo, Zlatko Ledić, Zoran Iličković, Zoran Podžanin, Ademir Zurapović, Zoran Milanović, Dejan Dabetić, Bojan Dabetić, Goran Ćulum, Davor Petrović, Ivan Fabijanić, Srđan Jovanović, Beli Karamović.

Evo vam spisak gradjana koji su poslali otvoreno pismo protiv gasenja KK Sloboda Dita. Nakon toga sedmicu je gase, svi u skupstini glasali za gasenje osim Korlatovica.

Znate svi ko sastanci sa Imamovicem, ko je rekao da je za fuziju sa Olimpikom, ko ide na utakmice OKK od gradjana Tuzle, da se oko Slobode danas vrte ljudi koji nisu dali glas kada je bilo najbitnije vec su rekli moze gasi nama to odgovara. Znate ko je u skupstini OKK.
U konacnici znate da je Azmir dosao u pola planova o gasenju, FK ne bi docekao kraj te sezone jer je dosao 10 dana prije prve utakmice.

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la benTzley » 27 avg 2017, 20:04

Igrali su solidno do trenutka kada smo poveli 2 0 i kada je Jahic usao na teren. Time prepustamo igru namjerno zatvora se Vlado gigant a u defanzivi imas Jahica i Salihovica i tu je kraj svake price. I naravno ponovo neki glupi izgovori falili su nam Culum i Ignjatovic, pa mi igre nismo imali sa tim igracima samo si nabacivao na njih 2metrase bolan i uspio dat go u 5 utakmica. Danas smo prvi put igrali ajmo reci lijepo bez jakare bez nabijanja od noge do noge imali akcije lijepe smislene. Jedan od najboljih je bio Grahovac danas a njega ti nema protiv Zrinjskog ni na klupi za rezervne igrace. Dosta vise demagogije, prosipanja lafine odlazi vise covjece pa makar niko ne dosao i Spaha vodio ekipu ne mogu vise ove glupe price i izgovora.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 27 avg 2017, 20:05

Vlado...


Avatar
Zodiac
Postovi: 4059
Pridružen/a: 18 dec 2012, 00:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Zodiac » 27 avg 2017, 20:06

Mrs ubleho supacka i nosi pichkaste analize sa sobom.

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 27 avg 2017, 20:07

xeksor je napisao/la:
Slobodas je napisao/la:Kad cemo mi ovo doziviti od nase grupice nikad haman :puke: :puke:

U cetvrtak sam bio na utakmici u BG, posjetio Muzej Zvezde, Momak koji radi tu kulturno se predstavi pita odakle smo, odvede nas do police gdje se nalaze zastavce i neka priznanja od Slobode i kaze. Zvedzdin najeugodniji protivnik u prvoj ligi Juge, i ko iz pika rece lik prokockali ste sansu sto pustiste onog milionera iz amerike, i rece lik mi bi odavno pukli da nemam kredit a to je titula prvaka evrope pa zarađuju od svega i svacega a odblokira ima se racun samo kad m gasprom uplati spozorstvo pokrije dugove dobiju licencu i to je to. Zbog politike grada i ta velika Zvezda ima frku ko i nasa Sloboda. Al me lik iznenadi koliko poznaje problematiku u regionu klubova pa et i nase Slobode.
Jesi se potrudio da sastaviš ovaj put :urnebes:
Libo me tuki za zvezdom.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 27 avg 2017, 20:07

Zodiac je napisao/la:Mrs ubleho supacka i nosi pichkaste analize sa sobom.
stavio Conorov avatar i odmah zajeban komentar :mrgreen:

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 27 avg 2017, 20:10

Cestitam na opasci sviunapad10
Zadnja izmjena: xeksor, dana/u 27 avg 2017, 20:15, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 27 avg 2017, 20:11

Gdje nam je nestao predsjednik,kada se trebalo ganjati sa Kosticem,Zecom,Faticem i ostalom ekipom svaki dan je bio po novinama,portalima,klub biljezi lose rezultate vec 15-16 tekmi on se ne oglasava kao predsjednik kluba,da li mi imamo sportskog direktora uopste i koji je njegov posao,ja njega samo vidio kad su dosla januarska pojacanja i kada je na pressici govorio da je stanje u klubu super i da ce svima poslat ugovore putem vibera..

Dokle se stiglo sa tuzbom protiv Zeca,kako napredujemo u slucaju protiv Karica,Dzidica naravno ako smo podnijeli prijave protiv njih..ii da Fatic,Kostic,Mehidic,Govedarica da se ne zaboravi ..

Koji su razlozi raskidanja ugovora sa Stjepanovicem,koji je Kante za sve ove Culume,Jahice i koga sve ne.. zasto se mladom Grahovcu ne pruzi vise prilike,doveden je kao veliki potencijal,momak sjedi na klupi..

I da kada ce se izaci sa papirom u javnost u vezi svih duogovanja Husica,koji su oni rijesili ili ce rijesiti??
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 27 avg 2017, 20:12

Probisvjet je napisao/la:<hinji ovo ne odgovara!
Jbt bilo je skoro, a kao da je davno. Sta uradise lopovi.
Ima li neko kakav prijedlog za sadašnjost (ko su lopovi koji nisu??). Pritajite se i vi mnogi ko picici pa sad kritike. Dajte prijedlog koji, to sto je proslo bilo gotovo cao. Sad treba reagovati. Ekipa je solidna ali nesto ne štima nikako.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

xeksor
Postovi: 1738
Pridružen/a: 18 feb 2016, 00:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la xeksor » 27 avg 2017, 20:14

Predsjednik je ućutkan kao i pismeni direktor, jer u slučaju njegovog istupanja novog mnoge bi se stvari iznjele na vidjelo kako protiv njega tako i protiv vozda mu

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 27 avg 2017, 20:16

xeksor je napisao/la:: Ovdje nije pric o zvijezdi, već o tome da ljudi eto te smrdljive zvezde ako ti je lakse znaju prilike u toj nasoj Slobodi, a ti si vjerovatno u toj grupi koja ovakve stvari podrzava uz slogan " Dobro je dok je meni dobro" Aj o... u skokove j.... te jasmin u supak pismena
Imas ti kakav prijedlog. I dalje me libo tuki za zvezdom i onim sto je bilo i proslo od te priče nema nista.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.