FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 22 okt 2017, 09:31

Londonu nisu smetale pare Ruskog oligarha I Chelsea nije izgubio "dusu", Parizu ne smetaju pare Seika iz Emirata I Parizani uzivaju I dalje u tradiciji svoga kluba, njihov klub I dalje postoji I njime se dice. "Tuzlacima" su smetale Podrinjske pare. Ugasio je nas vodja sa nama uz pristanak jednu nasu K.K Slobodu a ugasit ce I drugu F.K Slobodu I opet ce vas kupiti za sitne pare I ideale sa ne zvizdite I sutite :( Lijepe zelje I pozdrave zeli vam Zabranjeno Pusenje "Jarane nekako ovdje
Godine ti sporo lete
Ova zemlja ne trpi
Planere, vizionare i arhitekte
Predvidit' namjestit'
Ni'ko ovdje nema tu pamet
Šofer, stan' der ovdje
Haj' vodim vas na ćevape!"

Preuzeto

slika
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 22 okt 2017, 09:49

Probisvjet je napisao/la:Sa FB
"Red bi bio da se stvari nazovu pravim imenom. Mozete me i brisati radi psovki. Al et...bice mi lakse...
Jasmine Imamovicu, zato sto si sizofrenicar i ne dozvoljavas da Grad ima jos jednog Prvog covjeka, **** ti sve. Zato sto si igrama i igricama svakodnevno preko Secera, " dopisa legendi", podjelama na tribinama, uticao da smo tu gdje smo danas...**** ti sve. Zato sto si uopste dolazio tada na utakmuce...**** ti sve... Zato sto te neka suga uopste dovela u ovaj grad...**** ti sve..."

:tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
DRŽAVA TUZLA!!

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 22 okt 2017, 09:53

wobly92 je napisao/la:Solinaš bilo je još materijala za 2 minute barem, evo nešto na brzinu


:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 22 okt 2017, 11:33

Gdje su mi grobari Slobode sa ove teme franto,sars,hitman..jel opet cekaju Imamovica posto svojom glavom ne razmisljaju :rol:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 okt 2017, 11:35

Ovo sto bivsi vodja na FB pise kako plate ne kasne i kako su redovne ili namjerno laze ili ni ti koji kao znaju sta se desava u klubu nemaju pojma.

Ali uglavnom udarna je recenica ta: i kada je Azmirko bio gubili smo od Sirokog :urnebes:
Jeste izgubili smo ali smo bili drugi na tabeli.

jasminka
Postovi: 165
Pridružen/a: 28 maj 2015, 23:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la jasminka » 22 okt 2017, 11:38

Srijeda , Gracanica , nase stalne musterije .Bujrum.

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 22 okt 2017, 11:39

Treba docekat Imamovica na Tusnji,opet mu staviti sal oko vrata i nek nas opet nagu..zi
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 okt 2017, 11:39

1:30 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :rol: :rol: :rol: :rol:
10:00 :lolno: :lolno: :lolno: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
17:30 :tokralju: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :wtf: :wtf: :wtf: :hmmmm: :rol: :rol:
Sloboda u ligi sampiona, ne samo u pretkolu. :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SARS » 22 okt 2017, 11:43

harry_90 je napisao/la:Gdje su mi grobari Slobode sa ove teme franto,sars,hitman..jel opet cekaju Imamovica posto svojom glavom ne razmisljaju :rol:
imas problema harry? **** i tebe i jasmina imamovica i azmira husica i senada mujkanovica, ja i dalje navijam za slobodu i to sam ovdje vise puta apostrofiro, mene ne zanima ni azmir husic kao vas pojedine ovdje sto placete, mene interesuje sam Sloboda...Ovi se nisu pokazali, idemo dalje, treba neko drugi da dodje ali nikada i nikada nece moci jedan Azmir Husic biti ispred Slobode i to neka ti je jasno

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 22 okt 2017, 11:46

SARS je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Gdje su mi grobari Slobode sa ove teme franto,sars,hitman..jel opet cekaju Imamovica posto svojom glavom ne razmisljaju :rol:
imas problema harry? **** i tebe i jasmina imamovica i azmira husica i senada mujkanovica, ja i dalje navijam za slobodu i to sam ovdje vise puta apostrofiro, mene ne zanima ni azmir husic kao vas pojedine ovdje sto placete, mene interesuje sam Sloboda...Ovi se nisu pokazali, idemo dalje, treba neko drugi da dodje ali nikada i nikada nece moci jedan Azmir Husic biti ispred Slobode i to neka ti je jasno
Imam hebem i ja tebe sto mijenjas sad misljenja,ostani uz ove,nemoj sad ko hinja bjezati,znao si pametovati svakom,sad odjednom hebes uo itd.. :kafa:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 okt 2017, 11:47

Lazov i izdajica vrijednosti Tuzle! Dosljo i malogardjanin! Daj vise dobi rak, tumor, leukemiju, malariju.... oslobodi nas vise u PM!
Zadnja izmjena: Probisvjet, dana/u 22 okt 2017, 11:52, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 22 okt 2017, 11:48

O Azmiru prica JI?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SARS » 22 okt 2017, 11:52

harry_90 je napisao/la:
SARS je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Gdje su mi grobari Slobode sa ove teme franto,sars,hitman..jel opet cekaju Imamovica posto svojom glavom ne razmisljaju :rol:
imas problema harry? **** i tebe i jasmina imamovica i azmira husica i senada mujkanovica, ja i dalje navijam za slobodu i to sam ovdje vise puta apostrofiro, mene ne zanima ni azmir husic kao vas pojedine ovdje sto placete, mene interesuje sam Sloboda...Ovi se nisu pokazali, idemo dalje, treba neko drugi da dodje ali nikada i nikada nece moci jedan Azmir Husic biti ispred Slobode i to neka ti je jasno
Imam hebem i ja tebe sto mijenjas sad misljenja,ostani uz ove,nemoj sad ko hinja bjezati,znao si pametovati svakom,sad odjednom hebes uo itd.. :kafa:
nemam ja sta stobom raspravljati, ja ovdje samo stojim uz klub a ne ko vi babuni sto ne mozete da prebolite azmirovu sisu

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 22 okt 2017, 11:56

@SARS

bolje da stojim uz nekog ko je moj klub digao iz mrtvih,vratio u ligu,u vrh tabele i finale kupa i na kraju tekme lige evrope..

Slazem se,neamo mi sta raspravljati,ne mogu ja pricat sa grobarom Slobode ..baj baj
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SARS » 22 okt 2017, 12:08

harry_90 je napisao/la:@SARS

bolje da stojim uz nekog ko je moj klub digao iz mrtvih,vratio u ligu,u vrh tabele i finale kupa i na kraju tekme lige evrope..

Slazem se,neamo mi sta raspravljati,ne mogu ja pricat sa grobarom Slobode ..baj baj
a cime sam ja to grobar maloumni covjece? sto svake godine uzimam sezonsku ulaznicu, sto pratim svaku utakmicu svog kluba, sto za razliku od vas volim samo jedan klub i njega podrzavam, jesam li zbog toga grobar?

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 22 okt 2017, 12:10

SARS je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:@SARS

bolje da stojim uz nekog ko je moj klub digao iz mrtvih,vratio u ligu,u vrh tabele i finale kupa i na kraju tekme lige evrope..

Slazem se,neamo mi sta raspravljati,ne mogu ja pricat sa grobarom Slobode ..baj baj
a cime sam ja to grobar maloumni covjece? sto svake godine uzimam sezonsku ulaznicu, sto pratim svaku utakmicu svog kluba, sto za razliku od vas volim samo jedan klub i njega podrzavam, jesam li zbog toga grobar?
De pocni cmizdrit ..volimo i mi jedan klub,samo zelimo najbolje za njega.. :bih:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SARS » 22 okt 2017, 12:12

harry_90 je napisao/la:
SARS je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:@SARS

bolje da stojim uz nekog ko je moj klub digao iz mrtvih,vratio u ligu,u vrh tabele i finale kupa i na kraju tekme lige evrope..

Slazem se,neamo mi sta raspravljati,ne mogu ja pricat sa grobarom Slobode ..baj baj
a cime sam ja to grobar maloumni covjece? sto svake godine uzimam sezonsku ulaznicu, sto pratim svaku utakmicu svog kluba, sto za razliku od vas volim samo jedan klub i njega podrzavam, jesam li zbog toga grobar?
De pocni cmizdrit ..volimo i mi jedan klub,samo zelimo najbolje za njega.. :bih:
ne ne vi volite Azmira Husica i ovdje ste dokazali vise puta to!!!

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzlak04 » 22 okt 2017, 12:14

. .kako pojedinci mijenjaju misljenja. Nisu mogli da vjeruju da su se sjebali sa novim UO, pa sad izmisljaju kako im je samo Sloboda bitna, a do jucer nisu ispadali iz S. supka. Mi barem nismo ni bili u nicijem supku, nego smo samo vidjeli kako stvari stoje i da je za klub AH najbolje rješenje. . .

. .znate li vi sta znaci da je klub bitan. To znaci da mu zelis ono sto je najbolje za klub. Da li je to novi gazda, nova uprava ili bilo sto sto gura klub. Nisu to samo popusticke rijeci kako mu je samo klub bitan i to bez ikakvog drugog pokrica. I to je to . . to je samo prazna prica. Ako budemo od price zivjeli, nema nas dugo. Danas je doba komercijalizma, a ne ispraznih rijeci kao sto upotrebljava ovaj seljOk. .

Avatar
harry_90
Postovi: 19803
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 22 okt 2017, 12:15

Ne volim ga,nit ga poznajem,ali vec napisano,covjek nas spasio kad je bilo najteze,ovih vojnika nigdje.. ako ti nije jasno..sjedi pa razmisli..
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 22 okt 2017, 12:20

Al kako se sad mijenja prica i to perfidno...kao,svi su krivi i eto svi su unistili Slobodu....e pa smradovi jaskini nisu svi krivi... kriv je vas faraoncic i ovaj Miki maus na celu kluba zajedno sa cickovim uljem i pijanim mikicom aka trenerom..... tu dodaj velikog zdenu i legendu Lepinu i eto ti smrtonosne kombinacije za gasenje kluba....ovo sto vas je Husic k u r c e m udarao par godina je nista sta Ce vam radit u narednom periodu....ima da mu glabaju i faraon i legende i to ce mu u hacijendu doci na noge
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.