FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Guest007
Postovi: 531
Pridružen/a: 25 dec 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Guest007 » 04 maj 2017, 23:24

Hitman22 je napisao/la:
SlobodaTuzla1919 je napisao/la:............................... Erić .................................
........ Škahić ........ Mehmedagić ........ Salihović ........
Grahovac........ Stjepanović ... Hairilahović ......... Subić
............................. Kalezić ...............................
....................... Smajić ... Zec .........................

mada može i Todorović umjesto Grahovca, pa Grahovac onda umjesto Kalezića ali eto, i još tu nek se odluči izmdju Smajića i Tandira :kafa:

kad bi Vlado odlučio ovako Pitarima bi ginula trica :kafa:
Opasno se razumijes u kombinacije!
Umjesto Grahovca Efe,a desno a Grahovac u sredinu
Ma sutra markirat duljevica, 2 visoka da cuvaju Ahmeta i nasi su ;)
Bilo kako bilo, u Tuzli nikad nece postojat' gradski derbi, u Tuzli postoji samo jedan klub, nasa Svetinja, Sloboda!

NS BiH mafia!
Savez napolje!

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 04 maj 2017, 23:30

Ako realizuju clanske,jako lijep potez pa makar se 100 ljudi uclanilo,i to je pocetak neki.........Znam da ce od moje uze porodice,imati 8 clanova...
A ovo,komisije,pm........ma hajte molim vas.....Mi imali u restoranu knjigu zalbe.....nikada je otvorio nisam... :lol:
Ali neka,malo folaa desava se nesto... :)
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Hitman22
Postovi: 2522
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 04 maj 2017, 23:32

Kod nas malo vise igraca ima dva zuta kartona,a bitnije ih je cuvati za Radnik,ja bi ipak sacuvao vaznije igrace i dao priliku mladima jer svakako nemamo sta izgubiti protiv Sarajeva, Radnik je nama utakmica sezone.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Guest007
Postovi: 531
Pridružen/a: 25 dec 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Guest007 » 04 maj 2017, 23:33

Hitman22 je napisao/la:Kod nas malo vise igraca ima dva zuta kartona,a bitnije ih je cuvati za Radnik,ja bi ipak sacuvao vaznije igrace i dao priliku mladima jer svakako nemamo sta izgubiti protiv Sarajeva, Radnik je nama utakmica sezone.
to je to, potpis
Bilo kako bilo, u Tuzli nikad nece postojat' gradski derbi, u Tuzli postoji samo jedan klub, nasa Svetinja, Sloboda!

NS BiH mafia!
Savez napolje!

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 04 maj 2017, 23:44

Mehidic pogodio za svicarce.....uklopio se momak tamo,mada nije to neki kvalitet,niti velika razlika od nasih ekipa,kvalitetom,ali u parama jeste..
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 04 maj 2017, 23:49

najprije se javite u Odbor za razvoj FK Sloboda Tuzla, iznesite ukoliko imate sta, pa cete tek tada vidjeti jel suplja ili ne, zbog cega odmah u startu mislite da je neka ubleha, bla bla

uvjerite se iz prve ruke jbg, jednom u zivotu uradite nesto na pravom mjestu, a ne na forumu.. ne smjenjuje se UO na forumu, ne tjera se trener na forumu, ne predlazu se ideje na forumu, tako nista necete promijeniti

na stadionu, u gradu, protestvujte, trazite smjene, javite se na adresu i predlozite nesto, sada imate adresu za to, pa cete vidjeti kako, sta, o cemu se radi.. imal nesto da nama valja

znam ja sta nama treba, Azmir Husic (ili neko drugi) i njegove pare, tada ce nam pucat qrac za marketingom, zvanicnom, fan shopom, svemu sto cini jedan klub, samo ekipa i rezultati, u nasim ocima je to klub!

SlobodaTuzla1919
Postovi: 3498
Pridružen/a: 02 maj 2015, 22:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla1919 » 04 maj 2017, 23:50

Hitman22 je napisao/la:
SlobodaTuzla1919 je napisao/la:............................... Erić .................................
........ Škahić ........ Mehmedagić ........ Salihović ........
Grahovac........ Stjepanović ... Hairilahović ......... Subić
............................. Kalezić ...............................
....................... Smajić ... Zec .........................

mada može i Todorović umjesto Grahovca, pa Grahovac onda umjesto Kalezića ali eto, i još tu nek se odluči izmdju Smajića i Tandira :kafa:

kad bi Vlado odlučio ovako Pitarima bi ginula trica :kafa:
Opasno se razumijes u kombinacije!
Umjesto Grahovca Efe,a desno a Grahovac u sredinu
vidiš zaboravio sam da je Efe odigrao odličnu utakmicu protiv Želje, tako da bi moglo tako :kafa:
samo naprijed, samo naprijed, samo hrabro bori se, naša pjesma nek' te nosi, sve do nove pobjede!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 04 maj 2017, 23:54

mislim da mogu tvrdit sa sigurnoscu da ce se Mramor javit na ovu adresu i iznijeti neki prijedlog, nesto, posto vjerujem da ima sta reci i ucinit po tom pitanju, tako da je on jedan forumas od koga cemo iz prve ruke imat info o tome jel ovo nesto iskreno i pravo, ili je ubleha

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 04 maj 2017, 23:58

Chinaglia je napisao/la:najprije se javite u Odbor za razvoj FK Sloboda Tuzla, iznesite ukoliko imate sta, pa cete tek tada vidjeti jel suplja ili ne, zbog cega odmah u startu mislite da je neka ubleha, bla bla

uvjerite se iz prve ruke jbg, jednom u zivotu uradite nesto na pravom mjestu, a ne na forumu.. ne smjenjuje se UO na forumu, ne tjera se trener na forumu, ne predlazu se ideje na forumu, tako nista necete promijeniti

na stadionu, u gradu, protestvujte, trazite smjene, javite se na adresu i predlozite nesto, sada imate adresu za to, pa cete vidjeti kako, sta, o cemu se radi.. imal nesto da nama valja

znam ja sta nama treba, Azmir Husic (ili neko drugi) i njegove pare, tada ce nam pucat qrac za marketingom, zvanicnom, fan shopom, svemu sto cini jedan klub, samo ekipa i rezultati, u nasim ocima je to klub!
Pa kada u 100 godina nemas ni jednu titulu,onda je to tako :) Bedak...i ko kaze drugacije,namjerno se pravi paglu da fol ne konta...nije mu jasno..
Da imamo trofeja barem ko Olimpic,da nekazem nedaj boze Zrinjski,ili makar pola ko Celik,sutilo bi se,jbg,halalilo 10 godina jos,samo da se to poslozi...
Ali mi nemamo nista,ni uredjen klub,ni jednog trofeja,ni dobar stadion,nista.....i logicno je negativnost.......
Da necemo rostilj raspaliti :lol:
Eto ovi nesto pokusavaju...ko fol ej.......ali iako nisu oni krivi,jbg,preuzeli su takav klub........Nama u naredne dvije godine,treba jedna titula......pod hitno.....i sponzori dolaze sampionu.....privlacniji je......i publika...i lakse transfer napraviti.......nemoj da nabrajamo,jbg......
Hajde vidimo sve kako ce ici,vec od sledece sezone..... :)
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 05 maj 2017, 00:04

vidis, ja bih radije da mi u narednih npr 3 godine pravimo klub klubom, nego da osvojimo titulu!
kada imas klub klubom, doci i rezultat na svim poljima, to je logican slijed dogadjaja, pogledaj pod: HNK Rijeka!

mozemo mi, hipoteticki, osvojit titulu, navijaci ce dobit duuugo ocekivanu satisfakciju, ali sta poslije..

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slobodaTZ » 05 maj 2017, 00:07

Chinaglia je napisao/la:vidis, ja bih radije da mi u narednih npr 3 godine pravimo klub klubom, nego da osvojimo titulu!
kada imas klub klubom, doci i rezultat na svim poljima, to je logican slijed dogadjaja, pogledaj pod: HNK Rijeka!

mozemo mi, hipoteticki, osvojit titulu, navijaci ce dobit duuugo ocekivanu satisfakciju, ali sta poslije..
jos jedna titula, logicno :D

pa kad navijamo 'sloboda sampion' da to ima smisla :D

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37517
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 maj 2017, 00:09

Ma kakvi mi i titula, mi da uzmemo trofej u ovoj ligi i drzavi moramo imati 3 puta jacu ekipu od prvog pratioca, da ih ubijamo na terenu. Nama nista nije garantovano ni kada imamo konkurentnu ekipu, to je zicer da ce nas pokrasti i da cemo izvisiti.

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 05 maj 2017, 00:28

Chinaglia je napisao/la:mislim da mogu tvrdit sa sigurnoscu da ce se Mramor javit na ovu adresu i iznijeti neki prijedlog, nesto, posto vjerujem da ima sta reci i ucinit po tom pitanju, tako da je on jedan forumas od koga cemo iz prve ruke imat info o tome jel ovo nesto iskreno i pravo, ili je ubleha
Mislim da mogu tvrdit sa sigurnošću da neće. :kafa: Preskačem formalnosti i ne pričam puno, ako ima šta da se radi, uradim. Ne tonemo još uvijek, plutamo i dobro se držimo, čak fino plovimo prema Evropi. ;) Moram priznat da sam pozitivno iznenađen nekim stvarima. :D
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 05 maj 2017, 00:49

jbg znam da si se prije javljao, ali nisi naisao na razumijevanje, sada ti se vrata sirom otvaraju
smatram da imas sta ponudit, predlozit, no kako god zelis

#vjerniAsmirovac #reciNeNJUO
:mrgreen:

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 05 maj 2017, 00:52

Chinaglia je napisao/la:jbg znam da si se prije javljao, ali nisi naisao na razumijevanje, sada ti se vrata sirom otvaraju
smatram da imas sta ponudit, predlozit, no kako god zelis

#vjerniAsmirovac #reciNeNJUO
:mrgreen:
Nudim se, radim... :P :kafa:
#samosloboda #svinantušanj #Evropajenaša
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la pinoglavi » 05 maj 2017, 01:34

Ko misli da moze bolje i zeli nesto predloziti eto emaila, ne morate vise to na forumu pisati :salut:
**** i titule ako smo na rubu gasenja od dugova i ako smo seoski klub koji osnovne stvari nema
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 05 maj 2017, 11:14

Chinaglia je napisao/la:vidis, ja bih radije da mi u narednih npr 3 godine pravimo klub klubom, nego da osvojimo titulu!
kada imas klub klubom, doci i rezultat na svim poljima, to je logican slijed dogadjaja, pogledaj pod: HNK Rijeka!

mozemo mi, hipoteticki, osvojit titulu, navijaci ce dobit duuugo ocekivanu satisfakciju, ali sta poslije..
Navijaj ti za Lacio i pogledaj pod HNK Rijeka:
Talijanski poduzetnik Gabriele Volpi, naftni magnat te vlasnik vaterpolskog diva Pro Recco i riječkog VK Primorja, postao je novi većinski vlasnik NK Rijeke. Volpi je danas potpisao ugovor kod gradonačelnika Obersnela po kojem bi nakon privatizacije Gradu ostalo 30 posto dionica.

U pohodu na kupnju kluba jučer popodne sletio je na Krk privatnim zrakoplovom nakon čega je odmah otišao na stadion gdje se pojavio opet jutros, a čelnici kluba bili su uvjereni: ''Otvaramo pjenušac, ulazi u klub!''

Volpi je vlasnik ''Orlens investa'' koji mu je glavna tvrtka te mu donosi oko milijardu dolara prihoda na godinu. Od još desetak tvrtki koju ima, jednu je osnovao da bude službeni nositelj sponzorstava sportskim klubovima – ''Sport Fondation Investment''. Dodajmo kako joj glavna tvrtka daje tek dva posto svog prihoda.

''Potpisali smo sporazum o partnerstvu koji bi omogućio sponzoriranje NK Rijeke i zatvaranje svih dugova prema igračima i svim ostalima, a tijekom godine bi se odvijat će se proces trasformacije iz sportske udruge u sportsko trgovačko društvo i onda će sva ulaganja ići preko sportske fundacije'', izvijestili su na presici.

''Osigurali smo perspektivu Rijeke'', rekao je Obersnel.

Tri člana u novoj su upravi, odnosno predsjedništvu kluba: Damir Mišković predsjednik (inače radi u Volpijevoj tvrtki), dosadašnji predsjednik Robert Komen te Volpijev sin Simone kao zamjenik.

Slijede ulaganja od dva milijuna eura za pokriće dugova, a u tri godine minimalno po 1,8 milijuna eura kako bi se osiguralo financiranje kluba. Želja je da Grad zadrži 30 posto udjela, ali i u tom dijelu su spremni prpeustiti udio navijačima koji žele, a talijanska fundacija će imati 70 posto vlasništva kluba.

''Stadion ovisi o razgovorima, moguće je obnova ali prvenstveno je cilj staviti na noge klub, sanirati dugove'', rekao je Mišković.
Ali boli vas racku, vas ne kupuju titule verc ovaj NJUO.....oni ce uloziti runje.....
P.S. Samo se pitam koji kapacitet mozga moze porediti ulazak velikog kapitala nekog milijardera u klub u slucaju HNK Rijeka sa ovim sto radi NJUO....jedimo sto su ulozili je ova sluzbena stranica koja izgleda kao neciji blog..Ocekuje se da sledece sezone ovaj predcjednik sleti sa padobranom na Tusanj sa vrecom runja....
🔴⚫️

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 05 maj 2017, 11:17

mozemo druze i to mjerit, ciji je veci..
IQ mislim... niki problem... :mrgreen:

a sad, ko ima link za utakNicu???

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 05 maj 2017, 11:22

mi smo fukare iz grada soli **** nas boli,tuzla nas voli... :tralala: :opaopa:

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 05 maj 2017, 11:26

Sariel je napisao/la:mi smo fukare iz grada soli **** nas boli,tuzla nas voli... :tralala: :opaopa:
Vas ne voli vise ni pjesnik to malo sto vas je ostalo....izyebo vas i sutno ko loptu skocicu.....
🔴⚫️

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.