FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 26 okt 2017, 18:31

75000 je napisao/la:Jedan od tih grobara si i ti, jer si u skupstini kluba.
Kaze veliki vodja da si zasluzio za ovaj post! :salut:
slika
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 26 okt 2017, 18:43

Idemo u off, ali evo o tim potencijalnim investitorima.
U svijet fudbala je ušao 2002. godine, kada je osnovao menadžersku agenciju s ciljem posredovanja u transferima fudbalera. Nakon što je okončan proces u vezi s akcijom "Leptir", Aydin Olgun Peker je preuzeo predsjedničku ulogu u Giresunsporu.

Njegovo plivanje u fudbalskim vodama je rezultiralo najvećom aferom u historiji turskog fudbala, koja je obuhvatala i čelnike nekih tamošnjih najpopularnijih klubova i to zbog namještanja rezultata utakmica. Olgun Aydin Peker je u svojstvu menadžera, a ispred kriminalne organizacije svog idola, kontaktirao sa fudbalerima i čelnicima klubova i dogovarao ishode fudbalskih utakmica. Policija je u cijeloj aferi identificirala dvije paralelne kriminalne skupine, a jednom je rukovodio upravo potencijalni Čelikov investitor. Uhapšen je 3. jula 2011. godine, u pritvoru je proveo godinu, a proces se još vodi na višim instancama turskog pravosuđa. Jedna od izrečenih sankcija mu je bila i zabrana djelovanja u profesionalnom fudbalu, a prvostepenom presudom je osuđen na dvije godine i jedan mjesec zatvora.

Prije četiri godine je ranjen u pucnjavi ispred noćnog kluba u gradu, u istanbulskom naselju Şişli. Upucao ga je nakon kraće prepirke Onur Özbizerdik, koji je pobjegao nakon napada. Iako je Peker odbio policiji otkriti identitet napadača, to su uradili svjedoci pa je Özbizerdik lišen slobode
Niko, niko, samo Sloboda

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 26 okt 2017, 18:45

Predsjednik premije za Bratstvo podijelio
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 26 okt 2017, 19:18

Fudbaleri Slobode u srijedu su u Gračanici na Stadionu Luke u okviru osmine finala BiH pobijedili NK Bratstvo rezultatom 1:2 (1:0) čime su obezbjedili četvrtfinale Kupa BiH, a dan nakon utakmice predsjednik UO FK Sloboda Tuzla, fudbalerima Slobode isplatio je obećane premije.

Isplaćena plata i premija za prolazak u narednu fazu Kupa BiH, sigurno je dovoljan motiv da fudbaleri Slobode u narednoj utakmicu, u okviru 13. kola BHT Premijer lige BiH u Bijeljini protiv Radnika ponove dobru partiju i Tuzlu donesu prijeko potrebne bodove.


Kakve ba premije, za opstanak se borimo. Sad će opet otići i odigrati bezmudo, primit gol rano i tako i završit. A večeras će opet neki u vivu, kod tome itd.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 26 okt 2017, 19:51

ne isplati im plate, al ih prevede preko vode zedne isplativsi im jednu platu i premiju za prolaz u Kup-u

slika

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 26 okt 2017, 19:54

wobly92 je napisao/la:
Fudbaleri Slobode u srijedu su u Gračanici na Stadionu Luke u okviru osmine finala BiH pobijedili NK Bratstvo rezultatom 1:2 (1:0) čime su obezbjedili četvrtfinale Kupa BiH, a dan nakon utakmice predsjednik UO FK Sloboda Tuzla, fudbalerima Slobode isplatio je obećane premije.

Isplaćena plata i premija za prolazak u narednu fazu Kupa BiH, sigurno je dovoljan motiv da fudbaleri Slobode u narednoj utakmicu, u okviru 13. kola BHT Premijer lige BiH u Bijeljini protiv Radnika ponove dobru partiju i Tuzlu donesu prijeko potrebne bodove.


Kakve ba premije, za opstanak se borimo. Sad će opet otići i odigrati bezmudo, primit gol rano i tako i završit. A večeras će opet neki u vivu, kod tome itd.
fobli jel 420 KM isplaceno, koliko iznosi premija jbg, imal 50 KM

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 26 okt 2017, 20:06

staragarda je napisao/la:Ako ovi Turci-seljaci uzmu Celik a sve su sanse da hoce mi smo j e b a l i jeza u ledja....ja ne znam šta ta njihova mrtva carsija radi i kako to dozvoljava...ovi iz Katara i Turci nece sigurno DOZVOLIT da Celik ispadne a onda moramo ganjat radnika i gabeljane
mozes misliti izgleda ljudi ponudili da ce placati i stare dugove i investirati milione svake godine i spremni dati garancije i ko zna sta jos. Mi sve to dali za pozajmicu i jos se zaduzili
& $ ?

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 26 okt 2017, 20:07

Jos je ostalo da se Senco raspremi i zabije dva gola.
Niko, niko, samo Sloboda

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 26 okt 2017, 20:09

klma1 je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Ako ovi Turci-seljaci uzmu Celik a sve su sanse da hoce mi smo j e b a l i jeza u ledja....ja ne znam šta ta njihova mrtva carsija radi i kako to dozvoljava...ovi iz Katara i Turci nece sigurno DOZVOLIT da Celik ispadne a onda moramo ganjat radnika i gabeljane
mozes misliti izgleda ljudi ponudili da ce placati i stare dugove i investirati milione svake godine i spremni dati garancije i ko zna sta jos. Mi sve to dali za pozajmicu i jos se zaduzili
Ljudi su rekli da ih stari porezni dugovi ne zanimaju, odnosno najvece opterecenje, dok je cika Tan ocistio sve do nule
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 26 okt 2017, 20:13

katarakta je napisao/la:Ljudi su rekli da ih stari porezni dugovi ne zanimaju, odnosno najvece opterecenje, dok je cika Tan ocistio sve do nule
sta ima veze, pa i Asmir je to isto rekao :mrgreen:

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 26 okt 2017, 20:13

katarakta je napisao/la:Jos je ostalo da se Senco raspremi i zabije dva gola.
ma ok je to sve ali sere on zesce. Ako ne valjaju pojacanja tj igraci onda valjda ti kao predsjednik uprave neces sici i igrati nego skinuti nekome glavu za promasaje. A ako su tvoji promasaji pospi se pepelom i reci zaje...o se, prevarili me menadzeri i sl. Ali eto pokusati cemo nesto napraviti. Ovo sto sad imamo je katastrofa.
& $ ?

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 26 okt 2017, 20:15

slika
Niko, niko, samo Sloboda

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 26 okt 2017, 20:18

Chinaglia je napisao/la:
katarakta je napisao/la:Ljudi su rekli da ih stari porezni dugovi ne zanimaju, odnosno najvece opterecenje, dok je cika Tan ocistio sve do nule
sta ima veze, pa i Asmir je to isto rekao :mrgreen:
ma ja ba. ja milion ti milion, mi milion, mivion juhuuuu, zivio radio, zivio rock'n roll.
& $ ?

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 26 okt 2017, 20:30

Ja ne znam kako vama nekolici nije jasno da put kojim je otislo Sarajevo a najvjerojatnije i Celik ceka sve klubove.... dal' za 3 dal' za 5 godina al svi idu pod necije jasle....a Sloboda je svakako Husiceva....njegovo je samo da ceka i bude strpljiv....ovo sa celikom vi mozete pljuvat do besvjesti al oni su satjerani uz zid i ako ne pristanu na ovo njima je gasenje ili tavorenje po nizim ligama....ovaj sistem Slobodu naravno vodi u nestanak ili to tavorenje po nizim ligama.... zar treba opet da ispadnemo da nam dodje iz guzice u glavu
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 26 okt 2017, 20:44

Kome nije jasno da je privatizacija jedino rjesenje nije dobar u glavu. Kakvi crni javni budzeti i prosenje pred svake izbore. Ali pun mi je k..ac. privatizacije gdje likovi postaju vlasnici certifikatima a obavezna ulaganja su napumpali preko havera i njihovih srodnih firmi. Kad su postali vlasnici, krenuli rasprodavati imovinu. Ako vec glumis privatizaciju, daj papir sta ti to nudis. Neka nam neko pokaze da li postoji ijedan konkretna ponuda upucena Slobodi slicna Tanovoj ili ovoj sto Celik ima na stolu. Naravno ne znaci ni to da ce se ono sto je ponudzeno ostvariti ali je konkretna ponuda pa kad je neko ne prihvati onda dizes hajku.
A sto je najcrnje cuo sam od jednog lika, prilicno ozbiljnog, izjavu sta je falilo da se dadne par parcela.
Pa de neka mi neko objasni kad vec spominjete privatizaciju gdje su te parcele koje je dalo Sarajevo ili koje bi trebao dati Celik?
& $ ?

SARS
Postovi: 1281
Pridružen/a: 12 apr 2013, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SARS » 26 okt 2017, 21:14

Ma privatizacija je jedini spas za bh sport, ali privatizirati klub i dati u ruke nekim kriminalcima i pojedini ovdje to podrzavaju je ravno samoubistvu...Tan je na neki nacin privatizovo Sarajevo ali ni to isto sarajevo nije bog zna nesto napredovalo i da nemaju svoje lobije u savezu bog sami zna gdje bi danas to Sarajevo bilo jer Tan ne da ni blizu one pare koje su ovi mislili da ce imati...Ali tema je Fk Sloboda i u subotu ocekujem 3 bobe na nasem kontu i ulazak u mirnije razdoblje :D

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 26 okt 2017, 21:26

Naravno da treba dati klub ako ima mogucnosti u privatizaciju ali se zastiti nekako statutom.

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 26 okt 2017, 21:33

75000 je napisao/la:Naravno da treba dati klub ako ima mogucnosti u privatizaciju ali se zastiti nekako statutom.
Pa ko Ce ti bolan ulagati u klub sa visemilionskim dugom,u ovoj kukuruz ligi,bez stadiona :urnebes: :urnebes: :rol: :rol: ...jel se z a j e b a v a s :hmmmmm: ...mi bi sve nesto...da se zastitimo,da se pitamo da se polazu racuni al da drugi placaju...u ovoj buraniji koju prati 2% stanovništva :rol: :rol:
Pa jel ti Faraon onako fleksibilno izvalio"nedam stadion " :rol: :rol:
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 26 okt 2017, 21:44

staragarda je napisao/la:
75000 je napisao/la:Naravno da treba dati klub ako ima mogucnosti u privatizaciju ali se zastiti nekako statutom.
Pa ko Ce ti bolan ulagati u klub sa visemilionskim dugom,u ovoj kukuruz ligi,bez stadiona :urnebes: :urnebes: :rol: :rol: ...jel se z a j e b a v a s :hmmmmm: ...mi bi sve nesto...da se zastitimo,da se pitamo da se polazu racuni al da drugi placaju...u ovoj buraniji koju prati 2% stanovništva :rol: :rol:
Pa jel ti Faraon onako fleksibilno izvalio"nedam stadion " :rol: :rol:
Mislio je na opremu kada je rekao da se zatitimo. Dobre kopacke, kostobrane, stucne .... :rol: :rol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la 75000 » 26 okt 2017, 21:49

staragarda je napisao/la:
75000 je napisao/la:Naravno da treba dati klub ako ima mogucnosti u privatizaciju ali se zastiti nekako statutom.
Pa ko Ce ti bolan ulagati u klub sa visemilionskim dugom,u ovoj kukuruz ligi,bez stadiona :urnebes: :urnebes: :rol: :rol: ...jel se z a j e b a v a s :hmmmmm: ...mi bi sve nesto...da se zastitimo,da se pitamo da se polazu racuni al da drugi placaju...u ovoj buraniji koju prati 2% stanovništva :rol: :rol:
Pa jel ti Faraon onako fleksibilno izvalio"nedam stadion " :rol: :rol:
Pa Celiku je ponudjeno da ce oni uloziti 1-2miliona ali da sve dugove vrati i vraca grad.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: mk1008 i 10 gostiju.