FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Tosk1927
Postovi: 52
Pridružen/a: 09 mar 2017, 17:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tosk1927 » 29 nov 2017, 18:33

jel petrovic doveo nikolica u zelju,raskino je tamo da nece u Tuzlu :D

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 nov 2017, 18:39

Kalezica nema u timu jer je odbio da potpise novi ugovor? Ko je bgt uopste dosao na ideju da njemu ponudi nastavak saradnje? :urnebes:

Nabiti u guzicu i Kalezica i Husica i Zilkica i dovesti prave igrace.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 29 nov 2017, 18:42

Probisvjet je napisao/la:Cestitke na pobjedi. Jel ko vidio na TV zute i brojao? :lol:
Teska utakmica, teren katastrofa, sa nase strane takticki dobro odigrana utakmica. Sloga prava ekipa za cvajtare. Imena ima, ali su kao cjelina ko' damu. Jedino Piric bio dobar i zanimljiv je igrac koji bi prosao u PL.
Naroda dobro na utakmici. Fukare malo bolje.
Sudija presmijesan.
Dobro je da si se uvjerio da je karavan han ko damu ekipa i da se polako vraćaš na pravi put. :thumbup:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31061
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 29 nov 2017, 18:48

toliko o Slogi Simin Han za koju delegati s ovog podforuma rekose da moze igrat Premijer Ligu, ali ne samo to, rekose i da su bolji od pola ekipa iz Premijer Lige :urnebes: :urnebes:

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 29 nov 2017, 18:51

Dalje ide bolji i jedini tuzlanski tim. Bravo momci, bravo Ćelo. Prizeljkujem melju u polufinalu. Senco samo Ćelina pojačanja, po mogućnosti cicka otjeraj kod asmira.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 nov 2017, 19:05

sviunapad1010 je napisao/la:Dalje ide bolji i jedini tuzlanski tim. Bravo momci, bravo Ćelo. Prizeljkujem melju u polufinalu. Senco samo Ćelina pojačanja, po mogućnosti cicka otjeraj kod asmira.
Daj Melju u finalu jer ce ih u polufinalu sudije svim silama gurati prema finalu..

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 29 nov 2017, 19:06

sviunapad1010 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Cestitke na pobjedi. Jel ko vidio na TV zute i brojao? :lol:
Teska utakmica, teren katastrofa, sa nase strane takticki dobro odigrana utakmica. Sloga prava ekipa za cvajtare. Imena ima, ali su kao cjelina ko' damu. Jedino Piric bio dobar i zanimljiv je igrac koji bi prosao u PL.
Naroda dobro na utakmici. Fukare malo bolje.
Sudija presmijesan.
Dobro je da si se uvjerio da je karavan han ko damu ekipa i da se polako vraćaš na pravi put. :thumbup:
Nije problem sto su oni taki, problem je sto smo mi. :lol: :lol: :lol: :lol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 29 nov 2017, 19:15

Probisvjet je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:
Dobro je da si se uvjerio da je karavan han ko damu ekipa i da se polako vraćaš na pravi put. :thumbup:
Nije problem sto su oni taki, problem je sto smo mi. :lol: :lol: :lol: :lol:
Tanki jesmo ali opet duplo bolji od njih. Poenta je da ste se sad uvjerili da su oni ko damu i to ne samo igrački nego ukupno to nije pozitivna priča nikako. A i bilo je po mnogima da su za nas Barcelona. Al u qurcu.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 29 nov 2017, 19:18

tuzlak1987 je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:Dalje ide bolji i jedini tuzlanski tim. Bravo momci, bravo Ćelo. Prizeljkujem melju u polufinalu. Senco samo Ćelina pojačanja, po mogućnosti cicka otjeraj kod asmira.
Daj Melju u finalu jer ce ih u polufinalu sudije svim silama gurati prema finalu..
U finalu se više gura. A poderati dušmane u polufinalu bio bi vjetar u leđa ekipi za finale. Samo sto ce njih poderat listicani koje nikako ne bi u polufinalu.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31061
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 29 nov 2017, 19:54

Muris Piric moze biti igrac za Premijer Ligu, al nesto sumnjam da bi napustio Husica i dosao ovdje

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 29 nov 2017, 19:59

prljavija i odvratnija ekipa dugo nije krocila na Tusanj.
Pokazali su sve svoje "manire", drskost, bezobrazluk. Pokazali su da su nikakvi igraci, i da sa njima i da su ostali u Slobodi ni mi ne bi bili nista jaci. Svu nemoc su ispoljili udaranjem, crvenim kartonima, valjanjem, ciganskom igrom. Jednostavno odvratna i gadna ekipa i to je to. Na kraju prica o neregularnim golovima, 3 crvnena. Valja se opravdati sto nisu prosli, sto nisu ispunili dikretivu , pa eto kao pokrali nas.
danas se pokazalo da ti pare mogu kupiti igrace, ali ne mogu klub. Sloboda je daleko iznad njih.

Drago mi je sto su nasi momci odigrali pametno i borbeno, svi pruzili maksimum. Sad na zimu po ciljana pojacanja, ali prije svega se rijesiti nekih preplacenih igraca i svih silama zadrzati Harija, Skahu i Krpu. Svi ostali su zamjenjivi, osim ovih klinaca kojima treba skinuti kapu i na njih se osloniti.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37546
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 nov 2017, 20:01

Chinaglia je napisao/la:Muris Piric moze biti igrac za Premijer Ligu, al nesto sumnjam da bi napustio Husica i dosao ovdje
Dobar je, steta sto ne igra za Slobodu, bolji je od 80% igraca u PL..

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 29 nov 2017, 20:19

Muris Piric vec dugo igra po federalnoj ligi. Mislim da nije neki kvalitet za PL. Doduse bolji je od npr. Zilkica za klasu, Kalezica i njima slicnih. Igrao je za Jedinstvo one sezone kad smo se s njima borili za ulazak
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 29 nov 2017, 20:21

Zna dobro Sampras sta nama treba, samo da mu predcednik udovolji.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 29 nov 2017, 20:27

jesmo li ikad ispali u polufinalu kupa ? :D
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 29 nov 2017, 20:37

Nisam bio u prilici da gledam, ali baš mi je drago kad vidim da se piše da je Grahovac jedan od boljih.
Uvijek mi se svidjala njegova igra, iako je sitan on neprestano trči, napada, razmišlja. Fali mu naravno kilograma, i užasno je odigrao veći dio utakmica u Slobodi. Ali uvijek sam pisao da može, što je eto prema vašem pisanju danas i dokazao. Nadam se samo da će početi konstantno igrati dobro.
I ja sam vjerovao da ćemo ih proći bez većih problema.
Bude li prilike moraću naći pregledat utakmicu da vidim šta se to dešavalo.

Avatar
hondas
Postovi: 1110
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 29 nov 2017, 20:45

Kako ce tek Vojvodu kazniti za onu izjavu.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 29 nov 2017, 20:48

zlatnakoka je napisao/la:Nisam bio u prilici da gledam, ali baš mi je drago kad vidim da se piše da je Grahovac jedan od boljih.
Uvijek mi se svidjala njegova igra, iako je sitan on neprestano trči, napada, razmišlja. Fali mu naravno kilograma, i užasno je odigrao veći dio utakmica u Slobodi. Ali uvijek sam pisao da može, što je eto prema vašem pisanju danas i dokazao. Nadam se samo da će početi konstantno igrati dobro.
I ja sam vjerovao da ćemo ih proći bez većih problema.
Bude li prilike moraću naći pregledat utakmicu da vidim šta se to dešavalo.
normalno da ce odigrati uzasno kad su ga gurali na krilo.

Momak nekoliko utakmica igra kao zadnji vezni i igra fantasticno. Kasnije kad udje Culum predje na centralnog veznog , kako to sad zovu box-to-box, posto moze da trci ko konj, i iskoristi fizicku spremu da se nametne protivniku.
Momak moze samo napredovati igrajuci svoju poziciju i pomoci Slobodi. Slicno vazi i za Hairlahovica. Samo djecu treba pustiti da igraju svoje mjesto, i da igraju konstantno. Todor je treci primjer toga, Smajic i Beganovic 4. i 5.
Normalno da su ispadali smijesni kad su igrali pozicije koji ni za zivu glavu ne mogu da igraju, i kad im se svaku utakmicu saltala pozicija.

jedno dijete, Salkica, su upropastili gurajuci ga negdje gdje ne moze igrati. Valjda se makar ovi ostali izvuku.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 29 nov 2017, 20:57

S Celikom u ponedjeljak u 13
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 29 nov 2017, 21:00

ultrasstyle_tz je napisao/la:
zlatnakoka je napisao/la:Nisam bio u prilici da gledam, ali baš mi je drago kad vidim da se piše da je Grahovac jedan od boljih.
Uvijek mi se svidjala njegova igra, iako je sitan on neprestano trči, napada, razmišlja. Fali mu naravno kilograma, i užasno je odigrao veći dio utakmica u Slobodi. Ali uvijek sam pisao da može, što je eto prema vašem pisanju danas i dokazao. Nadam se samo da će početi konstantno igrati dobro.
I ja sam vjerovao da ćemo ih proći bez većih problema.
Bude li prilike moraću naći pregledat utakmicu da vidim šta se to dešavalo.
normalno da ce odigrati uzasno kad su ga gurali na krilo.

Momak nekoliko utakmica igra kao zadnji vezni i igra fantasticno. Kasnije kad udje Culum predje na centralnog veznog , kako to sad zovu box-to-box, posto moze da trci ko konj, i iskoristi fizicku spremu da se nametne protivniku.
Momak moze samo napredovati igrajuci svoju poziciju i pomoci Slobodi. Slicno vazi i za Hairlahovica. Samo djecu treba pustiti da igraju svoje mjesto, i da igraju konstantno. Todor je treci primjer toga, Smajic i Beganovic 4. i 5.
Normalno da su ispadali smijesni kad su igrali pozicije koji ni za zivu glavu ne mogu da igraju, i kad im se svaku utakmicu saltala pozicija.

jedno dijete, Salkica, su upropastili gurajuci ga negdje gdje ne moze igrati. Valjda se makar ovi ostali izvuku.
Vlado je unakazio i ono sto je dbro kod igraca. Fudbaski alkemicar Vlado.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.