FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 05 maj 2017, 11:33

Skver je napisao/la:
Sariel je napisao/la:mi smo fukare iz grada soli **** nas boli,tuzla nas voli... :tralala: :opaopa:
Vas ne voli vise ni pjesnik to malo sto vas je ostalo....izyebo vas i sutno ko loptu skocicu.....
zasto si ljut?pun si bijesa bogami...
trebas to nedje iskalit...red je... prosipas zuc ovde po forumu bolan bolan uzmi malo vode i sećera :)

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 05 maj 2017, 11:40

Sariel je napisao/la:
Skver je napisao/la:
Sariel je napisao/la:mi smo fukare iz grada soli **** nas boli,tuzla nas voli... :tralala: :opaopa:
Vas ne voli vise ni pjesnik to malo sto vas je ostalo....izyebo vas i sutno ko loptu skocicu.....
zasto si ljut?pun si bijesa bogami...
trebas to nedje iskalit...red je... prosipas zuc ovde po forumu bolan bolan uzmi malo vode i sećera :)
Prosipate demagogiju i spirate mozak raji, Bobane idi napi se......ne brini se za mene, niti gledam ovu Slobodu, samo popratim rezultat tako da se nemam sta sekirati, vidio samo sto me zanimalo i to je bilo dovoljno....samo ne volim demagogiju i ispiranje mozga NJUO i njihovih pristalica.....
🔴⚫️

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 05 maj 2017, 11:47

STAS ONDA OVDE džaba? fakat samo da prosipaš al svoju žuč...
sto ti to druze treba?mislim demokratija je,al ako te nesto toliko nervira,nemoj bolan pratit..cuvaj zdravlje, secer holesterol pritisak,to kad jednom ode u tacku ebaji ga onda..
cuvaj zdravlje... ne sekiraj se bice to sve ok..
i ne vrijedjaj se..nije drugarski.. :thumbup:

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 05 maj 2017, 11:52

Skver je napisao/la:
Chinaglia je napisao/la:vidis, ja bih radije da mi u narednih npr 3 godine pravimo klub klubom, nego da osvojimo titulu!
kada imas klub klubom, doci i rezultat na svim poljima, to je logican slijed dogadjaja, pogledaj pod: HNK Rijeka!

mozemo mi, hipoteticki, osvojit titulu, navijaci ce dobit duuugo ocekivanu satisfakciju, ali sta poslije..
Navijaj ti za Lacio i pogledaj pod HNK Rijeka:
Talijanski poduzetnik Gabriele Volpi, naftni magnat te vlasnik vaterpolskog diva Pro Recco i riječkog VK Primorja, postao je novi većinski vlasnik NK Rijeke. Volpi je danas potpisao ugovor kod gradonačelnika Obersnela po kojem bi nakon privatizacije Gradu ostalo 30 posto dionica.

U pohodu na kupnju kluba jučer popodne sletio je na Krk privatnim zrakoplovom nakon čega je odmah otišao na stadion gdje se pojavio opet jutros, a čelnici kluba bili su uvjereni: ''Otvaramo pjenušac, ulazi u klub!''

Volpi je vlasnik ''Orlens investa'' koji mu je glavna tvrtka te mu donosi oko milijardu dolara prihoda na godinu. Od još desetak tvrtki koju ima, jednu je osnovao da bude službeni nositelj sponzorstava sportskim klubovima – ''Sport Fondation Investment''. Dodajmo kako joj glavna tvrtka daje tek dva posto svog prihoda.

''Potpisali smo sporazum o partnerstvu koji bi omogućio sponzoriranje NK Rijeke i zatvaranje svih dugova prema igračima i svim ostalima, a tijekom godine bi se odvijat će se proces trasformacije iz sportske udruge u sportsko trgovačko društvo i onda će sva ulaganja ići preko sportske fundacije'', izvijestili su na presici.

''Osigurali smo perspektivu Rijeke'', rekao je Obersnel.

Tri člana u novoj su upravi, odnosno predsjedništvu kluba: Damir Mišković predsjednik (inače radi u Volpijevoj tvrtki), dosadašnji predsjednik Robert Komen te Volpijev sin Simone kao zamjenik.

Slijede ulaganja od dva milijuna eura za pokriće dugova, a u tri godine minimalno po 1,8 milijuna eura kako bi se osiguralo financiranje kluba. Želja je da Grad zadrži 30 posto udjela, ali i u tom dijelu su spremni prpeustiti udio navijačima koji žele, a talijanska fundacija će imati 70 posto vlasništva kluba.

''Stadion ovisi o razgovorima, moguće je obnova ali prvenstveno je cilj staviti na noge klub, sanirati dugove'', rekao je Mišković.
Ali boli vas racku, vas ne kupuju titule verc ovaj NJUO.....oni ce uloziti runje.....
P.S. Samo se pitam koji kapacitet mozga moze porediti ulazak velikog kapitala nekog milijardera u klub u slucaju HNK Rijeka sa ovim sto radi NJUO....jedimo sto su ulozili je ova sluzbena stranica koja izgleda kao neciji blog..Ocekuje se da sledece sezone ovaj predcjednik sleti sa padobranom na Tusanj sa vrecom runja....
Evo ti si poznati kapacitet pa nam ukratko izvuci paralelu Volpi-Azmir,ulaganje-pozajmica,Rijeka-Sloboda,Klub-sminka
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 05 maj 2017, 11:54

Ne prosipam ja zuc vec vi prosipate neciju lafinu koja prolazi 20 i kusur godina....."Nas ne kupuju titule" a kupi vas faraon.....
🔴⚫️

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 05 maj 2017, 11:59

Hitman22 je napisao/la: Evo ti si poznati kapacitet pa nam ukratko izvuci paralelu Volpi-Azmir,ulaganje-pozajmica,Rijeka-Sloboda,Klub-sminka
Vladin uvjet o prijenosu potraživanja od 16,345 milijuna kuna za porez na ime Grada Rijeke jest da Grad ta potraživanja pretvori u udio u nogometnom klubu, a ako ikada krene prodati svoj udio morat će u državni proračun uplatiti 30 posto od kupoprodajne cijene

ZAGREB Hrvatski nogometni klub Rijeka državi na ime poreza i drugih javnih davanja duguje 16,345 milijuna kuna i Vlada će, najvjerojatnije već ovaj tjedan, ta svoja potraživanja prenijeti na Grad Rijeku, ali pod uvjetom da Grad nakon toga ta potraživanja pretvori u udio u nogometnom klubu. To znači da će HNK Rijeka tom Vladinom odlukom započeti preoblikovanje u sportsko dioničko društvo. Istu odluku Vlada je nedavno donijela i za NK Cibaliju i KK Zadar. Preblikovanja u dionička društva trebala bi značiti financijsku konsolidaciju sportskih društva, a najpoznatiji takav postupak u Hrvatskoj bio je onaj u Hajduku, ali klubu nije donio financijski mir.

Gradonačelnik Rijeke Vojko Obersnel nada se ipak da u NK Rijeci slijedi stabilnije razdoblje nakon ulazak Gabrielea Volpija u klub. S obzirom na vrijednost kluba pretvaranje više od 16 milijuna kuna potraživanja u udjel Grada značilo bi, objašnjava Obersnel, da bi Grad Rijeka u Klubu imao 80-postotni udio, ali onda slijedi i »podmirivanje obveza prema bankama«. Kako je taj financijski dio pao na teret Volpija, pa kad se to ukalkulira, gradski udio u NK Rijeci, procjenjuje Obersnel pada na 25 do 30 posto. Uz to obveza Grada Rijeke je i da klubu omogući korištenje gradskog stadiona bez naknade.

– Nadam se da će ovaj model klubu donijeti višegodišnju stabilnost. Nama nije cilj da se gradski proračun puni zaradom od kluba, ali isto tako želimo da se klub samostalno može financirati i da posluje bez potresa, poručuje Obersnel.

Uz to što je Vladina odluka uvjetna, odnosno zahtijeva početak preoblikovanja, ona pred Grad Rijeku stavlja i još jednu obvezu. Ako ikada krene prodati svoj udio u Klubu morat će u državni proračun uplatiti 30 posto od kuporodajne cijene.
Evo skontas ces....lako je, ne mozes biti kokosar i podoban da bi vodio ili imao klub.
🔴⚫️

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 05 maj 2017, 12:01

Skver je napisao/la:Ne prosipam ja zuc vec vi prosipate neciju lafinu koja prolazi 20 i kusur godina....."Nas ne kupuju titule" a kupi vas faraon.....
koga nas ba?
koja lafina?
**** i tebe i faraona morel tako druze??
samo nek je crnjacit.. otiso azmir i sta sad idemo svi u hibernaciju? jebote citav zivot nevezano za fudbal gledam ljude samo crnjace...i crnjace.. i crnjace...
pa kako ce se ikad ista dobro rodit iz tog?
glave gore,**** ga ba, idemo dalje.. pa dokle doguramo..valjda necemo u drugu ligu opet... :lol:

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 05 maj 2017, 12:01

Ocekujem bod veceras,sva tri bila bi cudo..

:salut:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37559
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 maj 2017, 12:04

Uvjeren sam da sam na nekom klipu slusao Imamovica kako prica da od Slobode hoce da napravi Rijeku. Nakon sto je bio pod utiscima onaj jedan put u zadnjih 10 godina kada je izasao iz Tuzle i bio u posjeti gradonacelniku Rijeke. I nakon toga covjek se vrati na default otjera Husica. :lol:

Sada naredio novoj garnituri da radi, namirisao da ce City biti za par godina beton pa se radi. Opet se potvrdjuje da se moze kad se hoce, sada da Azmir tamo digne ruke u City-u ovi nasi bi odmah prestali raditi pozitivne stvari. Vuce ih Azmir fino na rad.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 05 maj 2017, 13:31

Skver ne mozes pricat koliko ko kapacitet mozga ima, kada ti mozak uopste nemas, kao da s orangutanom pricam
tebi ocigledno inteligencija nije jaca strana, dok nisi shvatio sta sam napisao, no dobro..

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 05 maj 2017, 14:01

Chinaglia je napisao/la:mene samo zanima kakva bi situacija ovdje bila, da FK Sloboda Tuzla, ne daj boze, pod vodstvom precjednika Sence, osvoji trofej, bilo titulu prvaka Premijer Lige ili Kup!
Pusti se demagogije. Kad se već pitaš možeš li ti zamisliti kakva bi bila tebi situacija pa izjasni se kreni od sebe.

A onaj post da nećeš da daješ savjete i ideje besplatno, ponudi im 50-50 zaradi milione i usput pomozi :lol:

Idemo danas gazit sarajevske pichkice :clap: :clap:
Zadnja izmjena: sviunapad1010, dana/u 05 maj 2017, 14:07, ukupno mijenjano 1 put.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la staragarda » 05 maj 2017, 14:03

Chinaglia je napisao/la:Skver ne mozes pricat koliko ko kapacitet mozga ima, kada ti mozak uopste nemas, kao da s orangutanom pricam
tebi ocigledno inteligencija nije jaca strana, dok nisi shvatio sta sam napisao, no dobro..
Eto si ti inteligentan fasisto.... vrhunac inteligencije ti je da ne voliš seljake...cudo nisi napisao da ih sve treba pobiti
I ne znam da je "navijacima" drugih klubova ovdje dozvoljeno pisati i do kad nas mislis smarat
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 05 maj 2017, 14:23

do kada god tebi ide pjena na usta
inteligentniji sam od tebe, sto je bar lako zakljucit, vidi se ko sta i kako pise, rezonuje, itd

tebi je vrhunac rezonovanja, Azmir Husic, sa njim sve pocinje i prestaje, on je pocetak i kraj!

ps slazem se i za to pisanje navijaca drugih klubova na ovom pdf-u, tema Sloge je na drugom pdf-u!

Sloboda je sa Azmirom Husicem imala fasadu i nista vise, covjeka nista drugo nije zanimalo, cisto sumnjam da Rijeka ima fasadu, a ne jedan organizovan i uredjen klub, a ovaj UO sto sada vodi klub, nema fasadu jer ljudi zele da rade kako treba, sto bi englezi rekli: first things first, fasada ce doci na kraju!

da je bar Azmir Husic isao u tom smjeru, da je bar oformio tim ljudi oko sebe, pa da uporedo pravi klub klubom, svako svoj posao, da uz njegov novac i plan ovog UO, pravi klub kakav zasluje biti, a ne samo nabacio fasadu (istini za volju, extra fasadu, borili smo se za duplu krunu) i poslije pobjegao kao mis, izvinjavam se, otjeran je :rol:

jbg kod nas nikada spojiti dva dobra, u trenutnoj situaciji kakva jeste, ovo sto trenutni UO radi, jeste ono sto je najbolje, ako nekada bude mogucnosti za bolje, a to bolje bude dal dionicko drustvo, dal privatizacija, boze moj, neka bude tako!

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 05 maj 2017, 14:35

Sretan rodjendan Ordagiću Amere.
Da za Barselonu je*enu potpišeš, i da pokažeš Iniesti (kojeg ja smatram najboljim igračem svijeta) kako se igra lopta.

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 05 maj 2017, 14:37

Dok se vi svadjate oko Husica,NJUO,Imamovica,web stranice,fan shopa i slicnih gluposti samo da vas napomenem da je treci sarajevski klub Olimpik trofejnici od nas,Leotar Trebinje,Modrica za koju ne znam da li postoji uopste vise,Brotnjo Citluk,Radnik iz Bijeljine.. ako vas nije sramota da klub u 98 godina postojanja nema titule,a da ovi gore navedeni imaju bar jednu,mene jeste.

Bitnija je web stranica,fan shop i ostale gluposti,a trofej nije..

Ma ja,bilo je Slobode i bice to je najbitnije :wave: :wave:
Zadnja izmjena: harry_90, dana/u 05 maj 2017, 14:38, ukupno mijenjano 1 put.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 05 maj 2017, 14:38

Sretan rodjendan i Urošu i Darki, ali onaj gore momak zaslužio je makar poseban post :P

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la emirzlaTu » 05 maj 2017, 14:58

harry_90 je napisao/la:Dok se vi svadjate oko Husica,NJUO,Imamovica,web stranice,fan shopa i slicnih gluposti samo da vas napomenem da je treci sarajevski klub Olimpik trofejnici od nas,Leotar Trebinje,Modrica za koju ne znam da li postoji uopste vise,Brotnjo Citluk,Radnik iz Bijeljine.. ako vas nije sramota da klub u 98 godina postojanja nema titule,a da ovi gore navedeni imaju bar jednu,mene jeste.

Bitnija je web stranica,fan shop i ostale gluposti,a trofej nije..

Ma ja,bilo je Slobode i bice to je najbitnije :wave: :wave:
Gdje su ti klubovi sad,instant proizvod drzave koja im je dala te titule...po vasoj logici,daj titulu i nek propadnemo!?
Svima nama je jasno da cemo mi do titule tesko ikad doci,ne zato sto bi bili slabi,vec nas ne vole i ne pripadamo vladajucim stranama drzave koji prebijaju svoju politiku preko sporta...sto neko napisa neki dan..ako hocemo nesto osvojit,bas moramo bit jaci tri puta od ostalih,da nam ni savez ni sudije ne mogu nista,sto ce tesko bit ko god vodio klub...
Petokraka je cudo :kafa:
Zlatan Nalić sin tuzlanski

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la pinoglavi » 05 maj 2017, 15:04

Sta i da smo osvojili kup prosle godine i Azmir ode, klub bez reprograma, dugovi koce licencu? **** taj seljakljuk vise, da ga se hocemo rijesit u narednih par godina, boli me qurac sto necemo nista osvojiti za to vrijeme. Da smo osvojili kup sjecali bi se slavlja tu noc i opet bi strahovali hocemo li isplatiti Mujkicu pare
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3281
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 05 maj 2017, 15:22

emirzlaTu je napisao/la:
harry_90 je napisao/la:Dok se vi svadjate oko Husica,NJUO,Imamovica,web stranice,fan shopa i slicnih gluposti samo da vas napomenem da je treci sarajevski klub Olimpik trofejnici od nas,Leotar Trebinje,Modrica za koju ne znam da li postoji uopste vise,Brotnjo Citluk,Radnik iz Bijeljine.. ako vas nije sramota da klub u 98 godina postojanja nema titule,a da ovi gore navedeni imaju bar jednu,mene jeste.

Bitnija je web stranica,fan shop i ostale gluposti,a trofej nije..

Ma ja,bilo je Slobode i bice to je najbitnije :wave: :wave:
Gdje su ti klubovi sad,instant proizvod drzave koja im je dala te titule...po vasoj logici,daj titulu i nek propadnemo!?
Svima nama je jasno da cemo mi do titule tesko ikad doci,ne zato sto bi bili slabi,vec nas ne vole i ne pripadamo vladajucim stranama drzave koji prebijaju svoju politiku preko sporta...sto neko napisa neki dan..ako hocemo nesto osvojit,bas moramo bit jaci tri puta od ostalih,da nam ni savez ni sudije ne mogu nista,sto ce tesko bit ko god vodio klub...
Petokraka je cudo :kafa:
Hahahahaha ma svi su krivi samo mi nismo jel?
Ako u narednih par godina ništa ne osvojimo neka upravni odbor ide van iz svetinje. Dosta je sto godina čekanja

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 05 maj 2017, 15:25

za mene bi uvreda bila kada bismo osvojili trofej, srusili bismo skoro stogodisnju tradiciju!
bez zajebancije, nije da smo navikli osvajat trofeje, pa nam tesko pada sto nismo konkurentni :mrgreen:

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: antisisoja1919, simonknows i 10 gostiju.