FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Guest007
Postovi: 531
Pridružen/a: 25 dec 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Guest007 » 14 dec 2017, 23:24

asmire vrati se :lol: :lol: :lol:
Bilo kako bilo, u Tuzli nikad nece postojat' gradski derbi, u Tuzli postoji samo jedan klub, nasa Svetinja, Sloboda!

NS BiH mafia!
Savez napolje!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 14 dec 2017, 23:27

Chinaglia je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
slika
i sta je problem u ovoj izjavi
Problem je sto je on rekao da je to dobar potez, znaci automatski ga boli briga za historiju klubova. A isto je aludirao na rezultate, ovo je bila izjava od prije 5 godina. Sada nakon 5 godina se pokazuje da uopste nije bio dobar potez i da se doslo na isto kao i sa Ditom, para da kreira jaku ekipu nema, a kada nema jake ekipe posjeta pada na 500 ljudi kao i kod Dite kad je ugasena. Doslo se na isto, a klub izgubio historiju i najvjernije navijace. Rezultatski se nije pomakao sa mrtve tacke.

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 14 dec 2017, 23:33

Chinaglia je napisao/la:
zlatnakoka je napisao/la:@Chinaglia
ASmir je medio i djelima, tako da je itekako poželjan u naš klub, barem od 95% navijača istog. A ovih 5% nek se zapita il neka bojkotuje.
ne shvatas, poenta je da mu se slijepo vjeruje
sutra kada bi dosao i otjerao Ordagica, Krpu, Hareta itd, svi bi vjerovali da je on u pravu i da govori istinu

za nekoga ko voli Slobodu i ko ima velike planove, sigurno ne djeluje tako, cim stalno ima kojekakve razloge za nezadovoljstvo
Pa nije baš slijepo kako ti kažeš, vidjeli smo ga na djelu.
Prvi sam rekao ako bude potraživao onaj dug, bez da privatnici dodju, da ću ga prozivati.

Većina ostalih poteza je dobro, naravno ono s navijačima nije, ali vidio si i poslije Sarajeva "jel malo 4" i slažem se da mu je glupo da zbog takvih pojedinaca oni ne pozdrave one koje ih podržavaju.
Prošli put kad je bio tu govorio je istinu i to je to.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 14 dec 2017, 23:40

i dalje ne shvatas, ja smatram da ne moze biti da je Faraon kriv za svaki sukob njih dvojice
Asmir je stalno trazio kojesta i uvijek se njemu vjerovalo, o tome pricam

covjek kaze: "ja cu dati milion, neka grad da milion", i sada svi navijaci udare po Faraonu, eh...

ne dopada mi se njegova prica, za jednog milionera i sposobnog covjeka, previse traze da neko drugi pomaze jbg

a i kada je bio u Slobodi, umjesto da pravi klub-klubom, on je pravio fasadu, klub su bili Asmir Husic i Sasa Vugdalic

Avatar
meecko
Postovi: 1515
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la meecko » 14 dec 2017, 23:44

Ovdje ima likova koji su pokupili svu pamet svijeta. Jedini izlaz da Sloboda stanje Sloboda je A.H. svidjalo se to ili ne kvazi-intelektualcima ili kultasima i kome sve još il kako se zovemo medjusobno. Drugi izlaz ,koji to nije, je varanje zakona na polulegalan način formiranjem novog Frankensteina u Tuzli. Ja na utamicu OKK ne mogu otići kad bi igrali protiv PAO,Barce,Fenera,...Jednostavno mi nešto neda u grudima,nisam dobar.Još da to doživim i sa FK...
Nije Azmir svetac,al JI je puno veća lopina
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 14 dec 2017, 23:46

Chinaglia je napisao/la:i dalje ne shvatas, ja smatram da ne moze biti da je Faraon kriv za svaki sukob njih dvojice
Asmir je stalno trazio kojesta i uvijek se njemu vjerovalo, o tome pricam
covjek kaze: "ja cu dati milion, neka grad da milion", i sada svi navijaci udare po Faraonu, eh...
ne dopada mi se njegova prica, za jednog milionera i sposobnog covjeka, previse traze da neko drugi pomaze jbg
a i kada je bio u Slobodi, umjesto da pravi klub-klubom, on je pravio fasadu, klub su bili Asmir Husic i Sasa Vugdalic
zlatnakoka je napisao/la: Eto sad nekad Jasmin izadje pred njega i kaže "Azmire, Tuzla kao grad nema para da te prati, možemo odvojiti X (iskreno, pa makar bilo 2000 KM) novaca za FK Slobodu i to je to". Onda ako neće ko ga ****, klubu svakako nema drugog spasa, ako hoće dobro i jest.
Nije nam dužan, i ovo što kaže @Beduin da on ne godi dijelu Fukara, pa zar se treba dozvoliti 50torici ljudi da unište klub? A nema ih ni toliko.

A meni se iz ove izjave čini da bi se on vratio, ako će mu JI napismeno dati neka obećanja. Naravno da lude cifre ne treba ni sanjati od grada.
Podebljano.
Traži jer su dugovi tudji, od njega se traži da ih otplati a niko mu ne daje garant da ga čim ih otplati neće otjerati.
Imamo ja i ti firmu, moje je 51% tvoje 49%, bil ti vratio sve dugove znajući da te ja sutra mogu otjerati?

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 14 dec 2017, 23:48

Pa rekao je on i za to, mogao je on to sve napraviti i fan shop i stranicu i sve zivo ali to sve radi dok on plati. Zato nije ni pravio jer bi umjesto 3 mil KM bilo 3,5 mil KM.
Svi sve traze i kontrolisali bi kako da se radi sa novcem, a niko nece da ulozi. Omjer u 3 godine ulaganja u Slobodi njega i grada je bio 2,95 od Husica i 600 hiljada od grada. Znaci 80% sto je ulozeno je bilo od njega. Sve je to dobro gradu kada se ne mora brinuti za tuzbe i ima svog covjeka (Husic) da to pokriva. Npr Joge dodje 30 minuta prije meca i nece da oprosti pare, Azmir mu mora dati da bi se igrala utakmica. Onda onaj bivsi predsjednik, pa rudnik, pa uzimaju pare od prodaje karata. Pa Lica koji je uposlenik tuzi klub i nece da se dogovori nista, pa Mujkica i tako sve. Sve je to Azmir pokrivao i niko se tada nije zalio. I sve je ispostovao sa rezultatske strane i otpisa dugova da to ide u normalnom toku.

Ali kada je doslo vrijeme da se redovno placa reprogram izlevatili su ga, kada su na zimu rekli biti ce Evropa na Tusnju izlevatili su ga. On citavo vrijeme nije nista odstupao od obaveza.

I onda ljudi kasnije kazu sto nije bio klub klubom. Pa nije niti sada, sada smo imali predsjednika koji ne moze iz svog novcanika pokriti ostalo pa onda dodju dugovi i pocne kasniti uplata igracima, pa se shop isto nije sredio, pa niti omladinski nije sredjen, pa ni clanstvo. Znaci ni sada klub nije klub, ali nema uz to niko ni da pokriva to finansijski.

Husic je mogao napraviti sve te stvari kao dodatke ali onda ne bi bilo 3 mil, bilo bi 5 mil. I opet bi sve to palo kada bi on otisao.
Znaci jedino rjesenje je privatizacija. Klub moze biti klubom dok je glavni covjek tu ali kada on ode to pada. On npr namjerno nije platio platu dvije za sajt da vidi kako ce to da ide. I cim ne plati odmah covjek prestane raditi vijesti i sajt. Pa ne moze biti klub klubom ako nema priliva novca. A kod nas je jedini priliv novca Husic. I to bi bio samo njegov trosak, a sa druge strane opet se ne bi ispunilo nista.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 14 dec 2017, 23:50

ne bi njega niko otjerao, pustite ba tu pricu
slabo se vi izgleda sjecate kada je Asmir govorio da njega statut ne zanima itd

zaboravljate vi neke njegove izjave izgleda

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 14 dec 2017, 23:54

Rimes87 je napisao/la:Vi izgleda i dalje ne kontate da je Činijeva zadnja :kafa:

Sent from my D6603 using Tapatalk
:kafa:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 14 dec 2017, 23:56

Isto klub klubom nije u rukama predsjednika. Po ovom nasem je u rukama drugih ljudi i tu se odobarava. Predsjednik ne moze ugasiti omladinski 1919 i prebaciti to na Slobodu, predsjednik isto ne moze uvesti clanstva i te stvari.
Po ovom kako kod nas ide od predsjednika kluba se ocekuje da sve to odradi ali u biti nema ovlasti za sve. Privatizacijom bi se rjesili svi problemi, tada bi imali tek klub klubom i stitila bi se ulaganja, ne bi bilo troskova gdje ne treba da bude, nema ubacivanja trecih ljudi da namaknu sebi novac.

A dok tako nije onda ono sto je Husic radio u svom mandatu je sasvim okej. Ako mu neko zamjera za nesto neka pokrene i finansira. Najlakse je traziti ali da on sve placa, a nema garanciju. Sta vam je ljudi pa placao je tamo gdje je glavno da se plati. Ne mozes ti praviti sajt, a dugujes polovini igraca. Treba znati sta su prioriteti. Malo smo se osilili i to je to, a u biti bez njegovih para nas stizu stari sindromi.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 14 dec 2017, 23:59, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Amelija
Postovi: 171
Pridružen/a: 04 jun 2017, 20:07
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Amelija » 14 dec 2017, 23:59

I da, grad vise nece u Slobodu uloziti ni dinara. Sve prijetnje koje su stizale gradu da ce se ugasiti klub zbog dugova odgovaraju faraonu. Eto docekali ste, ucjena je bila do kraja, faraon odbija, ima politicku podrsku za to i to je gotova stvar. Sada ostaje na nama da vidimo kakao spasiti klub.
#SamoSloboda
#SamiProtivSvih
#UključiteMozak

MejdanTz
Postovi: 630
Pridružen/a: 07 jun 2016, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MejdanTz » 15 dec 2017, 00:02

Amelija je napisao/la:I da, grad vise nece u Slobodu uloziti ni dinara. Sve prijetnje koje su stizale gradu da ce se ugasiti klub zbog dugova odgovaraju faraonu. Eto docekali ste, ucjena je bila do kraja, faraon odbija, ima politicku podrsku za to i to je gotova stvar. Sada ostaje na nama da vidimo kakao spasiti klub.
Njega ne zanima ni jedan clan porodice RSD Sloboda, tako da mu je ovo doslo u najboljem momentu.
Sistematski i planski se unistavaju sportski klubovi grada Tuzle. :clap:
Prihvataš drugačije ljude i boje, al' crna i crvena najbolje ti stoje.
FK Sloboda Tuzla since 1919

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 dec 2017, 00:04

Amelija je napisao/la:I da, grad vise nece u Slobodu uloziti ni dinara. Sve prijetnje koje su stizale gradu da ce se ugasiti klub zbog dugova odgovaraju faraonu. Eto docekali ste, ucjena je bila do kraja, faraon odbija, ima politicku podrsku za to i to je gotova stvar. Sada ostaje na nama da vidimo kakao spasiti klub.
Ako si multimilioner imas sansu da ga spasis. Vrijeme je da ljudi skontaju kako fudbal nije jeftin sport u BIH i da za to trebaju milioni.
Isto tako ako neko misli da moze skupiti za godisnjeg budzeta opet se vara, klub koji vode obicni ljudi ce biti odbijen od sponzora.
Jedino sto neko ko je navijac Slobode moze uraditi je dovodjenje investitora. Ali investitor nece doci bezveze da ulaze, traziti ce stadion.

I opet ti dodje na isto kao i sa Husicem, stadion ili neka garancija. Svako je hoce. Sa druge strane pare, klub ne moze igrati prvu ligu bez miliona. Zato zaboravite na varijante gdje 500 ljudi srednje klase spasava klub samo i uzdize ga. Nemoguce u kapitalizmu jer grad odobrava pare samo svojim ljudima, a ne nekim neformalnim grupama. Navijaci bi morali praviti budzet od 1 mil, ali bi na kraju napravili budzet od 50 hiljada.

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 15 dec 2017, 00:07

Ne znam evo stvarno, ne vrijedi, piši kol'ko hoćeš da sam plaćenik, boli me uho. :urnebes: Da nije smiješno, bilo bi žalosno. Kasno čovjek vidi koliki je debil bio, žali Bože potrošenog vremena i što sam sebi školovanje podobro uništio da bi neko mog'o pišat po meni.
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 15 dec 2017, 00:19

ĐE SU PARE MRAMORE
Što se raspravljaš s debilom, provjeri mu samo IP i sve će ti biti jasno. On uopšte ovdje ne pripada, hoće li neko regovati već jednom.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 15 dec 2017, 00:23

wobly92 je napisao/la:ĐE SU PARE MRAMORE
Što se raspravljaš s debilom, provjeri mu samo IP i sve će ti biti jasno. On uopšte ovdje ne pripada, hoće li neko regovati već jednom.
Slažem se država nešto duradi
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Saltsity » 15 dec 2017, 00:23

Samo privatizacija.
Hoces klub izvoli. ...
Neka ga privatizuje (ko god)vrati dugove i to je to.
Cim vrati dugove (prije svega mislim prema drzavi, porez)odma vratiti stadion Slobodi (samo na koncesiju ne vlasnistvo )i eto onda gradi radi ulazi.
Grad bi ustedio preko milion godisnje i dobro svima.
Te pare bi se mogli uloziti gdje drugo.
Samo privatizacija nikakvi dogovorili ovo ono.
Yebo to vi dugove ja klub. Ku rac
Ili privatizuj i ulazi ili mrs.
FK Sloboda Tuzla

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 15 dec 2017, 00:25

Mramore hoces li oprostiti pozajmice? :mrgreen:

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 15 dec 2017, 00:27

tuzlak1987 je napisao/la:Mramore hoces li oprostiti pozajmice? :mrgreen:
Opraštam i Zlatiborske zore Dine Selimovića. :rol:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Saltsity
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2016, 22:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Saltsity » 15 dec 2017, 00:28

Amelija je napisao/la:
NKMramor je napisao/la:Ne znam evo stvarno, ne vrijedi, piši kol'ko hoćeš da sam plaćenik, boli me uho. :urnebes: Da nije smiješno, bilo bi žalosno. Kasno čovjek vidi koliki je debil bio, žali Bože potrošenog vremena i što sam sebi školovanje podobro uništio da bi neko mog'o pišat po meni.
Mani pacenicke price, eco banuj me kako si navikao da radis sa drugima koji ti se ne svidjaju, iako ne krse pravila. Ali ne glumi da nisi imao koristi od kluba, sve se zna. Ajde spavaj
Hoce li neko zaustaviti ovu bu dalu mater mu yebem u pi cku.
Dokle ce nam spamat temu vise .
FK Sloboda Tuzla

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: hondas i 19 gostiju.