FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 28 avg 2017, 00:16

Napad: Husic, Smajic, Krpic

Krila: Zilkic, Hodzic i jedno VRHUNSKO krilo

Sredina: Hairlahovic, Grahovac, Playmaker, zadnji vezni, centralni vezni.

odbrana: Djordjilovic, bek, stoper, Salkic, Zukic, Mehmedagic, Beganovic, Todorovic.

eto sta fali, a sta ostavit.

eh sad fazon je sto mi sve to imamo.

bek- Lazevski; stoper- Ignjatovic, Salihovic; zadnji vezni-Culum, centralni vezni- Kalezic, playmaker-Osmanagic, Krilo- Ordagic i jos pride spica Tandira i veznog Jahu.

znaci ovo sto "fali" mi vec imamo i to jaka imena, skupa imena, vrlo skupa imena. Samo ta imena nikako da opravdaju svoju reputaciju i svoje plate.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 28 avg 2017, 00:25

Grahovac i Hairlahovic danas dobri. Sljedecu ce na tribine garant
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 avg 2017, 00:29

Hladno mogu raskinuti ugovore sa 5-6 igraca, svakako smo pretrpani. Da u januaru otjeraju te ili odmah sada raskinu pa dovedu 1-2 kako treba igraca.
Npr otjeraju Salihovica, Jahica, Tandira, Fazlica, Lazevskog i Osmanagica.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 28 avg 2017, 00:34

misterija je zasto tuzlak organski ne podnosi Osmanagica

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 28 avg 2017, 00:35

ultrasstyle_tz je napisao/la:Napad: Husic, Smajic, Krpic

Krila: Zilkic, Hodzic i jedno VRHUNSKO krilo

Sredina: Hairlahovic, Grahovac, Playmaker, zadnji vezni, centralni vezni.

odbrana: Djordjilovic, bek, stoper, Salkic, Zukic, Mehmedagic, Beganovic, Todorovic.

eto sta fali, a sta ostavit.

eh sad fazon je sto mi sve to imamo.

bek- Lazevski; stoper- Ignjatovic, Salihovic; zadnji vezni-Culum, centralni vezni- Kalezic, playmaker-Osmanagic, Krilo- Ordagic i jos pride spica Tandira i veznog Jahu.

znaci ovo sto "fali" mi vec imamo i to jaka imena, skupa imena, vrlo skupa imena. Samo ta imena nikako da opravdaju svoju reputaciju i svoje plate.
Bravo. Imamo ih , a kao da nemamo. Nije to to ni blizu. Kako sad stvari stoje najbolje je proslo. Sa polovnim Hasanovicem i frtalj od igraca Fatica smo igrali bolje i borbenije.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 28 avg 2017, 00:36

Chinaglia je napisao/la:misterija je zasto tuzlak organski ne podnosi Osmanagica
Od kako nema babuke on organski ne podnosi Slobodu pa zašto bi Osmanagica.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 avg 2017, 00:43

Chinaglia je napisao/la:misterija je zasto tuzlak organski ne podnosi Osmanagica
Nema covjek nista, 2 igrao od starta mi te dvije sanse nismo mogli kreirati, a on vazi za kreatora. Naprijed nije taj faktor koji se ocekuje, a nazad pogotovo nije nivo. Ispade da su bolji ovakvi kao Kalezic i Hairlahovic jer mogu odigrati solidno nazad.

Al nije bolji nista ni Culum bio, eto slobodno zamjeni ga sa Culumom. Nema ni kod jednog ni drugog potencijala i zaloga nekog za buducnost.
Eto Culum onu zadnju domacu pa odigrao u rangu Fatica. Eto biraj ti 6 igraca za raskid ugovora neces pogrijesiti sigurno ako bi za te novce nasli 2 normalna u januaru.

Ali opet je rano eto nadam se da ce me oba negirati.

Pricali bi mi drugu pricu da je ostalo 2:0, hvalili bi ih sve sada ali cinjenica da ih se ne treba hvaliti nikog dok ne krenu u kontinuitetu igrati dobro.
Ovako nam samo kreiraju hladne tuseve. GOSK ako ne dobiju neka se ubiju.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 28 avg 2017, 00:52

jbg brate, Sloboda kao ekipa je rastimani orkestar

Vlado nekada dobro postavi ekipu, nekada ne, ekipa nekada odigra dobro, nekada ne, pa valjda trener treba rjesit takve stvari jbg i da se pronadje jedna konstanta, ne da stalno mijenja formaciju, da ni igraci samo ne znaju gdje su

npr protiv Celika je ekipa odigrala dobro, mislim, od noge do noge, bez dugih lopti, stvorili par sansi u prvom pol, zabili dva gola u drugom pol i slazem s ultrom, nije Vlado kriv sto Salcinovic otrese Todorovica, ni sto Sale ne zna gdje je Mahmutovic, ali i Vlado se pogubio s izmjenama, iako ne smatram da su izmjene uticale na promjenu rezultata

Vlado ima svojih gresaka i to dosta, al ovo ide iskljucivo na dusu igracima, ekipa Celika je bila mrtva i vratili su ih u zivot ni krive, ni duzne, da mi je neko pricao da ce prokockat 0-2 protiv onakvog Celika kakav je bio...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 avg 2017, 01:07

Chinaglia je napisao/la: npr protiv Celika je ekipa odigrala dobro, mislim, od noge do noge, bez dugih lopti, stvorili par sansi u prvom pol, zabili dva gola u drugom pol i slazem s ultrom, nije Vlado kriv sto Salcinovic otrese Todorovica, ni sto Sale ne zna gdje je Mahmutovic, ali i Vlado se pogubio s izmjenama, iako ne smatram da su izmjene uticale na promjenu rezultata

Vlado ima svojih gresaka i to dosta, al ovo ide iskljucivo na dusu igracima, ekipa Celika je bila mrtva i vratili su ih u zivot ni krive, ni duzne, da mi je neko pricao da ce prokockat 0-2 protiv onakvog Celika kakav je bio...
Protiv Celika pokazali 2 lica, ono prvo na iznenadjenje svih kada zabijaju 2 odlicna gola. Pa akcije su bile na mjestu, onako kvalitetno u rangu akcija Zrinjskog. I svi smo ih hvalili tih prvih 65 minuta i upisali pobjedu. Tu su izgledali kao ekipa koja ima i glavu i rep.

A onda oni pokazuju ono svoje pravo lice. Na 20 minuta zaboravljaju da igraju fudbal. Mislim da to nije ni qrcobolja vec kod nekog manjak samopouzdanja, kod nekog do psihe, kod nekog da ne moze odigrati utakmicu bez crnih rupa u igri.
Npr Ordagic kod 2:0 igra tako cisto i sa samopouzdanjem da imas osjecaj kako mu niko ne moze uzeti loptu, kod 2:1 kada je dobije kao da je drugi igrac dobio loptu. Ne mogu je 5 sekundi zadrzati. Jednostavno kod njih se to nesto uvuklo kada su primili gol. Isto kao i u Tuzli protiv Zrinjskog kada su primili drugi. Kroz jednu utakmicu oni osciluju iz krajnosti u krajnost.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 28 avg 2017, 01:12

pa opce je poznata cinjenica da kada Sloboda primi gol za smanjenje rezultata, pogotovo na Tusnju, nastane sveopca panika u ekipi, ne znaju ko im glavu nosi...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 avg 2017, 01:14

Chinaglia je napisao/la:pa opce je poznata cinjenica da kada Sloboda primi gol za smanjenje rezultata, pogotovo na Tusnju, nastane sveopca panika u ekipi, ne znaju ko im glavu nosi...
GOSK-u u prvih pola sata moraju zabiti 2 gola, ako udju u drugo PV sa egal utakmicom onda se samo GOSKu drasticno sanse povecavaju za pobjedom.
Ne pamtim kada smo mi dobili nekog golovima od 75-90 minuta. :roll:
Ako budu ovi izdrzali pocetne nalete to sve vodi u smjeru utakmice protiv Radnika. Kod nasih se uvuce nesto i onda mogu samo da prime gol. Cim do 60. minute Sloboda ne zabije onda ide srljanje, raspadne se sve :mrgreen:
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 28 avg 2017, 01:19, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 28 avg 2017, 01:17

Dobili smo Mramora neki dan mislim da smo dali gol u tom periodu nekad.

P.S. Mramore jel to samo govoriš il nudiš? :hmmmmm: :mrgreen:
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 28 avg 2017, 01:20

ma iskreno, stalo mi je samo do toga da ne ispadnemo iz lige, jer u ligu za prvaka necemo
jadno je ovo sto pisem, jer ovo jeste ekipa za ligu za prvaka, ali eto, ne pokazuju to na terenu

imali su strasnu sansu da uvezu 6 bodova protiv Celika i GOSK-a i priblize se istoj, al uzalud

Avatar
NKMramor
Postovi: 4139
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 28 avg 2017, 01:27

wobly92 je napisao/la:Dobili smo Mramora neki dan mislim da smo dali gol u tom periodu nekad.

P.S. Mramore jel to samo govoriš il nudiš? :hmmmmm: :mrgreen:
2 u zadnjih 10 minuta smo dali Mramoru. :D :mrgreen:
Samo govorim... :kafa: :lol:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 28 avg 2017, 01:32

ne znam zasto mu je Sale igrao uopste, tj vjerovatno je kaznio Salkica zbog slabe partije protiv Zrinje, za sta je upravo Vlado glavni i odgovorni krivac, poslao je dijete na milost i nemilost Todorovicu

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 avg 2017, 01:40

Bas ono nidje veze. Igrao je 3 utakmice vec i odjednom ga nema, a nije skupio 3 kartona (ima 2). Nije ni kriv jer su ga samog ostavljali desno na dva igraca..
A inace je solidan igrac vec, igra zrelije u odnosu na ostale koji imaju 19, vjerovatno je i kvalitetniji vec sada od Salihovica.

Avatar
Pasha_car_aga
Postovi: 1081
Pridružen/a: 30 mar 2009, 07:50
Lokacija: TK
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pasha_car_aga » 28 avg 2017, 02:15

Jedna pijanska :(

Dobar je Vlado i svi su dobri kakvi smo mi, pa niko od nas na utakmici ne vrši pritisak na njih, na zapadu se sjedi kao u pozorištu, dok je bio Azem i Hule, već u 48' ako ne povedemo **** bi se od do, sad nam je super i zato kažem dobro je sve kakvi smo.

Pokušat ću polako da se distanciram od ovog oronulog kluba, nema više smisla da budem predmet šprdnje gdje god dođem zbog raznoraznih nesposobnih vođa i trenera kluba. Ne mogu više da gutam knedle zbog pojačanja iz Poljica, Kikača, **** Vlade i nesposobnih ljudi u upravi (koje uopšte ne krivim, oni ne mogu bolje, ovo je vrh za njih) instaliranih od vlastodržca "pkesnika"!

Umoran sam, slomljen, sjeban, uništen, što mi najteže pada jeste da nam svima vrijeđaju inteligenciju. Ne ide više ovako!

Pokušat ću se distancirat do nekih boljih vremena, vama koji ostajete želim puno strpljenja [emoji175]

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 28 avg 2017, 05:51

Šta čekaš Vlado?!
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 28 avg 2017, 08:16

Prespavalo se. I isto je ko i sinoc... :lol: :(
Nece on sam otici evidentno je. I zato me i cudi indolentnost nekih ljudi po pitanju pritiska na ŠSS..
Nesto se mora mijenjat jer ovako vise ne ide.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 28 avg 2017, 08:22

iskreno ni meni osmanagic kak se vec zove ne godi, gledo sam ga 2 il 3 i nit prdi nit smrdi.ensto ne vidim taj pegled igre, pas da mu valja, nije se pokazo ni kad izadje 1 na 1 pred golmana,kad izadje i tako..u vitezu je par put zapuco lafo naku dijagonalu,ode lopta u zito..jeb te led.
ko i hajralovihic.koji melja i melja i melja.
ni s djordjilovicem nesto ne vidim da cemo se usrecit.od njeg sam mislio da su ubacili nekog kadeta u igru.
da li je do trenera, nekih sranja izmedju njih,para il neceg cetvrtog stvrno ne znam, al vidi se iz aviona da su ko rastiman klavir.
plus igraju s ljudima koji ni pripreme nisu prosli, i celikovci ih na cistu volju pred kraj rasformiraju..
kolko bodova, koliko kola, toliko i muzike.vlado dosta je.marsh iz svetinje!

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.