FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 21 avg 2017, 10:52

pa druze nisam ni ja mislio azire odlazi, al da je tragikomicno vala jest. pogledaj slike bogati :lol:
tuzno je sto s tribina nema povika vlado odlazi i slicno.

ovako ne ide.kako ide ne znam ja, al ovako ne ide.

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 21 avg 2017, 10:54

Da nije žalosno, bilo bi smiješno. Ili je ipak smiješno.

Ma i ne brani niko Vladu. Igre nema, to je već svima jasno, čak i @wobly-u :P
Al da i pored toga pravimo ovakve greške, i to je tako redovno iz sezone u sezonu.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 21 avg 2017, 10:56

zlatnakoka je napisao/la:Da nije žalosno, bilo bi smiješno. Ili je ipak smiješno.
ma tragikomika, al posto je osmijeh zdraviji za tijelo i dusu, ja sam za to da se smijemo :lol:

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 21 avg 2017, 10:59

sloboda72 brate ,u stvari polubrate,sad si i tam i vam :D, de nas molim te u ovako teskim trenucima pocasti kakvim dobrim biserom,zajebancijom,bilo cim, ispricaj vic,baci na kog kletvu kakvu,bilo sta :thumbup:

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 21 avg 2017, 11:00

Vlado seronjo,odlazi iz svetinjeeeee!!!Ubleho najveća!!!!!Ako čitas a čitas najedi se zahodskih dasaka!!!
Sloboda 72 je bacio kletvu na Vladu već :urnebes: :urnebes:
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
zlatnakoka
Postovi: 507
Pridružen/a: 13 nov 2014, 13:53
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlatnakoka » 21 avg 2017, 11:01

A zato sljedeću utakmicu opet Vladi na izlazu aplauz.
Treba i njega ko i Tandira izviždat, a ne da stalno svaljuje na igrače. A i oni eto dobiše i juče aplauz, zagrljaje itd. Pa ako ne izginete protiv Čelika od volje i želje i vas redom odje*avati. Ginite i gubite nije toliki problem.

Al ako ga ne podržavate/mo vi ste/mi smo protivnici Slobode.
Ovako pričaju još samo samo dva tri lika na forumu, vjerovatno je isti procenat i u gradu.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 21 avg 2017, 11:06

to je najgore, samo sto dolazimo opet do tacke kad ljudima vise nece biti bitno..
sta god se desilo..

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 avg 2017, 11:10

Ekipa tuzlanske Slobode pretrpjela je i drugi ovosezonski poraz na domaćem terenu. Nakon Radnika, “Crveno-crni” su kleknuli i pred Zrinjskim. Tim Bake Sliškovića upotpunosti je nadigrao Tuzlake, a razočaran nakon utakmice bio je Sulejman Krpić. Trčao je, borio se, tražio loptu, ali mu na kraju saigrači nisu spakirali niti jednu pravu priliku.

“Otkako sam u Slobodi još uvijek nisam doživio ovo da neko dođe na Tušanj i razbije nas, ali baš razbije. Zrinjski je bio bolji u svim segmentima igre. Pošteno je pružiti ruku boljem, ali neki igrači nisu zaslužili da nose Slobodin dres, jer grb kluba ima težinu”, poručio je Krpić u razgovoru za “****”, a potom nastavio:

“Dogovor je bio da im ne damo disati. Da im ne dozvolimo da prime loptu, ali smo ih mi pustili da igraju i normalno je da će se u takvim okolnostima razigrati.”

Napadač Tuzlaka najavio je veliku borbu za bodove u narednim susretima.

“Dosta stvari se mora popraviti ako mislimo nešto uraditi. Radit ćemo i boriti se da bude bolje, ali nastavimo li ovako, ne piše nam se dobro. Znam da su navijači ljuti i trebaju biti. Zahvaljujem im se na aplauzu, ali moramo davati više od sebe. Nema laganih utakmica, doći do svakog boda je teško”, zaključio je Krpić.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 21 avg 2017, 11:12

Vlado ostani...
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 21 avg 2017, 11:13

koji igraci krpa ebes vise uospteno...
mada skoro koga god spomenes nes pogrijesit :lol:


trolas wobly, ljudi nam se smiju zbog jagode i njegovih analiza...
a statistika nije na njegoovj strani nikako.plus jos sere opako prije tekmi a onda to ne popodi za vrijeme istih..
vlada je ubleha i zato vlagodicu RAUS!

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 21 avg 2017, 11:15

...kod kuće i ne vraćaj se više!
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 21 avg 2017, 11:15

wobly92 je napisao/la:...kod kuće i ne vraćaj se više!
je bes wobly :lol:

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 21 avg 2017, 11:17

Mislim da Azir nije zasluzio da ga se ovoliko proziva, nije zid toliko lose postavljen kako izgleda na onom klipu, nije kamera iza lopte i mislim da je on pokrio ugao iza zivog zida, jednostavno on kao golman nije bio dobro postavljen i nije odreagovo poslije suta u svoj ugao.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 21 avg 2017, 11:18

klasik je napisao/la:Mislim da Azir nije zasluzio da ga se ovoliko proziva, nije zid toliko lose postavljen kako izgleda na onom klipu, nije kamera iza lopte i mislim da je on pokrio ugao iza zivog zida, jednostavno on kao golman nije bio dobro postavljen i nije odreagovo poslije suta u svoj ugao.
ma vidlo se ovo i uzivo i bez kamere iza gola druze ba mojne dzaba

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 21 avg 2017, 11:42

klasik je napisao/la:Mislim da Azir nije zasluzio da ga se ovoliko proziva, nije zid toliko lose postavljen kako izgleda na onom klipu, nije kamera iza lopte i mislim da je on pokrio ugao iza zivog zida, jednostavno on kao golman nije bio dobro postavljen i nije odreagovo poslije suta u svoj ugao.
Brani Azir dobro, popravlja se iz utakmice u utakmicu, momak generalno nije nimalo loš, ali ovo je njegov gol 1/1. Jbg, mora se malo i kritikovati kad nešto nije dobro.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 21 avg 2017, 11:43

VLADO, HOĆEMO ANALIZU!

Annalisa Scarrone :mrgreen:
slika
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 21 avg 2017, 11:45

Bez zafrkancije, baš me zanima kako li će se sad oprati i koga će okriviti za sve ovo...Vjerovatno će i Azira nagrdit da je pogriješio i da je ova greška kumovala porazu...
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 21 avg 2017, 11:47

Yebo jagodic svoju kelly family, izgubio utakmicu i poslije daje izjavu kako je dobio Vitez. :urnebes: Ja uhljupa neokupanog, sevap bi ga bilo promuljat po Jali u donjem toku da upije sve fekalije tuzlanske.
OOOOOOOooooo Vlado strucnjace nad strucnjacima, analizatoru analizatorski analni. Pa nikada bolid veci nije bio na Tusnju niti je ikada vece bolide doveo da igraju.
Cuj Culum sunce ti yebem, cuj Osmanagic, hej ba Tandir, najjaca obrana u ligi, najjaci u skoku prema naprijed, bice golova iz prekida... :urnebes: :urnebes: :rol: :rol:
Sta kaze :tokralju: :rol: :rol: :rol: Titula je nasa, da obraduje tuzlake, joj odoh se napiti od tuge, a mozda se pocenem i drogirati po stare dane. :urnebes: :urnebes: :rol: :rol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 21 avg 2017, 12:07

Vlado Jagodić, koji je nekada aplauzima dočekivan pred početak utakmice, sve više gubi povjerenje navijača, koji ga žele vidjeti leđima okrenutog Tušnju. Ipak, strateg Slobode ne razmišlja o ostavci.

“Ostavka je krupna stvar. Ja sam ozbiljan čovjek i to je velika odluka. Nama je u Zenici protiv Čelika ključna utakmica, a otvoreno ćemo o svemu razgovarati u reprezentativnoj pauzi”, između ostalog rekao je Jagodić novinaru koji ga je pitao da li razmišlja o svojoj odgovornosti i odlasku iz Tuzle.

Oni upućeniji tvrde da Jagodić kupuje vrijeme. Živi od plate do plate, a ostavku će sam teško podnijeti. Razlog? Jagodić je prošle godine sa čelnicima Slobode dogovorio trogodišnji ugovor. Makar treneri pored vrata uvijek imaju spremljen kofer sa stvarima, banjalučki stručnjak barem na papiru se osjeća sigurno. U slučaju otkaza, dobio bi otpremninu, a u vrijeme kada NS BiH redovno piše kazne Slobodi, javljaju se dugovi prema bivšim igračima, svaka marka je bitna.

Jagodić je Slobodu do sada predvodio u 28 zvaničnih utakmica i ima negativan skor. Ostvario je sa “Crveno-crnim” devet pobjeda, sedam remija te čak 12 poraza. U njegovoj eri Sloboda igra dosadno i staromodno i izgleda bez glave i repa. Postigla je 29, a primila 39 golova. U Jagodića se sve manje vjeruje, baš kao i najave da će Sloboda naredne sezone biti prvak. Zvuči kao nerealna politička obećanja iz predizbornih kampanja.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 21 avg 2017, 12:12

wobly92 je napisao/la:Bez zafrkancije, baš me zanima kako li će se sad oprati i koga će okriviti za sve ovo...Vjerovatno će i Azira nagrdit da je pogriješio i da je ova greška kumovala porazu...
"Česitam Baki i Zrinjskom na pobjedi, a mi ćemo morati rješavati naše probleme. Nisam zadovoljan kako je većina odigrala ovu utakmicu. Naša realizacija je opet izostala i to se mora popraviti", rekao je Jagodić.
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Pa nisam ni vidio ovo hahaha, nevjerovatno. Kakva ubleha!
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.